Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιπλέον αυτών που ανέφερες, θα πρέπει τα μηνύματα να είναι ουσιώδη, διαφορετικά μπορεί να διαγράφονται κατά την κρίση του moderator χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.

 

 

Η παραπάνω προϋπόθεση περιλαμβάνεται στους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, ως εξής:

Η υποβολή νέων απαντήσεων σε οποιοδήποτε από τα θέματα συζήτησης που φιλοξενούνται στο forum είναι ευπρόσδεκτη εφόσον αυτές περιέχουν ουσιώδεις πληροφορίες. Οι μονολεκτικές, οι «ανούσιες» και οι μη ολοκληρωμένες απαντήσεις οι οποίες δε συμβάλλουν ουσιαστικά στις υπάρχουσες συζητήσεις θα αφαιρούνται από τους αρμόδιους διαχειριστές, χωρίς καμία προειδοποίηση.

 

 

Edit: με πρόλαβες TN97 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. «Μπορείτε να ασκείτε κριτική στις ιδέες όχι όμως και στους ανθρώπους». Πιο συγκεκριμένα: Τα μέλη του myphone.gr μπορούν να ασκήσουν κριτική στις ιδέες, εφόσον αιτιολογήσουν την άποψή τους με την παράθεση των απαιτούμενων στοιχείων. Ωστόσο, δεν θα πρέπει να ασκούν κριτική στους ανθρώπους.

 

Αυτό δεν ισχύει. Οι ιδέες συντελούν τους ανθρώπους. Αν κρίνω τις ιδέες κάποιου ανθρώπου κρίνω τον ίδιο.

 

2. Η υποβολή νέων απαντήσεων σε οποιοδήποτε από τα θέματα συζήτησης που φιλοξενούνται στο forum είναι ευπρόσδεκτη εφόσον αυτές περιέχουν ουσιώδεις πληροφορίες. Οι μονολεκτικές, οι «ανούσιες» και οι μη ολοκληρωμένες απαντήσεις οι οποίες δε συμβάλλουν ουσιαστικά στις υπάρχουσες συζητήσεις θα αφαιρούνται από τους αρμόδιους διαχειριστές, χωρίς καμία προειδοποίηση.

 

Ούτε αυτό ισχύει. Το αν κάτι θεωρείται ουσιώδες ή ανούσιο είναι τελείως υποκειμενικό. Κάτι σημαντικό για μένα μπορεί να είναι ασήμαντο για σένα.

 

# Μέλη και Ομάδα Διαχείρισης

 

3. Εφόσον υπάρχουν οποιεσδήποτε ενστάσεις σχετικά με τις ενέργειες που ακολούθησε ένας διαχειριστής του myphone.gr, ώστε να αντιμετωπίσει κάποιο περιστατικό, τότε αυτές θα πρέπει να υποβάλλονται αποκλειστικά με προσωπικό μήνυμα (PM) προς τον ίδιο το διαχειριστή.

4. Σε καμία περίπτωση δεν θα πρέπει να δημοσιεύεται περιεχόμενο (π.χ. μηνύματα, θέματα συζήτησης) το οποίο να καταδικάζει τις ενέργειες και τις τακτικές που ακολούθησε κάποιος διαχειριστής για την αντιμετώπιση οποιουδήποτε περιστατικού. Το μέλος καλείται να ακολουθήσει τις οδηγίες που περιγράφονται στην προηγούμενη παράγραφο του παρόντος.

 

Αν στείλουμε δηλαδή pm βγαίνει νόημα?? Όταν αναφέρεσαι σε κάποιον mod και σου απαντά με όρους και σαν να μιλάει σε στρατιώτη βγαίνει κάτι?? Τα προβλήματα και οι διαφωνίες λύνονται με την συζήτηση και όχι με τις υποδείξεις και τις παραπομπές στους όρους..

 

Και επίσης έχω μια ακόμα απορία...

Σύμφωνα με τους ΟΠΧ, κατηγορία 4. Υπηρεσίες και Σελίδες Προσωπικού Χαρακτήρα

 

2. Δεοντολογία Χρηστών

"Οι δημοσιεύσεις δεν θα πρέπει να περιέχουν απόψεις οι οποίες ενδέχεται να προκαλέσουν αντιδράσεις σε μία μεγάλη μερίδα χρηστών/επισκεπτών του myphone.gr"

 

Δηλαδή αν διαφωνώ με όλους αλλά έχω ορθά επιχειρήματα δεν θα επιτρέπεται να πω την άποψή μου??

