Jump to content

Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimangelid

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Htes agorasa apo ton germano to asirmato philips kala 300.ekane 68,99 euro.mehri tora fenetai poli kalo.epaize na paro to crypto dct100 apo ta oneway pou ekane 80 euro alla ipirxe kapoio provlima.theoreite kalitero to philips i to crypto?

 

Telika to philips to piga piso kai pira to panasonic 410.edosa tin diafora.to philips mporouse na katahorithei mono se mia vasi kai otan to evaza stin vasi tou panasonic 955 den evgaze anagnorisi kai to anistoiho me to 955.tora to 410 einai apolita simvato me to 955 kai otan thelo endoepoikoinonia apo to menu tou 410 mpaino stin vasi tou 955 kai kalo to allo!episis prepei na po oti i exipiretisi tou germanou itan APSOGI!mehri mou evgale apo to kouti to asirmato kai to evale sto revma na to do!!(sinehizetai)

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimangelid

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimangelid

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Htes agorasa apo ton germano to asirmato philips kala 300.ekane 68,99 euro.mehri tora fenetai poli kalo.epaize na paro to crypto dct100 apo ta oneway pou ekane 80 euro alla ipirxe kapoio provlima.theoreite kalitero to philips i to crypto?

 

Telika to philips to piga piso kai pira to panasonic 410.edosa tin diafora.to philips mporouse na katahorithei mono se mia vasi kai otan to evaza stin vasi tou panasonic 955 den evgaze anagnorisi kai to anistoiho me to 955.tora to 410 einai apolita simvato me to 955 kai otan thelo endoepoikoinonia apo to menu tou 410 mpaino stin vasi tou 955 kai kalo to allo!episis prepei na po oti i exipiretisi tou germanou itan APSOGI!mehri mou evgale apo to kouti to asirmato kai to evale sto revma na to do!!(sinehizetai)

 

(sineheia)afta eginan ston germano tis glifadas dipla apo ta multirama.me psilohalaei i othoni tou 410 pou ta grammata kai ta noumera einai san ta kompiouterakia alla kata ta alla einai poli kalo

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟ MANUAL TOY NETMOD ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ Η ΜΕΛΟΝΤΙΚΕΣ ΠΧ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ NETMOD OTAN KΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΠΡΙΝ Κ ΜΙΛΑΓΕ
c u at the bitter end
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimangelid

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Eho to asirmato tilefono panasonic 955 3 hronia peripou.meta apo ena pesimo sta plakakia tou saloniou ehei provlima sto iheio kai akougetai poli siga.tora ehei ftiaxei apo mono tou kai akougetai kanonika alla polles fores halaei pali apo mono tou.to esvisa,evgala tis mpataries kai xevidosa dio vides pou ehei kato apo to kapaki gia tis mpataries.prospathisa na vgalo to kalima alla den evgaine.evgala kai po klip tis zonis alla pali den anoige.xerei kaneis pos anoigei teleios?

 

Kanenas den xerei??esto ena site peite mou

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KostasV

 

Θα ηταν ενδιαφερον αν φτιαχναμε μια λιστα με sites που απαιτουν γρηγορες συνδεσεις, ειτε λογω κατασκευης ειτε λογω περιεχομενου (πχ TV online)...

 

ξεκιναω με το BuckTV http://bucktv.net/index.php

 

(Θεωρω πως δεν ειναι warezadiko, καθοτι οτι λινκς εχει ειναι προσ τηλεοπτικα programmata poy eleυθερα μπορουμε να γραψουμε στο video απο τη ΤV)

 

 

Μπράβο ρε Κώστα.. Το έκανες διάσημο στο myphone και μας τελείωσε! :p

Χτες το είχα δει κανονικά, αλλά σήμερα...

509 Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

Apache/1.3.27 Server at http://www.bucktv.net Port 80

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Lol!

 

Mhn naysixeis einai syxan down tis proines ores Elladas...

