Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα RAVER.

Αφου λες ότι δεν αξίζει να πάρω την βάση συγχρονισμου δεν την παίρνω γιατί ήδη έδωσα 23 ευρω για να πάρω καλώδιο Usb, έπρεπε να το είχα φτιάξει μόνος μου αλλα δεν είχα χρόνο,οπότε έδωσα χρήμα..Ποια είναι η τελευταια έκδοση που έχει βγει?Για το κ700ι?Μεχρι τώρα μόνο μετην διάρκεια της μπαταρίας έχω παράπονο ,με το ς,και νυχτερινη λήψη Video!Κατα άλλα άξιζε τα λεφτά του(60 ευρω,με ανανέωση συμβολαίου+δωρο Bluetooth Handsfree)

 

Καλησπερα.καλυτερα επρεπε να παρρεις bluetooth adaptor,δεν ξερω με αυτο το καλωδιο αν μπορεις να κανεις online update.επισης θα περιμενεις με τις ωρες με το καλωδιο οταν θα στελνεις διαφορα απο το pc στο κινητο.

τωρα η τελευταια version ειναι η R2CA001 εγω παντως δεν την εχω περασει.εγω εξακολουθω να εχω αυτη R2AY004 .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω προηγούμενα με τον bluetooth adaptor,το προηγ κινητό μου ήταν το 3650(smart Phone)και είπα,αφου καλώδιο σύνδεσης δεν έβγαινε(μπορεί πιο αργό στην μεταφορά δεδομένων,αλλα σίγουρα πιο ασφαλή και πιο εύχρηστο)πήρα Bluetooth αφού είναι πιο 'καλή' απο τις Irda!Μου βγήκε η Παναγία το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να στελνω μόνο στο Pc,αφού κάθησε όλκοι η παρέα μπροστα απο το Pc βρήκαμε την λύση,αλλα στο επόμενο format είχα πάλι πρόβλημα γιατι είχαμε αλλάξει τόσες πολλές παραμέτρους που ήταν αδύνατο να τις καταγράψω..Τι γίνεται τώρα με το bluetooth?Τα φτυσε πλαι με το αδικοχαμένο και ηρωικό 3650.Ποιος ξέρει αν το καλώδιο σύνδεσης usb είναι αρκετό για να κάνει αναβάθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Για σας,

καλή χρονιά σε όλους με υγεία!

 

Να ρωτήσω κάτι μιας και δεν κατέχω πολύ τα των κινητών.

Έχω ένα Κ700i και προσπαθώ με το ΗΑΝDSET MANAGER να στείλω ένα αρχείο video μέσω bluetooth, να σημειώσω ότι στο κινητό δεν έχω βάλει extra μνήμη.

Το αρχείο είναι διάρκειας 50+λεπτών και μεγέθους περίπου 20 ΜΒ, όλα αυτά μετά την μετατροπή σε 3gp.

Όταν πάω να το κάνω transfer το ΗΑΝDSET MANAGER μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει ότι δεν μπορώ να αντιγράψω αρχεία μεγαλύτερα των 10 ΜΒ.

Το ίδιο βγάζει αν αλλάξω την κατάληξη σε mp3.

Υπάρχει λύση σε αυτό ή θα πρέπει να κόβω το video απο πριν σε αντίστοιχα κομμάτια ώστε στην κωδικοποίηση να μην ξεπερνάω το όριο και να στέλνω χωριστά???

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

 

 

file mporis na mou dosis ena link gia na vro to prog pou xrisimopiis gia na metatrepis videos se 3gp?? giati exo exo ena pou ine shareware kai mou epitrepi mono mexri 3 lepta video..:confused:

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

odos!! mpori kapios na pi pou mporoume na vroume kalimata opos ta apo pano gia k700?? esto kai immitation, kathos pistevo dn vgenoun original..

endiaferete enas filos. opios xeri....

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Καλύμματα τέτοια υπάρχουν πάμπολλα στο e-bay. Επειδή όμως δεν ξέρω κατά πόσον θέλετε να μπλεχτείτε με paypal και πιστωτικές δοκιμάστε στο fleamarket. Εκεί υπάρχει ένας χρήστης που φέρνει ιμιτασιόν καλύμματα και είναι πολύ αξιόπιστος. Πρόσφατα αγόρασα ένα μπλε. Ήταν πολύ όμορφο, απλά το κάτω μέρος δεν εφάρμοζε καλά και αποφάσισα να το βγάλω και να κρατήσω μόνο το τμήμα που καλύπτει την κεραία, το ηχείο κλπ.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

odos!! mpori kapios na pi pou mporoume na vroume kalimata opos ta apo pano gia k700?? esto kai immitation, kathos pistevo dn vgenoun original..

endiaferete enas filos. opios xeri....

Υπάρχουν κ original ασημί στο 9volto αλλά τα έχει 30€ :(
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν θέλει κάποιος πουλάω ένα μαύρο (μπροστά και πίσω καπάκι) αχρησιμοποίητο με την ζελατίνα... Θα βάλω αγγελία σύντομα
Link to comment
Share on other sites

eimai neos katoxos toy k700i.

thelw na rwtisw,otan vlepw mia foto den exei megenthisi?ta wallpapers den kalyptoun oli tin othoni?themata mporw na vrw mesw wap-gprs?

kai to vasikotero tis rythmiseis gia mms kai gprs cosmote

efxaristwwwww

Link to comment
Share on other sites

eimai neos katoxos toy k700i.

thelw na rwtisw,otan vlepw mia foto den exei megenthisi?ta wallpapers den kalyptoun oli tin othoni?themata mporw na vrw mesw wap-gprs?

kai to vasikotero tis rythmiseis gia mms kai gprs cosmote

efxaristwwwww

 

 

καλησπερα!τις ρυθμισεις για τα mms & gprs θα τα κατεβασεις απο εδω.

