Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τπτ και που εσβησα μνμ :( :( το τηλ. του παροχου ποιο ειναι?? voda εχω

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλά το 131 είμαστε?

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

απλα ρωτησα γιατι δεν ηξερα και αν καποιος ηξερε να μου πει. . . δεν ειπα κατι τετοιο. . . απλα αν ηξερε καποιος να με βοηθισει... :D

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 7 Οκτ. 2004 , 19:08)

 

απλα ρωτησα γιατι δεν ηξερα και αν καποιος ηξερε να μου πει. . . δεν ειπα κατι τετοιο. . . απλα αν ηξερε καποιος να με βοηθισει... :D

 

 

1397 kaleis... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 7 Οκτ. 2004 , 19:08)

 

απλα ρωτησα γιατι δεν ηξερα και αν καποιος ηξερε να μου πει. . . δεν ειπα κατι τετοιο. . . απλα αν ηξερε καποιος να με βοηθισει... :D

 

 

δοκιμασες να σβησεις κανενα μηνυμα απο την καρτα ?

πριν λιγες μερες ειχα και εγω το ιδιο ακριβως προβλημα και λυθηκε μ'αυτο το τροπο ,anyway για voda καλεσε 13830 απο το κιν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 7 Οκτ. 2004 , 17:49)

βρε παιδεια για βοηθιστε λιγο....ενω μπορω να στειλω mms δεν μπορω να δεχτω :( οσοι μου εχουν στειλει δεν ερχονται :( ξερει κανεις γιατι?

 

Τι σου παρουσιάζει ; Μπες στα Μηνύματα - Ρυθμίσεις - MMS και δες τι γράφει η αυτόματη λήψη..

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dregas ( 7 Οκτ. 2004 , 16:55)

 

προς manoual:

 

ακολουθωντας τις οδηγιες σου, εχω μεταφερει το κλειδωμενο mp3 στο κινητο(vl), αλλα στις επιλογες δεν επιτρεπει να το χρησιμοποιησω ως ηχο κλησης... δεν γνωριζω αν χρειαζετε συγκεκριμενο bitrate για ηχο κλησης ή ... εχεις να προτεινεις κατι? σ' ευχαριστω εκ των προτερων

 

προς stamos:

 

εχεις καταφερει να παιξουν mp3 ως ηχος κλησης σε F500?

 

 

καταρχας εγω το εχω δοκιμασει σε Κ700 αλλα λογικα θα δουλευει σε ολα τα vodafone live στα οποια η vodafone εχει κανει την μ***κια να τα εχει κλειδωμενα για mp3

 

δεν χρειαζεται κανενα συγκεκριμενο bitrate (dokimh me 128)

 

μονο ενα κομματι εχεις δοκιμασει?δοκιμασε αν ειναι κανενα 128αρι

Link to comment
Share on other sites

διεγραψα <<μπολικα>> αλλα τπτ ακομη το ιδιο.... michpan εκει γραφει παντοτε........ :(

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 7 Οκτ. 2004 , 21:23)

 

διεγραψα <<μπολικα>> αλλα τπτ ακομη το ιδιο.... michpan εκει γραφει παντοτε........ :(

 

 

Stelio, pare 1397 poy einai to tmima gia mms kai gprs tis voda (kalo tha itan na kaleseis apo allo noumero gia na exeis kinito kia grammh eleftherh) kai zita na kanoun elegxo stin grammh soy.

An theleis na kaleseis apo stathero kaleis 6944401397 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειχα πάρει το κ700 όταν κυκλοφόρησε τέλη Ιουνίου και το κράτησα κανα μήνα. Αναγκάστηκα να το δώσω σ΄εναν φίλο μου για κάποιους λόγους και πήρα το sharp gx30. Καλό χρυσό το σαρπάκι,φοβερή καμερα οθόνη αλλά ενιωθα οτι κάτι μου έλειπε. Τελικά πρίν απο δύο μέρες αντάλλαξα με τον φίλο μου το sharp με το πρώτο δικό μου κ700 και βρήκα την υγειά μου. Τι φοβερό μενου έχει ο διάολος. Μόνο αν πας για λίγο σε άλλα κινητα καταλαβαίνεις την ανωτερότητα του κ700 ειδικά σε αυτον τον τομέα. Φοβερή χρηστικότητα :cool:

Ηθελα να μοιραστώ αυτή μου την εμπειρία με τα μέλη αυτού του thread και να πλέξω το εγκώμιο του κ700 χωρίς τον φόβο να με "κράξουν" κάποιοι αντιφρονούντες στους διαξίφισμους :p

Πρέπει να ομολογήσω οτι κάποιες αμαρτωλές σκέψεις τύπου 6230 πέρασαν απ'το μυαλό μου αλλά αντιστάθηκα σθεναρά και παρέμεινα στο SE.

