Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

IMHO sigoura to internet einai amesotato... alla mia pou milame gia amesa mesa mia ekpompi opws px twn hackers pou den prohorise giati ta paidia itane asheta me to antikeimeno... milaw gia ekpompi me nees texnologies opws to thema tou site alla me shetikous parousiastes isws na eixe epitixeia
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η δημιουργία κάποιου .pdf με όλα τα τεχνολογικά νέα/ειδήσεις που δημοσιεύονται στην αρχική ιστοσελίδα και τα (p)reviews του τελευταίου μήνα που θα πως σας φαίνεται;Χρειάζεται βέβαια περισσότερο bandwidth και φύσικα ανθρώπινη εργασία..
Link to comment
Share on other sites

και ομως υπαρχει τηλεοπτικο καναλι που μαλιστα ονομαζεται myphone.tv στον δορυφορο ASTRA2 28E οπου εχουν παρουσιασεις και αλλα νεα για την κινητη τηλεφωνια

 

καμια σχεση ομως με την ποιοτητα του myphone.gr ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

και ομως υπαρχει τηλεοπτικο καναλι που μαλιστα ονομαζεται myphone.tv στον δορυφορο ASTRA2 28E οπου εχουν παρουσιασεις και αλλα νεα για την κινητη τηλεφωνια

 

καμια σχεση ομως με την ποιοτητα του myphone.gr ;)

Μπα αυτοί απλά διαφημίζουν τα κινητά και ύστερα τα πουλάνε. :down:

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas... vlepw oti to site avto exei kseperasei kathe orio enos aplou site gia nees tehnologies... mipws tha eprepe na skeftoun kapoia stigmi na ekdwsoun ena periodiko?

pws sas fenetai i idea?

prosopika pistevw oti tha pigene poly kala...!

 

Εχμμμμ....... το πήγες λίγο μακρυά........... :O

Link to comment
Share on other sites

Η δημιουργία κάποιου .pdf με όλα τα τεχνολογικά νέα/ειδήσεις που δημοσιεύονται στην αρχική ιστοσελίδα και τα (p)reviews του τελευταίου μήνα που θα πως σας φαίνεται;Χρειάζεται βέβαια περισσότερο bandwidth και φύσικα ανθρώπινη εργασία..

 

Αυτό θα ήταν μια πάρα πολύ καλή ιδέα... Την κρατάω για το κοντινό μέλλον. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνω αναζήτηση και να μου εμφανίζει όλα τα θέματα στα οποία έχω απαντήσει? (όχι θα θέματα που έχω ανοίξει εγώ).

Έχω γράψει σε μερικά και δεν τα έχω κάνει παρακολούθηση, οπότε τα ξεχνάω..

Ευχαριστώ για την βοήθεια!!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Από την κεντρική σελίδα του myphone .

Πήγαινε κάτω αριστερά -> Χρήστες online.

Κλίκαρε το όνομά σου.

Εμφάνιση όλων των μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 2 εκδοχές:

 

- Γίνεται εκκαθάριση παλιών posts

- Κάνεις ανούσια posts

 

Και οι 2 αυτές εκδοχές επιφέρουν την διαγραφή των posts σου, δεν έχει πρόβλημα το forum :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω αρκετό καιρό τώρα πρόβλημα με το auto login στο forum.Μετά από κάποια ανανέωση του myphoone αν θυμάμαι καλά έπρεπε να σβήσουμε τα παλιά cookies και cache και θα ήμασταν εντάξει.Προσπάθησα να τα κάνω αλλά δεν έχω καταφέρει ακόμα να μπαίνω και να μην χρειάζεται να κάνω login.

Δεν θέλω να σβήσω και όλα τα cookies μου γιατί δεν θα μπορώ να μπαίνω σε κάποια άλλα siteήπως μπορεί κάποιος να μου πέι συγκεκριμένα τί πρέπει να σβήσω για να μην έχω πρόβλημα?Χρησιμοποιώ firefox , άν έχει κάποια σημασία...

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις view ολα τα cookies και να σβησεις αυτα που αφορουν

το my phone μονο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε password αλλαξε e-mail που εχεις δωσει στο account ... απενεργοποιησε και το αυτοματο login γιατι μπορει να ειναι καποιος απ το ιδιο σου το σπιτι :p και θα σαι ΟΚ
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο forum εγιναν αυτα τα posts;;;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μήπως, λέω μήπως, πρέπει να ανοίξουμε και ένα forum με όνομα "Αθλητικά"? ;)

Νομίζω είναι μία βασική κατηγορία η οποία λείπει απο το myphone.

Μπορούμε να το ανοίξουμε σαν υποπεριοχή στο Chat and fun. :)

AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το θεμα εχει ξανατεθει παρα πολλες φορες στο παρελθον.Δυστυχως οσες φορες ανοιξανε θεματα με αθλητικο περιεχομενο το αποτελεσμα ηταν να κλειδωθουν αφου αποδειχτηκε οτι δεν υπαρχει η απαραιτητη ωριμοτητα για να κρατηθει το επιπεδο της συζητησης σε ενα καλο επιπεδο.

Κανε μια αναζητηση στο chat 'n fun για να διαπιστωσεις και μονος σου την τυχη των θεματων αυτων και το αν πρεπει ή οχι να ανοιξει ενα τετοιο forum.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ok. Έχεις δικιο, αλλά γίνεται και να επιβληθούν κυρώσεις τα συγκεκριμένα άτομα εφόσον δεν αντιμετοπίζουν το θέμα με ωριμότητα. Ξέρω βέβαια ότι κάτι τέτοιο θα είναι δύσκολo και για τους mods αλλά είναι κάτι που αξίζει, κατά την γνώμη μου.
AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...