Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα απο σημερα ειμαι και εγω κάτοχος του lumia 920 μια ερωτηση.. αν εχω καταλαβει καλα το κινητο εχει μια ενταση ηχου για τα παντα... δηλαδη την ενταση που θα βαλεις οταν σε καλουν ιδια θα ειναι και οταν πατας τα κουμπια και οταν ακους ενα τραγουδι ε?

 

Ευχαριστω

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι, έτσι είναι. Μια ενταση για όλα.

Τι χρωμα το πήρες και απο που?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο σημερα ειμαι και εγω κάτοχος του lumia 920 μια ερωτηση.. αν εχω καταλαβει καλα το κινητο εχει μια ενταση ηχου για τα παντα... δηλαδη την ενταση που θα βαλεις οταν σε καλουν ιδια θα ειναι και οταν πατας τα κουμπια και οταν ακους ενα τραγουδι ε?

 

Ευχαριστω

 

δυστυχως αυτο ειναι κατι που πρεπει να αλλαξει συντομα !!! μεγαλο μειον και δεν το λες και πολυ smart σαν λειτουργια ενος smartphone !!!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως αυτο ειναι κατι που πρεπει να αλλαξει συντομα !!! μεγαλο μειον και δεν το λες και πολυ smart σαν λειτουργια ενος smartphone !!!

 

Αν και για έναν παράξενο λόγο, για την ώρα δε με ενοχλεί αυτη η ιδιαιτερότητα, έχεις δίκιο πως αυτο δεν είναι και τόσο "smart" και πρέπει να αλλαξει. Για την ώρα έχουν ΟΛΑ την ίδια ένταση αλλα μπορείς και να έχεις αθόρυβο το τηλέφωνο (μόνο αθόρυβο, όχι αυξομειώσεις) και ένταση στα υπόλοιπα....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου έκανε μόνο του μια φορά reset και σήμερα μετά από τη φόρτιση με το fatboy δεν άνοιγε, οπότε έκανα soft reset με volume down και power button για 10"

 

Αυτό δεν είναι φυσιολογικό.

Εχω περάσει 100 εφαρμογές και ότι καλούδι βρήκα και δέκα ημέρες που έχω το κινητό δεν έχει κάνει reset.

Εχεις σιγουρα το 1308 firmware ;Αν όχι βάλε το.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι φυσιολογικό.

Εχω περάσει 100 εφαρμογές και ότι καλούδι βρήκα και δέκα ημέρες που έχω το κινητό δεν έχει κάνει reset.

Εχεις σιγουρα το 1308 firmware ;Αν όχι βάλε το.

 

Όχι, έχω το 1249, αλλά δε μου βρίσκει την αναβάθμιση σε 1308.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχω το 1249, αλλά δε μου βρίσκει την αναβάθμιση σε 1308.

 

Αυτοι που εχουν την 1308 ειναι ελληνικες συσκευες διοτι με το τελευταιο firmware κυκλοφορησαν εδω.

Ολοι οι υπολοιποι θα περιμενετε μεσω ΟΤΑ να λαβεται την αναβαθμιση,εκτος αν φλασαρετε τη νεα rom.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες οποίος θέλει να το δει υπάρχει στην έκθεση στο πλαίσιο the mall.

Τι να πω! Ποιότητα απαράμιλλη ,οθόνη σούπερ,φωτογραφίες τελειες. Θα το έπερνα αλλά ήταν για λίγο μεγαλύτερο από το αυτό που ζητούσα. Εχει περιθώρια να το μικρύνει πάντως.

Ετσι πήρα το 820 από σκρουτζομαγαζο! Τα υπόλοιπα στo σωστό thread.:)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται...

Επαναλαμβάνω...

Το κινητο ειναι απλά απολαυστικο στη χρήση..

