Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω ποσο αλλα αν σκευτεις οτι η αλλαγη joestick κανει 60 ευρω(φαντασου η οθονη) ισως δεν αξιζει αφου το Κ700 ολοκληρο πρεπει να κανει 120.

Για τις παραπανω τιμες δεν ειμαι σιγουρος,οποτε καλητερα ρωτα.

Η omnitec ειναι αρκετα εξυπηρετηκη(βρισκεται στην παπαναστασιου,εχοντας κατευθηνση προς χαριλαου λιγο πριν τη διασταυρωση της με την νεα εγνατια,στην αριστερη πλευρα.

 

Bασικά ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια macnick, αλλά τελικά παίζει κονέ στα κεντρικά της αντιπροσωπείας, οπότε η δουλειά θα γίνει εκεί... ;)

Όσον αφορά την omnitech, έχω εμπειρίες από service σε Samsung E700 και, δυστυχώς, δε θα μπορούσα να πω πως είναι και οι πιο θετικές... :worry:

Γενικά πιστεύω πως σαν το πρώην service "Σουηδική τηλεφωνία - Ericsson" που ήταν στη Βούλγαρη δεν υπάρχει... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά μου έχει βγάλει μια ένδειξη ( ένα κόκκινο βελάκι ) δεξιά ακριβώς απο την ένδειξη του σήματος.. ξέρει κανείς τι είναι ? Έψαξα στο manual αλλα δεν βρήκα τπτ ..

Επίσης θέλω να ρυθμίσω το κόστοσ κλήσης αλλα δεν μπορώ .. στο manual λέει να πάω ρυθμίσεις > κλήσεις > Διάρκεια και κόστος > Κόστος κλήσης επιλογές μπλαμπλα .. έλα όμως που το δικό μου κ700 δεν έχει την επιλογή Κόστος κλήσης! Μήπως αυτό συμβαίνει λόγω firmware? έχω R2A. Να σημειωθεί οτι έχω κάρτα και όχι σύνδεση ..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου έχει βγάλει μια ένδειξη ( ένα κόκκινο βελάκι ) δεξιά ακριβώς απο την ένδειξη του σήματος.. ξέρει κανείς τι είναι ? Έψαξα στο manual αλλα δεν βρήκα τπτ ..

Επίσης θέλω να ρυθμίσω το κόστοσ κλήσης αλλα δεν μπορώ .. στο manual λέει να πάω ρυθμίσεις > κλήσεις > Διάρκεια και κόστος > Κόστος κλήσης επιλογές μπλαμπλα .. έλα όμως που το δικό μου κ700 δεν έχει την επιλογή Κόστος κλήσης! Μήπως αυτό συμβαίνει λόγω firmware? έχω R2A. Να σημειωθεί οτι έχω κάρτα και όχι σύνδεση ..

για το δευτερο που ρωτας δεν γνωριζω,οσο τωρα για το βελακι ειναι οι ενδειξει οτι εχεις αναπαντητες κλ.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Paidia poio einai to kalitero programma gia apothikeysi contacts k sms ston hy?

 

Sto bluetooth poia com vazo? To my phone explorer den mou leitourgei...den anagnorizei to til.

 

Sygnwmi gia ti xazi erwtisi alla xrisimopoiw to k700 proswrina epeidi to d500 mou epese apo ton 4o orofo:(

Link to comment
Share on other sites

Το Κ700 υπαρχει ακομα το πουλανε παντου?

Στο πλαισιο δεν το εχει :(

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θέλω να ρυθμίσω το κόστοσ κλήσης αλλα δεν μπορώ .. στο manual λέει να πάω ρυθμίσεις > κλήσεις > Διάρκεια και κόστος > Κόστος κλήσης επιλογές μπλαμπλα .. έλα όμως που το δικό μου κ700 δεν έχει την επιλογή Κόστος κλήσης! Μήπως αυτό συμβαίνει λόγω firmware? έχω R2A. Να σημειωθεί οτι έχω κάρτα και όχι σύνδεση ..

