Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλεμου κατι δεν εχης κανη καλα ισως να σου τα κανη αυτα καποια εφαρμογη που εχης περαση για ξαναπερασε παλι απο την αρχη την αναβαθμηση το τηλεφωνο οχι οτι ειχε προβλημα με την 140 αλλα με την 141 πεταη η δε μπαταρια εχη βελτιοθη κατα πολυ εμενα δεν εχη τετοια προβληματα και ρολαρη καλυτερα εγεινε ποιο γρηγορο το αλμπουμ ανοιγη ποιο γρηγορα δεν υπαρχουν μαυρα τετραγονακια τα τηλεφωνα που κανο με ακουν και τους ακουω καθαρα και δυνατα αυτα προς το παρον εαν με την καινουργια αναβαθμηση σου τα ξανακανη πηγενετο για σερβις οσο για το τηλεφωνο που λες ειναι τερας αξιζη τα λευτατου οχι μονο τωρα που εχη πεση τοσο χαμηλα αλλα απο την αρχη που κυκλοφορεισε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα δοκιμάσω πάλι αλλά να μην έγινε σωστά μετά από καθαρή εγκατάσταση και με 7 εφαρμογές Όλες γνωστές δύσκολο μου φαίνεται
Link to comment
Share on other sites

Αν ενθουσιάζονται αυτοί,μάλλον δεν ξέρουν τι κρατάνε,παντελώς άσχετοι...

Ακόμα και το iphone 4s έχει καλύτερα αποτελέσματα σε εσωτερικούς χώρους.

Για s3 μην το συζητάμε,του ρίχνει γκολ από τα αποδυτήρια.

Απλά οποίος ποντάρει στην κάμερα του sp,να κοιτάξει αλλού γιατί σε εσωτερικό χώρο τα αποτελέσματα πού θα δώσει μόνο μέτρια μπορω να τα πω.και με το ζόρι.

 

Κάτι τελευταίο για να μην κουράσω και βγω και εκτός θέματος ;) Όσον αφορά το Z, όπου σίγουρα μιλάμε για άλλη κλάση στην κάμερα, εκτός όλων των άλλων αξίζει να πάει κάποιος εκεί με τα 150€ παραπάνω περίπου? Ήμουν πολύ κοντά στο SP και γενικά έχω καταλήξει σε Sony κατά πάσα πιθανότητα. Ότι πάρω θα είναι με δόσεις και όσο να ναι δεν θα μου φανουν και πάρα πολύ αυτα τα 150€ όσο αν ήταν μετρητά. Το σκέφτομαι πολύ για το Ζ τώρα..

Edited by js_giannis
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να κάνεις μια βόλτα από τα μαγαζιά. Πιάσε στο χέρι σου το Z και το SP. Δες αν σε βολεύουν. Σκέψου αν όντως η κάμερα είναι κάτι που όντως έχει βαρύνουσα σημασία για σένα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τελευταίο για να μην κουράσω και βγω και εκτός θέματος ;) Όσον αφορά το Z, όπου σίγουρα μιλάμε για άλλη κλάση στην κάμερα, εκτός όλων των άλλων αξίζει να πάει κάποιος εκεί με τα 150€ παραπάνω περίπου? Ήμουν πολύ κοντά στο SP και γενικά έχω καταλήξει σε Sony κατά πάσα πιθανότητα. Ότι πάρω θα είναι με δόσεις και όσο να ναι δεν θα μου φανουν και πάρα πολύ αυτα τα 150€ όσο αν ήταν μετρητά. Το σκέφτομαι πολύ για το Ζ τώρα..

