Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Ποια έκδοση λογισμικού έχεις, και

2) Μήπως αφαίρεσες την μπαταρία ενώ ήταν ανοικτό το κινητό ή

3) Εγκατέστησες κάποια εφαρμογή που επιχείρησε άμεση πρόσβαση στην κάμερα του τηλεφώνου; (Εννοώ να εκτελείς κάποια εφαρμογή και να τραβάς φωτογραφίες από εκεί.)

 

Υπαρχει τετοια εφαρμογη για το K700? Δεν νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι όμως υπάρχει. Δεν θυμάμαι το όνομά της αλλά υπάρχει. Μόλις έβγαλα φωτογραφίες, κόλλησε το κινητό και μετά είδα κι έπαθα για να ξαναλειτουργήσει. Η έκδοση του Δεκεμβρίου είναι παλιά.
Link to comment
Share on other sites

το κινητό το πήρα Δεκέμβριο κ δεν έχω κάνει καμία ανβάθμιση από τότε.δεν έβαλα καμία εφαρμογή που να έχει σχέση με την κάμερα.το ίδιο πρόβλημα μου είχε παρουσιάσει και ότν το πήρα αλλά μόνο μια φορά που το είχα ξεσκίσει γιατί το είχα φουσκώσει δίαφορα πράγματα.

δεν έχει σημασία αν του έκανες κάτι ή όχι

πήγαινέ το για service και άσε τους να το φτιάξουν

στην εγγύηση είναι τι σε νοιάζει?

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

emmmmmmmm ayto skeftika kai ego.tha pao se se service alla....................pou yparxoun se service? :O mipos kanenas me kana katalogo i kana site pou leei pou yparxoun?thx
Link to comment
Share on other sites

emmmmmmmm ayto skeftika kai ego.tha pao se se service alla....................pou yparxoun se service? :O mipos kanenas me kana katalogo i kana site pou leei pou yparxoun?thx

δεν νομίζω να είναι δύσκολο να μπεις στο www. sony-ericsson .com να πας στην Ελλάδα και να δεις τη λίστα με τα service centers

Τι το έχουμε το internet αν δεν το χρησιμοποιούμε?

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος πως μπορω να ξεκλειδωσω απο το PC το k700i μου free?θελω τον κωδικο κλειδωματος της συσκευης...Ξερω και την λυση 9volto αλλα ειμαι σε νησι και εδω δεν τα ξεκλειδωνει κανεις! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Σε αναμονή πατάς...

*>*<<*<

δεν καταλαβα ακριβως την διαδικασια???

 

Να ρωτησω,

ενας φιλος πηρε πριν λιγες μερες το κ700.οταν το παιρνουν τηλεφωνο δεν

λεει το αριθμο και απο κατω ρωταει απαντηση. αλλα του βγαινει ενα κουτακι με διαφορες επιλογες.πως μπορει να το αφαιρεσει?αμα ξερει κανεις....

 

και μια αλλη προσωπικη ερωτηση οταν ειμαστε στην λειτουργεια μπ3 για να ακουσουμε μπ3 πατωντας επιλογες βγαινει ενα παραθυρο που λεει βιντεο ισοστ.και τυχαια.τι σχεσει το βιντεο δεν μπορω να καταλαβω......

 

*= το αστεράκι !

< = αριστερά το κεντρικό πολυπλήκτρο

> = δεξιά το κεντρικό πολυπλήκτρο

 

Αυτό που συμβαίνει στον φίλο σου είναι bug παλιάς έκδοσης λογισμικού. Πες του να το πάει για αναβάθμιση, να πει τι ακριβώς συμβαίνει και με την καινούρια έκδοση θα φτιάξει.

 

Το βίντεο απλά σε πάει στα βίντεο σου στα οποία μπορεί να έχεις πχ ένα βιντεοκλιπ που θες να ακούσεις. Απλή συντόμευση είναι.

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

3erete pos mporo na to kanw otan px milao me kapion ton bazo se anamoni k ystera na paro enan allo thl eno o alos einai se anamoni? pao na to kano k d kanei tpt ti pezei to diktio den to ypostirizi h prepi na kaneis kamia energopiisi tpt; opios 3erei as mou pei :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

3erete pos mporo na to kanw otan px milao me kapion ton bazo se anamoni k ystera na paro enan allo thl eno o alos einai se anamoni? pao na to kano k d kanei tpt ti pezei to diktio den to ypostirizi h prepi na kaneis kamia energopiisi tpt; opios 3erei as mou pei :)

Πρέπει να έχεις δύο γραμμές, δηλαδή να έχεις Cosmote.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

exw ena K700i k skeftomai na to poulisw.poia tha itan mia logiki timi gia to K700 mou?(to exw 4 mines)skeftomai gyrw sta 200E.........kala einai?

 

130 και πολλά είναι !

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

re paidia na kanw 3 erwthsules?

1)exw voda live.....ama perasw thn teleftea mesw ths vashs tu p800 8a svhstei epitelus???

2)Telika pia einai h teleftea version???

3)pws ginetai na metatrepsw photo twn 1,5 mb bmp se jpg alla to megisto dinaton mege8os pu borei na dektei to k700+stis megistes dinates diastaseis???

Efxaristw ek twn prwterwn :rolleyes:

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

re paidia na kanw 3 erwthsules?

1)exw voda live.....ama perasw thn teleftea mesw ths vashs tu p800 8a svhstei epitelus???

2)Telika pia einai h teleftea version???

3)pws ginetai na metatrepsw photo twn 1,5 mb bmp se jpg alla to megisto dinaton mege8os pu borei na dektei to k700+stis megistes dinates diastaseis???

Efxaristw ek twn prwterwn :rolleyes:

 

Σου έχει ήδη απαντήσει ο φίλος powered στο άλλο thread που είχες θέσει το ερώτημά σου.

Δες στη διεύθυνση http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=845969#post845969

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

3erete pos mporo na to kanw otan px milao me kapion ton bazo se anamoni k ystera na paro enan allo thl eno o alos einai se anamoni? pao na to kano k d kanei tpt ti pezei to diktio den to ypostirizi h prepi na kaneis kamia energopiisi tpt; opios 3erei as mou pei :)

Αυτό με cosmote το έχω κάνει και χωρίς να έχω 2 γραμμές. Πρέπει να γίνεται με κάθε δίκτυο, ρώτα στο help desk του δικτύου σου.

Έχεις ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσης?

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

exw ena K700i k skeftomai na to poulisw.poia tha itan mia logiki timi gia to K700 mou?(to exw 4 mines)skeftomai gyrw sta 200E.........kala einai?

sorry φιλαράκι αλλά το Πλαίσιο το πουλάει 199+φπα εσύ θα το πουλήσεις 200 και μεταχειρισμένο?

 

γύρω στα 130 είναι μια καλή τιμή όπως είπε και ο multiPetros

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με cosmote το έχω κάνει και χωρίς να έχω 2 γραμμές. Πρέπει να γίνεται με κάθε δίκτυο, ρώτα στο help desk του δικτύου σου.

Έχεις ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσης?

Νομίζω ότι η Cosmote έχει 2 γραμμές έτσι κι αλλιώς.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η Cosmote έχει 2 γραμμές έτσι κι αλλιώς.

Δεν είναι ακριβώς 2 γραμμές απλώς μια υπηρεσία να μπορείς να βάζεις σε αναμονή κάποιον και να κάνεις άλλη κλήση κτλ.

2 γραμμές εννοούμε όταν έχουμε 2 ξεχωριστά νούμερα στην ίδια SIM τουλάχιστον εγώ έτσι το καταλαβαίνω.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...