Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλο bug στο κ700 ( τουλάχιστον στο δικό μου , απλό - τελευταία έκδοση λογισμικού ) . Την ώρα που το έχω συνδεδεμένο με το φορτιστή και φορτίζει , χτυπά εισερχόμενη κλήση και εμφανίζει μόνο τον αριθμό που καλεί ( όχι το όνομα ) .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias74 (15 Οκτ. 2004 , 19:35)

 

Μια και μιλάμε για bluetooth αντάπτορα επειδή σκοπεύω να αγοράσω ένα μέσα στην επόμενη εβδομάδα έχετε να προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο ή όλα το ίδιο είναι. Ο υπολογιστής μου είναι ένας φορητός toshiba με τρείς θύρες USB (το απλό).

 

Στα tim center και στην ηλεκτρονική Αθηνών με λιγότερα από 30 €. Επίσης κυκλοφορούν και κάτι trust με παραπλήσια τιμή. Δε νομίζω να έχουν και μεγάλες διαφορές μεταξύ τους.

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα σε ΤΙΜομαγαζο προχθες και δεν ειχαν ιδεα τι ειναι τα bluetooth adaptors.....(αμαν εκανα να την πεισω τη βλαμμενη οτι δε θελω bluetooth hadsfree) στην Πατρα ολα αυτα.
Link to comment
Share on other sites

MIA EWTISI---STO SITE http://www.vstuff.co.uk EXEI AMETRHTA JAVA GAMES GIA TO TWRINO MOU THL TO V600.

THN DEUTERA PERNW TO K700 AYTA TA GAMES LETE NA PAIZOUN?

AN TO EXEI DOKIMASEI KANEIS AS PEI

TO DOWNLOAD STO SITE EINAI FREE 100%

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (16 Οκτ. 2004 , 10:24)

 

μολις πηρα την ερκισον τηλεφωνο και υπαρχει καινουρια αναβαθμιση η R2AA.τρεξατε για αναβαθμιση

 

 

Για την Voda έκδοση...?! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε τη νέα έκδοση να δούμε τι κάνει.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καραρχάς ευχαριστώ τον stefangsm για την απάντησή του στο θέμα με τον bluetooth adaptor.

 

 

Ενημερωτικά όποιος θέλει να μετατρέψει βιντεάκια που έχει στον υπολογιστή του σε μορφή 3gp ώστε να τα παίζει το Κ700 συνιστώ το

Nokia Multimedia Converter 2.0.

 

Διαδικασία απλή (με το πάτημα ενός κουμπιού) και γρήγορη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν ξερω τι παιζει,ισως να μην εχει ενημερωθει ακομα το Online update αλλα τωρα μολις σηκωσα το τηλ. απο τη βαση και εχει παλι την R2L.η μας δουλεουν η ακομα δεν ενημερωσαν το site
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (16 Οκτ. 2004 , 13:49)

 

παιδες δεν ξερω τι παιζει,ισως να μην εχει ενημερωθει ακομα το Online update αλλα τωρα μολις σηκωσα το τηλ. απο τη βαση και εχει παλι την R2L.η μας δουλεουν η ακομα δεν ενημερωσαν το site

 

 

Και μένα μου είπαν ότι η τελευτέα έκδοση είναι η R2AA, προφανός δεν έχουν ενημερώσει ακόμα το site!!!! :cry: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (15 Οκτ. 2004 , 20:39)

 

Να ρωτήσω κάτι εδώ αμ ξέρετε μιας και στο thread του Κ500 δεν μου απαντούν.

Το Κ500 αξίζει τα λεφτά του? Επειδή νομίζω πως ναι μπορεί να μου κάποιος αν ξέρει πόσο κρατάει η μπαταρία του με μέτρια χρήση και αν παίζει ή τρίζει κανά καπάκι με την χρήση του κινητού?

 

δ ξερω για το Κ500 αλλα το Κ700 τριζει κ μαλιστα πολυ..

μου θυμιζει πολυ ψευτικο σε σχεση με το GX30 π.χ που ειναι αψογο στο θεμα αυτο ..

τριζει σε καναν αλλο η μονο σε μενα συμβαινει αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (16 Οκτ. 2004 , 17:20)

 

δ ξερω για το Κ500 αλλα το Κ700 τριζει κ μαλιστα πολυ..

μου θυμιζει πολυ ψευτικο σε σχεση με το GX30 π.χ που ειναι αψογο στο θεμα αυτο ..

τριζει σε καναν αλλο η μονο σε μενα συμβαινει αυτο ?

 

 

Σε εμένα πάντως δεν συμβαίνει :cool: :whistle:

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (16 Οκτ. 2004 , 14:16)

 

Και μένα μου είπαν ότι η τελευτέα έκδοση είναι η R2AA, προφανός δεν έχουν ενημερώσει ακόμα το site!!!! :cry: :whistle:

 

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το κ700 αυτές τις μέρες. Ξέρει κανείς εαν υπάρχει πρόβλημα με το τελικό σίγμα (στο t630 δεν υπήρχε το τελικό σίγμα στο phonebook!) ?

Επίσης που μπορεί κανείς να κατεβάσει το update R2AA?

Link to comment
Share on other sites

Το τελικό 'ς' δεν υπάρχει στο Κ700...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω αν ειναι bug αλλα το κινιτο οταν φτασει τις 158 επαφες στον καταλογο και παω να προσθεσω καποια αλλη μου σβηνει αλλες... τι να κανω? σιμβαινει και σε αλλους αυτο??

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις φτάσει τα 510 νούμερα τηλεφώνου;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

eppp ti akouw kainouria ekdosh gia non-live k700 ? h einai paramithia? tha paw na rotiso an einai na tin balo? aksizei ton kopo ? ti ftiaxnei as apadisi opios 3erei! Thanx michpan gia tin apadisi sou an k argises ala tespa,akoma d mou irthane ta plastika molis dw ti pezei tha sou ksanapw makari nanai eykolh h diadikasia gia na ta balo... :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sniperfg (16 Οκτ. 2004 , 22:15)

 

pedia gnorizi kanis pos na alaxo tus ixus sta minimata?na valus kapoius dikus mu?giati mu fenete oti den exi ayti tin epilogi..k kati akomi?i anavatmisi ginete dorean apo tin sony ericsson?

 

 

Δυστηχώς δεν αλλάζουν, μόνο αυτούς που έχει μέσα :(

Ναι είναι δωρεάν.

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4

Παιδια δεν ξερω αν ειναι bug αλλα το κινιτο οταν φτασει τις 158 επαφες στον καταλογο και παω να προσθεσω καποια αλλη μου σβηνει αλλες... τι να κανω? σιμβαινει και σε αλλους αυτο??

 

Στην μνήμη σου λέει πως έχεις 158 από τις 510 επαφές ?

Τις πέρασες όλες μαζί ή σταδιακά όταν έγιναν 158 σου παρουσίασε πρόβλημα ? Σε περίπτωση που τις έβαλες μαζικά επανεκίνηση έκανες ?

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thermastis

vre pedia exi kanis sas sinantisi provlima me tis ri8misis ton mms. emena den mou tis krataei. exo tin v.R2L001

 

Όχι κανένα. Τις ρυθμίσεις που λες σου τις στείλανε, τις κατέβασες ή τις πέρασες εσύ ?

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Καποιο bug πρεπει να παιζει με το κινητο και την sim.Εχω μεσα στο κινητο 114 αριθμους και προσπαθω να τα γραψω στην καρτα sim αλλα δεν με αφηνει και μου λεει πως ειναι γεματη η καρτα.

Γραφει μονο 19 αριθμους και μετα σταματαει.

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...