Jump to content

Samsung ATIV Smart PC Windows 8 Tablet PC


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις την καλοσυνη να μου πεις ποιο προγραμματακι ειναι αυτο?

Ευχαριστω.

Εγω αυτο ξερω Βαγγελη(δεν το δοκιμασα βεβαια με 8ρια ακομα ελεω μη κατοχης ακομα tablet που να μην ξερω το serial number του:p)

http://www.winkeyfinder.com/

Αλλα εσυ θα κατεβασεις την 64bit Pro των Windows την ιδια εκδοση με το tablet σου.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 320
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παλι εκανα reset PC που λεγαμε και καθαρισε μια χαρα απο ανοητες εφαρμογες. Ευτυχως δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα πλεον. Εσεις εννοειτε οτι υπαρχει και "καθαροτερη" επανε-εγκατασταση απο αυτη;
macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη ενα προγραμμα που ειχε δωσει ο Γιαννης χρησιμοποιησα το belarc advisor,

Μιλτο εννοεις οτι με ρεσετ επανερχεται σε αρχικη κατασταση χωρις τις εφαρμογες της σαμσουνγκ?

Καθαροτερη δεν ξερω αν γινεται με κανονικο φορματ

Link to comment
Share on other sites

Μιλτο εννοεις οτι με ρεσετ επανερχεται σε αρχικη κατασταση χωρις τις εφαρμογες της σαμσουνγκ?

Καθαροτερη δεν ξερω αν γινεται με κανονικο φορματ

 

ναι χωρις εφαρμογές Samsung παρά μόνο των windows (bing,mail,photos,people,explorer,weather etc).

δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι "καθαρότερο" και το κακό είναι ότι δεν θυμάμαι πόσα gb free έμειναν, πάντως είναι εννοείται η πιο απλή - τυποποιημένη - ίσως δε και "ασφαλής" διαδικασία.

macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

ναι χωρις εφαρμογές Samsung παρά μόνο των windows (bing,mail,photos,people,explorer,weather etc).

δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι "καθαρότερο" και το κακό είναι ότι δεν θυμάμαι πόσα gb free έμειναν, πάντως είναι εννοείται η πιο απλή - τυποποιημένη - ίσως δε και "ασφαλής" διαδικασία.

 

Αν ειναι ετσι αρα μας γλυτωνει απο τη διαδικασια του φορματ εφοσον δεν εγκαθιστα τις εφαρμογες του καθε κατασκευαστη.

Να και κατι καινουργιο που δεν μας τα παρειχε τα προηγουμενα windows.

Αλλα τι γινεται με το recovery partition?

Διατηρειται κανονικα στη θεση του η' διαγραφεται με το Refresh PC των 8ριων?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη ενα προγραμμα που ειχε δωσει ο Γιαννης χρησιμοποιησα το belarc advisor,

Μιλτο εννοεις οτι με ρεσετ επανερχεται σε αρχικη κατασταση χωρις τις εφαρμογες της σαμσουνγκ?

Καθαροτερη δεν ξερω αν γινεται με κανονικο φορματ

 

Αργυρη, Αλεξη σας ευχαριστω.

Ναι χρησιμοποιησα το Belarc advisor και μου εφτιαξε ενα πολυ ωραιο προφιλ με διαφορες πληροφοριες, συμπεριλαμβανομενου του κλειδιου ;)

Παιδια, μην καθεστε με το πληκτρολογιο.

Παρτε τη σαμσουνγ και πιεστε, ειναι δυνατον τοσο καιρο μετα και ακομα δεν εχουν κανει εισαγωγη???

