Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα. Τι εννοεις οταν λες οτι η θηκη σιλικονης σου βγαζει την μεμβρανη?

 

Εφαρμόζει πάνω στο κινητό με αποτέλεσμά η θήκη να σηκώνει τις άκρες του screen protector

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tρομερο κινητο και μαλλον συντομα το επομενο μου,ο κωδικος για το μπλε ειναι αυτος LGE975BL http://www.tapscape.com/wp-content/uploads/2012/10/LG-Optimus-G-Blue-White.jpg και απλα εχω παθει πλακα με την συσκευη σε (μπλε χρωμα) που αρκετες μερες το ψαχνω και ειμαι αναμεσα σε αυτο η το xperia T,αλλα G και απο μενα δαγκωτο!!
Link to comment
Share on other sites

Tρομερο κινητο και μαλλον συντομα το επομενο μου,ο κωδικος για το μπλε ειναι αυτος LGE975BL http://www.tapscape.com/wp-content/uploads/2012/10/LG-Optimus-G-Blue-White.jpg και απλα εχω παθει πλακα με την συσκευη σε (μπλε χρωμα) που αρκετες μερες το ψαχνω και ειμαι αναμεσα σε αυτο η το xperia T,αλλα G και απο μενα δαγκωτο!!

 

Φιλε μου για να σε βοηθησω λιγο παραπανω επειδη το Τ το ειχα 2 φορες και τωρα εχω το g δεν τιθεται θεμα συγκρισης

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Με ψήνει και εμένα η αγορά του g για να αντικαταστήσω το γερικο, πλέον, nexus s.

Προς κατόχους, από μπαταρία πως πάει; Δεν εννοώ λιώσιμο, άλλα καθημερινή χρήση. Κανένα Viber κλπ.

Πλην από την κάμερα, έχετε κανένα παράπονο;

 

Η μπαταρία του είναι πολύ καλή , είναι στα επίπεδα του s3.

Και όχι , δεν έχουμε άλλο παράπονο. :-)

 

Και για το φίλο που ρώτησε δεν υπάρχει θέμα με σπασμένα γυαλιά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες.το μονο ισως "κολλημα" μου για να μην το παρω ειναι η μη αφαιρουμενη μπαταρια (πες οτι κατι γινεται,θες να τη βγαλεις,να την αλλαξεις θα τρεχεις lg? ) και η μη υπαρξη sd card.καρα τα αλλα απτα σχολια των χρηστων εδω πρεπει ναναι το vfm της χρονιας ως ωρας...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοειτε "σπασμενο γυαλι"? Δεν καταλαβαινω! Απο πτωση? Εξαρταται φανταζομε το πως και που θα πεσει και το πως θα ειναι το τηλεφωνο (θηκη κλπ). Αλλιως πως να σπασει δηλαδη?:confused:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες.το μονο ισως "κολλημα" μου για να μην το παρω ειναι η μη αφαιρουμενη μπαταρια (πες οτι κατι γινεται,θες να τη βγαλεις,να την αλλαξεις θα τρεχεις lg? ) και η μη υπαρξη sd card.καρα τα αλλα απτα σχολια των χρηστων εδω πρεπει ναναι το vfm της χρονιας ως ωρας...

 

SD οντως θα ηταν καλο να επερνε.

Τωρα για την μπαταρια εχω διαφορετικη αποψη. Εφοσον με βαρια χρηση σου βγαζει την μερα δεν εχεις θεμα.

Λιγο πολυ, οι περισσοτεροι κατασκευαστες στις hi-end συσκευες τους εχουν μη αφαιρουμενες μπαταριες (htc, sony, apple, lg). Μονον η σαμμυ επιμενει ακομη αλλα πιστευω οχι για πολυ.

Αν τωρα παρουσιασει προβλημα τοτε ναι, το πας στην αντιπροσωπια και στην αλλαζουν σε εγγυηση αφου ειναι μη προσβασιμη απο εσενα οποτε δεν μπορει να την εχεις κανει κατι (πχ να την βραχυκυκλωσεις). Δεν μπορουν να πουν τιποτα, πλεον.

Αν δεν παρουσιασει τιποτα, τοτε η ζωη τους ειναι τοση που το πιο πιθανο ειναι να τα εχουμε δωσει ή αν τα κραταει καποιος να τα εχει παροπλισει. Για παραδηγμα, η li-pol που εχει το OpG φτανει τους 500 κυκλους πριν πεσει στο 80%. Μιλαμε δηλαδη για 1.5 χρονο περιπου και παλι η μπαταρια θα ειναι στο 80%.

