Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8X


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΗΝ 8.1 ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ H HTC.-

Την developer έκδοση... και αυτή δε την έδωσε η HTC αλλά η Microsoft.

Τσέκαρε πιο πάνω να δεις τι λέει η επίσημη HTC. Τέλος του μήνα ΘΑ αρχίσει από Αμερική.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 808
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την developer έκδοση... και αυτή δε την έδωσε η HTC αλλά η Microsoft.

Τσέκαρε πιο πάνω να δεις τι λέει η επίσημη HTC. Τέλος του μήνα ΘΑ αρχίσει από Αμερική.

 

Μα την developer έκδοση έχουν και τα ΝΟΚΙΑ και τα HTC είναι η ίδια η 8.10.14176.243 ποιο νέα δεν ΥΠΑΡΧΕΙ.

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Μα την developer έκδοση έχουν και τα ΝΟΚΙΑ και τα HTC είναι η ίδια η 8.10.14176.243 ποιο νέα δεν ΥΠΑΡΧΕΙ.

Εσύ μιλάς για την developer edition και εγώ μιλάω για την επίσημη. Άρα μιλάμε για διαφορετικά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ μιλάς για την developer edition και εγώ μιλάω για την επίσημη. Άρα μιλάμε για διαφορετικά πράγματα.

 

Γιατί υπάρχει κάποια εταιρεία που έχει πάρει την επίσημη;

Και εάν ναι ποιο έκδοση είναι;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βλέποντας εδώ

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Phone_version_history

την πιο καινούργια έχουμε

8.10.14176.243

Καλά δεν τα λέω;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βλέποντας εδώ

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Phone_version_history

την πιο καινούργια έχουμε

8.10.14176.243

Καλά δεν τα λέω;

Πάρα πολύ καλά και ΣΩΣΤΆ.

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κατεβαζω τωρα ενημερωση στο κινητο γνωριζει καποιος τι ενημερωση ειναι?

Ειμαι ηδη με 8.1.1. απο dp

 

Edit: Αυτη ειναι η ενημερωση http://www.windowscentral.com/critical-update-available-those-windows-phone-preview-developer-program

Edited by nikolas1313
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Την κατέβασα και εγώ.

Microsoft has just confirmed that this update is 'testing critical update capability' 
and [b]the update itself does not contain any critical fixes[/b]

wp_ss_20141024_0001.png

Edited by AfterForever
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μετά από ένα μήνα στην αρβάτο πήρα καινούργια συσκευή από αντικατάσταση την οποία την φόρτισα την πέμπτη μου τελείωσε η μπαταρία σήμερα το βάζω να φορτίσει και δεν κάνει τίποτα! Ο φορτιστής λειτουργεί κανονικά γτ τον δοκιμάζω σε αλλό κινητό! Έχει κανείς καμιά ιδέα γτ θα το σπάσω το ρημάδι?????
Link to comment
Share on other sites

Πάλι νεκρό τελείως είναι! Η δεύτερη συσκευή που μου έκαναν αντικατάσταση! Η συσκευή φταίει ή αυτές που μου δίνουν είναι από επισκευή??? :mad:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα

New Windows Phone 8.1.1 build 14203 available to download

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Πάλι νεκρό τελείως είναι! Η δεύτερη συσκευή που μου έκαναν αντικατάσταση! Η συσκευή φταίει ή αυτές που μου δίνουν είναι από επισκευή??? :mad:

 

Μια καταγγελία στην Ένωση καταναλωτών και θα δεις πως θα διορθωθούν.

