Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικαιότερο είναι να πάρει ένα ο καθένας και από εκεί και πέρα, αν περισσέψουν, να πάρει κάποιος δεύτερο και τρίτο. Υπομονή λίγες ώρες μέχρι αύριο το πρωί και θα τα μάθουμε όλα.

 

Όσο για το φίλο που αναρωτιέται αν θέλαμε όλοι κινητό, προσωπικά προγραμμάτιζα αυτήν την εβδομάδα να πάρω το OPPO R819 στα 269 ευρώ και μόλις είδα το LG (τρεις φορές καλύτερο από το OPPO) στα 129 τρελάθηκα...

 

Επίσης, κι εγώ μπορεί να βρεθώ με δύο κινητά (με ένα ή και με κανένα), μιας και το παρήγγειλα από κατάστημα Vodafone αλλά και online για να το σιγουρέψω.

με τιποτα ενα στον καθενα, μετα ποιος θα το παρει εγω, ηα δερφη μου, η κοπελα μου ή ο φιλος μου?

Αν ηταν οταν της ειπα στο τηλ να τα κρατησουμε σε διαφορετικα ονοματα να μου λεγε ναι, και οχι και ολα σε ενα γινεται!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με τιποτα ενα στον καθενα, μετα ποιος θα το παρει εγω, ηα δερφη μου, η κοπελα μου ή ο φιλος μου?

Αν ηταν οταν της ειπα στο τηλ να τα κρατησουμε σε διαφορετικα ονοματα να μου λεγε ναι, και οχι και ολα σε ενα γινεται!

Ναι αλλα οταν το παραγγειλες εσυ ,μαλλον δεν ξεραν την ζητηση που θα εχει.οταν εγινε ο χαμος και οταν τους σφυριξαν οτι ηδη εχουν μπει αγγελιες που τα πουλανε με μεγαλο "καπελο" ειπαν οτι θα κοιταξουν να δωσουν ενα ανα παραγγελια για να εξυπηρετιθουν οσο γινεται πιο πολλοι.

Link to comment
Share on other sites

Το παιδι απλα δεν ηθελε να πει τον κωδικο του και εβαλέ μηδενικα,

θα πω για την δικη μου περιπτωση που πηρα 4.

Οπως θα δεις απο τις απαντησεις μου ψαχνομαι για το g2, αλλα ενα 2ο κινητο τοσο καλο και τσαμπα δε μπορουσα να το χασω, ειδικα μεχρι να αποφασισω για το απο που θα το παρω το g2.

η κοπελα μου περιμενε να πεσει η τιμη του s3mini κατω απο 150, οποτε με ενα g στα 130 της το πηρα αμεσως,

η αδερφη μου ειναι με σπασμενη οθονη ενα μηνα αλλα λεφτα για καινουργιο γιοκ, οποτε τετοio κινητο στα 130 της το πηρα αμεσως,

και με το που το ειπα σε κατι φιλους μου ενδιαφερθηκε αλλος ενας για το τεταρτο.

πιστευω πολλοι ηταν σαν εμενα που ειχαν γνωστους που περιμεναν να πεσουν κι αλλο οι τιμες και αυτο τους εκατσε κουτι, και σαν ο γκατζετακιας της παρεας τους εφτιαξα ολους.

 

Φυσικα θα υπαρχουν και αυτοι που πανε να βγαλουν, και θα φανει στις αγγελιες!

 

Γιατι δικαιολογεισαι φιλε μου? :blink:

Εσυ μπορει να πηρες 50 και να θελεις να τα μοιρασεις στο χωριο η να τα πεταξεις στη θαλασσα. Αν στα δωσει η βοντα και τα πληρωσεις, που ειναι το προβλημα?!

Αλλοι τα αγοραζουν και τα πουλανε διπλη τιμη.. Γνωστο το τροπαριο απο παλια, δεν μπορουμε να κανουμε κατι για αυτο.

 

Anyway, στα της καμερας για αλλη μια φορα.

Μερα βγαζει καλη φωτογραφια και το w890 που εχω για αβαταρ. Μεχρι εκει ομως.

Οι νεοι κατοχοι κρινετε μονοι σας. Και ναι, για 130 εχει καμερα μουρλια. Η συσκευη ομως κανει 360 και οχι 130.

Και στα 500 κατι που το πηρα εγω δεν με χαλαει η καμερα, αλλα ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ειναι μαπα σε σχεση με τον ανταγωνισμο.

Link to comment
Share on other sites

ως κάτοχος της συσκευής και όσοι θέλετε να μάθετε για την κάμερα σας πληροφορώ ότι σε συνθήκες ημέρας βγάζει καταπληκτικές φωτογραφίες όπως και βίντεο. Σε κλειστό χώρο ή σκοτεινό γενικά περιβάλλον έχει κάποιο θέμα που κυρίως εντοπίζεται στο focus. Λύνεται όμως το πρόβλημα αν κάνεις χειροκίνητο focus δλδ να πατήσεις μέσα στην οθόνη να εστιάσει και μετά να βγάλεις τη φωτογραφία. Βέβαια η δύναμη της κάμερας είναι στις φωτογραφίες ημέρας σε σύγκριση με τις νυχτερινές.

+1000000000

Link to comment
Share on other sites

με τιποτα ενα στον καθενα, μετα ποιος θα το παρει εγω, ηα δερφη μου, η κοπελα μου ή ο φιλος μου?

Αν ηταν οταν της ειπα στο τηλ να τα κρατησουμε σε διαφορετικα ονοματα να μου λεγε ναι, και οχι και ολα σε ενα γινεται!

