Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσες μέρες κρατάει η μπαταρία του K700i? (με κλειστό ή ανοιχτό το τηλέφωνο το βράδυ και με χρήση κάθε μέρα-max 1 ώρα ομιλίας-)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πόσες μέρες κρατάει η μπαταρία του K700i? (με κλειστό ή ανοιχτό το τηλέφωνο το βράδυ και με χρήση κάθε μέρα-max 1 ώρα ομιλίας-)

 

Exoun anaferei polla problimata sxetika me tin bataria tous.egw prosopika to kinito to pira ligo prin ta xmas kai eixe perasmeni thn R2AA kai apo mbataria mou paei mia xara.girw stis 3 meres(kleisto omws ta bradia apo 12-7 peripou) :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεων συνέχεια...:-)

Σε έχει βολέψει το πληκτρολόγιο του?Μπορείς να γράφεις άνετα μηνύματα?

Το ελληνικό Τ9 που έχει εξυπηρετεί? Έχει hands free?

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεων συνέχεια...:-)

Σε έχει βολέψει το πληκτρολόγιο του?Μπορείς να γράφεις άνετα μηνύματα?

Το ελληνικό Τ9 που έχει εξυπηρετεί? Έχει hands free?

ωπα αδερφε ενα ενα.το πληκτρολογιο δεν μπορω να πω οτι μου δημιουργει καποιο ιδιαιτερο προβλημα.γραφω μια χαρα μηνυματα.και στο λεει καποιος που τα τελευταια 7 χρονια ειχε μονο ΝΟΚΙΑ.απο τ9 να με συμπαθας αλλα δεν το χρησιμοποιησα ποτε μου.τα hands free ειναι πολυ καλης ποιοτητος και ειναι μεσα στο κουτι δωρο.Γενικα σαν τηλεφωνο ειναι αρκετα καλο.εμενα προσωπικα με εχει αφησει πληρως ικανοποιημενο παροτι εδωσα ενα 7610 για να το παρω και δεν τοχω μετανοιωσει καθολου.γενικα η SE εχει ανεβει πολυ τον τελευταιο καιρο γιαυτο και με τραβηξε κοντα της.......... :rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί η παρακάτω ερώτηση. Δε βρήκα τίποτα ψάχνωντας. Η ερώτηση είναι η εξής: Στο pathfinder μερικά java παιχνίδια είναι zipped και το zip αρχείο έχει πολλά αρχεία μέσα. Επίσης μερικά αρχεία τα τοποθετεί σε subdirectories όταν κάνεις extract. Πως βάζεις αυτά τα παιχνίδια στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί η παρακάτω ερώτηση. Δε βρήκα τίποτα ψάχνωντας. Η ερώτηση είναι η εξής: Στο pathfinder μερικά java παιχνίδια είναι zipped και το zip αρχείο έχει πολλά αρχεία μέσα. Επίσης μερικά αρχεία τα τοποθετεί σε subdirectories όταν κάνεις extract. Πως βάζεις αυτά τα παιχνίδια στο κινητό;

metatrepeis to .zip se .jar kai to stelneis opws einai den to xezipareis!!xereis na to kaneis auto???prepei na pas prwta omws stis epiloges fakelwn sta windows kai na xetikareis kapoia options(apokripsi epektasewn kai krimmenwn arxeiwn pou leei)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε πρόσοψη για το κινητό; κάποιοι είχαν αναφέρει παλιότερα το e-bay..ισχύει;

ναιισχυει απο το e-bay. εχω παραγγειλει 3 φορες (και για κολλητους) .

ειναι 100% γνησιες αλλα κατι παιζει με την συναρμολογηση τους , δεν ειναι κολλημενα τα πλαστικα τους οπως της μαμακισιας.

μαλλον βρισκουν χυμα τα κομματια και τα συναρμολογουν μετα. δεν ειναι καθολου προβλημα παντως, απλα αν δεις το τζαμακι να κουνιεται καπως βγαλτο και κολησε το με logo.

