Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε σκρολάρει;

 

Ακριβώς. Εκτός αν η ενημέρωση αφορά μόνο το ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

ήταν και πολύ μεγάλη :p

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ήταν και πολύ μεγάλη :p

 

Και η 10h δεν ήταν μεγάλη, αλλά κάποιοι είχαν θεματακια

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι ρουταρισμενος+ανοικτος :p γινεται OTA? με την h ειχα θεματα ΟΤΑ....

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

σορυ παιδια δεν ηξερα οτι υπήρχαν θεματα πριν..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το τηλέφωνο έφαγε τα μούτρα του σε ένα πεζοδρόμιο με πλακάκια που μόνον καρφιά δεν είχανε... ευτυχώς η οθόνη μια χαρά... αλλά το ασημί που είναι γύρω γύρω τον ήπιε. Γνωρίζεται το κόστος της αντικατάστασης του;
Link to comment
Share on other sites

επισημα 170 νομιζω... παλι ολο μαζι :(

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το τηλέφωνο έφαγε τα μούτρα του σε ένα πεζοδρόμιο με πλακάκια που μόνον καρφιά δεν είχανε... ευτυχώς η οθόνη μια χαρά... αλλά το ασημί που είναι γύρω γύρω τον ήπιε. Γνωρίζεται το κόστος της αντικατάστασης του;

 

Νομίζω ότι αλλάζει όλο το ντιτζιταιζερ, με κόστος 140,96 με αντικαταβολή με δωρεάν μεταφορικά στο παίρνει η κουριερ από το σπίτι

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το τηλέφωνο έφαγε τα μούτρα του σε ένα πεζοδρόμιο με πλακάκια που μόνον καρφιά δεν είχανε... ευτυχώς η οθόνη μια χαρά... αλλά το ασημί που είναι γύρω γύρω τον ήπιε. Γνωρίζεται το κόστος της αντικατάστασης του;

 

141 ευρω,αλλαξε ο.αδερφος μου...με δωρεαν μεταφορικα αν σε παρηγορει...

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με την αναβαθμιση.Ολλανδικο και το δικο μου.Δεν ειδα καμια προφανη διαφορα.Θα δειξει...Btw του αδερφου μου ακομα την 10d εχει(taiwan)

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Αυτά με 2 ώρες περίπου μουσική (ραδιόφωνο, player) και 1-1,5 ώρα 3G... Καλά, άσχημα, μέτρια;

 

*Επίσης μέχρι να βγάλω την φωτογραφία και να κάνω το ανέβασμα από 39% πήγε στο 34%...

Edited by stavrosspil
Link to comment
Share on other sites

Αυτά με 2 ώρες περίπου μουσική (ραδιόφωνο, player) και 1-1,5 ώρα 3G... Καλά, άσχημα, μέτρια;

 

*Επίσης μέχρι να βγάλω την φωτογραφία και να κάνω το ανέβασμα από 39% πήγε στο 34%...

 

οχι πολυ καλα νομιζω σε σχεση με αλλων κατοχων της συσκευης...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

ΘΑΥΜΑ!!!εβαλα τη σιμ της κοσμοτε και δειτε διαφορα!!!μονο με wifi και αυτη η μετρηση με 60% φωτεινοτητα

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]38849[/ATTACH]

 

Τα 3 πρώτα τα πρασινοποιούμε; Πως το βλέπετε; Το LG MLT που φιγουράριζε στην πρώτη θέση έφαγε πάγωμα.

Link to comment
Share on other sites

εχω παρατηρησει ενα προβλημα με το WiFi..

Ενω στο σπιτι μου γενικά δεν εχω προβλημα, σε 2 καφετέριες ενω δινω κωδικο και μου το δειχνει πλεον σαν "Αποθηκευτηκε, Ασφαλισμένο" δεν συνδέεται με τιποτα..! Επισης και στο ρουτερ της δουλειας που ειμαι γενικα συνδεμενος αρκετες ωρες την ημερα, πολλες φορες ενω ειναι συνδεμενο δεν εχω ροη δεδομενων (σαν να μην ειναι συνδεμενο)..αλλοτε ανοιγοκλεινω το WiFi του ρουτερ, αλλοτε του κινητου και αλλοτε κανω επανεκιννηση κινητου.. (το ρουτερ ειναι της Wind).

Το εχει αλλος αυτο το προβλημα;

 

Επισης με την εφαρμογη του Facebook..απο τοτε που απεγκατεστησα τον Messenger, οι ειδοποιησεις του Facebook, αλλοτε δουλευουν και αλλοτε οχι..μαλιστα εκανα και επεγκατασταση και επανεγκατασταση της εφαρμογης Facebook, αλλα δεν αλλαξε κατι.. Αλλος το εχει αυτο το θεμα;

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τον nova και βλέπω πολυ καλυτερη διαχειριση της ενέργειας. Δε νομιζω να ειναι η ιδεα μου, το κινητο στη δευτερη μερα σημερα και ειναι στο 65%. Επιστημονικα στεκει κατι τετοιο? Ρωταω επειδη νομιζα πως αν δεν αλλάξεις rom, λιγα πραγματα αλλάζουν στο κινητο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει κανεις σας clash of clans?το παιζω και μου ρουφαει την μπαταρια και δεν ξερω αν ειναι θεμα κινητου η παιχνιδιου..επισης πως μπορω να απενεργοποιησω εφαρμογες που τρωνε μπαταρια χωρις να ειμαι ροοτ?
Link to comment
Share on other sites

εχω παρατηρησει ενα προβλημα με το WiFi..

Ενω στο σπιτι μου γενικά δεν εχω προβλημα, σε 2 καφετέριες ενω δινω κωδικο και μου το δειχνει πλεον σαν "Αποθηκευτηκε, Ασφαλισμένο" δεν συνδέεται με τιποτα..! Επισης και στο ρουτερ της δουλειας που ειμαι γενικα συνδεμενος αρκετες ωρες την ημερα, πολλες φορες ενω ειναι συνδεμενο δεν εχω ροη δεδομενων (σαν να μην ειναι συνδεμενο)..αλλοτε ανοιγοκλεινω το WiFi του ρουτερ, αλλοτε του κινητου και αλλοτε κανω επανεκιννηση κινητου.. (το ρουτερ ειναι της Wind).

Το εχει αλλος αυτο το προβλημα;

 

Επισης με την εφαρμογη του Facebook..απο τοτε που απεγκατεστησα τον Messenger, οι ειδοποιησεις του Facebook, αλλοτε δουλευουν και αλλοτε οχι..μαλιστα εκανα και επεγκατασταση και επανεγκατασταση της εφαρμογης Facebook, αλλα δεν αλλαξε κατι.. Αλλος το εχει αυτο το θεμα;

 

Το ρουτερ της wind πρέπει να είναι. Αν είναι το άσπρο το ZTE ZXV10.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...