Το έχω ξαναγράψει...Μια αλλαγή firmware ήθελα να μου κάνουν και μου ζήτησαν 160€. Μη ρωτήσεις αν τα πλήρωσα:mad:

Link to comment
Share on other sites

Η υπόθεση κρατάει από τις 11 Αυγούστου έχουν περάσει 3 μήνες! Τους παρακαλάω να μου πιστώσουν τα χρήματα να πάρω άλλη συσκευη αν και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος όσο δουλευε! Νομίζω ότι δεν μου στέλνουν καινούργια συσκευή απλά επισκευασμένη! Δεν έχει κανένα αυτοκόλλητο πάνω αλλά έχει πάντα διαφορετικό ΙΜΕΙ!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
update για dp (δεν βλεπουμε και απο αλλου βεβαια) με δυνατοτητα προσθηκης στο notification center τα data
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι αυτή η έκδοση:

8.10.14219.341

December 05, 2014	
New country support for Cortana; Spain, France, Germany and Italy (alpha). (However due to a widespread bug in the deployment, Cortana is not available for many users)
Cellular Data Toggle for Quick Settings access in Action Center

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλημερα και χρονια πολλα σε ολους.Πηγα να κανω την αναβαθμιση σε 8,1 μεσω developer και μου εχει κολλησει στα γραναζιαμεδω και 2 ωρες.υπαρχει καποιο προβλημα ?πρεπει να κανω κατι εγω?ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους! Τελικά μετά από το πρώτο σερβις που το έστειλα στις 11 αυγούστου στις 31 δεκέμβρη μου το έκανε πίστωση η εταιρία και πήρα άλλη συσκευή αυτή τη φορά Samsung I9305! Ελπίζω να σας βγει καλό, τουλάχιστον όσο το είχα ήταν σφαίρα το κινητό. Δεν κόλλησε ποτέ! Ήταν γενικά πόλυ καλό για τα 212 ευρώ που το είχα πάρει! Δύο φορές που μου το έστειλαν με καινούργια πλακέτα και καινούργια μπαταρία είχα προβλήματα! Μία με το wifi και μία ότι μετά από 3 μέρες δεν ξανα άνοιξε ποτέ! Ή ήμουν τόσο καντέμης ή η Αρβάτο που έκανε το σερβις είναι για τον Π@@@τσο! Πολύ χάλια σερβις η HTC στην Ελλάδα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αυτή την απορία έχω και εγώ.

Για να λέει η MS όλοι, προφανώς και εμείς. Από πλευράς hardware δε θεωρώ πως θα έχουμε θέμα. Τώρα τι θα γίνει από εκεί και πέρα...

Έστω και με κανά developers preview ευελπιστώ να μη μείνουμε έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Απο την htc δεν περιμενω τπτ. Εδω ακομα να δωσει την 8.1 (μονο Αμερικη), θα μας δωσει την 10.

Μια χαρα ειμαστε με την developer. Αθανατο 8Χ.

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να χει ποστάρει κανένας άλλος, από προχθές αναβαθμίστηκε σε 8.1 ! Το χα πάρει από e-shop, οπότε δεν ξέρω τι "εθνικότητας" είναι. Όλα καλά μέχρι στιγμής, εκτός του ότι για κάποιο λόγο δεν κατεβαίνουν τα Αγγλικά (ΗΠΑ), ώστε να μιλήσω με την Cortana :O
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να χει ποστάρει κανένας άλλος, από προχθές αναβαθμίστηκε σε 8.1 ! Το χα πάρει από e-shop, οπότε δεν ξέρω τι "εθνικότητας" είναι. Όλα καλά μέχρι στιγμής, εκτός του ότι για κάποιο λόγο δεν κατεβαίνουν τα Αγγλικά (ΗΠΑ), ώστε να μιλήσω με την Cortana :O

 

Δεν έχει ποστάρει κανείς διότι την 8.1 δεν την έχει κάνει διαθέσιμη η HTC στην Ελλάδα. Μόνο Αμερική.

Την 8.1 την έχουμε από την Microsoft βάζοντας στο κινητό την developer έκδοση.

Εσύ πως πήρες την 8.1;;;

Πια έκδοση firmware έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά, έλεγξα για ενημερώσεις και βουαλά :)

 

 

 

3030.0.52001.401 το firmware

 

 

Το κινητο σου ειναι branded;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...