 

Κοίτα πάνω σε αυτό που λες για Ζ. O φίλος zxr πολύ καλά κάνει και σου λέει να πας τα πιάσεις να τα δεις στο χέρι σου και τα δύο. Εγώ είχα όλη την καλή διάθεση στο κόσμο να πάρω με κλειστά μάτια το Ζ. Είναι και έχει ότι ψάχνω σε κινητό και ότι είναι αδιάβροχο με κάνει ακόμα περισσότερο να το θέλω. ΩΣΤΟΣΟ όταν το έπιασα στο χέρι μου, έπαθα την πλάκα μου! Μου φάνηκε τάμπλετ. Και έχω μεγάλα χέρια! Είναι πάρα πολύ μεγάλο για χρήση με τό ένα χέρι και τοποθέτηση στην τσέπη του παντελονιού. Οι περσινές ναυαρχίδες στις 4,7" ήταν σχετικά άνετες. Αλλά τώρα έχουμε ξεφύγει. Και το Ζ ακόμα περισσότερο. Συν το μεγάλο του πλάτος το κάνουν πολύ άβολο (Το Galaxy S4 επειδή το έχει φτιάξει έξυπνα η Samsung είναι αρκετά ανεκτό). Πολύ δύσκολα τώρα θα ενδώσω στην αγορά του. Θα στραφώ σε κάτι συμμαζεμένο και νορμάλ διαστάσεων (για μένα). Το κινητό είναι για να χωράει στην τσέπη και άν όχι άνετα, τότε οριακά άνετα. Γιατί ειδάλλως ούτε να το δουλέψεις άνετα με το ένα χερί μπορείς. Και χάνεται τότε το νόημα του κινητού! Άμα είναι να μην χωράει στην τσέπη και το κουβαλάς ξεχωριστά, πάρε καλύτερα ένα Νοτε2 που είναι και εργαλείο και θα σε ικανοποιήσει πολύ παραπάνω. Εγώ δεν πρόκειται βέβαια να πάρω το Νοτε2, εκτός αν προκύψει κάποια εξαιρετική περίπτωση, για τους ίδιους λόγους. Αλλά άμα είναι να πας σε μεγάλο κινητό, πάρε ένα με παραπάνω δυνατότητες! Αν πάλει θέλεις τωρινό κορυφαίο Sony αλλά συμμαζεμένο πάρε το ZL που επίσης είναι 5" , ίδιο σε όλα καιέχει θύρα υπερύθρων αλλά είναι πολύ πιο μικρό σε μέγεθος. 'Η άμα νοιάζεσαι για αδιάβροχο περίμενε το ZR, σχεδόν ίδιο και αυτό αλλά επίσης πιο συμμαζεμένο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι?Εμένα γτ μου φαίνεται ότι παρόλο πού έχει μεγάλη μπαταρία δεν έχει και καλύτερη αυτονομία?ειμαι στην τέταρτη φόρτιση αλλά δεν μου βγάζει μέρα το κινητό..και από χρήση μέτρια πράγματα. Σκάλισμα fb gazzeta imo messenger και myphone.θέλει ακόμα στρώσιμο λέτε?
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

To τηλέφωνο ήταν ήδη απροβλημάτιστο με την .140 αλλά εδώ και τέσσερεις μέρες με την .141 είναι εξαιρετικό! Θεαματική απόδοση μπαταρίας, εξαιρετικά απαλή λειτουργία και κανένα bug (μέχρι στιγμής). Για 260 ευρώ που το πήρα σφραγισμένο ήταν εκπληκτική αγορά!

 

gasmania83, η συμπεριφορά που περιγράφεις είναι εντελώς μη-φυσιολογική και πρέπει να το ψάξεις μάλλον στο hardware της συσκευής σου.

 

ετσι ειναι.. η μπαταρια δεν ξερω αν βελτιωθηκε θεαματικα, αλλα μαλλον κανει καλυτερο διαχειριση οταν ειναι σε αναμονη γιατι βλεπω οτι μενει για πολλες ωρες στο ιδιο ποσοστο αν δεν το χρησιμοποιω, κατι που δεν το θυμαμαι τοσο εντονο..κατα ταλλα γενικα ειδα οτι με ελαφρυ σκισιμο τη βγαζει ανετα τη μερα,μεχρι αργα τη νυχτα.. και ειναι σφαιρατο οπως παντα..

Δεν υπαρχει καλυτερο κινητο στην αγορα με αυτα τα λεφτα πιστευω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειναι ενα απο τα υποψηφια κινητα μου αλλα εχω δυο θεματα:

1) Εχω διαβασει στο ιντερνετ κ σε φορουμ οτι εχει θεμα με το wifi του. Οτι εχει αποσυνδεσεις κ οτι το range ειναι πολυ χαμηλο. Οτι πχ απο 6-7 μετρα απο το ρουτερ κ περα δεν πιανει καλα. Ειχε κανεις αναλογα προβληματα?