 

Πρέπει να το υποστηρίζει το δίκτυο, και από ότι γνωρίζω κανένα δίκτυο στην Ελλάδα δεν το υποστηρίζει...

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

μάαααλιστα .. θνξ. Πάντως η κάμερα είναι Χάλια με κεφαλαίο Χ ... δηλαδή ήμαρτον είναι πιο αργή και απο το προπέρσινο samsung της κοπέλας μου (ε700 αν θυμάμαι καλά) .. και από ποιότητα .. απογοητευμένος.. τώρα θα μου πείτε τι περίμενες . Ε τουλάχιστον κάτι καλύτερο απο αυτό που είδα .. και δεν περιμένω καμιά βελτίωση απο firmware update μιας και έχει ήδη την κάμερα 3.10 .

 

/cheers

Link to comment
Share on other sites

paidia pos mporoume na kanoume format to kinito .

den 3ekinaei kai thelo na to kanw format o kinito mu

 

 

Αν δεν ξεκιναει ωστε να κανεις master reset δοκιμασε να κανεις την αναβαθμιση με recovery mode απο την σελιδα της SE. Για πληροφοριες κοιταξε στο topic με θεμα την αναβαθμιση του Κ700

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε φωτογραφιες,Παρτε το καινουργιο Sharp ή Παρτε μια ΝΙΚΟΝ 3100 με 3.2 megapixels και ειστε ενταξει!!Αν θελετε καλες φωτογραφιες κατεβαστε την αναλυση!

Τελικα με την μνημη των 512ΜΒ τι εγινε?Πηγα Σερβια και αχ τι επαθα!!!Κοιταξτε στο thread της cosmote να δειτε τι εκαναν τα παλιο-κλεφτρονια!

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε φωτογραφιες,Παρτε το καινουργιο Sharp ή Παρτε μια ΝΙΚΟΝ 3100 με 3.2 megapixels και ειστε ενταξει!!Αν θελετε καλες φωτογραφιες κατεβαστε την αναλυση!

Τελικα με την μνημη των 512ΜΒ τι εγινε?Πηγα Σερβια και αχ τι επαθα!!!Κοιταξτε στο thread της cosmote να δειτε τι εκαναν τα παλιο-κλεφτρονια!

 

:rolleyes: :rolleyes: :wacko: με χαμηλοτερη αναλυση,εσυ βγαζεις καλυτερες photo :w00t:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σωστα για την αναλυση που εχει βγαζει καλες φωτορφαφιες.

εχω συγκρινη φωτογραφιες απο GX20 και κ700 και επαθα πλακα(στον υπολογισυη βεβαια γιατι στα κινητα σιγουρα το sharp κερδιζει τη μαχη λογο οθονης)

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναι,με καλυτερη ποιοτητα απο την 640Χ480!Καπου στα 170Χ...!

καλυτερη ποιοτητα,δεν νομιζω..απλα ετσι σου φαινεται εσενα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oχι..δε μου φαινεται!Οταν ειναι σε 640Χ480 Η εικονα φαινεται καπως αλλοιωμενη ενω σε μικρη αναλυση πολυ καλυτερα...Να στειλω αν γινεται 2 εικονες για να δειτε!
Link to comment
Share on other sites

Paidia geia sas! Me thn epidothsh ths cosmote exw paraggeilei to k700 kai tha mou erthei se mia vdomada! Mipws xerete an tha exei sxetika kainourio firmware h tha exei auto pou eixe otan prwtovghke? Akousa oti me palia firmware exei xamhlh autonomia. Ti isxyei gia opoion to agorazei twra??? Euxaristw!
Link to comment
Share on other sites

Paidia kai ego thelo na rwtiso...

Arxisa na to xrisimopoiw edo kai 1 vdomada.

