Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το xiaomi θα πάρει σχετικά γρήγορα τη key lime pie? γενικά παίρνει γρήγορα αναβαθμισεις? ξέρω ότι κάθε βδομάδα παίρνει αναβάθμιση το miui os.

Σε σφραγισμένο στο κουτί του πως καταλαβαίνουμε ότι είναι το γνήσιο,χωρίς να το ανοίξουμε?

 

Με ακτινογραφία ή υπερηχογράφημα :p

 

Μάλλον δεν μπορείς, αφου ζορίζονται να καταλάβουν το γνήσιο απο την μαιμού τηλέφωνο φαντάσου πόσο εύκολα θα μπορούν να αντιγράψουν την συσκευασία...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με ακτινογραφία ή υπερηχογράφημα :p

 

Μάλλον δεν μπορείς, αφου ζορίζονται να καταλάβουν το γνήσιο απο την μαιμού τηλέφωνο φαντάσου πόσο εύκολα θα μπορούν να αντιγράψουν την συσκευασία...

 

Χα,χα θεϊκή απάντηση. :lol:

Οσον αφορά τις αναβαθμισεις της google? π.χ επερχόμενη lime pie?

Link to comment
Share on other sites

Χα,χα θεϊκή απάντηση. :lol:

Οσον αφορά τις αναβαθμισεις της google? π.χ επερχόμενη lime pie?

Σε αυτό κρατάνε σιγή ιχθύος νομίζω. Αλλά με open source kernel και νέα stable rom κάθε μήνα οι αλλαγές μπορεί να είναι καλύτερες και απο ότι μπορεί να προσφέρει η 5. Βέβαια θεωρητικά όλα αυτά. Προσωπικά πιστεύω πηδήξανε την 4.2 και ελπίζω θα πειραματιστούν πάνω στην 5 που είναι και major release.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό κρατάνε σιγή ιχθύος νομίζω. Αλλά με open source kernel και νέα stable rom κάθε μήνα οι αλλαγές μπορεί να είναι καλύτερες και απο ότι μπορεί να προσφέρει η 5. Βέβαια θεωρητικά όλα αυτά. Προσωπικά πιστεύω πηδήξανε την 4.2 και ελπίζω θα πειραματιστούν πάνω στην 5 που είναι και major release.

 

Καθίστε ρε παιδιά να τη δούμε πρώτα τη key lime..χαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

και ομως στο μενου του κινητου `αλλα και κατω απο την μπαταρια μπορεις να καταλαβεις αν ειναι γνησιο το κινητο η αν ειναι απομιμιση...

 

επισης,για οσους το εχουν..εχετε δει σε κανενα να λειπει το τζαμακι που εχει πισω η καμερα;

 

Το εχει φιλος και λειπει το τζαμακι στην καμερα!!!!!!!!!

δεν το ειχε παρατηρησει και του το ειπα εγω.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος γνωστης που να εχει κανει αρκετες παραγγελειες η να γνωριζει πραγματα για μεσω paypal ας μου στειλει στο inbox παρακαλω ειναι επειγον.. ευχαριστω πολυ!! btw ειμαι μιας ωρας κατοχος του MI2S :p:D
Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος γνωστης που να εχει κανει αρκετες παραγγελειες η να γνωριζει πραγματα για μεσω paypal ας μου στειλει στο inbox παρακαλω ειναι επειγον.. ευχαριστω πολυ!! btw ειμαι μιας ωρας κατοχος του MI2S :p:D

 

TOY MI2S????πως? αφου την Παρασκευη ξεκινα η διαθεση του

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το τελευταίο καιρό έχει αρχίσει και κάνει κάτι restart άνευ λόγου και αιτίας! Δηλαδή ένω δε το παρακολουθώ κοιτάω την οθόνη και βλέπω ότι δεν έχει σήμα. Το ξεκλιδώνω και πρέπει να βάλω PIN για να δουλέψει. Εκανα Wipe data μήπως και έφτιαχνε...τίποτα. Εγκατέστησα τη τελευταία έκδοση του λειτουργικού (miuiandroid) πάλι τίποτα...Να το στείλω στη Κίνα?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το τελευταίο καιρό έχει αρχίσει και κάνει κάτι restart άνευ λόγου και αιτίας! Δηλαδή ένω δε το παρακολουθώ κοιτάω την οθόνη και βλέπω ότι δεν έχει σήμα. Το ξεκλιδώνω και πρέπει να βάλω PIN για να δουλέψει. Εκανα Wipe data μήπως και έφτιαχνε...τίποτα. Εγκατέστησα τη τελευταία έκδοση του λειτουργικού (miuiandroid) πάλι τίποτα...Να το στείλω στη Κίνα?

 

Σιγουρέψου πρώτα ότι η SIM δεν εχει κάποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος γνωστης που να εχει κανει αρκετες παραγγελειες η να γνωριζει πραγματα για μεσω paypal ας μου στειλει στο inbox παρακαλω ειναι επειγον.. ευχαριστω πολυ!! btw ειμαι μιας ωρας κατοχος του MI2S :p:D

 

Μήπως εννοείς ότι απλά το παρήγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

200.000 κομμάτια έφυγαν με το Καλημέρα...