 

 

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

ειδα πριν σε ενα τοπικ που ειχες γραψει φιλη pitsikoulina για τα ban..θελω να ρωτησω κατι τους mod..αμα καποιος γραψει 3 φορες μυνημα που πρεπει να σβιστει γινεται ban??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει. Οι ιδέες συντελούν τους ανθρώπους. Αν κρίνω τις ιδέες κάποιου ανθρώπου κρίνω τον ίδιο.

 

Wrong. Άλλο πράγμα να κρίνεις την ιδέα ενός ατόμου και άλλο να κρίνεις το ίδιο το άτομο.

 

Ούτε αυτό ισχύει. Το αν κάτι θεωρείται ουσιώδες ή ανούσιο είναι τελείως υποκειμενικό. Κάτι σημαντικό για μένα μπορεί να είναι ασήμαντο για σένα.

 

Ουσιώδες σε ένα forum είναι αυτό που κατά γενική ομολογία προσφέρει κάτι και έχει λόγο ύπαρξης για τους υπόλοιπους που το διαβάζουν.

 

- Παράδειγμα ουσιώδους post:

 

Το Nokia E52 είναι πολύ καλό κινητό γιατί είναι compact, έχει εργονομικό πληκτρολόγιο, καλή μπαταρία, είναι γρήγορο και έχει πολύ καλές δυνατότητες organiser.

 

- Παράδειγμα ανούσιου post:

 

Το Nokia είναι το καλύτερο γιατί έτσι.

 

Όπως αντιλαμβάνεσαι, το 1ο post μεταφέρει μια άποψη, την τεκμηριώνει και πληροφορεί. Έχει ουσία για κάποιον άλλον που θα το διαβάσει.

 

Το 2ο, έχει ουσία μόνο για αυτόν που το έγραψε.

 

Μην μπερδεύεσαι λοπόν, εδώ είναι forum και όχι blog.

 

Αν στείλουμε δηλαδή pm βγαίνει νόημα?? Όταν αναφέρεσαι σε κάποιον mod και σου απαντά με όρους και σαν να μιλάει σε στρατιώτη βγαίνει κάτι?? Τα προβλήματα και οι διαφωνίες λύνονται με την συζήτηση και όχι με τις υποδείξεις και τις παραπομπές στους όρους..

 

Φυσικά και βγαίνει νόημα. Δεν υπάρχει περίπτωση να στείλεις ΠΜ σε έναν Mod και να μην λάβεις απάντηση για κάτι που σε απασχολεί. Και αν δεν λάβεις από κάποιον συγκεκριμένο, είναι σίγουρο ότι θα λάβεις από άλλον.

 

Όσον αφορά την παραπομπή στους ΟΠΧ, είναι υποχρέωσή σου να τους έχεις διαβάσει μιας και τους αποδέχτηκες όταν γράφτηκες. Αν το είχες κάνει, δεν θα ρωτούσες ό,τι ρωτάς τώρα.

 

Και επίσης έχω μια ακόμα απορία...

Σύμφωνα με τους ΟΠΧ, κατηγορία 4. Υπηρεσίες και Σελίδες Προσωπικού Χαρακτήρα

 

2. Δεοντολογία Χρηστών

"Οι δημοσιεύσεις δεν θα πρέπει να περιέχουν απόψεις οι οποίες ενδέχεται να προκαλέσουν αντιδράσεις σε μία μεγάλη μερίδα χρηστών/επισκεπτών του myphone.gr"

 

Δηλαδή αν διαφωνώ με όλους αλλά έχω ορθά επιχειρήματα δεν θα επιτρέπεται να πω την άποψή μου??

 

 

Αυτά...

 

Δεν εννοεί αυτό που κατάλαβες ο όρος αυτός. Εννοεί ότι πρέπει να αποφεύγεις να προσπαθείς να προκαλέσεις το «κοινό αίσθημα». Δεν μπορείς π.χ. να μπεις στο forum της Sony Ericsson και να πεις «όποιος έχει Sony Ericsson κινητό είναι......» κτλ. Κοινώς, no trolling.