Exo to sw R2AE033 K CAMERA 3.10

H mpataria krataei me arketi xrisi 2 meres me to zori...to exo se power save mode vevaia....Yparxei kapoio allo sw version pou anevazei tin apodosi tis mpatarias?

Eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα k700i. Θέλω να ρωτήσω έχει βγάλει κανείς το πλαστικό κάλυμα των υποδοχών φόρτισης και ακουστικών και αν ναι του έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα σκόνη υγρασία κτλ; Ρωτάω γιατί είχε λασκάρει (ήταν ελλατωματικό από την αρχή) και αρνήθηκαν να το επισκευάσουν λεγοντάς μου ότι το κομμάτι αυτό είναι εκτός εγγύησης και είναι από φυσιολογική φθορά. Επίσης το έχει αλλάξει κανείς που και με τι κόστος; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα k700i. Θέλω να ρωτήσω έχει βγάλει κανείς το πλαστικό κάλυμα των υποδοχών φόρτισης και ακουστικών και αν ναι του έχει παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα σκόνη υγρασία κτλ; Ρωτάω γιατί είχε λασκάρει (ήταν ελλατωματικό από την αρχή) και αρνήθηκαν να το επισκευάσουν λεγοντάς μου ότι το κομμάτι αυτό είναι εκτός εγγύησης και είναι από φυσιολογική φθορά. Επίσης το έχει αλλάξει κανείς που και με τι κόστος; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

εγω το εβγαλα μετα απο 2 μηνες απο την αγορα του,γιατι δεν κουμπωνε καλα,και πεταγοταν σαν ****,με αποτελεσμα να ειναι πολυ αντιαισθητικο!

απο τοτε εχουν περασει 1 χρονος και δεν μου εχει δημιουργηθει κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση να σας κάνω...

Στο Κ700 μπορείς να βάλεις επαναλαμβανόμενες υπενθυμίσεις στο ημερολόγιο (όπως επετείους);

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο με πρόγραμμα απο το pc

(μη ρωτάς σε όλα τα forum ρώτα σε 1 και για τα 3 :)

 

στο κ750, w800, υπάρχει η δυνατότητα αλλα χτυπάει στις 9 το πρωί της ημέρας που έχεις ορίσει καμία άλλη ώρα!

Link to comment
Share on other sites

εγω το εβγαλα μετα απο 2 μηνες απο την αγορα του,γιατι δεν κουμπωνε καλα,και πεταγοταν σαν ****,με αποτελεσμα να ειναι πολυ αντιαισθητικο!

απο τοτε εχουν περασει 1 χρονος και δεν μου εχει δημιουργηθει κανενα προβλημα.

Ωραία. Ρώτησα επειδή αφήνει αρκετά κενά για να εισχωρήσει σκόνη και υγρασία. Αλλά αφού είναι όλα οκ δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Αν έχει δημιουργήσει σε κάποιον άλλο πρόβλημα ας το αναφέρει. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το Κ700i (7 μηνών) μαζί με το HBH-660, ο συνδιασμός τους μου παρουσιάζει συνέχεια προβλήματα. Ενώ είναι συνδεδεμένα κανονικά ξαφνικά ενώ με παίρνουν και είναι σε ακτίνα ενός μέτρου δεν χτυπάει το ακουστικό.

Δοκίμασα το ακουστικό με Sharp και δούλευε καταπληκτικά, το δοκίμασα και με ένα T68i που είχα και επείσης δουλεύει σωστά.

Θέλω να ρωτήσω λοιπόν αν θέλει αναβάθμιση λογισμικού το K700i ή αν έχει πρόβλημα από τη μάνα του. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

νεο bug :scared: απο την εκδοση R2AY004.Ενω κανω συνδεση bluetooth και περιμενω να μου ερθει η εικονα,ερχεται κανονικα,την αποθηκευω και μετα, η συνδεση κλεινει,και πρεπει να ξαναενεργοποιησω παλι το bluetooth!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...