Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1) Βάλε το εικονίδιο μιας εφαρμογής πάνω σε ένα άλλο και δημιουργείται φάκελος.

2) https://play.google.com/store/search?q=led+notification&c=apps

3) Δεν υπάρχει κάποιο που να είναι το τέλειο. Εξαρτάται τι αρέσει στον καθένα. Προσωπικά είμαι υπερ του iGo. Δες εδω και μερικές παραπάνω γνώμες

 

σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου!!! :)

Link to comment
Share on other sites

To χπερια t το θεωρώ για τα λεφτά που πληρώνεις 286 ευρώ πολύ καλή τιμή καθώς έχει κάμερα 13 mp και ανάλυση οθόνης 720 x 1280 pixels,

 

 

δεν αγοραζεις κινητο για την καμερα του.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν βλέπω προκοπή παιδιά μου μένουν 2 λύσεις

η 1 να το πάω στο service της Sony (αν το πάω υπάρχει περίπτωση να καταλάβουν ότι το έχω πειράξει)

η να το πάω στο μαγαζί που το αγόρασα με την απόδειξη αγοράς και να τους πω ότι έκανα αναβάθμιση λογισμικού και μου κόλλησε μπας και μου το αλλάξουν.....

 

τελικά από τις 9 μαρτίου που πήγα το κινητό στο service εχθές επέστρεψε σαν καινούργιο.....φυσικά μου πέρασαν καινούργιο λογισμικό....και προπάντων δεν κατάλαβαν τίποτα από root και το sudden death που είχε πάθει :)

Link to comment
Share on other sites

τελικά από τις 9 μαρτίου που πήγα το κινητό στο service εχθές επέστρεψε σαν καινούργιο.....φυσικά μου πέρασαν καινούργιο λογισμικό....και προπάντων δεν κατάλαβαν τίποτα από root και το sudden death που είχε πάθει :)

 

τουλαχιστον τυχερος...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς την Curiosity v2.7;

Τι λέει;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Του άλλαξες κατάληξη σε txt απο prop

 

Σορυ για την αργοπορημενη απαντηση αλλα ημουν εκτος πολης χωρις ιντερνετ..Οχι απλα το ανοιξα δεν αλλαζεις την καταληξη και απλα κανεις save μετα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αν ξερει καποιος την απαντηση θα με βοηθουσε αρκετά:

Ρουταρα το κιν.(χπερια τ) μαλλον σωστα αλλα οταν μου ζηταει αδεια superuser kai την αποδεχομαι με τικαρισμενο to "tik"(πλαισιο) που λεει "θυμαμαι" για να το θυμαται κ καλα, μετα απο ενα δευτερολεπτο το ξαναζητάει με αποτελεσμα να πρεπει να κανω συνεχεια αποδοχή κ αποδοχή, ενω λογικα αυτο θα επρεπε να μου το ζηταει μια φορα να παιρνει την αδεια κ τελος.Eτσι δεν ειναι;

 

αν κοιταξει καποιος προσεκτικά το ακουστικό κ ολες τις γωνιες θα δει σαν να υπάρχει κάποιο screen protector είναι αληθεια αυτο οντως υπάρχει να μην βάλω αλλο;ή ειναι κατι αλλο κτλ ξερει κανεις;

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

αν κοιταξει καποιος προσεκτικά το ακουστικό κ ολες τις γωνιες θα δει σαν να υπάρχει κάποιο screen protector είναι αληθεια αυτο οντως υπάρχει να μην βάλω αλλο;ή ειναι κατι αλλο κτλ ξερει κανεις;

 

Υπάρχει σε όλες τις συσκευές της Sony. Από κει και πέρα το παίρνεις πάνω σου και αν θες βάζεις από πάνω και άλλη ώστε να μην σου γρατζουνιστεί η εργοστασιακή.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ενδιαφερομαι για το εν λογω τηλεφωνο,διαβασα καπου ομως οτι απο τα 16 gb,μονο τα 2 ειναι διαθεσιμα για εφαρμογες. Ισχυει αυτο?
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ενδιαφερομαι για το εν λογω τηλεφωνο,διαβασα καπου ομως οτι απο τα 16 gb,μονο τα 2 ειναι διαθεσιμα για εφαρμογες. Ισχυει αυτο?