τις φωτογραφιες δεν μπορεις να τις μεγενθυνεις εκτος και αν της δεις σε παρουσιαση.τα wallpapers δεν καλυπτουν ολη την οθονη.themes για το κινητο μπορεις να βρεις εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhspera!yparxei periptvsh na mathw ean pernei to k700i GPS kai pws?

καλησπερα.κατι τετοιο δεν γινετε στο k700i.ισως σε symbian να υπαρχει τετοια εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.κατι τετοιο δεν γινετε στο k700i.ισως σε symbian να υπαρχει τετοια εφαρμογη.

ευχαριστω ρε μαγκα για την γρηγορη απαντηση για το GPS.

θελω να σα ρωτησω & κατι αλλο.πως μπορω να κατεβασω φωτο απο τον Η/Υ στο κ700i γιατι τις στελνω (με bluetooth) αλλα δεν μου τις ανοιγει.επομενος μαλον δεν αναγνωριζει το κινητο το αρχειο;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε μαγκα για την γρηγορη απαντηση για το GPS.

θελω να σα ρωτησω & κατι αλλο.πως μπορω να κατεβασω φωτο απο τον Η/Υ στο κ700i γιατι τις στελνω (με bluetooth) αλλα δεν μου τις ανοιγει.επομενος μαλον δεν αναγνωριζει το κινητο το αρχειο;

 

Αν ειναι μεγαλες σε μεγεθος, στο δικο μου τουλαχιστον, δεν τις ανοιγει καθολου. Για πες ποσα KB ή MB ειναι και τι αρχειο εικονας ειναι (jpg κτλ).

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε μαγκα για την γρηγορη απαντηση για το GPS.

θελω να σα ρωτησω & κατι αλλο.πως μπορω να κατεβασω φωτο απο τον Η/Υ στο κ700i γιατι τις στελνω (με bluetooth) αλλα δεν μου τις ανοιγει.επομενος μαλον δεν αναγνωριζει το κινητο το αρχειο;

κοιτα να δεις,δεν παιζει ρολο ποσα mb ειναι η εικονα.απλα πρεπει να ειναι σε αναλυση ισο με αυτες τις αναλυσεις που εχει το κινητο.π.χ (640X240) (320x240) (160x120) (1280x960).

καταλαβαινω τι γινετε,σου την περναει κανονικα στο κινητο και οταν πας να την ανοιξεις,βγαζει μια ασπρη εικονα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι μεγαλες σε μεγεθος, στο δικο μου τουλαχιστον, δεν τις ανοιγει καθολου. Για πες ποσα KB ή MB ειναι και τι αρχειο εικονας ειναι (jpg κτλ).

ειναι αρχειο jpeg & μεγεθος απο 260 εως 350 kb

Link to comment
Share on other sites

ειναι αρχειο jpeg & μεγεθος απο 260 εως 350 kb

δεν παιζουν ρολο τα kb.σε τι αναλυση ειναι η φωτογραφια,μπορει να ειναι 2 pixel σε αναλυση! και φυσικο ειναι να μην ανοιγει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν παιζουν ρολο τα kb.σε τι αναλυση ειναι η φωτογραφια,μπορει να ειναι 2 pixel σε αναλυση! και φυσικο ειναι να μην ανοιγει.

οκ.αλλα πως γινεται σε αλλο k700i να τις περνει;πειτε μου & καμια καλη σελιδα για παιχνιδια κ.α.

Link to comment
Share on other sites

οκ.αλλα πως γινεται σε αλλο k700i να τις περνει;πειτε μου & καμια καλη σελιδα για παιχνιδια κ.α.

 

αμα τις παιρνει το αλλο κινητο,ισως εσυ χρειαζεσαι μια αναβαθμισουλα.

τωρα για παιχνιδια και τα παιρετερω μπες εδω ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που θα βρω το King Kong;(εκτός απ'το mycosmos φυσικά!)

 

:rolleyes: δεν :worry: καλυτερα εδω.ισως βρεις κατι:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το έχει ρωτήσει κ'άλλος αυτό αλλα που να διαβάζω 300 σελίδες (έχουμε και δουλειές :P)

Αυτός ο ενοχλητικός ήχος όταν τραβάω φώτο η βίντεο πώς σταματάει;;; (δοκίμασα να αλλάξω προφιλ σε αθόρυβο αλλα τπτ!)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το έχει ρωτήσει κ'άλλος αυτό αλλα που να διαβάζω 300 σελίδες (έχουμε και δουλειές :P)

Αυτός ο ενοχλητικός ήχος όταν τραβάω φώτο η βίντεο πώς σταματάει;;; (δοκίμασα να αλλάξω προφιλ σε αθόρυβο αλλα τπτ!)

Αν εχεις την Vodafone εκδοση δεν γινεται τιποτα.

Αν εχεις το κανονικο, το βαζεις στο αθορυβο και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...