Το θετικο με την περιπτωση του δικου μου (που ειχα το πρωτο διαστημα αποσυνδεσεις οταν ανοιγοκλεινα το "καπακι" - tablet) ειναι οτι αυτες εξαλειφθηκαν (κατα πως φαινεται, το "settling" του tablet στο dock πλεον γινεται πιο σωστα - ακομα κι ο χαρακτηριστικος ηχος "κουμπωματος" ακουγεται παντα πλεον σε σχεση με πριν. Τα pads που εχουν χρησιμοποιησει για το grip "προσαρμοστηκαν" στην ταμπλετα και εδω και μια εβδομαδα ειμαι οκ με αυτο) ;)

Το μονο που μου λειπει ειναι μια καλη θηκουλα - για το 500αρι βλεπω οτι υπαρχουν καποιες λυσεις στο ebay...

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω κ εγώ ότι με reset επανέρχεται στην αρχική κατάσταση χωρίς τις εφαρμογές της sasmung, εκτός του swupdate το οποίο φυσικά χρειάζεται για αναβάθμιση των υποσυστημάτων, είναι σαν να κάνεις φορμάτ και επανεγκατάσταση των windows 8. Πήρε σχεδόν 3 ώρες, έκανα όλα τα update αλλά μου χάλασε η touch κίνηση προς τα κάτω που κλείνει τις εφαρμογές metro. Καπάκι του έκανα refresh και επανήλθε, αλλά μου έσβησε όλα τα updates οπότε σήμερα πρέπει να τα κάνω από την αρχή.

Το recovery partition δεν σβήνεται αλλά εμένα αυτή την στιγμή δεν με ενοχλεί σαν χώρος γιατί έχω αρκετό συν μια κάρτα 32gb sd.

Οπότε είναι μια καλή περίπτωση για επαναφορά στην αρχική κατάσταση των windows.

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω κ εγώ ότι με reset επανέρχεται στην αρχική κατάσταση χωρίς τις εφαρμογές της sasmung, εκτός του swupdate το οποίο φυσικά χρειάζεται για αναβάθμιση των υποσυστημάτων, είναι σαν να κάνεις φορμάτ και επανεγκατάσταση των windows 8. Πήρε σχεδόν 3 ώρες, έκανα όλα τα update αλλά μου χάλασε η touch κίνηση προς τα κάτω που κλείνει τις εφαρμογές metro. Καπάκι του έκανα refresh και επανήλθε, αλλά μου έσβησε όλα τα updates οπότε σήμερα πρέπει να τα κάνω από την αρχή.

Το recovery partition δεν σβήνεται αλλά εμένα αυτή την στιγμή δεν με ενοχλεί σαν χώρος γιατί έχω αρκετό συν μια κάρτα 32gb sd.

Οπότε είναι μια καλή περίπτωση για επαναφορά στην αρχική κατάσταση των windows.

 

Αρα λογικα θα γινεται το ιδιο και σε αλλα υβριδικα tablet και θα αφαιρουνται τα διαφορα που βαζει ο καθε κατασκευαστης στο σκληρο.:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν κατάλαβα και πολύ την διαφορά reset και refresh αφού και τα δύο σε επαναφέρουν στην αρχική κατάσταση χωρις εφαρμογές samsung, με το reset να ξεκινάει με την εισαγωγή των αρχικών ρυθμίσεων στα windows (γλώσσα, χώρα,πληκτρολόγιο κτλ) ενώ με το refresh να σε οδηγεί στην μετά των αρχικών ρυθμίσεων κατάσταση αλλά έχει διαγράψει updates microsoft και updates samsung.

Με διαγραφή του recovery λογικά δεν θα ισχύουν αυτές οι λειτουργίες.

Πάντως πίστευα ότι θα παίζει καλά ο chrome μετά την επαναφορά (καθώς στο desktop δεν έχω προβλήματα), αλλά μία απο τα ίδια

 

edit: μίλησα με Samsung για το θέμα του πληκτρολογίου και η απάντηση ήταν η εξής:

 

"Προς το παρόν δεν έχουμε κάποια επίσημη ενημέρωση για την ημερομηνία εισαγωγής του πληκτρολογίου. Θα ενημερωθούν ωστότο οι πελάτες μέσω των καταστημάτων όταν θα ξεκινήσει η διάθεσή του."