 

Kata ta alla omos panta anebenei :)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το free internet της Vivodi δεν διατίθεται ακόμα εκτός Αθηνων :(
Link to comment
Share on other sites

Η Vivodi δεν διαθέτει ΕΠΑΚ, ενώ για τους εκτός Αθηνών χρήστες της υπηρεσίας, η χρέωση είναι υπεραστική. Για τους συνδρομητές της ισχύει ο τιμοκατάλογος σταθερής τηλεφωνίας.
Link to comment
Share on other sites

Ας με βοηθησει καποιος γιατι αδυνατω να καταλαβω γιατι ενα DSL modem de paizei se ena DSLAM (υποθετω κεντρο παροχεα ειναι αυτο ετσι?)...

 

Δεν υπαρχει μια στανταρντ τεχνολογια οπως τα κανονικα dial-up μοντεμακια μας???? Καποιο white, orange red book?????

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο σημαντικός λόγος είναι ότι αγόρασαν 3 είδη DSLAM's απο διαφορετικές εταιρίες, Intracom, siemens και Αlcatel. Απο κεί και πέρα κανένας δεν λέει ότι μόνο τα modem της ίδιας εταιρίας δουλεύουν στα ίδια DSLAM's(εξάλλου και η πρακτική μέχρι τώρα αυτό δείχνει) απλά είναι λογικό ο εξοπλισμός της ίδιας εταιρίας να παρουσιάζει τα λιγότερα προβλήματα...
Link to comment
Share on other sites

έβαλα εγώ πριν μερικές μέρες 384/128 και είναι σε γενικές γραμμές εντάξει.

 

κατεβάζω από tucows με 39-40 ΚByte/sec καμιά φορά και παραπάνω

 

Έχω σετάρει ένα Zyxel 650R-33 σε ΚοκκάλοSlam και πηγαίνει οκ.

 

Το μόνο πρόβλημα που είχα είναι ότι παρόλο που ο ΟΤΕ είχα ενεργοποιήσει την γραμμή μου Πέμπτη μου ενεργοποίησαν το Account την Δευτέρα. Έτσι κατέφυγα στην λύση της Netcarta και έκανα δουλεία μου.

 

Εγώ στην προτείνω χωρίς βέβαια να έχω δοκιμάσει και όλου τους άλλους. Μόνο την Τ®ellas είδα σε ένα φίλο αλλά δεν πολυητρελάθηκα.

Το Όλο είναι Άλλο

 

www.parisk.gr

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Kalispera.psahno mia propliromeni karta gia na pairno se kinita apo to spiti.tin fthinoteri hreosi tin ehei i talk-talk tis acn alla hreonei ana lepto.meta einai i smile&web tis otenet pou hreonei 0,27 euro/lepto kai hreonei ana 30 defterolepta kai i poiotita den einai kai oti kalitero.i smartalk tis forthnet sfazei se telestet alla hreonei ana defterolepto.pairno poio poli se vodafone kai telestet.ti proteinete ektos apo tin hronokarta tou ote?

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimangelid

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Kalispera.psahno mia propliromeni karta gia na pairno se kinita apo to spiti.tin fthinoteri hreosi tin ehei i talk-talk tis acn alla hreonei ana lepto.meta einai i smile&web tis otenet pou hreonei 0,27 euro/lepto kai hreonei ana 30 defterolepta kai i poiotita den einai kai oti kalitero.i smartalk tis forthnet sfazei se telestet alla hreonei ana defterolepto.pairno poio poli se vodafone kai telestet.ti proteinete ektos apo tin hronokarta tou ote?

 

An mporei kapoios moderator na diagrapsei to allo topic.egine epeidi evgaze sfalma epikoinonias to t39 kai pataga 'dimiourgia thematos'

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

STON OTE DEN THIMAMAI TO PAGIO ALLA DEN EINAI POLY.H 64 ARA DEN EINAI ASXHMH KANEIS KALH DOULEIA. H SYNDROMH THS 128 EINAI EINAI SAFOS AKRIBOTERH KAI NOMIZO KAI OTI O OTE SE XREVNEI DIPLA EPEIDEI XRHSIMOPOIEIS OLO TO BANDWIDTH TOY NETMOD ALLA DEN KOBO TO KEFALI MOY. MHPOS POULAS H XEREIS KANENA POU NA POULAEI SIEMENS SL55 KINHTO?
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαν κάποιοι φίλοι, που έχουν ενεργοποιήσει σύνδεση ADSL με κάποιον ISP, να μας πουν τις διαδικασίες?

 

Εγώ κυρίως ενδιαφέρομαι να μάθω για : TELLAS, FORTHNET, ACN.