 

Εν κατακλείδι, διάβασε τους ΟΠΧ. Αν διαφωνείς με την ύπαρξή τους, μπορείς να στείλεις ένα ΠΜ στους Admins. Όσο συμμετέχεις στο forum μας όμως, πρέπει να τους σέβεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Wrong. Άλλο πράγμα να κρίνεις την ιδέα ενός ατόμου και άλλο να κρίνεις το ίδιο το άτομο.

 

 

 

Ουσιώδες σε ένα forum είναι αυτό που κατά γενική ομολογία προσφέρει κάτι και έχει λόγο ύπαρξης για τους υπόλοιπους που το διαβάζουν.

 

- Παράδειγμα ουσιώδους post:

 

Το Nokia E52 είναι πολύ καλό κινητό γιατί είναι compact, έχει εργονομικό πληκτρολόγιο, καλή μπαταρία, είναι γρήγορο και έχει πολύ καλές δυνατότητες organiser.

 

- Παράδειγμα ανούσιου post:

 

Το Nokia είναι το καλύτερο γιατί έτσι.

 

Όπως αντιλαμβάνεσαι, το 1ο post μεταφέρει μια άποψη, την τεκμηριώνει και πληροφορεί. Έχει ουσία για κάποιον άλλον που θα το διαβάσει.

 

Το 2ο, έχει ουσία μόνο για αυτόν που το έγραψε.

 

Μην μπερδεύεσαι λοπόν, εδώ είναι forum και όχι blog.

 

 

 

Φυσικά και βγαίνει νόημα. Δεν υπάρχει περίπτωση να στείλεις ΠΜ σε έναν Mod και να μην λάβεις απάντηση για κάτι που σε απασχολεί. Και αν δεν λάβεις από κάποιον συγκεκριμένο, είναι σίγουρο ότι θα λάβεις από άλλον.

 

Όσον αφορά την παραπομπή στους ΟΠΧ, είναι υποχρέωσή σου να τους έχεις διαβάσει μιας και τους αποδέχτηκες όταν γράφτηκες. Αν το είχες κάνει, δεν θα ρωτούσες ό,τι ρωτάς τώρα.

 

 

 

Δεν εννοεί αυτό που κατάλαβες ο όρος αυτός. Εννοεί ότι πρέπει να αποφεύγεις να προσπαθείς να προκαλέσεις το «κοινό αίσθημα». Δεν μπορείς π.χ. να μπεις στο forum της Sony Ericsson και να πεις «όποιος έχει Sony Ericsson κινητό είναι......» κτλ. Κοινώς, no trolling.

 

Εν κατακλείδι, διάβασε τους ΟΠΧ. Αν διαφωνείς με την ύπαρξή τους, μπορείς να στείλεις ένα ΠΜ στους Admins. Όσο συμμετέχεις στο forum μας όμως, πρέπει να τους σέβεσαι.

τελικα φιλε εχεις δικιο...αυτος ειναι λογος για να διαγραφονται μυνηματα...τα μυνηματα που διαγραφονται πιστευω ειναι μικρα και δεν τα καταλαβαινει ο κοσμος...τωρα σας καταλαβαινω moderators:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα λήγει εδώ καθώς δόθηκαν οι απαραίτητες εξηγήσεις.

 

Να τονίσω μόνο το εξής:

Οι Όροι Πρόσβασης και Χρήσης δεν τίθενται ύπο διαπραγμάτευση ή αμφισβήτηση.

Όποιος διαφωνεί με αυτούς, έστω και εν μέρει, θα πρέπει να ενημερώσει τους Super Moderators για την άμεση διαγραφή του λογαριασμού του:!:

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.Γράφω με αφορμή την συγκεκριμένη ενότητα η οποία είναι διαθέσιμη υπο προυποθέσεις.Βέβαια υπάρχουν κανόνες και αυτο είναι σεβαστό αλλά εχω τις εξής απορίες που θα ήθελα την γνώμη των υπευθύνων:

 

Δεν είναι άδικο για τους εγγεγραμένους χρήστες να γίνεται αυτός ο διαχωρισμός;

 

Δεν είναι άδικο για τους εξουσιοδοτημένους χρήστες (πωλητές) να μην μπορούν να απευθύνονται σε μεγαλύτερη μάζα χρηστών;

 

Υπάρχουν και άλλα site οπως πχ το adsl.gr στο οποίο απο την πρώτη στιγμή που γραφτείς μέλος μπορείς ''τουλάχιστον'' να συμμετάσχεις στις αγοραπωλησίες ως αγοραστής και μελλοντικά εαν συγκεντρώσεις τον αριθμό των απαιτούμενων μηνυμάτων να μπορείς να δημοσιεύεις και εσυ αγγελίες.