Ε ενταξει τωρα, αν μετα απο 2+ ισως και 3 χρονια, το δουλευει καποιος ακομα δεν το θεωρω τρομερο να το παει αντιπροσωπια να αλλαξει μια μπαταρια, αν βεβαια θα το θελει να το δουλεψει κι αλλο.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το κινητό πραγματικά μόνο ικανοποιημένος θα πρέπει να είναι ο κάτοχός του,η κάμερα εντάξει,μέτρια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα .δευτερη μερα με το κινητο και μαλλον μπορω να πω οτι θα περασω καιρο μαζι του.η συσκευη εχει πραγματικα οτι χρειαζομαι και το μονο μειον του ειναι η καμερα αλλα και παλι πανω του μετριου.δεν θα πω τα πλεονεκτηματα γιατι ειναι γνωστα αλλα ειλικρινα στη τιμη που εχει τωρα παιζει μπαλα μονο του.το μονο που θα ηθελα ηταν να ειχε ερθει ευρωπη νωριτερα. Και φυσικα αν καταφερνε να παρει και κανα δυο αναβαθμισεις τοτε πραγματικα θα ειναι μια συσκευη που θα αφησει καλο ονομα.
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

 

Είμαι κι εγώ έτοιμος να προβώ σε αγορά της πανέμορφης αυτής συσκευής, η οποία και θα είναι η πρώτη high end που πιάνω στα χέρια μου. Θα ήθελα απλά να μου πείτε οι χρήστες (και μόνο εσείς) τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίσατε ή αντιμετωπίζετε (π.χ θερμοκρασίες, κ.α) καθώς είναι η μόνη συσκευή για την οποία δεν έχει αναφερθεί κάτι.

Ακόμη και οι γαλαξίες διαβάζω πως έχουν τα προβληματάκια τους. Παρακαλώ για τη συμμετοχή σας γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και δεν έχουμε λεφτά για πέταμα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρω!!

Ericsson 768,nokia 3330,nokia 3510,sony ericsson k700i, sony ericsson w900i(my favourite),nokia n78,nokia 5800,nokia 7230,motorola defy mini xt320,samsung galaxy note 2,samsung galaxy s3,apple iphone 5s,sony xperia z3 compact tablet,apple iphone 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

 

Είμαι κι εγώ έτοιμος να προβώ σε αγορά της πανέμορφης αυτής συσκευής, η οποία και θα είναι η πρώτη high end που πιάνω στα χέρια μου. Θα ήθελα απλά να μου πείτε οι χρήστες (και μόνο εσείς) τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίσατε ή αντιμετωπίζετε (π.χ θερμοκρασίες, κ.α) καθώς είναι η μόνη συσκευή για την οποία δεν έχει αναφερθεί κάτι.

Ακόμη και οι γαλαξίες διαβάζω πως έχουν τα προβληματάκια τους. Παρακαλώ για τη συμμετοχή σας γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και δεν έχουμε λεφτά για πέταμα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρω!!

Φιλε μου εγω προσωπικα το ειχα στο ματι απο τα χριστουγεννα αλλα το πηρα χθες.Το κινητο ειναι απροβληματιστο,ταχυτατο και πανω απο ολα φτηνο πλεον.Στη θερμοκρασια παρατηρησα οτι οταν το παιδευεις λιγο παραπανω ζεσταινετε κατω απο την καμερα αλλα οχι τπτ ανησυχητικο.κατι αλλο προς το παρον δεν παρατηρησα.Στο ηχειο wifi αποκριση φορτωμα ειναι πιστολι

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πηρα χθες, δινοντας το note 2 και εχοντας αγορασει αρκετα κορυφαια κινητα.

Τουτο το ρημαδι , ειναι το κατι αλλο!

Προς το παρον, ειμαι πολυ ικανοποιημενος, αλλα θελω να περασουν μερικες μερες και να γραψω τις εντυπωσεις μου.

Για αρχη παντως λεω οτι ειναι ποιοτικο, με σωστες διαστασεις και βαρος, πολυ γρηγορο και απιιιιιιιιστευτα smooth. Τοσο που ξεχνας οτι ειναι android.

Ειναι ταχυτερο και πολυ πιο smooth απο το note2.

 

Περισσοτερες εντυπωσεις τις επομενες μερες.:)

(Καλα, για την τιμη του, δεν το συζητω...).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πηρα χθες, δινοντας το note 2 και εχοντας αγορασει αρκετα κορυφαια κινητα.

Τουτο το ρημαδι , ειναι το κατι αλλο!

Προς το παρον, ειμαι πολυ ικανοποιημενος, αλλα θελω να περασουν μερικες μερες και να γραψω τις εντυπωσεις μου.

