Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστω!

Να σαι καλα!

Μια τελευταια ερωτηση:Που μπορω να βρω τα service center της se στην Αττικη;Πηγα στο site τους και δεν βρηκα τιποτα!Στη Γλυφαδα εχουν κανενα!

 

Μπορείς να τα βρεις εδώ (είναι σε μορφή pdf) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους, ξέρει κάποιος τη τελευταία version του Λογισμικού.

Ευχαριστώ.

 

Για τα original είναι η R2AY ;)

Link to comment
Share on other sites

μολις εχθες πηρα το κ700ι με επιδοτηση και θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να το κρατησω η να το δωσω γιατι εχω ενα qtek 8020 τι γνωμη εχετε?
:shoot: Lan Games? ONLY Medal of Honor
Link to comment
Share on other sites

μολις εχθες πηρα το κ700ι με επιδοτηση και θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να το κρατησω η να το δωσω γιατι εχω ενα qtek 8020 τι γνωμη εχετε?

Εξαρτάτε από το τι θες.

Αν σε καλύπτει ένα εύχρηστο εύχριστο και στιλάτο που έχει και κάποιες multimedia επεκτάσεις τότε κράτα το K700.

Εαν όμως θες κάτι παραπάνω, θες ένα smartphone, για να έχεις ότι προγράμματα βάλει ο νούς σου, και ότι ευκολία θες, με ότι αυτό όμως συνεπάγεται όπως αυξημένο όμως βάρος και διαστάσεις, περισσότερη φροντίδα, κλπ. τότε πάρε το qtek.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όλοι έχουμε τα ίδια προβλήματα!!! :!:

Ναι, τα αντικαθιστούν αλλά με το αζημίωτο φυσικά!!! :(

Στη Θεσσαλονίκη, στο service center της Δωδεκανήσου για το connector που τους ρώτησα μου απάντησαν ότι κοστίζει 14€, το Quickshare αυτοκολλητάκι 3€ ενώ όλη η πρόσοψη 45€!!! :cry:

 

Ξεκάρφωτος στην Πατρα για ενα Δικαστηριο, περιμενοντας να ερθει η ωρα να μαρτυρησω για την αληθεια του γεγονοτος, πηγα διπλα στο ericcson center και μου εβαλε το αυτοκολλητο quickshare εντελως δωρεαν.

Τον ευχαριστησα και εφυγα...:)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Πείτε ρε παιδιά κανένα καλό μαγαζί για (δωρεάν) αναβάθμιση του κ700 στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ή έστω λίγο παραέξω.

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες βρεθηκα για κατι δουλειες στα Ιωαννινα..σκεφτηκα δεν παω μια βολτα απο το service της ericsson.πηγα λοιπον και βρηκα εκει τον υπευθυνο και του ειπα τα σχετικα οτι το κινητο επανεκκινει μονο του και οτι δεν χτυπαει ο τονος οταν λαμβανω μυνηματα.το παιδι εκει μου ζητησε το αποκομμα της αποδειξης παραγμα που δεν το ειχα και τελικα μου αποφασισε να κανει την αναβαθμιση μεσω εγγυησης.το αφησα και πηγα και το πηρα μετα απο 1 ωρα,μου ειπε οτι περασε καινουργιο software και οτι δουλευει κανονικα,το πηρα να το χειρηστω και δεν εμπαινε στην camera,εβγαζε error.τελικα του το εδωσα να το ξανακανει αναβαθμιση.εγινε και η δευτερη αποπειρα αναβαθμισης και το κινητο ηταν στην αρχικη του κατασταση.οπως μου εξηγησε ο τεχνικος...μου ειπε οτι την καινουργια εκδοση μια την παιρνει και μια δεν την παιρνει το κινητο.τελικα μου ειπε να το αφησω εκει και να το στειλουν στα κεντρικα service στην πατρα και φυσικα με εξοδα δικα τους..το αποτελεσμα "πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενος

Υ.Γ. τελικα ισχυει κατι τετοιο η οι τεχνικοι δεν ηξεραν καλα τι εκαναν και τα κανανε "σαλατα"!!

τελικα σημερα πηγα και πηρα το κινητο,μου περασαν την τελευταια εκδοση λογισμικου.το επεξεργαστηκα στα χερια μου να δω εαν ειναι ολα καλα και διαπιστωσα οτι ειναι ok.το απογευμα ενας φιλος πηγε να μου στειλει μια photo,μου εβγαλε στην οθονη το μυνημα για να λαβω το αρχειο,πατησα οκ,πατησα παλι,δεν ανταποκρινοταν στην επιλογη,μετα πατησα no για να το αποριψω και παλι το κινητο δεν ανταποκρινοταν.αποτελεσμα να του βγαλω την μπαταρια για να ερθει στα ισα του.δεν ξερω τι να κανω..να το παω παλι η να το αφησω στην υσηχια του και να μην δουλευω καθολου το bluetooth.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από το site τις Sony Ericsson.. ειναι πολύ απλό. απλά σου στέλνει ένα sms και πατάς εγκατάσταση..

 

Αυτό είναι μόνο για να λάβεις τις ρυθμίσεις, ενώ αυτό που λέει ο kyriakos είναι και για ρυθμίσεις και για ενεργοποίηση της υπηρεσίας απο το δίκτυο ;)

Link to comment
Share on other sites

Mporeitai na mou peite an iparxei tropos na stelloume games sto sony eriicsson k700i mesw bluetooth?

εχει απαντηθει 100 φορες,μια αναζητηση δεν βλαπτει.!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αντε να το ξαναγράψω...(αν δεν το καταλάβεις διάβασε όλο το θέμα)

επιλέγουμε το αρχείο με κατάληξη .jar, και κάνουμε δεξί κλίκ, send to->Bluetooth->other device(την επόμενη φορά θα έχει το κινητό σου εδώ)

Link to comment
Share on other sites

Αφου ενεργοποιησεις το ΒΤ στο PC το στελνεις κανονικα απο το κινητο, οπως καθε αλλο αρχειο.

 

Μπορεις και απο το PC, να 'τραβηξεις' οτι θες απο το κινητο σου, αρκει να εχεις το καταληλο προγραμα. Λογικα το hanset manager θα κανει

Link to comment
Share on other sites

Αφου ενεργοποιησεις το ΒΤ στο PC το στελνεις κανονικα απο το κινητο, οπως καθε αλλο αρχειο.

 

Μπορεις και απο το PC, να 'τραβηξεις' οτι θες απο το κινητο σου, αρκει να εχεις το καταληλο προγραμα. Λογικα το hanset manager θα κανει

Esy me handset ta stelneis?

Το νέο παιχνίδι-μανία SUDOKU βρισκεται στο briefcase μου.
Link to comment
Share on other sites

exo akousei kati gia gps se k700i.mipos xerei kaneis pou mporo na vro kati sxetiko?

 

Αν υπάρχει κάτι τέτοιο σίγουρα θα είναι java εφαρμογή και θα παίζει μέσο gprs, αλλά δεν έχω ακούσει τίποτα για gps :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...