Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως επίσης χθες, σχεδόν ταυτόχρονα, το εγκατέστησα στο 925. Άρα μάλλον κάτι παίζεται με το 920 και το Pro Cam.

Σας ευχαριστώ... :)

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατι στα βίντεο που τραβάει το κινητο δεν ακούγεται ο ήχος όταν τα παίζω στον η/υ ενώ απο το κινητό ακούγεται κανονικά;
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος. Σε περίπτωση που το Nokia Care Center δεχτεί να μου επιδιορθώσει το τηλέφωνο για το 1 καμένο pixel που έχει, πώς ακριβώς θα το κάνουν ? Θα αλλάξουν την οθόνη ? Υπάρχει κίνδυνος να μη γίνει σωστή αλλαγή-τοποθέτηση και να υπάρχουν προβλήματα μετά ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος. Σε περίπτωση που το Nokia Care Center δεχτεί να μου επιδιορθώσει το τηλέφωνο για το 1 καμένο pixel που έχει, πώς ακριβώς θα το κάνουν ? Θα αλλάξουν την οθόνη ? Υπάρχει κίνδυνος να μη γίνει σωστή αλλαγή-τοποθέτηση και να υπάρχουν προβλήματα μετά ?

 

κατ'αρχήν για ένα pixel είσαι σίγουρος ότι θα σου το φτιάξουν? νομίζω πρέπει να είναι από ένα αριθμό και πάνω

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχήν για ένα pixel είσαι σίγουρος ότι θα σου το φτιάξουν? νομίζω πρέπει να είναι από ένα αριθμό και πάνω

 

Οχι δεν είμαι σίγουρος. Θα το επιχειρήσω όμως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει τυχει η εχει ακουσει κανεις αλλος για το προβλημα με νεκρο power button και camera button?? Σε εμενα συνεβει και δεν διορθωθηκε ουτε με reset , στην ουσια αχρηστευθηκε το τηλεφωνο.Ουτε να το σβησω δεν μπορω!
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να ισχύει ότι στην gdr 3 θα έχει και notifications στο glance screen; Μακάρι!!

 

http://www.symbiantweet.com/bittersweet-shimmer-notifications-on-glance-screen/

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κι από ότι φαίνεται, όχι μόνο notification αλλά και κανονικός τρόπος κλεισίματος τον εφαρμογών που τρέχουν πίσω. ;)
Link to comment
Share on other sites

Κι από ότι φαίνεται, όχι μόνο notification αλλά και κανονικός τρόπος κλεισίματος τον εφαρμογών που τρέχουν πίσω. ;)

 

Ναι και αυτο είναι προς θετική κατεύθυνση.

Σαν μου φαίνεται παει να γίνει όπως καποιο project που βγήκε στην δημοσιότητα ένα δίμηνο πριν που αφορούσε τα 8.1.

Προς τα εκει παει το θέμα.:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=352004&page=30

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό,τώρα δεν εμφανίζονται ειδοποιήσεις στην glance screen; Είστε σίγουροι; Πάντως και μόνο που κλείνουν οι εφαρμογές με μια κίνηση αξιζει αν και θα ήθελα με κάποιο τρόπο να κάνουν να αναβοσβήνει π.χ. το λεντακι στο windows button τουλάχιστον για μηνύματα και αναπαντητες
Link to comment
Share on other sites

Ναι και αυτο είναι προς θετική κατεύθυνση.

Σαν μου φαίνεται παει να γίνει όπως καποιο project που βγήκε στην δημοσιότητα ένα δίμηνο πριν που αφορούσε τα 8.1.

Προς τα εκει παει το θέμα.:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=352004&page=30

 

Και εγώ χαίρομαι πολύ με όσες προσθήκες πάνε να γίνουν... Πιστεύω σ αυτό το λειτουργικό και πιστεύω ότι θα δώσουν πράγματα που λείπουν.

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα δώσουν και notification center και αυτό που είδαμε στην glance screen, και πιο σωστό multitasking στην GDR3.

 

Και αυτό με το win but να αναβοσβήνει σε ειδοποίηση καλή ιδέα μακάρι και αυτό να γίνει, δεν είναι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό,τώρα δεν εμφανίζονται ειδοποιήσεις στην glance screen; Είστε σίγουροι; Πάντως και μόνο που κλείνουν οι εφαρμογές με μια κίνηση αξιζει αν και θα ήθελα με κάποιο τρόπο να κάνουν να αναβοσβήνει π.χ. το λεντακι στο windows button τουλάχιστον για μηνύματα και αναπαντητες

 

Απολύτως σίγουροι. Εμφανίζει ο,τι εμφάνιζε...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό,τώρα δεν εμφανίζονται ειδοποιήσεις στην glance screen; Είστε σίγουροι; Πάντως και μόνο που κλείνουν οι εφαρμογές με μια κίνηση αξιζει αν και θα ήθελα με κάποιο τρόπο να κάνουν να αναβοσβήνει π.χ. το λεντακι στο windows button τουλάχιστον για μηνύματα και αναπαντητες

 

Αυτα είναι τα δύο πράγματα που με ενοχλούν πααααρα πολύ. Ειδοποιήσεις στην glance screen και led ειδοποιήσεων.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες!Ηθελα να ρωτησω απο ηχο στο θεμα μουσικης πως τα παει?Πιο πολυ με νοιαζει οταν εχω τα ακουστικα βασικα..Εχω ενα lumia 800 αλλα δνε μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την ποιοτητα και με τα μπασα πιο πολυ..
Link to comment
Share on other sites

Αυτα είναι τα δύο πράγματα που με ενοχλούν πααααρα πολύ. Ειδοποιήσεις στην glance screen και led ειδοποιήσεων.

 

Αν βλεπουμε στον Lock screen τις ειδοποιησεις,το led δεν μας χρειαζεται,αρκει πχ να αναβοσβηνει στην οθονη για να μπορεις να καταλαβεις οποιοδηποτε χαμενο συμβαν.

Εγω βλεπω τα οποια μειων να εξαλειφονται αλλα συσκευη δεν θα βρω να με καλυψει:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να ανακαλύψουν τον τροχό ξανά εκεί στην ΝΟΚΙΑ, η λειτουργία breathing που είχαν ήταν τέλεια. Ούτε lock screen να δεις, ούτε να το αγγίξεις και ήξερες 1) ότι το κινητό είναι ακόμα ζωντανό και δεν έχει κλείσει από μπαταρία π.χ. και 2) αν είχες αναπάντητες.

Εμένα αυτό μου λείπει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να ανακαλύψουν τον τροχό ξανά εκεί στην ΝΟΚΙΑ, η λειτουργία breathing που είχαν ήταν τέλεια. Ούτε lock screen να δεις, ούτε να το αγγίξεις και ήξερες 1) ότι το κινητό είναι ακόμα ζωντανό και δεν έχει κλείσει από μπαταρία π.χ. και 2) αν είχες αναπάντητες.

Εμένα αυτό μου λείπει.

 

Δυστυχως αυτο το χαρακτηριστικο που ειχα βολεψει πολλους μαζι κ εμενα, ηταν προνομιο του symbian...Αμφιβαλλω αν μπορουν(ή καλυτερα αν θελουν)να το υλοποιησουν και στα wp...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει και αλλοι, αλλα εδω κ λιγες μερες οι ειδοποιησεις στο facebook (με την beta εφαρμογη) ερχονται κανονικα. Το μονο θεμα ειδοποιησεων π μενει να λυθει ειναι οι κλησεις στο viber, που ερχονται σαν ειδοποιηση και δεν χτυπαει το κινητο..
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...