Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Αρχιμήδης (10 Φεβ. 2004 , 19:06)

 

Στις ρυθμίσεις βάλε τη ζώνη, GMT+2

 

Σε ευχαριστώ. Λύθηκε το πρόβλημα, μα μου φαίνεται άκρως παράξενο το πώς άλλαξε η ώρα χωρίς να το είχα πειράξει. :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μάλλον θα άλλαξε με κανα καταλάθος scroll του wheel του ποντικιού ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ευχαριστησω ολους τους υπευθυνους και ολα τα παιδια που βρισκονται πισω απο αυτο το site. Με εχει βοηθησει πολυ σε ολες τις αγορες/πωλησεις μου και πιστευω οτι η χρησιμοτητα του αποδεικνυεται καθημερινα απο το πληθος των επισκεπτων που το χρησιμοποιουν ,οσο και απο τον αριθμο των προιοντων ,που μπορει κανεις να βρει στις σελιδες του...... :D

 

Κeep up the good work...... :)

 

Bullet

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μόλις έκανα login βγήκε το popup παραθυράκι αλλά ενώ είχα 1 νέο pm , το παράθυρο έγραφε σαν τίτλο Προσοχή και μέσα ανέφερε ότι μάλλον δεν έπρεπε να είμαι σε αυτό το παράθυρο και έγινε κατά λάθος... :confused:

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ειχαμε καποιο προβλημα ρε παιδια;Προσπαθουσα αρκετη ωρα να μπω αλλα ματαια,και τωρα βλεπω μονο 70 ατομα online αρα εχουν και αλλοι το ιδιο προβλημα.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ena loksyga eixame vre seis... Oute ayto epitrepetai??? :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mythozz (13 Φεβ. 2004 , 18:59)

 

Ena loksyga eixame vre seis... Oute ayto epitrepetai??? :p

 

 

Οχι! :p

Ανησυχησαμε για λιγο.. :o

Link to comment
Share on other sites

Kalo einai ayto. To agapate to site, oso kai emeis. Kai isws perissotero :)

 

Giayto pairnoume siropi, na min exoume oute loksyges, oute vixa. :p

Kai na erthei pali omws kati, (mixanima einai kai o server) tha epanelthei pali mesa se eylogo xroniko diastima... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mythozz (13 Φεβ. 2004 , 19:08)

 

Kalo einai ayto. To agapate to site, oso kai emeis. Kai isws perissotero :)

 

Giayto pairnoume siropi, na min exoume oute loksyges, oute vixa. :p

Kai na erthei pali omws kati, (mixanima einai kai o server) tha epanelthei pali mesa se eylogo xroniko diastima... :)

 

 

Aυτά ακούω και χαίρομαι! :happy:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

paidia syggnomi gia tin kritiki alla i gnomi mou einai oti to buy & sell exei ginei ypervoliko meta apo ayto pou kanate k grafei POLEITAI i ZEITEITAI.apo apopsi design exei ginei poly gemato me apotelesma na dinei tin aisthisi tou aniarou.eyxaristo polu.filika mixalis._
Link to comment
Share on other sites

:blink: Κάθε άλλο θα έλεγα!! ο χαρακτηρισμός της αγγελίας ως "ζήτηση" ή "πώληση" είναι κάτι το οποίο βάζει σε τάξη το φόρουμ και είχε ζητηθεί από όλους τους συμετέχοντες στο buy&sell. Έχουμε ήδη θέμα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=19253&perpage=20&pagenumber=1 που σχολιάζουμε τις αλλαγές ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό συμβαίνει όταν μπω από το WAP site και δω απο εκεί τα PM's μου. Μετά όταν μπω από το PC... μου το εμφανίζει... "Προσοχή μπλα...μπλα.."

 

Προφανώς είναι κάποιο bug στην επικοινωνία WAP forum με το κανονικό forum...

 

MsK check it plz.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mythozz (15 Φεβ. 2004 , 15:12)

 

Εμένα αυτό συμβαίνει όταν μπω από το WAP site και δω απο εκεί τα PM's μου. Μετά όταν μπω από το PC... μου το εμφανίζει... "Προσοχή μπλα...μπλα.."

 

Προφανώς είναι κάποιο bug στην επικοινωνία WAP forum με το κανονικό forum...

 

MsK check it plz.

 

Ναι αυτό μου συμβαίνει και μένα πάντοτε :)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν έχει ξαναπροταθεί αλλά πιστεύω αντί να μπαίνει το [Πώληση] και [Ζήτηση] μπροστά από κάθε τίτλο (κάτι που κάνει το forum πιο άσχημο), θα ήταν καλύτερο και πιο οργανωμένο να υπήρχαν 2 διαφορετικά fora για τις αγγελίες που αφορούν πώληση και ζήτηση. Έτσι κατά κάποιο τρόπο δε θα επικρατεί ο τωρινός αχταρμάς, θα μοιραστούν οι αγγελίες και δε θα εξαφανίζονται οι καινούριες σε 5 ώρες από την πρώτη σελίδα...

 

Ακούω τις απόψεις σας

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη ανοιχτό θέμα με προτάσεις για τις αγγελίες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=19253&perpage=20&pagenumber=1 :)
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να επαναφέρω μια παλιά συζήτηση που είχαμε (συγχωρέστε με, δεν βρίσκω το αντίστοιχο thread):

 

Θα ήθελα πάρα πολύ στο "Τα δικά σας μηνύματα" αντί για τα μηνύματα που έχουμε υποβάλλει, να είναι μια λίστα από τα θέματα (thread) στα οποία έχουμε λάβει μέρος με απάντηση. Φυσικά, θεωρώ σε τέτοια περίπτωση άκρως απαραίτητη την επισήμανση με το γνωστό πορτοκαλί χρώμα για την ύπαρξη καινούργιων μηνυμάτων από την τελευταία μας επίσκεψη και το γνωστό μπλέ κουμπάκι για μετάβαση σε αυτά.

 

Για ευκολία θυμηθήτε το αντίστοιχο που υπήρχε το unwired (επι καιρού MsK φυσικά!). Πραγματικά δυσκολεύομαι πάρα πολύ να παρακολουθήσω τα θέματα στα οποία έχω λάβει μέρος. Και αυτό γιατί στο "Τα δικά σας μηνύματα" φαίνονται πολλές φορές τα μηνύματα για το ίδιο thread και δεν υπάρχει καμία ένδειξη για το αν υπάρχει καινούργια απάντηση στο θέμα.

 

Pleeeeeeeeaseeeee MsK do something! :cry:

 

Ευχαριστώ,

Αιμίλιος

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...