Tώρα τι κι αν κουβαλάω τον φορτιστή όπου πηγαίνω; Δεν πειράζει,όταν βρώ βάση απο p800 θα το αναβαθμίσω :)

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

to 131 hmaste? :P den me apadise kaneis gia tin mpataria pos na tin xrisimopio.... tespa michpan paragila ta plastika ala o hlithios o aderfos mou paragile xoris to katsavidaki... mono ta plastika apo to ebay pos tha ta balo einai diskolo? ama paw kai agoraso tetio katsavidaki idiko ftino prepi nanai, h einai diskolo exei odigies klp giati d katalaba pos vgenoune... ti mou protinis na ta alakso monos mou ala ase pou d 3ero kiolas h tha exoune odigies mesa? h na to paw se service na mou ta baloune, an paw se service tha pliroso? apadise mou thanx :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

File jor1ge kala ta les.Ego edosa to k700 ston aderfo mou kai pira to panemorfo samsung e800 alla epesa apo ta sinnefa giati mono omorfia eixe kai TIPOTA allo.Kai tora poulisa to e800 kai tha 3anaparo to k700(oso koufo kai na akougete).Simiosi oti prin to k700 eixa kai to 6230.Lipon 3anaperno to k700 mexri na pao dubai se kanena dimino apo opou tha paro to s700(eine poli fthinotera ekei)

Dores stin polixroni sxesi mou me dekades kinita apoktisa dio fores to idio kinito.Tin proti eixa ena sony z5 kai to poulisa gia na paro ena nokia alla meta apo mia evdomada 3anapira to sonaki.Kai defteri tora me to k700.

Ti menu eftia3an oi antropoi re gmt.Mpravo tous.Akomi kai i othoni tou k700 einai kaliteri tou e800(se analisi milame).

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι πάθαμε με το Κ700i , .... βρήκαμε το μπελά μας , ... αχ και βαχ !

 

Ούτε με τη Δέσποινα από τη σχολή ... δεν τράβηξα τέτοια καψούρα !

 

Τί μας έχει κάνει το άτιμο .... ! ! !

 

:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Didimos ( 8 Οκτ. 2004 , 14:40)

 

Ούτε με τη Δέσποινα από τη σχολή ... δεν τράβηξα τέτοια καψούρα !

 

 

Ναί, άλλα η Δέσποινα από την σχολή δεν είχε 65.536 χρώματα, bluetoοth, MMS κτλ...κτλ... :p :lol:

 

(edit: ) ...και μία μπαταρία να καίει μόνο για σ' ένα!!!!!!!!! ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ευτιχος λυθικε το προβλημα πηρα τηλ. και ολα οκ thnx fostirop και zzzzz κλπ :) :) :)

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κορυφαίο κινητό παιδιά...

Το Κ700 είναι το καλύτερο κινητό της Ερικσον και δεν συγκρίνεται με κανένα άλλο.

Πρόσφατα πήρα το Siemens S65 με αναβάθμιση απο την Cosmote και απλά τα δυό κινητά δεν συγκρίνονται.Αναγκαστικά το S65 πάει σαν δεύτερο...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge ( 8 Οκτ. 2004 , 00:30)

 

Tώρα τι κι αν κουβαλάω τον φορτιστή όπου πηγαίνω; Δεν πειράζει,όταν βρώ βάση απο p800 θα το αναβαθμίσω :)

 

 

 

???????????????????? sorry αλλά μας έχασες λίγο εδώ

Τον φορτιστή γιατί τον κουβαλάς μαζί?

Εμένα πάντως η μπαταρία μου κρατάει πάνω από 3 μέρες

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaIdeN ( 8 Οκτ. 2004 , 00:30)

 

to 131 hmaste? :P den me apadise kaneis gia tin mpataria pos na tin xrisimopio.... tespa michpan paragila ta plastika ala o hlithios o aderfos mou paragile xoris to katsavidaki... mono ta plastika apo to ebay pos tha ta balo einai diskolo? ama paw kai agoraso tetio katsavidaki idiko ftino prepi nanai, h einai diskolo exei odigies klp giati d katalaba pos vgenoune... ti mou protinis na ta alakso monos mou ala ase pou d 3ero kiolas h tha exoune odigies mesa? h na to paw se service na mou ta baloune, an paw se service tha pliroso? apadise mou thanx :)

 

 

Τα κατσαβιδάκια της SE για το κινητό τα είχα δει στο Πλαίσιο, τιμή δεν ξέρω. (Σε πρίπτωση που ενδιαφέρεσαι) ;)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Επειδή σκεφτομαι να πάρω ένα SE Κ700 (normal οχι vf live) θα ήθελα εν συντομία να ξέρω:

1. mp3 ringtones παιζει?

2. apo to PC μέσω bluetooth μπορώ να στέλνω αρχεία και παιχνίδια java ειδικότερα οπως και με όλα τα SE?

3. Πόσο κρατάει η μπαταρία του στο περίπου ?

4. καλύτερο απο motorola E398 ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος RadiactiveToy ( 8 Οκτ. 2004 , 19:02)

 

Γεια χαρά σε όλους. Επειδή σκεφτομαι να πάρω ένα SE Κ700 (normal οχι vf live) θα ήθελα εν συντομία να ξέρω:

1. mp3 ringtones παιζει?

2. apo to PC μέσω bluetooth μπορώ να στέλνω αρχεία και παιχνίδια java ειδικότερα οπως και με όλα τα SE?

 

 

1. To original ναί!!

2, Από PC πρώς κινητό ναί, το αντίστοφο όχι! (γιά java games πάντα μιλάμε)

Link to comment
Share on other sites

παιδες μολις δοκιμασα το DRM Packager στο F500 και δουλεψε το κολπακι.παιζει κανονικα τα mp3.καλη πατεντουλα

 

ante wraia...h vodafone na parei ta a.....a mas!me tis blakeies pou kanei!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...