Δώσε φτηνά προϊόντα και παράλληλα ποιότητα κινεζε μάγκα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

φιλε το εχω στα χερια μου απο ibuygou τι να σου πω τωρα

 

Καλοριζικο!!!!!!!

 

1.Απο σημα τι λεει?

2. Το autofocus στην καμερα?

3. Ευχαριστημενος απο την ποιοτητα κατασκευης;

4. Ποια miui εχει μεσα?

5.βγαζει βιντεο σε 90fps?

6. Βαλε τον νοβα launcher...αλλαζει το μενου ολο;

 

Ευχαριστω!!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

φιλε το εχω στα χερια μου απο ibuygou τι να σου πω τωρα

 

16 end 32 πήρες φίλε ???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εβαλα την καινουργια miui rom 3.4.19 βασικα ειμαι ασχετος απο αυτα αλλα ακολουθησα βημα βημα το αρθρο του gpou... τελος παντων εβαλα την 3.4.19 και τωρα ειναι ολα κομπλε μονο που δεν μπορω να στειλω μηνυμα ρε ****το τι παιζει? και μολισ το πηρα το xiaomi mi2s... οποιος μπορει με καποιο τροπο να βοηθησει η αν γνωριζει κατι... ευχαριστω...:(

 

κατεβασα την multilanguage οπως ειπες και εβαλα το .zip στο κινητο μετα πηγα στο updater που λεει στο κινητο και πατησα εκει που ειπες διαλεξα το αρχειο που κατεβασα και το εκανα.. ολα μελι γαλα γλωσσεσ μπηκαν ολα.. αλλα δεν μπορω να στειλω μηνυμα!!!

 

16 end 32 πήρες φίλε ???

 

16αρι και εχω παραγγειλει αλλο ενα 32 αλλα αργει αυτο :p

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς έκανες;;;;

 

gpou μονο εσυ μπορεις να με βοηθησεις... εκανα οτι ακριβως ελεγες και μολις παω να στειλω δν στελνει μηνυμα.. τωρα δεν ξερω αν φταιει οτι εχω το mi2s και η ρομς που εχει εκει ειναι mi2... δεν ξερω τι να κανω τυλαχιστον ας το γυρισω στην αρχικη του κατασταση καπως

Link to comment
Share on other sites

gpou μονο εσυ μπορεις να με βοηθησεις... εκανα οτι ακριβως ελεγες και μολις παω να στειλω δν στελνει μηνυμα.. τωρα δεν ξερω αν φταιει οτι εχω το mi2s και η ρομς που εχει εκει ειναι mi2... δεν ξερω τι να κανω τυλαχιστον ας το γυρισω στην αρχικη του κατασταση καπως

:lol::lol: :lol: Το Mi2 έχεις φυσικά. Το Mi2s σήμερα πρωτοκυκλοφόρησε στη Κίνα. Έλεγξε το κέντρο μηνυμάτων στις ρυθμίσεις αν έχει σεταριστεί σωστά

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δε στέλνει μήνυμα;; τηλέφωνο μπορείς να πάρεις;

μιας και κυκλοφόρησε επίσημα σήμερα κάνε υπομονή ως τη Παρασκευή που θα βγει επίσημα ρομ για τη συσκευή σου. Λογικά δε θα ταιριάζει η ρομ του απλού μι2.

Link to comment
Share on other sites

gpou μονο εσυ μπορεις να με βοηθησεις... εκανα οτι ακριβως ελεγες και μολις παω να στειλω δν στελνει μηνυμα.. τωρα δεν ξερω αν φταιει οτι εχω το mi2s και η ρομς που εχει εκει ειναι mi2... δεν ξερω τι να κανω τυλαχιστον ας το γυρισω στην αρχικη του κατασταση καπως

 

Μόλις βγάλεις άκρη και το στήσεις κάνα και κανα εκτενές review. :D :happy:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: :lol: Το Mi2 έχεις φυσικά. Το Mi2s σήμερα πρωτοκυκλοφόρησε στη Κίνα. Έλεγξε το κέντρο μηνυμάτων στις ρυθμίσεις αν έχει σεταριστεί σωστά

 

ρε φιλαρακι πιστευεις δεν πιστευεις το mi2s εχω τωρα τι να σου πω

 

Μόλις βγάλεις άκρη και το στήσεις κάνα και κανα εκτενές review. :D :happy:

 

φιλε το κινητο ειναι απιστευτο απ'ολες τις αποψεις μετα τηγν δουλεια θα σου κανω το review σου:p

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

φιλε το κινητο ειναι απιστευτο απ'ολες τις αποψεις μετα τηγν δουλεια θα σου κανω το review σου:p

 

Για το 32αρι τι ακούς??? Διαθεσιμότητα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...