Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να αλλάξεις συσκευή/μάρκα ή να βάλεις ένα πακετάκι ίντερνετ. Δεν βλέπω άλλη λύση.:)

 

η λυση βρεθηκε μετα απο hint υπαλληλου του eshop Πατρας οπου πηγα να παρω τη σουπερ ντουπερ UHS sd 32GB που παρηγγειλα για το κινητακι.Μου ειπε πως σε ολα τα Sony παιζει προβλημα καθως λογω ρυθμισεων του wifi που δινουν εμφαση στην εξοικονομηση ενεργειας εχουν αυτη τη χαμηλοτερη απ τον ανταγωνισμο αποδοση ,γνωριζοντας το ως κατοχος του Ζ για ενα διαστημα (το οποιο αντιμετωπιζει το ιδιο προβλημα αν οχι και σε χειροτερο βαθμο) ΑΛΛΑ διορθωνεται με αλλαγη ρυθμισεων σε ενα αρχειο αν εισαι root.Δε συνεχισαμε αλλο την κουβεντα,επεσε το σχετικο googlαρισμα και φυσικα κατεληξα να διαβαζω το xda forum στα θεματα που αναγνωριζαν το προβλημα και εψαχναν για τη λυση.Εκει βρηκα οτι στη διαδρομη /etc/firmware/wlan/prima/WCNSS_qcom_cfg.ini εχουμε το αρχειο ρυθμισεων περι wifi του android.Οι τυποι βγαλαν μια εντελως μονταρισμενη εκδοση του αρχειου που αναφερουν πως δουλευει αισθητα καλυτερα απο θεμα εμβελειας.Εγω παραλληλα εριξα κι αλλο ψαξιμο και διαβασμα και κατεληξα στην εξης "ΥΠΕΡΛΑΙΤ" λυση καθως δεν ειμαι υπερ του χοντρου μονταρισματος αν λυνεται το προβλημα μου με οσο δυνατον ελαφρυτερη επεμβαση.

 

Το προβλημα που με ενοχλει κυριοτερα ειναι οτι αν πιανω οριακα ενα δικτυο κυριως σε καφετεριες κλπ ψαχνω σα τον ηλιθιο πως να κρατησω το κινητο για να μη χασει μισο ντεσιμπελ και αποσυνδεθει πριν προλαβω να κανω ενα κλικ.Δε περιμενω να πιανω 20 μετρα πιο μακρια απλα να μην εχω αποσυνδεσεις σε χαμηλης εντασης σημα.Η κακια πεθερα λοιπον στις ρυθμισεις που εκανε η Sony ειναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΩΣ ΑΝΩ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η:

ConnectivityThresholdDBM=-87

 

που οπως ειναι προφανες διαταζει το κινητο σε αποσυνδεση με το που πεσουμε κατω απ τα 87 ντεσιμπελ,πραγμα συχνοτατο ακομη και μολις 2 τοιχους μακρια με το οχι ιδιαιτερα καλο κυκλωμα η κεραια που το κινητο μας κατεχει.

 

Κρατωντας λοιπον ενα backup του αρχειου διεγραψα τη συγκεκριμενη γραμη και εσωσα το νεο αρχειο στη θεση που βρισκεται το παλιο.Reboot και τελος.Τωρα πια πρεπει να ξεπερασω το σημειο που πλεον σταματαν να φορτωνουν οι σελιδες η οτι αλλο κανω στο ιντερνετ,να περασει λιγη ωρα και μετα να αποσυνδεθω.Ειναι δε χαρακτηριστικο,οτι καθως βρισκομαστε σε περιοχη με οριακο σημα,προηγουμενως μεναμε μονο με την κουκιδα (οι 3 μπαρες ειχαν σβησει) ,τωρα πλεον σβηνει και η κουκιδα και κρατιεσαι συνδεδεμενος,στο σημειο αυτο εχουμε οριακα ιντερνετ και τα βελακια μας που δειχνουν κινηση δεδομενων, εχουν δραστηριοτητα χωρις να πεφτει η συνδεση!Εκει ειναι το οριακο σημειο του κινητου που αν φυγουμε λιγο πιο περα σταματουν να φορτωνουν οι σελιδες.Μετα απο λιγο θα χασουμε τη συνδεση μας.