 

Καλό Πάσχα...θα περιμένουμε πολύ καιρό να το κουμπώσουμε πάνω στην ταμπλέτα

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

 

Αργύρη αν έχω καταλάβει καλά για το desktop κομμάτι δεν έχει καμιά διαφορά στο reset ή το refresh, και τα δύο διαγράφουν τις εφαρμογές desktop. Αν δεν απατώμαι, το refresh κρατάει τις εφαρμογές του metro που έχεις εγκαταστήσει και τα προσωπικά στοιχεία/settings, ενώ το reset τα σβήνει όλα και ξεκινάει σαν καθαρή εγκατάσταση windows. Είδες τουλάχιστον καμιά διαφορά μετά το reset? Τέλος μήπως ο Βαγγέλης ή κανένας άλλος ξέρει σε πιο τηλέφωνο της Samsung να γκρινιάξουμε για τα πληκτρολόγια?

Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Διαφορά Γιάννη δεν έχω δει μέχρι τώρα αν και δεν το πολυδούλεψα γιατί αυτά τα έκανα χθες βράδυ αργά και μετά το παράτησα.

 

Εξυπηρέτηση πελατών από Ελλάδα.

Από σταθερό: 80111-SAMSUNG (80111 7267864),

αστική χρέωση

Από κινητό: 210 6897691

Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 18:00

 

πάρτε κ εσείς και πείτε τίποτα γιατί δεν βγάζουμε άκρη

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με τα καραγκιοζάκια... λυπάμαι για την έκφραση αλλά εξυπηρέτηση πελατών της Samsung που μου απαντάει "δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν πρέπει να κάνετε υπομονή και να μιλήσετε με το κατάστημα" για εμένα δεν είναι εξυπηρέτηση πελατών. Και η κοπέλα που μου απάντησε δεν φταίει σε τίποτα, ότι της λένε, λέει... αλλά το καραγκιοζιλίκη μίας ακόμα μαμας εταιρείας στην Ελλάδα είναι τραγικό. Σκέφτομαι να ψαχτώ να στείλω κάποιο email σε εξυπηρέτηση πελατών της Samsung πανευρωπαϊκή ή εν πάση περιπτώση οπουδήποτε εκτός Ελλάδας.
Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με τα καραγκιοζάκια... λυπάμαι για την έκφραση αλλά εξυπηρέτηση πελατών της Samsung που μου απαντάει "δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν πρέπει να κάνετε υπομονή και να μιλήσετε με το κατάστημα" για εμένα δεν είναι εξυπηρέτηση πελατών. Και η κοπέλα που μου απάντησε δεν φταίει σε τίποτα, ότι της λένε, λέει... αλλά το καραγκιοζιλίκη μίας ακόμα μαμας εταιρείας στην Ελλάδα είναι τραγικό. Σκέφτομαι να ψαχτώ να στείλω κάποιο email σε εξυπηρέτηση πελατών της Samsung πανευρωπαϊκή ή εν πάση περιπτώση οπουδήποτε εκτός Ελλάδας.

 

Μαζι σου κ εγω Γιάννη, το παρατραβηξανε, υποσχονται προϊοντα και δεν τα χουν διαθεσιμα.

Σε αναγκαζουν να αγορασεις εξωτερικο πληκτρολογιο και στηριγμα για να μπορεις να δουλεψεις

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνηστε με την Samsung Europe,εχω την εντυπωση οτι εχει εδρα την Αγγλια αν δεν κανω λαθος.

Σε τελικη να σας στειλουν πληκτρολογια με αγγλικους χαρακτηρες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με τα καραγκιοζάκια... λυπάμαι για την έκφραση αλλά εξυπηρέτηση πελατών της Samsung που μου απαντάει "δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν πρέπει να κάνετε υπομονή και να μιλήσετε με το κατάστημα" για εμένα δεν είναι εξυπηρέτηση πελατών. Και η κοπέλα που μου απάντησε δεν φταίει σε τίποτα, ότι της λένε, λέει... αλλά το καραγκιοζιλίκη μίας ακόμα μαμας εταιρείας στην Ελλάδα είναι τραγικό. Σκέφτομαι να ψαχτώ να στείλω κάποιο email σε εξυπηρέτηση πελατών της Samsung πανευρωπαϊκή ή εν πάση περιπτώση οπουδήποτε εκτός Ελλάδας.

