Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 2 . . . F U L L . . . S C R E E N . . . G A M E S . . . ! ! ! . . . :up:

 

( 10 νέα games στο briefcase μου )

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (26 Ιούλ. 2004 , 01:14)

 

Πάρτε,το δοκίμασα και δουλέυει έχω βάλει κ ένα δοκιμαστικό .txt μεσα για τσεκάρετέ το! ;)

 

Μετατρέψτε το σε .jar πρώτα. :!:

 

 

Το δοκίμασα και τρέχει μια χαρά !!!

Thanks ..... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 21century (25 Ιούλ. 2004 , 23:00)

 

Μονο μη ξεχασετε τον κωδικο του Κ700 που θα βαλετε μονο 1 φορα...

 

 

Δεν ειναι ακριβως ετσι..

Ο κωδικος αυτος ειναι απλα ενας τροπος για να επιβεβαιωθει οτι και τα 2 κινητα επιθιμουν την μετεξυ τους συνδεση.

Εγω βαζω ενα νουμερο πχ. το 5 και απλως λεω και στον αλλο να πατησει το νουμερο αυτο :)

Για καποιο αλλο τηλεφωνο μπορω να βαλω οποιο κωδικο θελω. Το σημαντικο ειναι να μπει ο ιδιος κωδικος και για τις δυο συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (26 Ιούλ. 2004 , 02:16)

 

:) Χρήσιμο προγραμματάκι για σκονάκια... :p :p :p

 

 

Δοκιμασμένο μαζί με το ReadIris... ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΕΦΕΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Μέχρι τώρα θύματα ένα βίντεο (χαμένα frames στην αρχή), μία εικόνα και ένα gifάκι. Αυτά μετά την αναβάθμιση. Δείτ δείτε!

Link to comment
Share on other sites

-Δηλαδή εννοείς οτι η διαδικασία της αναβάθμισης κατέστρεψε τα αρχεία ή μήπως αυτά καταστρέφονται κατά τη λειτουργία με το νέο firmware?

 

-Η αυτονομία βελτιώθηκε καθόλου ή όχι??

 

-Οι ελληνικές ιστοσελίδες φαίνονται στον WAP Browser ή όχι?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σκ@τ@ αναβάθμιση ήταν. Δεν ξέρω τι φτιάξανε. 2 φορές που το έβαλα στιν φόρτιση ανοιχτό (μία γραμμή απο το τέλος), σε 1 ώρα έλεγε οτι είχε τελειώσει! Αποτέλεσμα απο εχθές το πρωί στις 11 που το έβγαλα μεχρι στις 11 το βράδυ είχε πέσει κάτω απο το μισό με μόνο 5 λεπτά αναπαραγωγή βίντεο, 1 λεπτό remote desktop και κανα 5λεπτο τηλαφωνήματα!!! Σκ@τ@!!!
Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω πως στη προσπάθει να αναβαθμιστεί η συσκευή, το πρόγραμμα που χρησιμοποιούν στο σερβις κόλησε κανα 3-4 φορές, λίγι προν αρχίσει το φλασάρισμα! Αρχικά αναβάλαμε την αναβάθμιση για άλλη μέρα αλλα παρατήρισα ότι είχαν χαθεί τα βιντεάκια μου μαζί και ο χώρος που καταλάμβαναν. Δηλαδή τα 6ΜΒ βίντεο χάθηκαν, αλλα απο την συνολική μνήμη λείπαν 6ΜΒ! Τελικά το πρόβληαμ με το πρόγραμμα λύθηκε, η αναβάθμιση έγινε και τα βιντεάκια επανήλθαν. Όμως ένα απο αυτά είχε χαμένα frames. Δυστυχώς δεν είχα προσέξει αν τα 3 συνολικά αρχεία που χυπήθηκαν, τη πάθαν την ώρα της αναβάθμισης (best case), ή μετα για άγνωστο λόγο (worst case!)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Georgel (24 Ιούλ. 2004 , 13:35)

 

1.Πως μπορώ να αποθηκεύσω τα εισερχόμενα SMS στο τηλέφωνο για τη τώρα τα αποθηκεύει στην SIM όποτε με 30 μηνύματα η κάρτα είναι γεμάτη. Και πως θα το κάνω?

 

Από ότι έχω δει στο δικό μου, τα SMS τα αποθηκεύει στο φάκελο Εισερχόμενα (μνήμη τηλεφώνου) μέχρι να τα σβήσεις. Αν επιλέξεις σε κάποιο SMS Αποθήκευση, τότε το αποθηκεύει στη μνήμη της SIM και αυτό δεν μπορείς να το αλλάξεις. :)

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

paidia skefotmouna kai egw na parw ayto to kinito allakouste ti egine simera.piga sto service tis SE gia na ftiaxw to mikrofono apo to T610 mou epidi eixe figei apo tin thesi tou.tote mpike mia kiria me ena K700 pou eixe problima leei me to logismiko.tis kolage to kinito sinexeia leei.opos sizitouse me ton texniko,se ena simeio akousa na leei o texnikos oti to k700 einai den ton enthousiazei giati den exei oute ena mina kikloforias,kai exei polla problimata kai eidika sto logismiko tou(na simeiwsw pws exei bgei kai anabathmisi edw kai 2 ebdomades giati to ekane sto kinito aytis tis kopelas).ta simperasmata dika sas.mallon tha perimenw to kainourio.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι χρήση του έκανε και πως της κόλαγε συνέχεια της κοπέλας :rolleyes: , αλλά εμένα που το έχω σχεδόν 3 εβδομάδες τώρα δεν μου έχει κολήσει καθόλου. :)

Συμφωνώ ότι έχει κάποια bugs, όπως όλα τα νέα κινητά άλλωστε, αλλά όχι και ότι δεν ενθουσιάζει το κινητό ή ότι έχει πολλά προβλήματα στο λογισμικό!!! :whistle:

Μην τρελαθούμε τώρα..