 

Μήπως θα έπρεπε να γίνει μια επανεξέταση του όλου θέματος για όλους τους χρήστες συνολικά;

 

Αυτο δεν το γράφω με αφορμή την δική μου περίπτωση αλλα πιστεύω πως αφορά και άλλους χρήστες στο site.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Όπως έχουμε πει εκατοντάδες φορές, το Buy & Sell δεν αποτελεί σημαντικό φορουμ για ένα τηλεπικοινωνιακό vortal όπως το Myphone. Δεν ήταν στο μυαλό μας όταν ιδρύαμε το Myphone και δεν είναι και τώρα αυτές τις ημέρες τόσο σημαντικό όσο για πολλούς από τους χρήστες. Παρέχεται λοιπόν σαν προνόμιο στους χρήστες που κατά τη γνώμη μας, μας αγαπούν πραγματικά, αποτελούν ενεργά και δημιουργικά μέλη της κοινότητάς μας και μπαίνουν στο Myphone ΠΡΩΤΑ για τα όσα αυτό σημαίνει και προσφέρει (τεχνολογία, κινητά, τηλεπικοινωνίες κλπ.).

 

Είναι μια επιβραβευση (άτυπη) της «ζεστής» τους συμμετοχής και όχι αυτοσκοπός. Δεν θέλουμε να γίνουμε site συναλλαγών, υπάρχουν δεκάδες τέτοια τα οποία μπορούν να επισκευτούν αυτοί που ψάχνουν κάτι τέτοιο. Δεν μας απασχολεί επίσης το τι κάνουν άλλα sites. Ποτέ δεν μας απασχόλησε. Καλώς κάνουν όλοι ότι θέλουν. :)

 

Δεν πρόκειται να αλλάξουν οι Όροι Πρόσβασης στο Buy & Sell, εύχομαι να αποδεχτείτε τους λόγους μας.

 

:)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε τονίσει πάρα πολλές φορές, και αναγράφεται ρητά και στους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, πως το συγκεκριμένο τμήμα του myphone το θεωρούμε βοηθητικό προς το υπόλοιπο κομμάτι της κοινότητας.

Δεν μας ενδιαφέρουν οι χρήστες που θα εγγραφούν μόνο και μόνο για να μπορούν να πουλάνε στο myphone - δεν τους θέλουμε.

Θέλουμε οι παλιοί χρήστες, που συμμετέχουν ενεργά, προσφέρουν στην κοινότητα και είναι γνωστοί σε αυτή, να μπορούν να πουλάν ή να ανταλλάσσουν μεταξύ τους κινητά και άλλα αγαθά.

Όποιος επιθυμεί να απευθυνθεί σε μεγαλύτερη μάζα χρηστών και να πουλήσει αντικείμενα, μπορεί να εγγραφεί σε αρκετά site που έχουν δημιουργηθεί για αυτόν ακριβώς το σκοπό.

 

Edit - είμαι πολύ αργός :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..γιατι δεν διοργανωνονται συναντησεις χρηστων του myphone ωστε να γνωριστουμε κι απο κοντα και να ανταλλαξουμε αποψεις για τη μεγαλη μας αγαπη τα κινητα?:)
Link to comment
Share on other sites

εχεις καλη ιδεεα ομως αν ενα μελος ειναι 14 χρονων και κατω???γιατι μπορει να υπαρχουν:worry:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Είχαν γίνει παλιότερα συναντήσεις μελών. Τώρα δεν έχει προγραμματιστεί κάτι, αλλά είναι πάντα στα υπόψη. Σε αυτή την περίπτωση θα ανοίξει σχετικό topic στο Chat&Fun.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ντρεπεστε αν πρεπει να περιμενω 50 ημερες για να εχω προσβαση στις

αγγελιες !!! Τις τρεχουσες αγγελιες που μετα απο 50 μερες που δε θα ειναι εγκυρες και που τωρα εγω ενδιαφερομαι τι εχεται να πειτε ? Θα σας πω εγω εισαστε ηλιθιοι