Για αρχη παντως λεω οτι ειναι ποιοτικο, με σωστες διαστασεις και βαρος, πολυ γρηγορο και απιιιιιιιιστευτα smooth. Τοσο που ξεχνας οτι ειναι android.

Ειναι ταχυτερο και πολυ πιο smooth απο το note2.

 

Περισσοτερες εντυπωσεις τις επομενες μερες.:)

(Καλα, για την τιμη του, δεν το συζητω...).

 

Φιλε μου αν θες μπορεις να μου πεις το λογο που εδωσες το νοτελι;Επισης μου εκανε εντυπωση που λες οτι ειναι στα σημεια καλυτερο απο το νοτε χωρις διαθεση εορωνιας.περισσοτερο το λεω γιατι ο πολυς κοσμος θεωρει το νοτε best off.Πραγματικα μου εφτιαξες τη διαθεση με τα λεγομενα σου

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πηρα χθες, δινοντας το note 2 και εχοντας αγορασει αρκετα κορυφαια κινητα.

Τουτο το ρημαδι , ειναι το κατι αλλο!

Προς το παρον, ειμαι πολυ ικανοποιημενος, αλλα θελω να περασουν μερικες μερες και να γραψω τις εντυπωσεις μου.

Για αρχη παντως λεω οτι ειναι ποιοτικο, με σωστες διαστασεις και βαρος, πολυ γρηγορο και απιιιιιιιιστευτα smooth. Τοσο που ξεχνας οτι ειναι android.

Ειναι ταχυτερο και πολυ πιο smooth απο το note2.

 

Περισσοτερες εντυπωσεις τις επομενες μερες.:)

(Καλα, για την τιμη του, δεν το συζητω...).

Γιαννη αυτα λες μετα το GNexus σου θα μπω στον κοσμο του Optimus G που το λιγουρευομαι εδω και καιρο

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη αυτα λες μετα το GNexus σου θα μπω στον κοσμο του Optimus G που το λιγουρευομαι εδω και καιρο

Σε περιμένω Σταμάτη:) πολύς κόσμος το λιγουρεύεται από ότι ακούω.

Φιλε μου αν θες μπορεις να μου πεις το λογο που εδωσες το νοτελι;Επισης μου εκανε εντυπωση που λες οτι ειναι στα σημεια καλυτερο απο το νοτε χωρις διαθεση εορωνιας.περισσοτερο το λεω γιατι ο πολυς κοσμος θεωρει το νοτε best off.Πραγματικα μου εφτιαξες τη διαθεση με τα λεγομενα σου

To note2 αποφάσισα να το δώσω, λόγω του μεγέθους του και του βάρους του. Στο μάτι μπορεί να το συνηθίζει κάποιος εύκολα. Όμως τα δάκτυλα, δεν μεγαλώνουν δυστυχώς.

Σαν συσκευή το νοτε 2 είναι πολύ γρήγορη και αρκετά smooth, όμως συχνά πυκνά διαμαρτυρόμουν στο ανάλογο νήμα γιατί ορισμένα μενού δεν είχαν δουλευτεί σωστά από τη σάμσουγκ και υπήρχε από αρκετό μέχρι και πολύ ενοχλητικό lag.

Πχ, dialer, sms, photo gallery θέλουν βελτίωση. Ακόμα και στο μενού των ρυθμίσεων πού και πού εμφανίζονταν κάποια μικρο-lag στο σκρόλιγκ.

 

Στο G από το πρώτο άγγιγμα καταλαβαίνεις ότι όλα τα μενού του είναι βούτηρο. Εντελώς βούτηρο. Βέβαια πρέπει να το δουλέψω περισσότερο για να έχω ολοκληρωμένη άποψη , όμως σαν πρώτη εντύπωση είναι λίγο πιο γρήγορο και πολύ πιο smooth.

Το νοτε2 βέβαια εξακολουθεί ν αέχει το πλεονέκτημα της καλύτερης αυτονομίας (προφανώς) της μεγαλύτερης οθόνης (όχι όμως και καλύτερης) και του spen.

Από την άλλη το G είναι πιο καλοφτιαγμένο, δεν δείχνει να γρατζουνιέται με το παραμικρό (όπως το note2) και έχει καλύτερη οθόνη (για εμένα που δεν συμπαθώ τις amoled) και άριστη φορητότητα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

....Πραγματικα μου εφτιαξες τη διαθεση με τα λεγομενα σου

 

Για ποιο λόγο σου έφτιαξε την διάθεση από την στιγμή που το έχεις ήδη στην κατοχή σου και ξέρεις από πρώτο χέρι το ποιον της κατασκευής;;;

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο σου έφτιαξε την διάθεση από την στιγμή που το έχεις ήδη στην κατοχή σου και ξέρεις από πρώτο χέρι το ποιον της κατασκευής;;;

Γιατί μάλλον δεν είχε το νοτε2 για τη σύγκριση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εσυ πιστευεις εδω μεσα στο myphone οσοι εχουν ενα αβαταρ, πρεπει να εχουν και το αντιστοιχο τηλ σονι και καλα?