 

 

Θαυμα δεν εγινε αλλα γλυτωσα απο πολλα βρισιδια και ξενερωματα καθως λυθηκε κατα 70-80% το προβλημα για μενα και με μια απλουστατη παρεμβαση ΜΗΝ ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΣΕ ΡΕ ΡΗΜΑΔΙ ΣΤΑ 87 ντεσιμπελ,τιποτε αλλο δε σου ζητω!:O

 

Θα προτεινα εφοσον δοκιμαστει κι απο αλλους και διαπιστωσετε τη διαφορα (ειμαι βεβαιος οτι θα τη δειτε) να γινει ενα θεμα και στους Οδηγους απο καποιο διαχειριστη για ευκολη αναζητηση καθως μπορει κι αλλοι να ψαχνουν εναγωνιως λυση οχι μονο στο Τ αλλα και το Ζ.Πιθανοτητα να υπαρχει προβλημα και με αλλα Xperia ,οπως και να χει η συγκεκριμενη εντολη δε προσφερει τιποτε παραπανω απο πονοκεφαλο και αγωνια να κρατηθεις συνδεδεμενος οταν δε μπορεις να πλησιασεις καλυτερα την κεραια σου.Υπαρχουν αρκετες ακομη ρυθμισεις που αφορουν εξοικονομηση ενεργειας και διαφορετικο χειρισμο του υποσυστηματος ασυρματου δικτυου του κινητου μας που θα φερναν καλυτερα αποτελεσματα (πιθανοτατα με μεγαλυτερη καταναλωση (μπαταριας) αλλα δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου ουτε θελησα να μπλεξω.

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

η λυση βρεθηκε μετα απο hint υπαλληλου του eshop Πατρας οπου πηγα να παρω τη σουπερ ντουπερ UHS sd 32GB που παρηγγειλα για το κινητακι

Ποια κάρτα και πόσο την πήρες ενδιαφέρομε για το arc

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα και παλι στην παρεα! πλεον και εγω κατοχος του κινητου και μεχρι τωρα μετα απο αναβαθμιση και καποιες εφαρμογες δηλωνω απολυτα ευχαριστημενος! 2 ερωτησεις αν ξερει καποιος γιατι ειναι το πρωτο μου anroid κινητο. καποια εφαρμογη για δημιουργια φακελων ωστε να βαλω καποιες εφαρμογες μαζι υπαρχει? και δευτερον, εφαρμογη για ειδοποιησεις οταν εχω κλησεις και μηνυματα αυτα τα ledakia που εμφανιζονται στην οθονη ξερει καποιος πως λεγεται? gps εβαλα το sygic. υπαρχει καποιο καλυτερο για Ελλαδα? σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα ειμαι 2 ημερων χρηστης anroid και ακομα ψαχνομαι!:D ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις.
Link to comment
Share on other sites

1) Βάλε το εικονίδιο μιας εφαρμογής πάνω σε ένα άλλο και δημιουργείται φάκελος.

2) https://play.google.com/store/search?q=led+notification&c=apps

3) Δεν υπάρχει κάποιο που να είναι το τέλειο. Εξαρτάται τι αρέσει στον καθένα. Προσωπικά είμαι υπερ του iGo. Δες εδω και μερικές παραπάνω γνώμες

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα και παλι στην παρεα! πλεον και εγω κατοχος του κινητου και μεχρι τωρα μετα απο αναβαθμιση και καποιες εφαρμογες δηλωνω απολυτα ευχαριστημενος! 2 ερωτησεις αν ξερει καποιος γιατι ειναι το πρωτο μου anroid κινητο. καποια εφαρμογη για δημιουργια φακελων ωστε να βαλω καποιες εφαρμογες μαζι υπαρχει? και δευτερον, εφαρμογη για ειδοποιησεις οταν εχω κλησεις και μηνυματα αυτα τα ledakia που εμφανιζονται στην οθονη ξερει καποιος πως λεγεται? gps εβαλα το sygic. υπαρχει καποιο καλυτερο για Ελλαδα? σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα ειμαι 2 ημερων χρηστης anroid και ακομα ψαχνομαι!:D ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις.