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

playnet3 :

 

Εγώ το έχω ένα μήνα και δεν μου έχει κολήσει ούτε μία φορά !

 

Το μόνο παράπονό μου είναι η μπαταρία του .

Μακάρι να κρατούσε καμιά μέρα περισσότερο .

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν έχω κανένα μεγίστης σημασίας πρόβλημα,πλην της αυτονομίας και των Ελληνικών στο WAP.

Παρ'όλα αυτά αφήνοντας τη μπαταρία να αδειάσει πλήρως έχω πετύχει 60 ώρες αναμονή με 1 ώρα και 10 λεπτά ομιλία + 7-8 sms και 2-3 email (σε Cosmote)...

Οι φορτίσεις γίνονται ως επι το πλείστον νύκτα και αφήνω το κινητό πάνω στο φορτιστή όλη τη νύκτα.Ωστόσο σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω το φορτιστή του Τ20e ο οποίος είναι πιό αργός μπας και πετύχω καλύτερη φόρτιση.

Tέλος μέχρι στιγμής είμαι ήδη στις 56 ώρες με 20 λεπτά ομιλίας και απομένουν τρείς κόκκινες μπάρες στο δείκτη μπαταρίας.

Σημειωτέον βέβαια οτι δεν παίζω με τη συσκευή και την αφήνω στην ησυχία της... ;)

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

@Playnet3 έχω κάποιο ψιλο bugs αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό γενικά.http://www.langkawi.dk/r60.gif
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

exo apelpistei edo kai enamisi mina pou exo to kinito den mporo na balo mms perno tilefono stin vodafone kai mou leei tha staloun me sms erxete kati san sms pou kanei ton ido ixo..kai mou leei apla polla minimata stin anamoni parakalo diagrapse merika apo enan fakelo...en to metaxi ayto to minima mou to bgazei sta kala tou kathoumenou..ti provlima einai ayto?

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwtisi ?

stis 50 prwtes selides pou eida den diabasa na anferetai kai mia kai den antexw allo diabasma gia simera tin kanw kai sorry an exei xanaipothei :rolleyes:

 

Exei kataferei kanenas na svisei aritho pou brisketai stous mi apothikeymenous arithous ?

(Νεα επαφή => Νέος αριθμός =>Εύρεση =>Επιλογές =>Μη αποθ.αριθμ.)

Στο Ζ600 που είχα πριν με το C εσβηναν ενώ τώρα "αυξάνεστε και πληθύνεστε" :!: Και αναρωτιέμαι εώς που θα φτάσουν τα νούμερα και ποιο είναι αυτό που θέλω να αποθηκεύσω :mad: :wacko:

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kp86 (26 Ιούλ. 2004 , 20:32)

 

exo apelpistei edo kai enamisi mina pou exo to kinito den mporo na balo mms perno tilefono stin vodafone kai mou leei tha staloun me sms erxete kati san sms pou kanei ton ido ixo..kai mou leei apla polla minimata stin anamoni parakalo diagrapse merika apo enan fakelo...en to metaxi ayto to minima mou to bgazei sta kala tou kathoumenou..ti provlima einai ayto?

:rolleyes:

 

Δες τις ρυθμίσεις απο το site της voda. :cool:
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

re paidia eseis pou testarate to book_reader to testarate sto k700 i se kanena allo kinito p.x. t610-t630???????? se emena den leitourgei.Exete kanei kamia anaba8misi sto kinito mipos??
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Darkorigin (27 Ιούλ. 2004 , 00:01)

 

re paidia eseis pou testarate to book_reader to testarate sto k700 i se kanena allo kinito p.x. t610-t630???????? se emena den leitourgei.Exete kanei kamia anaba8misi sto kinito mipos??

 

Aυτό που θα βρείς μια-δυο σελίδες πίσω τρέχει μια χαρά στο k700 μου.

Δεν έχω κάνει αναβάθμιση ακόμα.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω Τ-610 και σκεφτομουνα να παω να παρω το Κ-700 αλλα καπου διαβασα στο Forum οτι προκειται να βγει το Τ-650!!.

Ειναι αληθεια ή ειναι μουφα.

Sorry για το off topic αλλα αν ειναι να βγει και αλλο καινουργιο κινητο σε κανενα μηνα μην αλλαζουμε παλι κινητο.

(Παρεπιπτωντος διαβαζω περιπου 20 σελιδες την ημερα αλλα ειναι πολλες οι γ*******ς οι 75 σελιδες και τα εχω παιξει λιγο) :wacko:

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...