 

Μου δημιουργήθηκε το ερώτημα, επειδή είδα το παρακάτω από τον sallax (σε άλλο thread και δεν χώραγε να το ρωτήσω εκεί).

 

Οι τεχνικοί ήρθαν και πέρασαν τη γραμμή στις 3.7, ενώ την ίδια μέρα πήρα τη Φόρθνετ και μου δώσαν κι από κει νετ. Τώρα αν δεν εννοείς τη μέρα που ήρθαν οι τεχνικοί, δε ξέρω πότε μπορεί να ενεργοποιήθηκε...

 

Πως εξηγείται τόση ταχύτητα? Ζητάνε πιστωτική? :o

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας :) ,

 

Εδώ και πολύ καιρό, (όσο δηλαδή έχω το συγκεκριμένο νούμερο στον οτε -4 χρόνια ) με παίρνουν τηλέφωνο από εταιρίες που κάνουν προσφορές στις κατσαρόλες και τα χαλιά τους, μέχρι ινστιτιούτα ομορφιάς που με καλούν για περιποίηση ομορφιάς στο χωρο τους.

 

Όταν τους ρωτάω που βρήκαν το νούμερό μου άλλοι μου το κλείνουν, άλλοι σαστίζουν και λένε άλλα αντι άλλων, και άλλοι λένε από τον τηλεφωνικό κατάλογο.

 

Μπορεί να ακούγεται παράξενο και αχάριστο (προσφορά κάνουν οι άνθρωποι :wacko: ) αλλά είναι πολύ ενοχλήτικό να σηκώνεις το τηλέφωνο και να ακούς τουλάχιστον δύο φορές την εβδομάδα, έναν άσχετο να σου λέει πράγματα που ΔΕ Σ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ!!!

 

Πήρα το 134 και μου είπαν να το κάνω απόρρητο (με χρέωση 1 Ε το μήνα).

 

Το σκέφτομαι, άλλα θα ήθελα να μου πει κάποιος αν εχει παρόμοια εμπειρία και αν ξέρει αν υπάρχει καμιά νομική προέκταση του θέματος.

 

Thank you!!!

 

:)

life is too short to say no!
Link to comment
Share on other sites

Έχω τηλέφωνο απόρρητο και μια φορά την εβδομάδα (τουλάχιστον) με παίρνουν κυρίως από τράπεζες για πιστωτικές και από αλλού για διάφορα άλλα...
KCB
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία έχουν μπει στο παιχνίδι και οι εναλλακτικές εταιρίες σταθερής τηλεφωνίας. Ευτυχώς που την περισσότερη ώρα λείπω από το σπίτι... :)

Live Another Day,

Climb A Little Higher,

Find Another Reason To Stay...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε το προγραμμα ΤΗΡΕΣΙΑΣ?Αν ναι τοτε λυθηκαν οι αποριες.Αν τωρα δεν ξερετε τι ειναι αυτο θα σας πω.Λοιπον το ΤΗΡΕΣΙΑΣ ειναι ενα προγραμμα που εχει αναπτυχθει απο τις καλες μας τις τραπεζες και μπορουν να ελεγξουν κατα ποσο ειναι φερεγγυος και δεν εχει αφησει φεσια σε εταιριες οι τραπεζες.Αρα ειναι πολυ ευκολο να υποθεσει καποιος οτι εκτος απο τα οικονομικα δεδομενα του καθενος εχει και αλλα στοιχεια, απολυτως πρωσοπικα.Αυτο το προγραμμα δεν το χρησιμοποιουν μονο οι τραπεζες αλλα ολες οι εταιριες που το αντικειμενο τους εχει να κανει με οικονομικους λογους,οπως οι εταιρειες σταθερης τηλεφωνιας

Τωρα πιστευω οτι λυθηκαν ολες οι αποριες σας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stamos

 

Μηπως ξερετε το προγραμμα ΤΗΡΕΣΙΑΣ?Αν ναι τοτε λυθηκαν οι αποριες.Αν τωρα δεν ξερετε τι ειναι αυτο θα σας πω................................................................................... ............ Τωρα πιστευω οτι λυθηκαν ολες οι αποριες σας.