ή μας θεωρειτε ηλιθιους? Διαγραφομαι απο μονος μου και εχει κι αλλα site πολυ πιο

αξιοπιστα και σοβαρα,οπως το bytheway forums, omniacs.net,iphone κ.α. που σε

εξυπηρετουν αμεσα ,ειλικρινα λυπαμαι .Αντιο σας και περαστικα σας και κοψτε τα ληγμενα μπας και συνελθετε ,αφου κι οι αγγελιες σας ληγμενες ειναι με την τακτικη σας!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα ωραιο και αυτο............αφου δεν σου κανει φιλε ...γιατι μπαινεις στον κοπο να γραφεις? ειναι σαν να μπαινεις σε ενα μαγαζι με ρουχα να μην βρησκεις αυτο που θελεις .........και να τους αρχισεις στο βρισιμο.......χαχαχαχαχαχ

 

το οτι εχει προυποθεσεις το φορουμ στις αγγελιες ειναι για να μην μπαινουν εμποροι...κλεφτρονια κτλ κτλ που απλα θελουν να πουλησουν ενα κινητο και τιποτε αλλο.......

Link to comment
Share on other sites

ακριβως οπως τα λεει ο bassakos ειναι..

οι εν λογω απαιτησεις, εξασφαλιζουν θεωρητικα μεγαλυτερη προστασια στις συναλλαγες μεταξυ των μελων..

 

πριν κανεις την εγγραφη και αρχισεις το κραξιμο διαβασε πρωτα και τους κανονες που ισχυουν εδω..

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ντρεπεστε αν πρεπει να περιμενω 50 ημερες για να εχω προσβαση στις

αγγελιες !!! Τις τρεχουσες αγγελιες που μετα απο 50 μερες που δε θα ειναι εγκυρες και που τωρα εγω ενδιαφερομαι τι εχεται να πειτε ? Θα σας πω εγω εισαστε ηλιθιοι

ή μας θεωρειτε ηλιθιους? Διαγραφομαι απο μονος μου και εχει κι αλλα site πολυ πιο

αξιοπιστα και σοβαρα,οπως το bytheway forums, omniacs.net,iphone κ.α. που σε

εξυπηρετουν αμεσα ,ειλικρινα λυπαμαι .Αντιο σας και περαστικα σας και κοψτε τα ληγμενα μπας και συνελθετε ,αφου κι οι αγγελιες σας ληγμενες ειναι με την τακτικη σας!!!!!!!!!!

Ειναι αναγκαστικο να εγγραφεις στο φορουμ φιλαρακο;Αφου δεν σου κανει γιατι γραφτηκες;

Αφιερωμενο εξαιρετικα

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ντρεπεστε αν πρεπει να περιμενω 50 ημερες για να εχω προσβαση στις

αγγελιες !!! Τις τρεχουσες αγγελιες που μετα απο 50 μερες που δε θα ειναι εγκυρες και που τωρα εγω ενδιαφερομαι τι εχεται να πειτε ? Θα σας πω εγω εισαστε ηλιθιοι

ή μας θεωρειτε ηλιθιους? Διαγραφομαι απο μονος μου και εχει κι αλλα site πολυ πιο

αξιοπιστα και σοβαρα,οπως το bytheway forums, omniacs.net,iphone κ.α. που σε

εξυπηρετουν αμεσα ,ειλικρινα λυπαμαι .Αντιο σας και περαστικα σας και κοψτε τα ληγμενα μπας και συνελθετε ,αφου κι οι αγγελιες σας ληγμενες ειναι με την τακτικη σας!!!!!!!!!!

 

Οι ίδιοι οι φίλοι μας εδώ στο φορουμ σου απάντησαν αγαπητέ. :)

 

Δεν μπορώ να προσθέσω τίποτα περισσότερο, σε ευχαριστούμε για τη συμμετοχή :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

λοιπον εχω προσπαθησει 3φορες να αναρτησω μια αγγελια.