 

Κι εγώ είμαι έξω φρένων μαζί τους καθώς Για δεύτερη φορά τους παίρνω τηλέφωνο για κάποιο θέμα (το πρόβλημα που είχα με το πληκτρολόγιο αλλά τελικά λύθηκε μόνο του) και για ακόμη μια φορά περιμένω να κλήση τους χωρίς αντικρυσμα.

Θα φανε ένα ωραίο γράμμα στην Κορέα με ολα αυτά αναλυτικά...

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνηστε με την Samsung Europe,εχω την εντυπωση οτι εχει εδρα την Αγγλια αν δεν κανω λαθος.

Σε τελικη να σας στειλουν πληκτρολογια με αγγλικους χαρακτηρες.

 

Καλημέρα,

 

Alex προσπάθησα να βρω κάποιο πανευρωπαϊκό site να στείλω email αλλά δεν μπόρεσα να βρω τίποτα. Σκέφτηκα μήπως στείλω στο κορεατικό site αλλά μόλις μπήκα θυμήθηκα ότι δεν ξέρω κορεάτικα... :O Έκανα μια ερώτηση πάντως και στην σελίδα τους στο facebook και θα τους στείλω και email στην ελληνική σελίδα υποστήριξης. Στην τελική θα στείλω και στην αγγλική διεύθυνση... το πολύ πολύ να με γράψουν εκεί που δεν πιάνει το μελάνι!

 

Λοιπόν, είχαμε εξέλιξη κλασική θα έλεγα. Έστειλα χθες το παρακάτω email και από όσο κατάλαβα έφτασε και πάλι στην ελληνική αντιπροσωπεία:

"Greetings,

At November 30th 2012 i bought the Samsung Smart PC XE500T from a retail store in Greece. I was informed that for all purchases till the end of December of 2012, Samsung would give for free the keyboard dock, so i purchased the said tablet. It has now been more than two months and i still had no word of when i will receive the keyboard dock. I contacted Samsung''s Greek customer support line and all the could tell me was that they had no information and i should contact the retail store i bought the tablet from! In my opinion it is unheard of for the Distributor to not know when an accessory will be available and direct the customer to the retailer to find out. I would like to have an answer as to when i might expect my keyboard dock because so far Samsung customer care in Greece is seriously lacking.

Regards,"

 

Και πήρα σήμερα την παρακάτω απάντηση:

"Dear Sir John Sioulas,

Thank you for contacting Samsung Electronics Hellas!

Regarding your inquiry, we like to inform you that the keyboard dock for the Smart PC XE500T it is not available in greek market yet. When it will be, you will see it in the greek webpage: http://www.samsung.com/gr.

For any further information, you may contact us by phone, from Monday to Friday, from 09:00 - 18:00, using the below mentioned numbers:

- 80111-SAMSUNG (80111 7267864), (landline, urban tarifs)

- 210 6897691 (mobile phone)

For your better assistance, every time you contact us please use your personal client identification number: 3300189884 and also be prepared to provide us with your model code, serial number and purchase date of the device when required.

We wish you a pleasant day

The Customer Service department

Samsung Electronics Hellas

Averi Fevronia. "

 

Προφανώς η Φεβρωνία μας, δεν ξέρει την τύφλα της... απάντησα λοιπόν και εγώ ότι απαιτώ να με ενημερώσε ΠΟΤΕ θα έρθουν Ελλάδα και ότι δεν θέλω ελληνικό πληκτρολόγιο αλλά αγγλικό αν αυτό είναι το πρόβλημα. Άντε να δούμε. Αν επίσης κάποιος θέλει να χρησιμοποιήσει το κείμενο μου για να κάνει παράπονα ευχαρίστως να το κάνει. Δεν ξέρω τώρα που μπορώ να βρώ στοιχεία για επικοινωνία με international offices της Samsung...

