Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατι ακουγεται για 4.3 απευθειας στο SP! Θα δειξει

 

Έτσι λέγεται αλλά ποτέ θα έρθει!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται η CM παιδια... Ειμαι σε εποικοινωνια με τον Developer της & θα μου την δωσει να την τεσταρω μου ειπε σημερα... αν ειναι σταθερη θα μπει & XDA.. Όταν την εχω, πειτε μου αν ενδιαφερεται κανεις να την δοκιμασει & εκεινος!
Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές δικτύου δεν μου εμφανίζει τέταρτης γενιάς δίκτυα. Έχω το μοντέλο c5303. Μήπως επειδή δεν το υποστηρίζει ο πάροχος μου?
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές δικτύου δεν μου εμφανίζει τέταρτης γενιάς δίκτυα. Έχω το μοντέλο c5303. Μήπως επειδή δεν το υποστηρίζει ο πάροχος μου?

 

LTE το γραφει

Link to comment
Share on other sites

δεν το γραφει, αυτο λεω... θα ναι μαλλον επειδη δεν το υποστηριζει ο παροχος
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Με το κινητό αυτό μόνο δυο είναι τα θέματα. Η μέτρια οθόνη και η μέτρια κάμερα στο χαμηλό φως. Ειδικά η οθόνη εμένα προσωπικά με ενοχλεί πάρα πολύ. Το μαύρο είναι ουσιαστικά ανύπαρκτο. Εν τω μεταξύ λόγω αδύνατου να το δεις καλά τη μέρα αναγκάζεσαι να έχεις την οθόνη φουλ κοντραστ. Δηλαδή το μαύρο γκρι το έχεις γκρι ανοιχτο (για το μαύρο μιλάμε).

Ο φίλος που το έχει το έχει συνηθίσει, αλλά είναι υπαρκτό το ζήτημα.

 

Κατα τ άλλα πετάει δε κολώνει πουθενά, όσο μπορεί βέβαια ως android...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

το πιο πιθανο ειναι αυτο.. αλλα εχω μια ελπιδα οτι θα παρει εως και 4.3. ο λογος ειναι οτι το Τ ειναι περισυνο μοντελο και ακομα πουλαει πολυ, επισης η σονυ πιστευω οτι βλεπει οτι ο ανταγωνισμος πονταρει και σε αυτο το κομματι (η htc δεν ειχε τι αλλο να κανει και εδωσε 4.3 στο One) οποτε μηπως βαλλουν μυαλο και το κανουν το καλο..

 

Αλλο το ΟΝΕ που ειναι current flagship αλλο το Τ που ειναι περσυνη (και δεν ειμαι σιγουρος αν θεωρηθηκε εντελως ετσι καθως ειχε ηδη οταν βγηκε κατωτερα χαρακτηριστικα απο One X + S3) flagship...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

δεν το γραφει, αυτο λεω... θα ναι μαλλον επειδη δεν το υποστηριζει ο παροχος

 

Ποιος παροχος δεν υποστηριζει 4G ? Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο.. Η Επιλογη θα ΕΠΡΕΠΕ να υπαρχει εφοσον το υποστηριζει η ΣΥΣΚΕΥΗ

Link to comment
Share on other sites

Ποιος παροχος δεν υποστηριζει 4G ? Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο.. Η Επιλογη θα ΕΠΡΕΠΕ να υπαρχει εφοσον το υποστηριζει η ΣΥΣΚΕΥΗ

 

Αυτο ακριβως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν το γραφει, αυτο λεω... θα ναι μαλλον επειδη δεν το υποστηριζει ο παροχος

 

Να η αποντηση σου!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος που χρησιμοποιεί κάποια απο τις τελευταίες εκδόσεις cyanogenmod να δοκιμάσει αν λειτουργεί σωστά το mhl; Δηλαδή αn η συσκευή δίνει εικόνα σε τηλεόραση μέσω usb to hdmi κανονικά. Γιατί στην 10.1 νομίζω πως δεν δίνει και αυτός είναι ο λόγος που δεν την περνάω μιας και το χρησιμοποιώ σαν media player.
Link to comment
Share on other sites

Να η αποντηση σου!!

 

η WIND δεν υποστηρίζει και αν δεν κάνω λάθος και σε άλλα 4G κιν και άλλα παιδιά έχουν πει ότι δεν έχουν την επιλογή αυτή

(με μια ελαφριά επιφύλαξη)

Link to comment
Share on other sites

Αλλο το ΟΝΕ που ειναι current flagship αλλο το Τ που ειναι περσυνη (και δεν ειμαι σιγουρος αν θεωρηθηκε εντελως ετσι καθως ειχε ηδη οταν βγηκε κατωτερα χαρακτηριστικα απο One X + S3) flagship...

