Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω βγαλει πολλες και καλες φωτογραφιες με το Τ310 και την Communicam και πιστευω πως αξιζει τον κοπο να δημιουργηθει μια σχετικη ενοτητα. Αρκετες απο αυτες τις εχω τυπωσει κιολας και ειναι πολυ καλες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον MiKe-Dee

 

Έχετε... πολλά να πείτε για το δίκτυο της CosmOTE; Ας μιλήσετε!

 

Έσεις δηλαδή δεν έχετε να πείτε τίποτα; :whistle:

Το ας μιλήσετε χτύπαει κάπως άσχημα.. :blink:

 

Το σχόλιο είναι του Admin και μας(όλους) προτρέπει να μιλήσουμε.Να είσαι σίγουρος πως και αυτός θα μιλήσει αν έχει κάτι να πει.Ας πούμε ότι είναι κάτι σαν λογοπαίγνιο :)

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει κάτι τέτοιο καλό θα ήταν να υπάρξει μία αρκετή ζήτηση. Πολλά imaging κινητά τα παραβλέψαμε κατά τη δημιουργία των ενοτήτων, ακριβώς επειδή δεν έχουν πολλούς χρήστες...

 

Τις επόμενες εβδομάδες, που θα είμαστε σε full ρυθμούς και αv υπάρχει τέτοια ζήτηση φυσικά και θα γίνει αυτή η ενότητα.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ιδεά :) Ενότητα για το T310 και μόνο δεν μπορεί να γίνει αφού η κατηγοροποίηση γίνεται σύμφωνα με το "imaging device", που στην προκειμένη περίπτωση είναι η CommuniCam. Οπότε προτείνω να δημιουργηθεί περιοχή "Sony Ericsson CommuniCam", όπου θα βάζετε ότι φωτογραφία έχει βγει με τη συγκεκριμένη καμερούλα :P Πως σας φαίνεται ? :)

 

Όσο για το 3510i, επειδή και εγώ δεν είμαι παντογνώστης, πρόκειται για την Headset Camera της Nokia που "κολλάει" και στο 7210?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Parischi... εκ νέου να δημιουργηθούν είναι λίγο έως πολύ αδύνατο. Κάποια από τα παιδιά ωστόσο, όπως ο Mythozz, |Stephen| και άλλοι ίσως να έχουν κρατήσει κάποιο backup των δικών τους blueprints και θελήσουν κάποια στιγμή να το ανεβάσουν - προσαρμόσουν στη νέα database. Το τελευταίο crash δεν μου επέτρεψε να ανακτήσω τίποτα από ότι υπήρχε παλαιότερα :( Το 6600 πάντως έχει μείνει στο δίσκο μου και θα το ανεβάσω μια από αυτές τις ημέρες...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε άδικο και οι 2 :P Έκανα παράφραση στο σλόγκαν της CosmOTE για να "εκφράσω" την προτροπή. Βέβαια το "ας μιλήσουμε" κολλάει περισσότερο...

 

Ε, απλά λοιπόν μιλήστε και πείτε μου την άποψή σας γι αυτό :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κείμενο από τα blueprints για τα Blueprint των Nokia 3410 (GeoZio) και Τ600 (MsK) υπάρχουν ακόμα στην cache του Google. Για κάποιες συσκευές πάλι το blueprint δεν έχει σημασία, καθώς έχουν ήδη κυκλοφορήσει και μπορεί κάλλιστα να γίνει ένα κανονικό review.

Υπομονή και όρεξη!

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα κάτι σε..

 

 

Έχουμε πολλά να πούμε για το δίκτυο της CosmOTE.. Ας μιλήσουμε!

 

Κάτι τέτοιο πιστεύω ακούγεται καλύτερα..

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Kalo tha itan omos ( etsi pisteuo ) na iparxoun kai ta palia oste na blepame ti legane gia ta kinita prin bgoun kai ti meta ( afou bgikan ). Kati san mouseio ( ean ta exei kaneis bebaia )

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

προτείνω να δημιουργηθεί περιοχή "Sony Ericsson CommuniCam", όπου θα βάζετε ότι φωτογραφία έχει βγει με τη συγκεκριμένη καμερούλα :P Πως σας φαίνεται ? :)

 

Το βρισκω πολυ σωστο, το ειχα σκεφτει κι εγω αυτο, οτι δηλαδη πρεπει να γινει ενοτητα για την CommuniCam, αφου μ' αυτην βγαινουν οι φωτογραφιες.

Μια ενοτητα "CommuniCam" π.χ, ειναι ο,τι πρεπει! :)

Ν' αρχισουμε να βαζουμε τις φωτογραφιες! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δέν είναι bug μάλλον αλλά το γράφω εδώ: που είναι το "κουμπί" που υπήρχε στο παλιό unwired που μας έστελνε αμέσως στα θέματα στα οποία είχαμε δημοσιεύσεις;;
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/search.php?s=&action=finduser&userid=198

 

σε καλύπτει το "find" που είναι κάτω από κάθε σου μήνυμα? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε θα ανέβουν όσα περισσότερα παλιά Blues και Reviews μπορούμε. Έχω αρκετά. Όλα οκ... ;) :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κατι δεν πρεπει να πηγε καλα!

Ανεβασα 3 φωτογραφιες, μου εμφανιζει οτι ανεβηκαν 2, αλλα δεν ανοιγει καμια!

Πηγαινω στην "τροποποιηση", παταω αλλα μου βγαζει οτι δεν εχω προσβαση στη συγκεκριμενη λειτουργια (καπως ετσι...).

Οταν παω να ανοιξω τη φωτογραφια που ανεβασα, εμφανιζεται ενα πλαισιακι (εκει που κανονικα επρεπε να ειναι η φωτογραφια) με τπ μηνυμα "image pending approval"...

Τα φωτα σας παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

αν δεν λαμβάνει μέρος στο myphone τότε θα είναι μια μεγάλη απώλεια... :eek:

ξέρει τα άπειρα για τα ppc και είχε πολλά πράγματα για παρουσίαση... :confused:

 

κανένεας μοντ ξέρει? μάνο μπορείς να απάντήσεις? το βάζω δημόσια γιανα το δούν όλοι όσοι γνωρίζουν το συγκεκριμένο άτομο (το οποίο και σίγουρα θα συμπάθησαν) :(

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να στείλω ένα μήνυμα με αρκετά ομολογουμένως smileys και δεν το έστελνε έβγαζε error... Υπάρχει κάποιο όριο;
Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι στη Χίο. Έχω καιρό να του μιλήσω. Γιατί δεν δοκιμάζεις να επικοινωνήσεις μαζί του και να τον ρωτήσεις ?
Link to comment
Share on other sites

WAP SITE???

 

Kalh idea den tha htan ena wap site?

Se ligo kairo to myphone tha exei POLY YLIKO!!!

Tote den tha htan h katallhlh stigmh gia dhmiourgia enos wap site?

Estw proxeirou px. http://tagtag.com/myphone 'h kati sunafes?

'H kati pio kalo , anevasmeno se server?

 

Mia IDEA...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και να ευχηθώ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ και ευχαριστούμε που κουράζεστε για μας χωρίς καμία απολύτως (?) ανταμοιβή...... :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...