στις 2 πρωτες,μου διαγραφτηκε με την προφαση οτι δε μπορω να την αναρτησω,επειδη δε τα πουλαω εγω τα προιοντα,αλλα ενας φιλος μου και επειδη(οπως πααααααααρα πολλοι)εδω μεσα,εχουν φιλους που δεν ασχολουνται με το myphone.gr,τι πιο λογικο να την κανουμε εμεις την εξυπηρετηση!και μου τις διεγραψε προτου τις διορθωσω!τελωσπαντων,αφου την διορθωσα την αγγελια και πηγα εκανα 3η προσπαθεια να την αναρτησω,ο moderator μου την διεγραψε,προφανως χωρις να κοιταξει το περιεχομενο του και σε επικοινωνια μαζι του,μου εφερε σαν αιτια οτι επρεπε να βαλω 1 θαυμαστικο και οχι τρια!

και αναρωτιεμαι εγω...

1ον οι moderators,δεν μπορουν προτου διαγραψουν τσακ μπαμ,να μιλανε και να βρισκουν λυσεις?

2ον εφοσον τα 3θαυμαστικα ειναι λαθος γιατι δε μπορουν να επεμβουν στο να διορθωσουν το τιτλο,αλλα κατευθειαν στον "κουβα"¨????

 

υγ αφου διεγραφη και η τριτη αγγελια μου,τωρα κλειδωθηκε και δε μπορω να κανω την αγγελια.......

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

1) Ο Moderator βρήκε άλλη μια αγγελία σου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=288346 που πάλι κάνεις εξυπηρέτηση σε φίλο. Γενικά κάτι τέτοιο το αποδεχόμαστε τις πρώτες φορές, γιατί όλοι ΟΚ κάνουμε κάποιες εξυπηρετήσεις. Θέλουμε όμως να αποφύγουμε κάτι τέτοιο να γίνεται συνέχεια και κατ'εξακολούθηση. Με αυτό στο μυαλό ο Moderator σε ενημέρωσε για τον λόγο που διεγράφησαν οι αγγελίες.

 

2) Η τρίτη αγγελία διεγράφη από... υπερβάλλοντα ζήλο του Moderator. Έχει επανέλθει από όσο βλέπω.

 

Θα σε συμβούλευα πάντως να μην χρησιμοποιείς το Buy & Sell για να κάνεις άλλες εξυπηρετήσεις, ούτε εσύ, ούτε άλλοι χρήστες. Αν θέλεις να το χρησιμοποιήσεις για προσωπικό σου όφελος κλπ, ΟΚ. Απέφυγε να επανέλθεις με νέα αγγελία για άλλον φίλο σου.

 

Σε ευχαριστώ και λυπάμαι για την ταλαιπωρία. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

οκ,καταλαβαινω οτι δεν ειναι οτι καλυτερο να κανω,εξυπηρετησεις,αλλα προς θεου δε θα "χαλουσα"το ονομα μου,αν δεν ηξερα για αυτους τους φιλους που δεν εχουν τον καταλληλο χρονο να ασχοληθουν με τις αγγελιες του myphone και να περιμενουν 50ημερες για να εχουν δικαιωμα να αναρτησουν μια αγγελια.κατα δευτερον οκ καταλαβαινω τον ζηλο του moderator αλλα ενταξει πιστευω στην προκειμενη περιπτωση να μου εδινε μια πιστωση χρονου,ουτως ωστε να λυθει το θεμα και οχι τακτικη"πρωτα πυροβολαμε και μετα ρωταμε"

τελοσπαντων την ανερτησα πιστευω σωστα αυτη τη φορα!

ευχαριστω για το χρονο σου να απαντησεις

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που ενώ η σελίδα αφορά κυρίως κινητή τηλεφωνία, δεν υπάρχει mobile version...

Υπάρχει στα σχέδια;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που ενώ η σελίδα αφορά κυρίως κινητή τηλεφωνία, δεν υπάρχει mobile version...

Υπάρχει στα σχέδια;

 

Για τα περισσότερα smartphones (android, apple, symbian) υπάρχει εδώ και μήνες μέσω Tapatalk.

 

Ετοιμάζεται όμως δική μας έκδοση, για όλες τις συσκευές. Υπομονή. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/mobile/sony-ericsson-z1-psp-phone-video-3993/

είναι το Playstation phone φοράει 2.3 gingerbeard και 4άρα οθόνη

Είδηση από ελληνικό site και δεν το έχετε βάλει ακόμα;

 

παρακαλώ συντομεύστε τις διαδικασίες.. :)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...