Edited by Starback
Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Στειλε απο εδω μεσα απο την φορμα τους το ιδιο πραγμα,απλως αναφεροντας οτι 2 μηνες τωρα περιμενεις και οτι δεν εχεις προβλημα και αγγλικο πληκτρολογιο να λαβεις,αρκει να βρεθει καποια λυση

http://www.samsung.com/uk/info/contactus.html

Δεν βρησκω σε στυλ Samsung Global Support και μαλλον Αγγλια ειναι η εδρα τους στην Ευρωπη.

H στειλε στην Κορεα αλλα στα αγγλικα το ιδιο πραγμα,μπες απο chrome για μεταφραση στα αγγλικα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στειλε απο εδω μεσα απο την φορμα τους το ιδιο πραγμα,απλως αναφεροντας οτι 2 μηνες τωρα περιμενεις και οτι δεν εχεις προβλημα και αγγλικο πληκτρολογιο να λαβεις,αρκει να βρεθει καποια λυση

http://www.samsung.com/uk/info/contactus.html

Δεν βρησκω σε στυλ Samsung Global Support και μαλλον Αγγλια ειναι η εδρα τους στην Ευρωπη.

H στειλε στην Κορεα αλλα στα αγγλικα το ιδιο πραγμα,μπες απο chrome για μεταφραση στα αγγλικα.

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια Alex. Έστειλα και από εκεί αλλά φοβάμαι απάντηση του τύπου "απευθυνθείτε στην χώρα σας". Μα είναι δυνατόν να μην έχει κάποιο HQ ολόκληρη Samsung και να ασχολούμαστε με τον κάθε άσχετο?! Ίσως γίνομαι υπερβολικός αλλά έχω σπαστεί απίστευτα από την κατάσταση... anyway, είδωμεν.

Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια Alex. Έστειλα και από εκεί αλλά φοβάμαι απάντηση του τύπου "απευθυνθείτε στην χώρα σας". Μα είναι δυνατόν να μην έχει κάποιο HQ ολόκληρη Samsung και να ασχολούμαστε με τον κάθε άσχετο?! Ίσως γίνομαι υπερβολικός αλλά έχω σπαστεί απίστευτα από την κατάσταση... anyway, είδωμεν.

 

Γραψτους αν γνωριζουν καποια κεντρικα γραφεια της Samsung εδω Ευρωπη ετσι ωστε να απευθυνθεις εκει και να στειλεις την ιδια ερωτηση ετσι ωστε να βρεθει καποια λυση.

Το ξερω οτι ειναι σπαστικο και σπασιμο νευρων και το δικιο με το μερος σας.

Οταν λενε κατι πρεπει να το τηρουν στο ακεραιο και οχι να περασει τοσο χρονικο διαστημα χωρις λυση.

Σε ολη την ευρωπη κυκλοφορει με πληκτρολογιο το Ativ δεν μπορουν να στειλουν εδω:wacko:

Και μετα λενε γιατι ο κοσμος προτιμαει να ψωνιζει απο εξωτερικο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια Alex. Έστειλα και από εκεί αλλά φοβάμαι απάντηση του τύπου "απευθυνθείτε στην χώρα σας". Μα είναι δυνατόν να μην έχει κάποιο HQ ολόκληρη Samsung και να ασχολούμαστε με τον κάθε άσχετο?! Ίσως γίνομαι υπερβολικός αλλά έχω σπαστεί απίστευτα από την κατάσταση... anyway, είδωμεν.

 

Αυριο θα στειλω κι εγω ενα ομορφο μηνυμα για το "γραψιμο" σε απανωτα service requests το τελευταιο διαστημα.