2) με προβληματιζουν λιγο τα 1850 mAh της μπαταριας, τη βγαζει τη μερα με μετρια προς βαρια χρηση?

 

Βασικα ειμαι αναμεσα στο Τ κ το LG 4X P880 που ειναι στα ιδια λεφτα κ κυβικα περιπου...

Ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

..... Αν πάλει θέλεις τωρινό κορυφαίο Sony αλλά συμμαζεμένο πάρε το ZL που επίσης είναι 5" , ίδιο σε όλα καιέχει θύρα υπερύθρων αλλά είναι πολύ πιο μικρό σε μέγεθος. 'Η άμα νοιάζεσαι για αδιάβροχο περίμενε το ZR, σχεδόν ίδιο και αυτό αλλά επίσης πιο συμμαζεμένο!

 

Πολύ σωστά φίλε μου όλα αυτά που λες και ευχαριστώ. Συμφωνώ σε όλα και με το μέγεθος και εγώ έτσι το βλέπω..Είδα το zl που είπες και απόρρησα πως δεν έχω ασχοληθεί με αυτό το κινητό γιατί μοιάζει όντως ιδανικό για μένα. Είναι στην ουσία το Ζ στο μέγεθος του SP :p Όμως τελικά θυμήθηκα γιατί δεν είχα ασχοληθεί εξ αρχής με αυτό.. Απ ότι βλέπω δεν έρχεται Ελλάδα και όπως προανέφερα ενδιαφέρομαι το κινητό που θα πάρω να είναι με δόσεις από κάποιο μαγαζί στο Skroutz καθώς δε διαθέτω τόσα μετρητά. Κι απ ότι βλέπω δεν υπάρχει κάπου δυστυχώς! Να σαι καλά πάντως :)

 

Edit: Πήγα σήμερα και είδα το SP από κοντά..πανέμορφο κινητό. Κατέληξα τελικά εκεί. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, κάνετε εξαιρετική δουλειά εδώ μέσα ;)

Edited by js_giannis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειναι ενα απο τα υποψηφια κινητα μου αλλα εχω δυο θεματα:

1) Εχω διαβασει στο ιντερνετ κ σε φορουμ οτι εχει θεμα με το wifi του. Οτι εχει αποσυνδεσεις κ οτι το range ειναι πολυ χαμηλο. Οτι πχ απο 6-7 μετρα απο το ρουτερ κ περα δεν πιανει καλα. Ειχε κανεις αναλογα προβληματα?

2) με προβληματιζουν λιγο τα 1850 mAh της μπαταριας, τη βγαζει τη μερα με μετρια προς βαρια χρηση?

 

Βασικα ειμαι αναμεσα στο Τ κ το LG 4X P880 που ειναι στα ιδια λεφτα κ κυβικα περιπου...

Ευχαριστω !!!

 

2. Ανετα, μην φοβάσαι.

Θα πάρεις το t μπορει το 4χ να ειναι τετραπυρηνο αλλα το T με τον s4 ειναι πολυ καλύτερο. Και εγω ανάμεσα σε αυτά τα δυο θα πάρω το T.

Edited by panathare

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

2. Ανετα, μην φοβάσαι.

Θα πάρεις το t μπορει το 4χ να ειναι τετραπυρηνο αλλα το T με τον s4 ειναι πολυ καλύτερο. Και εγω ανάμεσα σε αυτά τα δυο θα πάρω το T.

 

και εγω μεταξυ των 2 αυτων ημουν και επελεξα το Τ. μεχρι τωρα ολα καλα. υποθετω οτι και το lg θα ειναι μια χαρα οποτε εσυ αποφασιζεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια, κι εμενα το Τ μου αρεσει καλυτερα. Αρχικα πηγαινα για το SP (με λιγη οικονομικη υπερβαση) αλλα αυτο εχει θεμα με το wifi και το εχουνε γραψει παρα πολλοι κ το απεκλεισα. Κ τωρα κατεληξα σε αυτα τα δυο. Απλως αναρωτιεμαι αν το wifi ειναι θεμα γενικως των SONY ή των συγκεκριμενων συσκευων ή καθαρα θεμα τζοκερ ασχετου συσκευης.