Απο τα live tiles μέχρι την ποιότητα κατασκευής...όλα ειναι κορυφή...το μόνο κακό που βρίσκω προσωπικά ειναι οτι δεν έχει ακόμα καλο marketplace...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω παραγγείλει το γκρι από ebay (τιμή 570 ευρώ με έξοδα αποστολής, άλλο που την πάτησα με το paypal και πλήρωσα 600) και το περιμένω σε κάνα δεκαημεράκι. Δεν βλέπω την ώρα:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω παραγγείλει το γκρι από ebay (τιμή 570 ευρώ με έξοδα αποστολής, άλλο που την πάτησα με το paypal και πλήρωσα 600) και το περιμένω σε κάνα δεκαημεράκι. Δεν βλέπω την ώρα:D

 

Καλοριζικο οταν με το καλο παραλαβεις.

Εγω παντως θα επαιρνα το cyan(αν το γκρι σου αρεσει μην μου δινεις σημασια τοτε ετσι,σημασια εχει εσενα τι σου αρεσει):p

Συνηθως σε αγορες με paypal και ειδικα αν ειναι απο χωρα εκτος Euro πληρωνεις κατι παραπανω για αυτο και τα 30 ευρω,για αυτο και εγω με paypal προσπαθω να μην κανω αγορες.

Μου ειχε τυχει και εμενα απο ebay απο Αγγλια και μου βγηκε οπως σε εσενα κατι παραπανω παλι με αγορα κινητου.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το cyan ξέρεις ότι μου αρέσει πολύ αλλά τα είπαμε ότι δεν στέλνει το amazon.de. Και το γκρι μου αρέσει όμως εξίσου (μοιάζει κάπως και με ασημί), ενώ - όπως και το μαύρο - ταιριάζει με όλα τα χρώματα των tiles, χωρίς να είναι τόσο μουντό. Το μαύρο με χαλούσε αρκετά γιατί κάνει το τηλέφωνο να φαίνεται ακόμη πιο μεγάλο από ό,τι είναι, σαν να έχει έξτρα άχρηστο χώρο.

 

Και φυσικά θα πάρω και μια γαλάζια θηκούλα - ίσως και καμιά άλλη στην πορεία ;)

 

Είχα πάρει ένα ρολόι παλιά από paypal αλλά δεν θυμόμουν ότι είχε τέτοιες χρεώσεις... Τέλος πάντων, εξοργίστηκα στην αρχή αλλά τι να κάνεις, έτσι κι αλλιώς και πάλι φθηνότερα μού βγήκε από όσο θα το έπαιρνα αρχικά - και καμία σχέση η οργάνωση του ebay με του amazon.

Link to comment
Share on other sites

πως κανεις quit απο το skype ?? μονο αν κλησεις το internet ή πατησεις το back βελακι απο το κινητο ??

κανονικο quit δεν εχει ? γνωριζει καποιος ?

και κατι ακομα οταν παω να μπω στο nokia drive μου βγαζει ενα κουμπι goto store και οταν το παταω παει να μπει στο store και εμφανιζει "there has been a problem completing your request.Try again later Error code:805a0194"

γνωριζει κανενας κατι ?

εσας το κανει ?

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να δημιουργήσεις έναν λογαριασμό, για να μπορείς να συνδέεσαι στο market place. Πάνε στις ρυθμίσεις και εκεί που λέει για το email και τους λογαριασμούς και πρόσθεσε η δημιούργησε έναν καινούριο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω κάποιες απορίες... Δυστυχώς κάποιοι μιλάτε με όρους που τους ξέρουν μόνο όσοι σπούδασαν τα κινητά.. :lol:

Έχω το Ν8 και ειμαι εν αναμονή να έρθει στην εταιρία που έχω τους λογαριασμούς των κινητών μου, ώστε να εξαργυρώσω την επιδότηση και να το πάρω!

 

Τι ειναι το ΟΤΑ;

Τι ειναι αυτό που λέτε για double tap που θα έρθει και Multitask;

Ξέρει κανείς αν με επιδότηση που έχω στην Χ εταιρία για παράδειγμα, αν μπορώ να το πάρω απο κάποιο σκρουτζομάγαζο;; Αν υπάρχει κάποιος τρόπος...