Ειναι απλα απαραδεκτοι...

Link to comment
Share on other sites

Στειλε απο εδω μεσα απο την φορμα τους το ιδιο πραγμα,απλως αναφεροντας οτι 2 μηνες τωρα περιμενεις και οτι δεν εχεις προβλημα και αγγλικο πληκτρολογιο να λαβεις,αρκει να βρεθει καποια λυση

http://www.samsung.com/uk/info/contactus.html

Δεν βρησκω σε στυλ Samsung Global Support και μαλλον Αγγλια ειναι η εδρα τους στην Ευρωπη.

H στειλε στην Κορεα αλλα στα αγγλικα το ιδιο πραγμα,μπες απο chrome για μεταφραση στα αγγλικα.

 

Θα στειλω κ εγω το ιδιο κειμενο αυριο και θα ενσωματωσω μερικα γ@μηδια επιπλεον μπας κ καταλαβουν τις βλακειες που κανουν, για απλα πληκτρολογια μιλαμε, δεν τους ζηταμε να ξαναγραψουν νομους της φυσικης

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από Samsung Αγγλίας απάντηση δεν έχω πάρει ακόμα, σε αντίθεση με τα δικά μας "τσακαλάκια" που είχαν έτοιμη την καραμέλα... Τωρά αυτό μπορεί να σημαίνει ή ότι το έστειλαν στην Ελλάδα να απαντήσει οπότε τζίφος, ή ότι ζητάνε εξηγήσεις από την Ελλάδα οπότε καλά πάμε, ή ότι το ψάχνουν μόνοι τους οπότε πολύ καλά πάμε... για να δούμε τι θα δούμε με το Φωσκολικό θρίλερ του πληκτρολογίου...
Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που μου είχαν απαντήσει από την Samsung.uk ότι δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν πελάτες άλλης χώρας και να απευθυνθώ στην χώρα μου, και καθώς ήμουν έτοιμος να τα παρατήσω, βλέπω την παρακάτω απάντηση σε ερώτηση που είχα βάλει στο Facebook page της Samsung Hellas:

 

"Καλησπέρα, τις αμέσως επόμενες ημέρες θα μπορέσετε να τα παραλάβετε. Παρακαλούμε επικοινώνησε με το κατάστημα από το οποίο έγινε η αγορά για περισσότερες λεπτομέρειες. Ευχαριστούμε πολύ!"

 

Θα περάσω σήμερα από Πλαίσιο να δω μήπως όντως έχουν κάτι νεότερο ή λένε π@π@ρι@ και πάλι οι Samsungαίοι!

Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Αντε ΓΙαννη να δουμε και αυτη τη φορα, αν εχεις νεα ειδοποιησε να παρω κ εγω τα public για ακομα μια φορα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έγινε το θαύμα! Το παρέλαβα το απόγευμα και τώρα σας γράφω από αυτό! Το είχαν λέει εδώ και 4 ημέρες... κοιμούνται κανονικά στο customer care της Samsung. Αργύρη πάρε και εσύ τηλέφωνο και εύχομαι να πάρεις και εσύ το δικό σου. Και τώρα που λύθηκε αυτό, αρχίζουν νέες έρευνες για γκρίνιες. Αύριο φεύγω 4 ημέρες επαγγελματικό ταξίδι και θα του αλλάξω τα φώτα να το τσεκάρω για αποσυνδέσεις κτλ. Πάντως αυτό που μπορώ να πω αλλά δεν έχω κουράγιο να το ψάξω είναι ότι όταν το έχω σαν ρύθμιση να μπαίνει σε sleep όταν κλείνω το lid το κάνει να κολάει και θέλει force shutdown μετά για να ανοίξει και πάλι. Αν το έχω ρυθμισμένο να μην κάνει τίποτα όταν κλείνει και το βάζω εγώ σε sleep χειροκίνητα πριν κλείσω το lid όλα καλά.
Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung ATIV Smart PC Windows 8 Tablet PC

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...