 

Δεν λύθηκαν. ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΥΘΟΥΝ!!! :lol:

 

ΠΡΙΝ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ;) Να πω, ότι πολλές διαφημιστικές εταιρίες συγκεντρώνουν και μεταπωλούν καταστάσεις με ονόματα, διευθυνσεις, τηλέφωνα σε cd... σε διάφορες εταιρίες πωλήσεων δια τηλεφώνου.

 

Ανέφερα και σε άλλο thread, ότι κάτι τέτοιο έκανε και η γνωστή για το ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ "ΧΤREME" :wacko: . Mε την αναγνώριση κλήσεων (όταν καλούσαμε ΕΠΑΚ) είχε στα χέρια της...τον αριθμό μας. Mετά μεταπωλούσαν σε εταιρίες πωλήσεων, σε διαφημιστικές εταιρίες και σε πολιτικά κόμματα τις λίστες αυτές!!!!! Πάμε παρακάτω και στο πιο ουσιώδες.

 

Αυτό που θα πω... πολλοί μπορεί να το διαβάσουν και να χαμογελάσουν. Σημασία ότι υπάρχει και στη χώρα μας η λύση, την οποία λίγοι (πολύ λίγοι) την γνωρίζουν! Και αν έχετε πραγματικό πρόβλημα, είναι ο μόνος τρόπος να δώσετε τέλος.

 

Η ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ έχει δημιουργήσει μια κατάσταση, στην οποία μπορεί να πάει ο οποιοσδήποτε να γραφτεί (κάνει αίτηση) και να ζητήσει ΠΛΕΟΝ να μην ενωχλείτε από διάφορες εταιρίες telemarketing, εκδόσεως πιστωτικών καρτών κ.ο.κ.

Αυτομάτως τα στοιχεία του πρέπει να θεωρούντε μη προσβάσιμα και "προς χρησιμοποίηση" από αυτές τις εταιρίες.

 

 

ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΑΥΤΕΣ?

 

Ήδη είναι υποχρεωμένες από τον Ν.2472/97 να ενημερώνονται (ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΔΕΙΑ) εάν το υποκείμενο :wacko: (δηλαδή ο καταναλωτής) έχει ζητήσει την εγγραφή του στη συγκεκριμένη λίστα, και πλέον δεν επιθυμεί την ενόχληση του.

 

Η Αρχή Προστασίας Δεδομένων, μετά την ψήφιση του ν. 2819/2000 (ΦΕΚ 84/15.3.2000/τεύχος Α), ο οποίος τροποποιεί διατάξεις του ν. 2472/1997, που αφορούν την προστασία του ατόμου από την επεξεργασία προσωπικών δεδομένων, ενημερώνει περιπτώσεις στις οποίες οι τηρούντες αρχεία με προσωπικά δεδομένα απαλλάσσονται από την υποχρέωση γνωστοποίησης και λήψης άδειας

 

Εάν σε ξανα ενοχλήσουν (το πιθανότερο δηλαδή)... τότε μπορείς να τους κυνηγήσεις νομικά με όλες τις συνέπειες γι'αυτους και τα οφέλη για σένα.

 

ΤΟ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟ: Είχα ακούσει γι'αυτή τη λίστα πριν 2-3 χρόνια. Μάλιστα όταν είχε πρωτοσυσταθεί.... και μετά από 1 χρόνο, ΜΟΝΟ 15 ΠΟΛΙΤΕΣ :!: :!: είχαν ζητήσει την εγγραφή τους.

 

Εκμεταλλευτείτε τις δυνατότητες που μας δίνει ο Νόμος! ;)

 

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΕΥΙΑΣΘΗΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΕΔΟΜΕΝΟ

 

Έχει δηλαδή ιδιαίτερη βαρύτητα για το σχηματισμό της εικόνας της προσωπικότητάς σου, γι΄αυτό και προστατεύονται με αυστηρότητα!

 

ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ:

 

Τώρα με το Ν.2472/97 έχεις δικαιώματα έναντι αυτών που επεξεργάζονται τα προσωπικά σου δεδομένα ή τηρούν αρχεία. ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ που μπορείς να ασκήσεις ΜΟΝΟΣ ή με την βοήθεια της ΑΡΧΗΣ.