Απο οτι φαινεται ειναι κ λιγο τζοκερ οποτε παμε για το Τ κ ο θεος βοηθος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και από εμένα καινούριος στο forum. Είμαι και γω προβληματισμένος για το ποιο από τα 2 κινητά να επιλέξω. Θεωρείτε όντως ότι το T είναι καλύτερο γιατί το άλλο έχει 4 πυρήνες , για αυτό ρωτάω? Μήπως απλά πληρώνεις την μάρκα περισσότερο ?
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιου είδους ερωτήσεις θα κάνετε:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Η

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191001

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Τ το εχω συγκρινει με αρκετα κινητα στο wifi γιατι οντως ειδα οτι υπαρχει μια διαφορα. ομως κατεληξα στο οτι σε πολυ οριακες καταστασεις πιανει λιγο λιγοτερο, χωρις να σημαινει οτι πιανει σε πολυ μικρη αποσταση..

απλα σε μεγαλες αποστασεις ή πχ πισω απο τοιχους κτλ αλλα κινητα οπως αι φον, σαμσουνγκ Σ3 και νοκια (ν8 που εχω εγω επισης) ενω ειχαν σημα wifi και μαλιστα γεματο, δεν μπορουσαν να μπουν ιντερνετ ή επεφτε συνεχεια..το Τ πχ δεν το εβλεπε καθολου, αλλα και οι αλλοι που το εβλεπαν, μονο το εβλεπαν.. οποτε το θεωρω μικρη λεπτομερεια..καλυτερα να σου κανει λιγη παραπανω οικονομια παρα να παλευει μπας και πιασει χωρις να μπορεις να δουλεψεις.

Οσο για τη μπαταρια, δεν ειναι τερας αντοχης αλλα τη μια μερα την βγαζει ανετα. φιλος που δεν εχει fb, αλλα το χρησιμοποιει αρκετα βγαζει και 3 ημερες.. εγω που χαζευω κ φβ κτλ μια μερα ανετα. μονο στο λιωσιμο θες φορτιστη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων διεγραψα οτι ειχε η εσωτερικη μνημη περασα με seus την 141 εβαλα 7 εφαρμογες απενεργοποιησα ολους τουσ συγχρονισμούς και το εχω μονο gsm μεχρι το απο τις 2.30 τα ξημερωμα μεχρι το μεσημερι 1 ειχε χασει γύρο στο 10% ειχε ακριβωσ 18 % μπαταρια κανω επανεκκίνηση και τωρα μου λεει 46% ανοιξα wifi μπηκα ιντερνετ και εδω και 2 ωρες εχει πεσει 2% !!το εχει παρατηρησει άλλος κανεις μετα απο επανεκκινήση να κανει αυτο το πραγμα? το τηλεφωνο βγαζει μια μερα ανετα δεν εχω προβλημα με αυτονομια αλλα γιατι μου κανει τετοια κολπα δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα το ιδιο μονο που εμενα η οθονη εχει φως αλλα ειναι μαυρη και οταν παταω το ΟΝ απλα εχει την δονηση

Τελικά τι έκανες με το κινητό? Εγώ δοκίμασα τα πάντα ,και με το pc companion και με το sus , αλλά τίποτα.Μου γράφει ότι η αναβάθμιση απέτυχε.Αυριο θα το πάω στο service.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έκανες με το κινητό? Εγώ δοκίμασα τα πάντα ,και με το pc companion και με το sus , αλλά τίποτα.Μου γράφει ότι η αναβάθμιση απέτυχε.Αυριο θα το πάω στο service.

 

τελικα ολα καλα με εμενα περιμενα να σβησει το φορτωσα και δουλευει μια χαρα,απλα τωρα φοβαμαι να κανω την αναβαθμιση:O

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το κινητο μολις σημερα το απογευμα. Θα το λιωσω λιγο στα χερια μου και μολις μαζεψω εντυπωσεις θα τις ανεβασω αμεσα.

