Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτη η εκδοση ομως ειναι διαθεσιμη απο για αναβαθμιση απο το ιντερνετ?? Αν καποιος την εκανε να μας πει!
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera sas!!! Na sas kano mia erotisoula??? :blink: Kserete kapoio programa me to opoio na metatrepso .avi arxeia video se 3gp???

Euxaristo prokatabolika!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera sas!!! Na sas kano mia erotisoula??? :blink: Kserete kapoio programa me to opoio na metatrepso .avi arxeia video se 3gp???

Euxaristo prokatabolika!!! ;)

 

καλησπερα.εδω μπορεις να βρεις αυτο που ζητας ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Apoti ksero sta perissotera sonyericsson ta joysticks einai gia petama kai olo xalane.Exei o aderfos mou ena k700i kai einai se tragiki katastasi to joystick. yparxei kapoia lysi oste na diorthothei esto kai ligo to provlima ayto?
Link to comment
Share on other sites

η τύχη παίζει σημαντικό ρόλο

 

εμένα το κινητό 1 χρόνο μετά δεν έχει δημιουργήσει τέτοιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ενα ασχετο πραμα με καει, που εχω το ericsson k700i vodafone live (γιατι ηταν φθηνοτερο) και ενω εχω την βάση απο το P900 ,δεν μπορω να το κανω Update firmware επειδη ειναι κλειδωμενο απο τοn provider :(
Link to comment
Share on other sites

Από τον 5ο μήνα χρήσης του Κ700 μου εμφάνισε προβλήματα το joystick! Και δεν είμαι μόνο εγώ, είναι κόσμος και κοσμάκης!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Από τον 5ο μήνα χρήσης του Κ700 μου εμφάνισε προβλήματα το joystick! Και δεν είμαι μόνο εγώ, είναι κόσμος και κοσμάκης!!!!!!!!!

εως τωρα εχουν πουληθει 100000 κινητα k700i,ε καποια θα εχουν ελλατωματικο joystic και καποια οχι.αποψη μου ειναι οτι ελλατωματικο joystic εχει μια μικρη μεριδα.

η εισαι απο τους τυχερους και επεσες σε "κακο" joystic..η μαλλον εσυ δεν το μεταχειριστηκες καλα.

εγω εχω το κινητο απο περυσι τον ιουλιο!! και το κινητο το εχω μ@***** στην κυριολεξια,ατελειωτες ωρες gaming και ο μοχλος παραμενει οπως εχει και καλυτερος σε αισθηση απ'οτι οταν το ειχα αγορασει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 5 games!και παιζω μονο τα 2.δεν μπορω για παραπανω γιατι η μπαταρια δεν αντεχει,αντε να παιζω κανενα 10λεπτο την ημερα.

παιζω συνεχεια arcanoid,billiards and solitaire!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To billiards της εταιριας THQ?Αν δεν ειναι αυτο μπορεις να μου το στειλεις με e-mail στο : stefanos.blacknight@gmail.com?
Link to comment
Share on other sites

Έχω περασμένα πάρα πολλά παιχνίδια, πάνω από 40, αλλά όπως προαναφέρθηκε αδειάζουν την μπαταρία πολύ γρήγορα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

To billiards της εταιριας THQ?Αν δεν ειναι αυτο μπορεις να μου το στειλεις με e-mail στο : stefanos.blacknight@gmail.com?

μπες στο briefcase μου και κατεβασε'το ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Thnx!

Μηπως ξερετε καμια σελιδα στο ιντερνετ με χωρο πανω εως 50MB χωρις ιδιαιτερους περιορισμους?Οχι απο εκεινες που πρεπει να περιμενεις για να κατεβασεις something

Link to comment
Share on other sites

Thnx!

Μηπως ξερετε καμια σελιδα στο ιντερνετ με χωρο πανω εως 50MB χωρις ιδιαιτερους περιορισμους?Οχι απο εκεινες που πρεπει να περιμενεις για να κατεβασεις something

 

Aν αναφέρεσε σε αρχεία http://www.streamload.com

ή το Briefcase του Pathfinder

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς κανένα προγραμματάκι freeware για το ppc μου ώστε να δουλεύει σαν απλό gps? Δηλ. να δείχνει αποστάσεις, κατευθύνσεις, υψόμετρο κ.α.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αρχιζω να ανεβαζω mobile Stuff!Συντομα θα το τελειωσω γιατι και ο χρονος μου ειναι περιορισμενος (μου τον τρωει το φροντιστηριο!)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ρύθμιση για τη φωτεινότητα της Οθόνης; Ξέρω πως δεν υπάρχει κλείδωμα τηλεφώνου , μήπως και για τα 2 υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει τα παραπανω , αν ναι πια είναι αυτή;

 

 

Επίσης είμαι μεταξύ 3 bluetooth handsfree

 

Motorola hs-805 Nexus 29E

Siemens HHB-600 39E

Jabra BT150 39E

 

Τα έχει χρησιμοποιήσει κανείς με το Κ700i;

Για το Μοtorola οι γνώμες είναι 50-50. Έχει πράγματι πρόβλημα με τον ήχο , γιατί το γεγονός ότι παίρνει κανονική μπαταρία είναι πλεονέκτημα και όχι μειονέκτημα για μένα.

Για τα άλλα 2 δεν έχω βρει και πολλά πράγματα To handsfree που ήταν στο πακέτο όταν πήρα το τηλέφωνο το θεωρώ αναξιόπιστο λόγο τρόπου σύνδεσης (θεωρώ ότι είναι θέμα χρόνου να χαλάσουν τα βύσματα και να μην κουμπώνει σωστά-ο πωλητής στο Γερμάνό μου είπε χαρακτηριστικά " Είναι sony , που σημαίνει ότι θέλει να το προσέχεις όταν κουμπώνεις τον φορτιστή , είναι προβληματικα όλα τα sony εκεί" -Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι μύθος;) , οπότε ψάχνω για εναλλακτικό τρόπο επικοινωνίας

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τις τελευταίες μέρες μου εμφανίστηκε ένα προβληματάκι. Δεν μπορώ να ακούσω ραδιόφωνο μέσω των ακουστικών, ενώ αν ενεργοποιήσω το μεγάφωνο ακούγεται μια χαρά. Για άλλους ήχους του κινητού και ως handsfree δουλέυει μια χαρά. Το έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα; λέτε να κάνω καμιά αναβάθμιση; Τελευταία αναβάθμιση τον Μάρτιο έκανα.. :O
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ''ακομη δεν το πηρα''και εχει καταγρατσουνιστει η οθονη!Τι προστατευτικα υπαρχουν στην αγορα?Εκτος απο θηκες γιατι χαλανε ολη την εικονα του κινητου
Link to comment
Share on other sites

Aπο το handsfree bluetooth μπορεις να ακους και μουσικη?(ΜΠ3)

 

Δεν αναφέρομαι σε handsfree bluetooth, για τα απλά ακουστικά handsfree που έχει μέσα το κουτί μιλάω.. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είναι τα αρχεία sdp;;;; Μόλις έλαβα ένα χθες και κόλλησε κι έκανε επανεκκίνηση το κινητό. Υποτίθεται ότι είναι αρχεία online streaming;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...