Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To Peel και μάλλον το Watch On απέκτησαν Ελλάδα, Nova, OteTv. Δοκιμάστε το μου φαίνεται καλό για αρχή.

 

Γνωρίζει κανείς με πιο Brand Name συνεργάζεται το NovaBox HD 831 Cons στο Peel.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τυχών απάντηση και Καλή Χρονιά σε όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα σε ολους σας.Μια βοηθεια την τελευταια ελληνικη ρομ μπορει να μου πει [link] καποιος για το N8000 3g.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα πριν μια ώρα το καινούργιο update της Samsung και μόλις το έβαλα, είναι κατά την γνώμη μου η καλύτερη της προσπάθεια και δίνει στο μηχανικά ταχύτητα και μηδενικά κολλήματα!

Έκαναν πραγματικά καλή δουλειά αυτήν την φορά!

Τώρα για θέματα αυτονομίας κλασικά θα είναι τα ίδια όπως ξέρουμε με την 4.1.2!

Μόνο άμα αλλάξουν την έκδοση του Android και kernel θα δούμε αλλαγή (μιλάμε πάντα για τα επίπεδα αυτονομίας της 4.0.4 όχι για μισή ώρα διάφορα).

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Γιά ποιά μιλάμε ? Να περιμένουμε εντυπώσεις ?

Την τελευταία τελευταία που έχει βγει εδώ και λίγες μέρες και θα έρθει σε όλα τα note 10.1 σιγά σιγά! (έχω ελληνική version δεν ξέρω για τις άλλες)

Είναι ένα επιτυχημένο πακέτο ευστοχων διορθώσεων, έτσι θα την χαρακτήριζα εγώ!

Σε όποιον έρθει ας την βάλει δεν θα χάσει κάτι. Όποιος είναι σε 4.0.4 ας παραμείνει για λόγους αυτονομίας (2 ώρες διάφορα είναι)

Δεν έχω να πω αρνητικά πάντως! Αυτό το πακέτο απλά διορθώνει κολληματακια, "ακόμα και στο γράψιμο στο s-pen"!

Λογικά θα διορθώνει και το πληκτρολόγιο της Samsung και να είναι πιο καλό στην αναγνώριση του γραφικού χαρακτήρα!

Όποιος άλλος θέλει το δοκιμάζει και λέει προβλήματα και εντυπώσεις!

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάποια διαφορετική έκδοση σε στοκ; [ATTACH]39467[/ATTACH]

 

Την τελευταία τελευταία που έχει βγει εδώ και λίγες μέρες και θα έρθει σε όλα τα note 10.1 σιγά σιγά! (έχω ελληνική version δεν ξέρω για τις άλλες)

Είναι ένα επιτυχημένο πακέτο ευστοχων διορθώσεων, έτσι θα την χαρακτήριζα εγώ!

Σε όποιον έρθει ας την βάλει δεν θα χάσει κάτι. Όποιος είναι σε 4.0.4 ας παραμείνει για λόγους αυτονομίας (2 ώρες διάφορα είναι)

Δεν έχω να πω αρνητικά πάντως! Αυτό το πακέτο απλά διορθώνει κολληματακια, "ακόμα και στο γράψιμο στο s-pen"!

Λογικά θα διορθώνει και το πληκτρολόγιο της Samsung και να είναι πιο καλό στην αναγνώριση του γραφικού χαρακτήρα!

Όποιος άλλος θέλει το δοκιμάζει και λέει προβλήματα και εντυπώσεις!

 

Δεν μας είπες ποιά version είναι .

 

 

Το sammobile δίνει τελευταίο το XXUCMK2. - 1/1/2014

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το sammobile δίνει τελευταίο το XXUCMK2. - 1/1/2014

 

Τώρα μπερδευτήκαμε . Εχω την N8000 XXCLL1 - 4/6/2013 - 4.1.2 αναβάθμιση που έκανα το καλοκαίρι στη διάρκεια των διακοπών μέσω

ΟΤΑ , και έκτοτε πηγαίνει μιά χαρά ίσως και καλύτερα από την 4.0.4 που είχα .

Εχω μιά ειδοποίηση γιά " ενημέρωση λογισμικού " , δεν ξέρω αν εννοεί αναβάθμιση , δεν αναφέρει τίποτα , αλλά θα περιμένω εντυπώσεις

αν και είμαι κατά των " αναβαθμίσεων " αφού δεν έχω πρόβλημα .

H XXUCMK2 κάπου πήρε το μάτι μου ότι είναι μόνο γιά το Ν8010 και όχι γιά το Ν8000 .