 

Όχι δεν το πιστεύω...απλά πριν πας να μου την πεις μια σελίδα πίσω (άσχετα αν αναφέρω ήδη ότι το έχει):

 

Φιλε μου για να σε βοηθησω λιγο παραπανω επειδη το Τ το ειχα 2 φορες και τωρα εχω το g δεν τιθεται θεμα συγκρισης

 

Καλημερα και απο μενα .δευτερη μερα με το κινητο και μαλλον μπορω να πω οτι θα περασω καιρο μαζι του.η συσκευη εχει πραγματικα οτι χρειαζομαι και το μονο μειον του ειναι η καμερα αλλα και παλι πανω του μετριου.δεν θα πω τα πλεονεκτηματα γιατι ειναι γνωστα αλλα ειλικρινα στη τιμη που εχει τωρα παιζει μπαλα μονο του.το μονο που θα ηθελα ηταν να ειχε ερθει ευρωπη νωριτερα. Και φυσικα αν καταφερνε να παρει και κανα δυο αναβαθμισεις τοτε πραγματικα θα ειναι μια συσκευη που θα αφησει καλο ονομα.

 

Τώρα εντάξει;;;Μπορώ να κάνω την ερώτησή μου;;;;

 

Γιατί μάλλον δεν είχε το νοτε2 για τη σύγκριση.

 

Δεν θέλω να την πω στο παιδί, απλά επειδή είναι υπερευχαριστημένος με το g μου φάνηκε άτοπη η "αναζήτηση" επιβεβαίωσης για την καλή επιλογή. ;)

 

Και για να γίνω πιο κατανοητός, εγώ αν διαβάσω κάποιον να θάβει ή να εξαίρει ένα κινητό, από την στιγμή που το έχω και εγώ δεν πρόκειται να με προδιαθέσει αντίστοιχα...

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καμία διάθεση να σου την πω....απλά σου αναφέρω ότι γενικώς ίσως και τις πολλές των περιπτώσεων άλλο το Άβαταρ - αντικείμενο πόθου, και άλλο το τι έχει στην πραγματικότητα ο καθένας...

 

Το ξέρω για αυτό και προσέχω πριν γράψω κάτι. Άλλωστε και ο ίδιος δεν έχω σε avatar την συσκευή που έχω τώρα.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κανείς δεν τη λέει σε κανέναν. Μην το κάνουμε θέμα.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κανείς δεν τη λέει σε κανέναν. Μην το κάνουμε θέμα.:)

 

Γιάννη?? Είσαι με Optimus G?? Το κοιτάζω τελευταία γιατί η οθόνη του είναι όνειρο. Βασικά βρήκα μια πολύ καλή λύση και σήμερα έχω λιώσει το YouTube για τον λόγο αυτό. Να πάρω στην γυναίκα το G και για την πάρτυ μου να πάω σε ένα ωραίο και μεγαλόπρεπες G Pro!! Το κακό είναι ότι δεν το βρίσκω πουθενά το Pro :(.. Επίσης εδώ που είμαι το S4 (exynos) έχει πέσει καινούργιο στα 450€ και το G είναι στα 480€ περίπου οπότε είναι δύσκολη η επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη?? Είσαι με Optimus G?? Το κοιτάζω τελευταία γιατί η οθόνη του είναι όνειρο. Βασικά βρήκα μια πολύ καλή λύση και σήμερα έχω λιώσει το YouTube για τον λόγο αυτό. Να πάρω στην γυναίκα το G και για την πάρτυ μου να πάω σε ένα ωραίο και μεγαλόπρεπες G Pro!! Το κακό είναι ότι δεν το βρίσκω πουθενά το Pro :(.. Επίσης εδώ που είμαι το S4 (exynos) έχει πέσει καινούργιο στα 450€ και το G είναι στα 480€ περίπου οπότε είναι δύσκολη η επιλογή

Ευθύμη, χωρίς να είμαι πολύ σίγουρος για το εγχείρημα, έδωσα το νοτέλι και πήρα το G καινούριο, ουσιαστικά χωρίς χρηματική διαφορά.