 

Μεταξύ των άλλων μπορείς:

 

-Να ενημερωθείς για τις πληροφορίες που σε αφορούν και είναι αντικείμενο επεξεργασίας ή αρχειοθέτησης.

 

-Να ζητήσεις τη διόρθωση, τη προσωρινή μη χρησιμοποίηση, τη μη διαβίβαση ή τη διαγραφή των δεδομένων κλπ.

 

Όλα τα δικαιώματά σου αυτά μπορείς να τα ασκήσεις απευθυνόμενος στον υπεύθυνο της επεξεργασίας και σε περίπτωση άρνησής του, στην ΑΡΧΗ που θα σε εξυπηρετήσει το ταχύτερο δυνατόν επιβάλλοντας νομικές κυρώσεις για την ταλαιπωρία σου.

 

Αυτονόητο είναι το δικαίωμά σου να προσφύγεις και στα Δικαστήρια αν συντρέχει περίπτωση.

 

Οι υπεύθυνοι επεξεργασίας οφείλουν ιδίως:

 

Να γνωστοποιήσουν στην ΑΡΧΗ τη σύσταση και λειτουργία Αρχείου ή την έναρξη της επεξεργασίας όπως επίσης σε ορισμένες περιπτώσεις να λάβουν σχετική άδεια.

 

Είναι αυτονόητο ότι η ΑΡΧΗ έχει πρόσβαση σε ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ και έχει υποχρέωση όποτε κρίνει σκόπιμο να ελέγξει τη νομιμότητα της λειτουργία τους ύστερα από κατατγγελία ή αυτεπάγγελτα.

 

Οι υποχρεώσεις των υπευθύνων ισχύουν και αφορούν ΟΛΕΣ τις επεξεργασίες δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα και ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ανεξάρτητα αν ανήκουν σε ιδιώτη (ή νομικό πρόσωπο ιδιωτικού δικαίου) ή στο ΔΗΜΟΣΙΟ και άσχετα αν είναι απόρρητα ή όχι.

 

Σε περίπτωση οποιασδήποτε παράβασης που αναφέρεται στην συγκεκριμένη επεξεργασία ή γενικά στην τήρηση του Αρχείου ο υπεύθυνος υπόκεινται στις κυρώσεις του Νόμου ανεξάρτητα από τη φύση του ΑΡΧΕΙΟΥ.

 

 

Aρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα

 

Ομήρου 8 6ος Οροφος

Τ.Κ. 105-64 Αθήνα -

Τηλ. 3352605, 3352628-43

Fax 3352617

 

Tράβα απο κει μια βόλτα, και ζήτησε την σχετική αίτηση. Και μετά άντε ν'αποδείξουν ότι δεν είναι αρκούδες :whistle: :whistle:

 

Ελπίζω τα παραπάνω, να σου φανούν χρήσιμα σε σένα και σε άλλους με το ίδιο πρόβλημα. Άντε, γιατί το έχουν παραξεφτυλίσει. :blink:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έκανα μετατροπή σε ISDN και έχω μερικές απορείες:

 

Έκανα εγκατάσταση το NetMod Configuration Manager και ενώ στο παράθυρο "Πληροφορίες Χρέωσης" δείχνει κανονικά τη χρέωση των δυο αναλογικών Συσκευών, δεν δείχνει χρέωση για τη σειριακή θύρα. Το NetMod ειναι συνδεδεμένο μέσω USB με τον υπολογιστή. Πρέπει να συνδεθεί με RS232; Υπάρχει άλλος τρόπος να καταγράφεται η χρέωση Internet;

 

Πού μπορώ να βρω χρήσιμα προγραμματάκια ή εργαλεία για ISDN.

 

Αξίζει η αγορά τηλεφωνικής συσκευής ISDN εφόσων δεν χρησιμοποιώ MSN; Τί πλεονεκτήματα προσφέρει. Για παράδειγμα Siemens Gigaset 4010 Comfort ή 4110isdn;

 

Γιατί δεν λειτουργεί η υπηρεσία "CLIP on CW" (Παρουσίαση του Αριθμού Καλούντος των Κλήσεων σε Αναμονή) με το Panasonic KX-TCD700 ενώ στο PSTN λειτουργούσε;

 

Αυτές προς το παρόν. Ευχαριστώ παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...