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπερδευτήκαμε . Εχω την N8000 XXCLL1 - 4/6/2013 - 4.1.2 αναβάθμιση που έκανα το καλοκαίρι στη διάρκεια των διακοπών μέσω

ΟΤΑ , και έκτοτε πηγαίνει μιά χαρά ίσως και καλύτερα από την 4.0.4 που είχα .

Εχω μιά ειδοποίηση γιά " ενημέρωση λογισμικού " , δεν ξέρω αν εννοεί αναβάθμιση , δεν αναφέρει τίποτα , αλλά θα περιμένω εντυπώσεις

αν και είμαι κατά των " αναβαθμίσεων " αφού δεν έχω πρόβλημα .

H XXUCMK2 κάπου πήρε το μάτι μου ότι είναι μόνο γιά το Ν8010 και όχι γιά το Ν8000 .

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Λάθος μου! Δεν γνώριζα ότι ήταν διαφορετικά τα software. Πιστευα ότι ήταν ίδια.

Η CLL1 είναι για τα Ν8000 (WiFi & 3g) και η CMK2 είναι για τα Ν8010 (WiFi only).

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας είπες ποιά version είναι .

 

Αυτη είναι η δικιά μου version

 

[ATTACH]39588[/ATTACH]

 

Λογικά θα βγει και για 3g/4g αν δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τα bookmarks στον stock browser. Μόλις μπω στα bookmarks παγώνει και γράφει unfortunately internet has stopes. Μήπως γνωρίζει κάποιος πως

διορθώνεται; Εχω πολλά σημαντικά bookmarks και δεν θέλω να πάω σε άλλο browser.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αυτη είναι η δικιά μου version

 

[ATTACH]39588[/ATTACH]

 

Λογικά θα βγει και για 3g/4g αν δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα

 

Ας προσπαθήσουμε να βρούμε μιά άκρη . Μιλάς ότι έκανες ένα UPDATE στην 4.1.2 που είχες και όχι ένα UPGRADE σε άλλη version .

Ετσι δεν είναι ?????

Αν είναι έτσι , έχω κι' εγώ εδώ και καιρό notification γιά Update , αλλά δεν με ενδιαφέρει να το βάλω .

Link to comment
Share on other sites

Ας προσπαθήσουμε να βρούμε μιά άκρη . Μιλάς ότι έκανες ένα UPDATE στην 4.1.2 που είχες και όχι ένα UPGRADE σε άλλη version .

Ετσι δεν είναι ?????

Αν είναι έτσι , έχω κι' εγώ εδώ και καιρό notification γιά Update , αλλά δεν με ενδιαφέρει να το βάλω .

 

Το είπαμε από το πρώτο ποστ ότι είναι διορθωτικό update!

Άμα έρθει καινούργια έκδοση Android θα φανεί και από το μέγεθος του πακέτου που θα είναι πάνω από 300mb σίγουρα!

Αυτή που σου έχει έρθει εσένα είναι μια παλιά! Εμείς λέμε για μια πιο καινούργια που έχει βγει στην αρχή του έτους!

Αλλά είναι μέχρι τώρα για wifi only!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πολλά προβλήματα τον τελευταίο καιρό με το ΝΟΤΕ μου. Κρασάρει στα bookmarks, συχνά πυκνά κρασάρει ο stock browser και δεν μπορεί να κάνει download από ιντερνετ ( στο gmail κατεβάζει κανονικά). Κανείς καμιά λύση;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς με πιο Brand Name συνεργάζεται το NovaBox HD 831 Cons στο Peel.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τυχών απάντηση και Καλή Χρονιά σε όλους μας.

 

Κανείς ??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και κατοχοι του ΝΟΤΕ . Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καμια ανακοινωση απο την samsung για καμια αναβαθμιση οποιος γνωριζει και θελει ας μου απαντησει
Link to comment
Share on other sites

Μα εκεί έχει "κολλησει"!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς ??? :blink:

 

Δεν φαντάζεσαι πόσα mail έχω στείλει! !!!! :mad:

Θέλω να βλέπω να γράφουμε ελληνικά με τόνους , Θέλω Windows 8.1 Για το Commodore 64 μου. Η ιστορία μου είναι απλή: Oric 1, Oric Atmos, Commodore 64,Sinclair QL, Amstrad 6128.
Link to comment
Share on other sites

4.1.2 είναι η επίσημη τελευταία έκδοση android.

Exουμε καμια ενημερωση ομως εαν αναβαθμιστει σε καμια ποιο καινουργια και ποτε?????

Link to comment
Share on other sites

Exουμε καμια ενημερωση ομως εαν αναβαθμιστει σε καμια ποιο καινουργια και ποτε?????

 

Δεν υπάρχει καμία επίσημη αναφορά απο την Samsung για το ποτε και πια έκδοση θα δώσει!

 

Λογικά θα παρει κάποια!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...