Θεωρώ ότι το xperia t είναι πολύ καλή επιλογή που έκανες και ξεχωρίζει από όλα τα xperia στηντιμή που είναι καθώς έχει καλή κάμερα και οθόνη για τα λεφτά του . καλορίζικο

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι το xperia t είναι πολύ καλή επιλογή που έκανες και ξεχωρίζει από όλα τα xperia στηντιμή που είναι καθώς έχει καλή κάμερα και οθόνη για τα λεφτά του . καλορίζικο

 

σε ευχαριστω πολυ! τωρα απλα ειμαι σε φαση που βαζω εφαρμογες και συνηθιζω το abroid και γενικα ψαχνομαι. παντως το κινητο ειναι σκυλι μεχρι στιγμης ολα πανε ρολοι δεν κολαει πουθενα. λιγο την μπαταρια να στρωσω να μαθω να την διαχειριζομαι και ολα κομπλε! :D

Link to comment
Share on other sites

πΑΙΔΙΑ ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ του xperia t και εχω δυο ερωτησεις:1) Γιατι η καμερα λεει 12 μβ και οχι 13 οταν πας να ρυθμισεις τα mb της φωτο

Και 2) το κιν το ρουταρα μαλλον σωστα αλλα οταν μου ζηταει αδεια superuser kai apodexomai patav kai to "tik" που λεει "θυμαμαι" για να το θυμαται κ καλα κ μετα απο ενα δευτερολεπτο το ξαναζητάει με αποτελεσμα να πρεπει να κανω συνεχεια αποδοχή κ αποδοχή, ενω λογικα αυτο θα επρεπε να μου το ζηταει μια φορα να παιρνει την αδεια κ τελος...

 

help me please Ευχαριστω πολυ παιδια κ μπραβο σας απο την παρακολουθηση του forum καταλαβα οτι το "εχετε"...

Link to comment
Share on other sites

πΑΙΔΙΑ ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ του xperia t και εχω δυο ερωτησεις:1) Γιατι η καμερα λεει 12 μβ και οχι 13 οταν πας να ρυθμισεις τα mb της φωτο

Και 2) το κιν το ρουταρα μαλλον σωστα αλλα οταν μου ζηταει αδεια superuser kai apodexomai patav kai to "tik" που λεει "θυμαμαι" για να το θυμαται κ καλα κ μετα απο ενα δευτερολεπτο το ξαναζητάει με αποτελεσμα να πρεπει να κανω συνεχεια αποδοχή κ αποδοχή, ενω λογικα αυτο θα επρεπε να μου το ζηταει μια φορα να παιρνει την αδεια κ τελος...

 

help me please Ευχαριστω πολυ παιδια κ μπραβο σας απο την παρακολουθηση του forum καταλαβα οτι το "εχετε"...

 

Στις αυτοματες ρυθμισεις δουλευει στα 12. αν πατησεις κανονικο αντι για βελτιωμενο αυτοματα σε παει στα 13..

το 2ο δεν το ξερω

 

Εγω εχω μια αλλη απορια αν μπορει καποιος να μου πει:

Διαβασα παραπανω την διαδικασια του φιλου για τη βελτιωση του wifi

Μενω σε ενα σπιτι που ενω πρωτα επιανα παντου με το arc S και με το Ν8 μου, το Τ εχει αισθητη διαφορα, πχ στον κατω οροφο με τιποτα, κτλ που πρωτα ειχα σημα..

εφοσον ειναι θεμα μιας ρυθμισης της ευαισθησιας, μηπως φτιαχνει με καποια εφαρμογη???? δε θα μπορουσε μια εφαρμογη να αλλαζει αυτη τη ρυθμιση και να γλιτωσουμε το ρουτ??