Για μένα, αν και το ξαναλέω, είναι λίγο νωρίς, αν κάποιος δεν χρειάζεται την μεγάλη οθόνη του νοτε και το spen , το G είναι καλύτερο.

Καλύτερη οθόνη, καλύτερη και ομορφότερη συσκευή, πιο γρήγορο, πιο smooth και πιο εύκολο στη μεταφορά.

Προσωπικά, τα 32 giga μου φτάνουν και μου παραφτάνουν για το κινητό και για μεγαλύτερη οθόνη, παίζει πάντα και το Ipad mini.

Άρα, δεν είμαι εξαρτημένος από την οθόνη και την κάρτα μνήμης του note2.

Βέβαια, ο καθένας με τα κριτήριά του.

Μένει να τσεκάρω αυτονομία και κάμερα (που ΔΕΝ μου φάνηκε και ΤΟΣΟ απογοητευτική).

 

Για το G PRO δεν ξέρω να σου πώ...λογικά θα είναι ακόμα καλύτερο.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

 

Είμαι κι εγώ έτοιμος να προβώ σε αγορά της πανέμορφης αυτής συσκευής, η οποία και θα είναι η πρώτη high end που πιάνω στα χέρια μου. Θα ήθελα απλά να μου πείτε οι χρήστες (και μόνο εσείς) τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίσατε ή αντιμετωπίζετε (π.χ θερμοκρασίες, κ.α) καθώς είναι η μόνη συσκευή για την οποία δεν έχει αναφερθεί κάτι.

Ακόμη και οι γαλαξίες διαβάζω πως έχουν τα προβληματάκια τους. Παρακαλώ για τη συμμετοχή σας γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και δεν έχουμε λεφτά για πέταμα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρω!!

 

 

Φίλε μου δεν έχει αναφερθεί κάτι γιατί απλά δεν παρουσιάζει κάτι. Η συσκευή είνα πραγματικά απροβλημάτιστη.

Στα 340 ευρώ νομίζω ότι είναι πραγματικό διαμάντι και ίσως το καλύτερο vfm ever! Τι να λέμε τώρα! Ρίξτε μόνο μια ματιά τι πέρνει κάποιος με 340 ευρώ από τις άλλες εταιρίες!;)

 

Μοναδικά μείον της, η έλειψη υποδοχής SD card και η μέτρια κάμερα.

 

 

Γιάννη?? Είσαι με Optimus G?? Το κοιτάζω τελευταία γιατί η οθόνη του είναι όνειρο. Βασικά βρήκα μια πολύ καλή λύση και σήμερα έχω λιώσει το YouTube για τον λόγο αυτό. Να πάρω στην γυναίκα το G και για την πάρτυ μου να πάω σε ένα ωραίο και μεγαλόπρεπες G Pro!! Το κακό είναι ότι δεν το βρίσκω πουθενά το Pro :(.. Επίσης εδώ που είμαι το S4 (exynos) έχει πέσει καινούργιο στα 450€ και το G είναι στα 480€ περίπου οπότε είναι δύσκολη η επιλογή

 

480?? :confused:

 

340 το έχει ετοιμοπαράδωτο το κινητομάνια, με το doa του και τα όλα του!!!!;)

 

http://www.kinitomania.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v7.tpl&product_id=1425&category_id=139&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ηταν για σενα το note2.....αφου βρηκες αυτο που σου ταιριαζει ολα μια χαρα....μην το γυρισεις κωλοτουμπα ομως σε λιγο καιρο ε? :p

Για όσους από εμάς ψάχνουμε τα καλύτερα κινητά, οι επιλογές είναι πάντα πολύ λίγες.

4-5 εταιρίες είναι όλες και όλες και τα κορυφαία κινητά τους είναι μετρημένα. Αν δεν σου αρέσει το ένα (για οποιδήποτε λόγο) αναγκαστηκά πας στο άλλο, ακόμη κι αν δεν "είσαι για αυτό 100%".

Το νοτε 2 είναι κορυφαίο κινητό, 6 μήνες το είχα και λειτουργούσε απροβλημάτιστα, αλλά με κούρασε το μέγεθος και το βάρος. Ειδικά τώρα το καλοκαίρι. Νομίζω βρήκα άξιο αντικαταστάτη, σε μικρότερες διαστάσεις. Αυτό. Μην επεκταθούμε γιατί θα είμαστε και εκτός θέματος. :)

 

Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορώ να ξαναγυρίσω στο νοτε 3 :)

Έτσι και αλλιώς, η αλλαγή είναι που μετράει (για όσους από εμάς ασχολούμαστε με το άθλημα και αλλάζουμε συχνά).

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...