 

εχεις δικιο, αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια..

εξαλλου σε μια διαροη που ειχε βγει ελεγαν οτι καποιες συσκευες θα πανε απο την 4.1.2 κατευθειαν στην 4.3..και επειδη μεχρι το Ζ εχει ανακοινωσει 4.3, το 1ο κορυφαιο που ακολουθει ειναι το Τ..

και θελω να πιστευω οτι θα το κανουν στην προσπαθεια αλλαγης του ολου κλιματος..αυτο δηλαδη που παλευουν 2 χρονια τωρα με συνεχως καλυτερες συσκευες και πιο ανταγωνιστικες..αφου ωριμασε με το Ζ1, ισως ειναι η σειρα των updates.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα το πρωϊ καθος ειχα στην φορτηση το κινητο πηγα να παρο τηλ και η συσκευη νεκροθηκε....ουτε ανοιγε ουτε δουλευει το reset.Το πηγα και απο δευτερα θα το κοιταξη ο τεχνικος.....Ξενερωσα λεμε :mad:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ο παροχος μου ειναι η GLOBUL (BG), ουτε η Wind, ουτε η VF, ούτε η Cosmote :) Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Για εσάς που δεν βλέπετε επιλογή LTE στις ρυθμίσεις, είστε σίγουροι ότι έχετε το c5303 και όχι το c5302??
Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ο παροχος μου ειναι η GLOBUL (BG), ουτε η Wind, ουτε η VF, ούτε η Cosmote :)

 

αν η εταιρία δεν εχει 4G λογικό είναι να μην σου βγάζει την επιλογή αν εχει όμως ίσως χρειάζεται να στείλεις μνμ για να στο ενεργοποιησουν

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι αν το κινητό είναι branded, τότε υπάρχει το ενδεχόμενο στη rom του παρόχου που φοράει το κινητό (και όχι στη generic) να έχει αφαιρεθεί από επιλογή.

 

Δοκιμαστε αυτόν τον κωδικό στο dialer: *#*#4636#*#*

Στις πληροφορίες τηλεφώνου έχει επιλογή για LTE

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Για εσάς που δεν βλέπετε επιλογή LTE στις ρυθμίσεις, είστε σίγουροι ότι έχετε το c5303 και όχι το c5302??

 

Ναι δες την εικονα

 

αν η εταιρία δεν εχει 4G λογικό είναι να μην σου βγάζει την επιλογή αν εχει όμως ίσως χρειάζεται να στείλεις μνμ για να στο ενεργοποιησουν

 

Οχι η εταιρεια δεν εχει 4G.

 

Κάτι άλλο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι αν το κινητό είναι branded, τότε υπάρχει το ενδεχόμενο στη rom του παρόχου που φοράει το κινητό (και όχι στη generic) να έχει αφαιρεθεί από επιλογή.

 

Δεν ειναι branded το κινητο. Σε καθε περιπτωση εχω μια καρτα της cosmote, εαν την βαλω λετε να δειξει LTE;

 

Δοκιμαστε αυτόν τον κωδικό στο dialer: *#*#4636#*#*

Στις πληροφορίες τηλεφώνου έχει επιλογή για LTE

 

Ναι εχει πολλες επιλογες αναμεσα και LTE. Αλλα ποια να επιλεξω;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να βάλεις το LTE only. Αν και ίσως να μην στο δεχτεί αν δεν το υποστηρίζει ο πάροχός σου. Πάντως υπάρχει η επιλογή, αυτό ήθελα να ελεγξω!
Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

 

Κατεβαστε το One Shot & βαλτε 100% την ποιοτητα εικονας απο 80 που ειναι στο μαμα προγραμμα καμερας... θα δειτε διαφορα στις εικονες

 

To One Shot Silent Camera Pro εννοείς;

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

To One Shot Silent Camera Pro εννοείς;

 

CameraMX γραψε στο play store, sorry One Shot βγαινει μετα το Install το εικονιδιο!

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει κάποιες φώτογραφίες που έχω τραβήξει με το SP εδώ. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4920159#post4920159

Απλά για την ιστορία...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! Έχω κάνει την τελευταία αναβάθμιση την 12.0.Α.2.254 αλλά δεν έχει γίνει η μπάρα με τα 3 κουμπιά κάτω ημιδιαφανές όπως διαβάζω ότι θα έπρεπε να είναι μετά το update, είναι ακόμα μαύρη. Ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...