Jump to content

Αγορα Φοιτητικου Ιντενρετ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

 

Θελω να βαλω ιντενρετ στο σπιτι μου , ως φοιτητης ποια ειναι πιο συμφερουσα επιλογη μεταξυ hol cyta kai forthnet καθως και ποια εχει την καλυτερη καλυψη στη Ρεθυμνο της Κρητης

 

Ευχαριστω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

η cyta σου δινει δωρεαν το πρωτο παγιο και την ενεργοποιηση της γραμμης αν πας με την βεβαιωση σπουδων! Αλλα εχω ακουσει οτι την καλυτερη καλυψη την εχει η wind, ρωτα κανενα ντοπιο για περισσοτερες πληροφοριες!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως και το φοιτητικό της forthnet μπορεί να σε ικανοποιήσει που έχει και πολλά δωρεάν λεπτά ομιλίας

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4302718

Link to comment
Share on other sites

η cyta σου δινει δωρεαν το πρωτο παγιο και την ενεργοποιηση της γραμμης αν πας με την βεβαιωση σπουδων! Αλλα εχω ακουσει οτι την καλυτερη καλυψη την εχει η wind, ρωτα κανενα ντοπιο για περισσοτερες πληροφοριες!

 

Όσο αφορά την CYTA στην δωρεάν ενεργοποίηση και το πρώτο πάγιο του internet πρόσθεσε και την έκπτωση 30% στα προγράμματα ομιλίας.Επίσης έχει ταχύτητες και χρόνους για τις ανάγκες του καθενός και βήμα χρέωσης 45'' και όχι 60'' που έχουν όλοι οι άλλοι.Επίσης μπορείς να αλλάζεις πακέτο κάθε μήνα. Πιο ευέλικτα πακέτα δεν έχει άλλη εταιρία.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά την CYTA στην δωρεάν ενεργοποίηση και το πρώτο πάγιο του internet πρόσθεσε και την έκπτωση 30% στα προγράμματα ομιλίας.Επίσης έχει ταχύτητες και χρόνους για τις ανάγκες του καθενός και βήμα χρέωσης 45'' και όχι 60'' που έχουν όλοι οι άλλοι.Επίσης μπορείς να αλλάζεις πακέτο κάθε μήνα. Πιο ευέλικτα πακέτα δεν έχει άλλη εταιρία.

 

Θα συμφωνησω.

 

Και αν δεν κανω λαθος το τελος ενεργοποιησης νεας τηλεφωνικης γραμμης το εχει στα 20€. Μακραν το οικονομικοτερο σε σχεση με ολα τα αλλα πακετα. (cyta)

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω.

 

Και αν δεν κανω λαθος το τελος ενεργοποιησης νεας τηλεφωνικης γραμμης το εχει στα 20€. Μακραν το οικονομικοτερο σε σχεση με ολα τα αλλα πακετα. (cyta)

 

Σωστά.Κανονικά για ΝΕΑ γραμμή είναι 50ευρώ αλλά λόγω της προσφοράς 50-30=20ευρώ όταν οι άλλοι την έχουν 70ευρώ αν δεν κάνω λάθος.Αν έχεις γραμμή η ενεργοποίηση είναι δωρεάν.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

.Επίσης μπορείς να αλλάζεις πακέτο κάθε μήνα.

όλες οι εταιρίες δεν το κάνουν?!

 

αν παιζεις games (γιατί και εγώ σαν φοιτητής έλιωνα) , η forthnet είναι καλύτερη από αυτές που προτείνεις

με wind μπορείς να συνδυάσεις το κινητο σου αλλά και πάλι δεν νομίζω ότι κερδίζεις πολλά.

cyta στην κρήτη, δεν έχω ιδέα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
φοιτητικό από Forthnet 17,90€ για adsl και αν θες, με 2€ επιπλέον 200 λεπτά για αστικά υπεραστικά... Για νέα γραμμή γύρω στα 50€ η χρέωση... :)
υπέρτατο μηχάνημα οδήγησης!http://www.bmwworld.com/images/cars/m3/6050_tn.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό της Cyta αξίζει παιδιά από κάθε άποψη, προσωπικά. Μεγάλο εύρος ταχυτήτων, πολλά προγράμματα χρόνου ομιλίας και απειρες δυνατότητες συνδυασμού.

 

Φυσικά, όλα αυτά με την προυπόθεση διαθεσιμότητας στην εκάστοτε περιοχή.

Link to comment
Share on other sites

το 17,90 ναι, την δυνατότητα για 200' την έχουν μόνο οι φοιτητές... ;)

 

ναι όντως,

σαν πρώην φοιτητής, πιστεύω πως αυτά τα 200' είανι κάποιες φορές σωτήρια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...