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αστειευόμουν προφανώς προηγουμένως. Ας ελπίσουμε ότι έτσι θα είναι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

οπως εγραψα η αποδοση του wifi εξαρταται απο πληθωρα (καμμια 10ρια) ρυθμισεων που εχουν να κανουν με τη συμπεριφορα του πομποδεκτη και διαφορους χρονους ,συχνοτητες και modes εξοικονομησης ενεργειας.Εγω δε πειραξα τιποτα απο τα παραπανω ,στο xda πειραματιστηκαν αλλαζοντας εντελως το αρχειο ρυθμισεων με επιπροσθετες εντολες και διαφορες ρυθμισεις.Εγω εκανα τη συντηριτικη δοκιμη να αφαιρεσω τον "κοφτη" στα -87db και σταματησα το προβλημα των αποσυνδεσεων οταν εχεις συνδεθει και εχεις οριακο σημα.Δεν αυξησα ιδιαιτερα την πραγματικη (χαμηλη συγκριτικα με πολλα τηλεφωνα) εμβελεια του κινητου, το εκανα απλως να μη σνομπαρει τοσο ευκολα μια οριακη συνδεση και να σε αφηνει ξεκρεμαστο 2 δωματια περα απ το ρουτερ.

Αρχικα το δοκιμασα σε συνδιασμο με απενεργοποιηση της καταχωρησης δινοντας τιμη 0 στο:

# Beacon mode power save, power saving while associated

gEnableBmps=1

 

αλλα διαπιστωσα διαισθητικα (πιθανον να κανω λαθος) οτι μου αδειαζε γρηγορα η μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...εχω μια ερωτηση..εχω το sony x peria T εδω και μου εχει παρουσιασιασει ενα προβλημα.οταν βλεπω ταινια,youtube η παιζω καποιο παιχνιδι παταει pause μονο του το κινητο καθε λιγο και λιγακι χωρις να πατησω τιποτα και ξαναπαταω για να συνεχισει..ξερει κανεις τι παιζει??ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.

εχει ενας φιλος προβλημα με το bluetooth του.

με ανοιχτο το bluetooth ενεργοποιημενο στην συσκευη συνδεδεμενο με το τηλεφωνο,

παρολαυτα δεν εχει ηχο κλησης στο bluetooth.

συνεδεσα το ακουστικο σε αλλο τηλεφωνο και λειτουργει κανονικα.

συνεδεσα αλλο ακουστικο bluetooth στο τηλεφωνο και τιποτα παλι.

αρα κατι παιζει στο τηλεφωνο.

ουτε ακουει ουτε τον ακουνε.

αυτο εγινε ξαφνικα την ωρα που μιλουσε.

τι μπορει να εχει γινει η πατησει??

Link to comment
Share on other sites

οπως εγραψα η αποδοση του wifi εξαρταται απο πληθωρα (καμμια 10ρια) ρυθμισεων που εχουν να κανουν με τη συμπεριφορα του πομποδεκτη και διαφορους χρονους ,συχνοτητες και modes εξοικονομησης ενεργειας.Εγω δε πειραξα τιποτα απο τα παραπανω ,στο xda πειραματιστηκαν αλλαζοντας εντελως το αρχειο ρυθμισεων με επιπροσθετες εντολες και διαφορες ρυθμισεις.Εγω εκανα τη συντηριτικη δοκιμη να αφαιρεσω τον "κοφτη" στα -87db και σταματησα το προβλημα των αποσυνδεσεων οταν εχεις συνδεθει και εχεις οριακο σημα.Δεν αυξησα ιδιαιτερα την πραγματικη (χαμηλη συγκριτικα με πολλα τηλεφωνα) εμβελεια του κινητου, το εκανα απλως να μη σνομπαρει τοσο ευκολα μια οριακη συνδεση και να σε αφηνει ξεκρεμαστο 2 δωματια περα απ το ρουτερ.

Αρχικα το δοκιμασα σε συνδιασμο με απενεργοποιηση της καταχωρησης δινοντας τιμη 0 στο:

# Beacon mode power save, power saving while associated

gEnableBmps=1

 

αλλα διαπιστωσα διαισθητικα (πιθανον να κανω λαθος) οτι μου αδειαζε γρηγορα η μπαταρια

 

Άρα να βελτιωθεί η ακτίνα δεν παίζει? Μόνο να μην ρίχνει τη σύνδεση νωρίς? Εγώ πιστεύω ότι η ακτίνα μπορεί να βελτιωθεί αν αυξηθεί η τάση στην κεραία, άρα και η κατανάλωση.. Από εκεί και πέρα, συγκρίνοντας με άλλα Sony (Ericsson) που είχα η λήψη είναι πολύ χειρότερη..