Ισχύει. Πόσα θες; :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε όλες τις συσκευές της Sony. Από κει και πέρα το παίρνεις πάνω σου και αν θες βάζεις από πάνω και άλλη ώστε να μην σου γρατζουνιστεί η εργοστασιακή.:)

 

εγω παντος λεω να βγαλω και την εργοστασιακη γιατι γεμιζει γραμμες,

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς την Curiosity v2.7;

Τι λέει;

την ειχα δοκιμασει εγω σε μια παλαιοτερη εκδοση, καλη ηταν αλλα πολυ λιτη, δεν δουλευαν και ολα αν θυμαμαι καλα... τελος παντων για καποιο λογο δεν μου εκανε :p

 

αυτη ειναι καλη http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2040066 την ειχα για αρκετο καιρο(παλι σε μια παλαιοτερη εκδοση :p) και ηταν και σταθεροτατη και λειτουργουσαν ολα,κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος λεω να βγαλω και την εργοστασιακη γιατι γεμιζει γραμμες,

Ενας φίλος μου που έχει το xperia t έχει μονο εργοστασιακό λογισμικό και είναι ικανοποιημένος ....... Βέβαια δεν άσχολειται και πολύ με εξειδικευμένα πράγματα στο κινητό του

Link to comment
Share on other sites

Ενας φίλος μου που έχει το xperia t έχει μονο εργοστασιακό λογισμικό και είναι ικανοποιημένος ....... Βέβαια δεν άσχολειται και πολύ με εξειδικευμένα πράγματα στο κινητό του

 

Ο φίλος lad εννοεί την διάφανη προστατευτική ζελατίνα που είναι κολλημένη επάνω στην οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος lad εννοεί την διάφανη προστατευτική ζελατίνα που είναι κολλημένη επάνω στην οθόνη.

 

παιδια ιο πηρα και εγω σημερα ειναι πολυ καλο σε ολα ειναι το πρωτομου τηλε φωνο μετα απο πολα χρονια παραεισαγωγης. τωρα πλεον εχουν ολλα εγγυηση απο την ευρωπη μερια το μονο που ηθελα να ρωτισο ποια ειναι η τελευτεα εκδοση λογισμικου γιατι εγω εχω την 4.0.4 7.0.Α.3.195 το τηλεφωνο ειναι γαλικο μου βγαζη οτι εχω το ποιο προσφατο λογισμικο ετσι ειναι θα χαρω εαν μου απαντισεται να ηστε καλα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε το ιδιο συμβαινει και με εμενα! να φανταστω ειναι γαλλικο και εχει λογοτυπο της orange! κατι γινεται με αυτα δυστυχως! οποτε η μαλλον θελουμε ροοτ η δεν ξερω τι αλλο! καποιος φιλος και γνωστης αν μπορει ας μας διαφωτισει! ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε το ιδιο συμβαινει και με εμενα! να φανταστω ειναι γαλλικο και εχει λογοτυπο της orange! κατι γινεται με αυτα δυστυχως! οποτε η μαλλον θελουμε ροοτ η δεν ξερω τι αλλο! καποιος φιλος και γνωστης αν μπορει ας μας διαφωτισει! ευχαριστω!

ναι φιλε ανοιγοντας εχη το λογοτυπο της orangel δεν νομιζο να φτεη αυτο ισως να ερθη αργοτερα σε εμας θα παρω αυριο την ericsson και θα μαθω τι γινεται και το μαγαζι που το πηρα KAIZER ομονοια

Link to comment
Share on other sites

και εγώ τα ίδια της orange και δεν κάνει update από την 4.0.4.Αν μπορεί κάποιος να μας πει τι πρέπει να κάνουμε για να περάσουμε την τελευταία έκδοση θα είμαι υπόχρεος . Έχω δει τους οδηγούς αλλά έχω χαθεί.
Link to comment
Share on other sites

και εγώ τα ίδια της orange και δεν κάνει update από την 4.0.4.Αν μπορεί κάποιος να μας πει τι πρέπει να κάνουμε για να περάσουμε την τελευταία έκδοση θα είμαι υπόχρεος . Έχω δει τους οδηγούς αλλά έχω χαθεί.