καπου στα 15ευρω στοιχιζουν μαζι με τα μεταφορικα, και φτανουν σε 1 βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε πρόσοψη για το κινητό; κάποιοι είχαν αναφέρει παλιότερα το e-bay..ισχύει;

 

http://cnn.cn/shop/index.php?cPath=28_38 . Μπορείς να βρεις πρόσοψη και όλα τα ανταλλακτικά για k700i ;)

Link to comment
Share on other sites

metatrepeis to .zip se .jar kai to stelneis opws einai den to xezipareis!!xereis na to kaneis auto???prepei na pas prwta omws stis epiloges fakelwn sta windows kai na xetikareis kapoia options(apokripsi epektasewn kai krimmenwn arxeiwn pou leei)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μήπως ξερει κανείς που να κοιτάξω για να χρησιμοποιησω το κινήτο μας ως web cam! thanx

 

Δες στο http://k700.hitziger.net/index.php?id=infos&language=en#webcam

Πάντως για να ξέρεις δε μπορεί να κάνει video streaming μοναχά για photo snap.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

anytime my friend anytime ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Γινεται παιχνιδια του Τ610 να μπουν και στο Κ700 ??

Γιατι απο οσο το δοκιμασα δεν γινεται

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τελικα το χτυπησα και εγω το κινητακι και πραγματικα εχω μεινει ενθουσιασμενος.

Το καλυτερο απο ολα ειναι οτι ειχε τη τελευταια εκδοση λογισμικου ηδη περασμενη!

Εχω μονο ενα προβληματακι με τα MMS.

Εχω συνδεση ΤΙΜ και εκανα τη διαδικασια να στειλω μηνυμα ωστε να ενεργοποιηθει η υπηρεσια.

Ομως οταν μου στελνουν ΜΜS μου βγαζει οτι πρεπει να συνδεθω ειτε μεσω WAP ειτε μεσω Ιντερνετ για να τα δω.

Πρεπει να κανω τιποτα αλλο ή απλα εχει καθυστερησει να ενεργοποιηθει η υπηρεσια?

Εχω ακουσει απο φιλους μου οτι η ενεργοποιηση γινεται αμεσα μετα την αποστολη του μηνυματος.

Και κατι ακομα μπορειτε να μου προτεινετε ενα καλο και φθηνο καλωδιο για να συνδεω το κινητακι με το PC?

Ευχαριστω.

 

Το μπλε τριγωνάκι πάνω από το σήμα σου έχει ανάψει ?!

Αν όχι τότε κλείστο και ξανάνοιξε το για να πάρει το σήμα ενεργοποίησης.

Αν ναι τότε έλεγξε τις ρυθμίσεις wap εάν είναι επιλεγμένο το σωστό προφίλ.

Αν και εκεί είσαι οκ πάρε τους τηλ και θα το βρήτε το πρόβλημα.

Ελπίζω να βοήθησα κάπως :)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Γινεται παιχνιδια του Τ610 να μπουν και στο Κ700 ??

Γιατι απο οσο το δοκιμασα δεν γινεται

 

Το T610 έχει Java MIDP1.0 ενώ το K700i έχει Java MIDP2.0 3D

Υποθέτω πως αυτό πρέπει να φταίει ... :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Kalws irtha sto club toy K700, meta to T610 einai aksios antikatastaths to neo moy kinitouli,fantazomai oti pleon den toy leipei tipota san kinito (ektos apo ta 3G pou me afinoun adiaforh).

H erwthsh moy einai an mporw na hxografw mp3 apo to radiofono,to exw psaxei alla den to briskw,yparxei kanena kolpo?

Link to comment
Share on other sites

den yparxei tetoia epilogi katerina distixos!

kalo to kinito alla den psinei kai kafe! :-)

just a joke!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Kalws irtha sto club toy K700, meta to T610 einai aksios antikatastaths to neo moy kinitouli,fantazomai oti pleon den toy leipei tipota san kinito (ektos apo ta 3G pou me afinoun adiaforh).

H erwthsh moy einai an mporw na hxografw mp3 apo to radiofono,to exw psaxei alla den to briskw,yparxei kanena kolpo?

 

Welcome to club CaTeRiNa !

 

Να ηχογραφείς από το ραδιόφωνο , ..... όχι δεν μπορείς , με τίποτα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

den yparxei tetoia epilogi katerina distixos!

kalo to kinito alla den psinei kai kafe! :-)

just a joke!

 

E den nomizw oti tha htan too much, tosa exei epanw tou tha mporouse na kanei kai auto :)

Link to comment
Share on other sites

Το T610 έχει Java MIDP1.0 ενώ το K700i έχει Java MIDP2.0 3D

Υποθέτω πως αυτό πρέπει να φταίει ... :confused:

 

No no no!!!

Τα java παίζουν κανονικά! Έχω δοκιμάσει πάρα πολλά! Αυτά που δεν παίζουν με τίποτα είναι τα mophun (κατάληξη .mph)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...