 

Επίσης κάτι που διαπιστώνω τώρα που είμαι Σπάρτη, Είναι ότι αλλάζει κάθε δύο δευτερόλεπτααπό 3G σε Η+.. Δεν και να είμαι.. ΑύριοΑυτό να είναι πρόβλημα του κινητού? Ή το σήμα να είναι έτσι?? Στην Καλλιθέα δε μου το έκανε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Λογικά το σήμα είναι. Αν στην Καλλιθέα είναι σταθερό σε H+ και σε άλλη περιοχή αλλάζει σε 3G τότε φταίει η περιοχή.

Όσον αφορά στο wifi φίλε Νίκο είπες ότι παλιότερα στα ίδια σημεία έπιανε πιο πολύ; Μήπως παραφορτώθηκε το κανάλι του ρούτερ από τα γύρω σπίτια γιαυτό και συναντάς αυτό το πρόβλημα; Δοκίμασε να παίξεις με τα κανάλια. Κατέβασε το wifi analyzer και δες σε ποιο κανάλι υπάρχουν τα λιγότερα δίκτυα. Και γύρνα το εκεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λογικά το σήμα είναι. Αν στην Καλλιθέα είναι σταθερό σε H+ και σε άλλη περιοχή αλλάζει σε 3G τότε φταίει η περιοχή.

Όσον αφορά στο wifi φίλε Νίκο είπες ότι παλιότερα στα ίδια σημεία έπιανε πιο πολύ; Μήπως παραφορτώθηκε το κανάλι του ρούτερ από τα γύρω σπίτια γιαυτό και συναντάς αυτό το πρόβλημα; Δοκίμασε να παίξεις με τα κανάλια. Κατέβασε το wifi analyzer και δες σε ποιο κανάλι υπάρχουν τα λιγότερα δίκτυα. Και γύρνα το εκεί.

 

Ναι αλλά γυρνάει κάθε 2 δευτερόλεπτα και σκέφτομαι μήπως λιώνει τη μπαταρία. Μου το κάνει Και στις δύο πόλεις εδώ που έχουν 3G ..

Όσο για το Wi-Fi είναι το ίδιο ρουτερ σπίτι μου και ενώ πρώτα έπιανε μέχρι έξω την αυλή, τώρα ούτε στο μπαλκόνι...εννοώ σε σχέση με τα άλλα κινητά, όχι ότι το Τ έπιανε εκεί έξω..

Δεν είναι άλλος συνδεδεμένος εδώ, μόνο εγώ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά γυρνάει κάθε 2 δευτερόλεπτα και σκέφτομαι μήπως λιώνει τη μπαταρία. Μου το κάνει Και στις δύο πόλεις εδώ που έχουν 3G ..

Όσο για το Wi-Fi είναι το ίδιο ρουτερ σπίτι μου και ενώ πρώτα έπιανε μέχρι έξω την αυλή, τώρα ούτε στο μπαλκόνι...εννοώ σε σχέση με τα άλλα κινητά, όχι ότι το Τ έπιανε εκεί έξω..

Δεν είναι άλλος συνδεδεμένος εδώ, μόνο εγώ.

 

Α νόμιζα ότι στην αρχή έπιανε σήμα και ξαφνικά δεν πιάνει.

 

Το μη σταθερό σήμα καταναλώνει μπαταρία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α νόμιζα ότι στην αρχή έπιανε σήμα και ξαφνικά δεν πιάνει.

 

Το μη σταθερό σήμα καταναλώνει μπαταρία.

 

αν εννοεις το wifi, ναι επιανε με τα αλλα κινητα πιο μακρυα, αρκετα παραπανω αποτι το Τ... δεν ξερω τι μπορει να φταιει..

Οσο για τις εναλαγες απο 3G σε Η+ γινονται συνεχεια και θεωρω οτι τρωει μπαταρια..απλα μου κανει εντυπωση που συμβαινει και στη Σπαρτη και στη Σκαλα, την αλλη περιοχη με 3G, κατι που με βαζει σε σκεψεις μηπως ειναι θεμα του κινητου..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...