 

Εσύ να το πάρεις το ένα. Η κοπέλα σου, η αδερφή σου και ο φίλους σου να μπαίνανε μόνοι τους να παραγγέλνανε... Δε σημαίνει ότι επειδή ενημερωθήκαμε για μια προσφορά πρέπει να φτιάξουμε όλο μας τον περίγυρο. Δεν είναι κακό αυτό που έκανες ούτε κατακριτέο, απλά λέω ποιό είναι το πιο δίκαιο.

 

Και αν κάτσει και κάποιοι δεν πάρουμε, ε δε θα πεθάνουμε κιόλας. Στο κάτω κάτω, για ένα κινητό μιλάμε.

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

με τιποτα ενα στον καθενα, μετα ποιος θα το παρει εγω, ηα δερφη μου, η κοπελα μου ή ο φιλος μου?

Αν ηταν οταν της ειπα στο τηλ να τα κρατησουμε σε διαφορετικα ονοματα να μου λεγε ναι, και οχι και ολα σε ενα γινεται!

 

το ποιος θα το πάρει δεν έχει καμία σημασία ούτε ενδιαφέρει κανέναν...

φυσικά δεν είναι δικό σου λάθος αλλά των εταιρειών που δεν βάζουν αυτόματα περιορισμό/πελάτη στις προσφορές. ούτε σε διαφορετικά ονόματα ούτε σε ένα όλα μαζί.

προσωπικά δε διαφωνώ με το να πάρει κάποιος τη συσκευή στα 129ευρώ και να την πουλήσει μετά όσο θέλει αλλά η εταιρεία σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να διασφαλίζει οτι αγοράστηκε 1 συσκευή/αγοραστή και οχι όσες θέλει ο καθένας.

ας αγοράζει μία ο καθένας και ας την κάνει οτι θέλει μετά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η επίσημη ενημέρωση και μην ακούτε τον καθένα. Θα μάθουμε αύριο.

 

Vodafone Greece @ facebook: Καλησπερα , απο αυριο όσοι έχουν λάβει κωδικο παραγγελίας θα ενημερωθουν αναλογα

Link to comment
Share on other sites

Kρατάω μικρό καλάθι πάντως! Αν και το θέλω πολύ, μιας και χρειάζομαι και καινούριο κινητό, νομίζω πως αύριο θα μας πάρουν τηλ να μας ακυρώσουν τις παραγγελίες μας με την δικαιολογία ότι δεν υπάρχει απόθεμα..! Δεν νομίζω οτι την συμφέρει όμως. Θα δούμε!:worry:
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πιο δίκαιο ή λιγότερο δίκαιο. Όσοι πρόλαβαν είναι τυχεροί και μπράβο τους. Ας πάρουν όσα παρήγγειλαν. Ας ήμασταν εμείς πιο γρήγοροι να προλαβαιναμε. Επίσης δεν είναι κακό κάποιος που το αγόρασε 129, να το πουλήσει στα διπλά χρήματα και να βγάλει. Ήταν μάγκας όποιος πρόλαβε και μπράβο του.
Link to comment
Share on other sites

Αφου η εταιρεια δεν δινει περιορισμο ανα πελατη οπως σε πολλα κινεζικα σαιτ καλα κανανε και πηραν 2-3-10 ο καθενας.Δεν ειναι κανενα προιον πρωτης αναγκης απαραιτητο για την επιβιωση το κινητο να πρεπει να παρουν ολοι.Τωρα το ποσο θα το πουλησει ο καθενας ειναι δικο του θεμα.Εδω στο ρικαρντο πανε και αγοραζουν κινητα χωρις καν Android με resistive οθονη πανω απο 100 ευρω.Ποιος φταιει?Ο πωλητης ή ο αγοραστης?Εφοσον το πουλησει σε τιμη κατω απο το σκρουτζ και με εγγυηση απο Voda ειναι θεμα του καθενος ποσο θα το δωσει.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

------------------------

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΩΦΕΙΛΟΥΝ

ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΩΣΤΑ POSTS

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

.
Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα, και αποριες να εχει κανει χανονται...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

------------------------

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΩΦΕΙΛΟΥΝ

ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΩΣΤΑ POSTS

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Για να καταλαβω, τώρα εσυ γράφτηκες στο site για να πεις αυτό?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν απο αυριο δεν κανει κανενα μπαμ η βοντα και ξαναβγει η προσφορα (με αποθεμα και οχι τυπου αν , και οταν και ισως ερθρει στοκ) μια δυο μερες θα εχουμε τον αναβρασμο ακομα και μετα θα επιστρεψει στον παλιο ρυθμο το τοπικ
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω, τώρα εσυ γράφτηκες στο site για να πεις αυτό?

 

welcome to 2009... :rolleyes:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ακομα πιο περιεργο απο το 2009 και τωρα το πρωτο μνμ ;;;

 

Χαχαχα...δεν γελαω ειρωνικα προς το παλικαρι απλα μου φαινεται αστειο το θεμα...

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω, τώρα εσυ γράφτηκες στο site για να πεις αυτό?

 

Για να καταλάβεις, είμαι γραμμένος 2 ΧΡΟΝΙΑ πριν από σένα στο forum απλά φροντίζω να επεμβαίνω μόνο όταν κρίνω εγώ απαραίτητο..

.
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις, είμαι γραμμένος 2 ΧΡΟΝΙΑ πριν από σένα στο forum απλά φροντίζω να επεμβαίνω μόνο όταν κρίνω εγώ απαραίτητο..

 

Εν πάσει περιπτώσει, παρακαλώ να μην ξεφύγουμε άλλο από το θέμα, ίσως κάποιος να ενδιαφέρεται πραγματικά για το LG (όπως εγώ π.χ. :) )

.
Link to comment
Share on other sites

Το εχεις πιασει πληρως το θεμα...

Για την δικη μου ερωτηση το λες? Γιατι δεν καταλαβα τι εννοεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...