δεν νομιζω να μην περνουν αναβαθμιση πρεπει να περιμενουμε λιγο και εαν διαπιστοθη το αντιθετο που λεο βουρ στο servis στην armato δεν θελω το τηλεφωνο να το πειραξο γιατι δεν εχω γνωση αλλα και μπορη να δημιουργιθουν προβληματα

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μην περνουν αναβαθμιση πρεπει να περιμενουμε λιγο και εαν διαπιστοθη το αντιθετο που λεο βουρ στο servis στην armato δεν θελω το τηλεφωνο να το πειραξο γιατι δεν εχω γνωση αλλα και μπορη να δημιουργιθουν προβληματα

 

λοιπον παιδια οσοι εχεται απο γαλια μερια με το λογοτυπο της κινητης τηλεφωνιας orange μην ανχονεστε θα την παρεται την αναβαθμιση απλα καθιστερη λιγο εαν θελεται να την περασεται μπορειτε να πατε απο το καταστημα που αγορασατε την συσκευη και να σας καταργισουν το λογοτυπο και να σας κανουν αναβαθμιση εγω ετσι εκανα και ξεμπλεξα τo πηρα σε 20 λεπτα αλλο τηλεφωνο ειδικα η καμερα φανταστικη

Edited by moyro
Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω ενα Galaxy Nexus, μου προτεινετε ανταλλαγη με ενα Τ. Πιστευετε αξιζει την αλλαγη? Το ξενερωμα μου το απιστευτο με τα σονυ ειναι οι οθονες τους. Ειχε κανεις πριν το Τ, Gnex να μου πει τη γνωμη του?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω ενα Galaxy Nexus, μου προτεινετε ανταλλαγη με ενα Τ. Πιστευετε αξιζει την αλλαγη? Το ξενερωμα μου το απιστευτο με τα σονυ ειναι οι οθονες τους. Ειχε κανεις πριν το Τ, Gnex να μου πει τη γνωμη του?

 

φιλεμου καμια σχεση το nexus με την κορυφη της sony που λεγεται xperia t δεν πατας σε εδαφος πετας το κατι αλλο κανε την αλαγη αφοβα δεν θα το μετανιωσης αριστο σε ολα πολυ γρηγορο οθονη πολυ καλη καμερα κορυφη κατασκευη κορυφη gps κορυφη βρισκη δοριφορους σε δευτερολεπτα δεν κολονη με τιποτα και πουθενα

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια οσοι εχεται απο γαλια μερια με το λογοτυπο της κινητης τηλεφωνιας orange μην ανχονεστε θα την παρεται την αναβαθμιση απλα καθιστερη λιγο εαν θελεται να την περασεται μπορειτε να πατε απο το καταστημα που αγορασατε την συσκευη και να σας καταργισουν το λογοτυπο και να σας κανουν αναβαθμιση εγω ετσι εκανα και ξεμπλεξα τo πηρα σε 20 λεπτα αλλο τηλεφωνο ειδικα η καμερα φανταστικη

To δικό μου (από Orange Ελβετίας) σταμάτησε να εμφανίζει το λογότυπο της Orange, είτε με την πρώτη είτε με τη δεύτερη Jellybean αναβάθμιση (πήρε μια γύρω στο Μάρτη και άλλη μια μικρότερη γύρω στον Απρίλη).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω ενα Galaxy Nexus, μου προτεινετε ανταλλαγη με ενα Τ. Πιστευετε αξιζει την αλλαγη? Το ξενερωμα μου το απιστευτο με τα σονυ ειναι οι οθονες τους. Ειχε κανεις πριν το Τ, Gnex να μου πει τη γνωμη του?

 

Γιατι δεν πας σε ενα μαγαζι να δεις απο κοντα την οθονη;

Το μονο σιγουρο ειναι οτι κερδιζεις σε καμερα και αποθηκευτικο χωρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...