 

Αν έχω καταλάβει καλά, εγώ κι άλλος ένας δεν έχουμε πάρει το κινητό ακόμα... ΑΝΤΕ ΚΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες οποίος θέλει να το δει υπάρχει στην έκθεση στο πλαίσιο the mall.

 

Σε τι χρώματα ? Με ενδιαφέρει ναδω το άσπρο. ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω κάποιες απορίες... Δυστυχώς κάποιοι μιλάτε με όρους που τους ξέρουν μόνο όσοι σπούδασαν τα κινητά.. :lol:

Έχω το Ν8 και ειμαι εν αναμονή να έρθει στην εταιρία που έχω τους λογαριασμούς των κινητών μου, ώστε να εξαργυρώσω την επιδότηση και να το πάρω!

 

Τι ειναι το ΟΤΑ;

Τι ειναι αυτό που λέτε για double tap που θα έρθει και Multitask;

Ξέρει κανείς αν με επιδότηση που έχω στην Χ εταιρία για παράδειγμα, αν μπορώ να το πάρω απο κάποιο σκρουτζομάγαζο;; Αν υπάρχει κάποιος τρόπος...

 

Αν έχω καταλάβει καλά, εγώ κι άλλος ένας δεν έχουμε πάρει το κινητό ακόμα... ΑΝΤΕ ΚΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!! :D:D

Καλησπέρα.

ΟΤΑ=over the air δηλαδή κάνεις την αναβάθμιση μέσα από το κινητό σου,αφου βέβαια έχεις σύνδεση στο internet.Κάτι που κάνεις και τώρα με το Ν8 που έχεις.

Double tap δηλαδή με διπλό χτύπημα στην οθόνη θα ξεκλειδώνεις το κινητό σου,όπως είναι τώρα με το Ν9.

Multitask= τι να γράψω τώρα:lol: θα τρέχουν διάφορες εφαρμογές και θα μπόρεις πολύ εύκολα να έχεις πρόσβαση σε αυτές. π.χ. ακους μουσική,ανοιγεις ένα έγγραφο ξαναπάς στην μουσική για να αλλάξεις κομμάτι και συνεχίζεις την επεξεργασία του εγγράφου. Κάτι που κάνεις και τώρα με το Ν8 πατώντας συνεχόμενα το πλήκρο του μενού.

Δεν νομίζω πως μπορείς να πάρεις επιδότηση από σκρουτζομάγαζο. Ας απαντήση κάποιος που ξέρει σίγουρα.

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν το συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο συνεργάζεται με την εταιρεία σου.

Νεκταρία έτρεξες σήμερα????:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λέτε ρε παιδιά... Όσοι έχετε το κινητό, έχετε αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τη σκόνη στην μπροστινή κάμερα;

 

Eγώ ένα μήνα τώρα που το έχω δεν έχω κανένα πρόβλημα με το κινητό .

μου έχει πέσει κάμποσες φορές, ούτε θήκη ούτε προστατευτικό οθόνης το βάζω στην τσέπη με τα κλείδια και το δευτερο κινητό μου

Lumia 950 XL
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν το συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο συνεργάζεται με την εταιρεία σου.

Νεκταρία έτρεξες σήμερα????:)

 

Εγώ που έχω εταιρικό στην voda μπορώ να πάρω τις επιδοτήσεις μου και απο U. Στην Δράμα ο ίδιος έχει και τα δυο καταστήματα και μας βολεύει. Το 2012 πήρα τηλεόραση.

off topic:Δυστυχώς δούλευα σήμερα και δεν πήγα για τρέξιμο. Άυριο έχω long run, 2,5 ώρες με αρκετή ανηφόρα, και μετά χαλαρά μέχρι το Σάββατο :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...