Το αμεσως προηγουμενο που ειχα ηταν το wildfire s και η διαφορα ειναι χαωδης προφανως...

Το πρωτο που εχω να πω ειναι οτι αγορασα και το sony bluetooth sbh20 και συνεργαζονται εξαιρετικα

Link to comment
Share on other sites

τελικα ολα καλα με εμενα περιμενα να σβησει το φορτωσα και δουλευει μια χαρα,απλα τωρα φοβαμαι να κανω την αναβαθμιση:O

Εγώ θα το πάω σήμερα στην arvato.Κάποιος συμφορουμίτης είχε γράψει ότι του αντικατέστησαν και το καπάκι της μπαταρίας γιατί είχε ξεβάψει.Μιας που θα το πάω θα δω μήπως το αλλάζουν και αυτό εντός εγγύησης.Βέβαια δεν διαβάζω και τα καλύτερα για την συγκεκριμένη εταιρία...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το πάω σήμερα στην arvato.Κάποιος συμφορουμίτης είχε γράψει ότι του αντικατέστησαν και το καπάκι της μπαταρίας γιατί είχε ξεβάψει.Μιας που θα το πάω θα δω μήπως το αλλάζουν και αυτό εντός εγγύησης.Βέβαια δεν διαβάζω και τα καλύτερα για την συγκεκριμένη εταιρία...:cry:

 

εμενα μου το αλλαξαν, μπηκα και τους ειπα οτι ξερω οτι ειναι αναγνωρισμενο προβλημα απο τη σονυ και θελω αντικατασταση, και αν υπαρχει να γινει επι τοπου.. το κοιταξε λοιπον επι τοπου, με βεβαιωσε οτι οντως ειναι αλλα το κρατησαν 13 μερες γιατι δεν ειχαν καπακια...

Παρολα αυτα,η αρβατο παλια ηταν τραγικη, τη θυμαμαι απο το 2006..με κ750 κτλ.. τραγικη ομως μου ειχαν αντικαταστησει 2 κ810, 1 κ750 κτλ, απλα στα επρηζαν

Πλεον ειναι πιο οργανωμενοι και δυσκολα θα σε παιδεψουν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το πάω σήμερα στην arvato.Κάποιος συμφορουμίτης είχε γράψει ότι του αντικατέστησαν και το καπάκι της μπαταρίας γιατί είχε ξεβάψει.Μιας που θα το πάω θα δω μήπως το αλλάζουν και αυτό εντός εγγύησης.Βέβαια δεν διαβάζω και τα καλύτερα για την συγκεκριμένη εταιρία...:cry:

 

ακουσα και απο αλλα παιδια για το καπακι εγω παντος το κινητο το εχω 7 μηνες περιπου και ειναι σαν καινουργιο(δεν το εχω σε θηκη)μαλλον ειμαι τυχερος.εβγαλα και την ζελατινα που ειχε και δεν εχει ουτε γραμμες ουτε φαινονται τοσο εντονα οι δακτυλιες και εχει και πιο καλη αισθηση.δεν παροτρυνω ομως να την βγαλετε οποιος το κανει με δικη του ευθυνη,απλα το αναφερω

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα εχει γενικα αυτο που λετε με το πισω καπακι να εχουμε στο νου μας?

 

Ξεβαφει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το κινητο μολις σημερα το απογευμα. Θα το λιωσω λιγο στα χερια μου και μολις μαζεψω εντυπωσεις θα τις ανεβασω αμεσα.

Το αμεσως προηγουμενο που ειχα ηταν το wildfire s και η διαφορα ειναι χαωδης προφανως...

Το πρωτο που εχω να πω ειναι οτι αγορασα και το sony bluetooth sbh20 και συνεργαζονται εξαιρετικα

 

Καλορίζικο! Περιμένουμε εντυπώσεις και αν μπορείς να επισημάνεις αν υπάρχει πρόβλημα με το Wi-Fi που έχει αναφερθεί στο διαδίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...