Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν θυμαμαι καλα υπαρχει μια σελιδα στο νετ που κανεις κατι χαζα και μετα σε αφηνει να το σωσεις και το στελνεις στην κινητουμπα μετα

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι θελω να φτιαξω κατι για την κορη μου

Πεζει και κανενα αλλο προγραμματακι γιατι αυτο ειναι λιγο μεγαλο που μου ειπες:(

 

Πολλά. Δωρεάν βέβαια δεν ξέρω κανένα.

Από τα καλύτερα (και μικρότερο από το image ready), είναι το ulead gif animator.

Link to comment
Share on other sites

το ulead gif animator.

ευχαριστω

ειναι αυτο που θελω Εισαι πρωτος:!: :!:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα σε ολουs κ χρονια πολλα.ξερει κανειs ti ρυθμισειs πρεπει να κανω στο κινητο μου για να στελνω e-mail.Λογαριασμο εχω στο mail.gr.

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρακαλώ την βοηθειά σας.

χθές το κινητό μου S/E 700i έστηλε απο μόνο του 4 mss σε άγνωστους πρός εμένα αριθμούς με τα σκετικά προβλήματα(διαμαρτυρίες των κατόχων).

Γνωρίζει κάτι κανείς άν ναι παρακαλώ την βοήθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα το είχες μέσα στην τσέπη, ξεκλειδώθηκε από μόνο του καθώς κινιόσουν και άρχισαν να πατιούνται τα κουμπιά χωρίς να το καταλάβεις. Την είχα πάθει κι εγώ έτσι με το ποδήλατο. Αλλά έστειλε κενά sms σε κάποιες από τις επαφές μου!

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το κινητό του mike40 έστειλε , και μάλιστα 4 φορές, mms σε άγνωστα νούμερα. Το να πατήθηκαν στην τύχη 4 διαφορετικά νούμερα του τύπου 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ είναι παραπάνω από απίθανο. Και σίγουρα ύποπτο. Αν και πιο πιθανόν είναι να σκάλισε κάποιος το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα πρέπει να σας ευχαριστήσω για το ενδιαφέρον σας να σας ευχηθώ τόσο σε σας όσο και σε όλα τα μέλη του myphone υγεία ,χαρά και η κάθε είδους επιθυμία σας να εκπληρωθεί μέσα στο 2007.Σας ενημερώνω ότι το κινητό μου δεν το ακούμπησε κανείς, το είχα στο πουκαμισό μου όπως πάντα. Στα εξερχόμενα μυνήματα φένεται οτι η παράδοση έχει γίνει ποιό μπροστά απο την αποστολή σε αριθμούς που μόνο ένας ήταν περασμένος στίς επαφές μου. Τα δε αρχεία που απεστάλησαν (φωτογραφίες) δεν υπάρχουν πουθενά αποθηκευμένες στο κινητό μου.

Εχω σοβαρό πρόβλημα γιατί στον ένα αριθμό που έγινε αποστολή το τηλέφωνο το έχει φίλη της γυναίκας μου και επειδή είχε κινούμενες καρδούλες υπέθεσε οτι με ενδιαφέρει και η κυρία της το γνωστοποίησε κιόλας στην γυναίκα μου.

Θα το ψάξω πολυ και οποίος μπορεί να με βοηθήσει θα του ήμουν ιδιαιτέρως ευνόμων.

Σας ευχαριστώ Πολύ.

Καλή Χρονιά σε Όλους

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο δύσκολο να σε βοηθήσουμε. Από την στιγμή που είσαι σίγουρος ότι δεν ακούμπησε κανείς το κινητό σου δεν μπορούμε παρά να κάνουμε σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Στο Κ700 δεν έχουμε symbian για να πάει το μυαλό μας σε κάποια "περίεργη" εφαρμογή που σου εγκατέστησε κάποιος.

 

Και το να πάει ένα μήνυμα με καρδούλες σε φίλη της γυναίκας σου, μάλλον σαν κακόγουστη φάρσα μοιάζει.

Ίσως θα έπρεπε να πάρεις ένα τηλέφωνο τον πάροχο σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

γεια χαρα.

οταν στελνω ενα θεμα απο κ700 σε κ750, δεν μου το ανοιγει το κ750,μου γραφει αγνωστη μορφη αρχειου.

ξερει κανειs κατι?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φυσικό είναι να μην το ανοίγει.

Δεν είναι συμβατά τα θέματα των Κ700 και Κ750.

Κανένα κινητό δεν παίρνει θέματα από διαφορετική συσκευή. Εκτός αν μιλάμε για "αφέρφια" πχ W800 και Κ750, όπου τα πάντα είναι ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα!!!

δεν το ηξερα αυτο,καθ'οτι λιγάκι

ψιλοασχετοs που ειμαι.

Σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει τροπος να μενει παντα το φλας αναμενο σαν φακος σαν το Κ750?

 

Ναι, γίνεται. Πας στις ιδιότητες στη φωτογραφική ή στο βίντεο (δεν το έχω κοντά μου τώρα για να δω) επιλέγεις φλας και καίει συνεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ακούς τον ήχο όχι από το ηχείο της συσκευής αλλά από τα ηχεία φορητού υπολογιστή που είναι σε σύνδεση bluetooth με το κινητό;

 

Διότι ο μεν φορητός το δίνει σαν επιλογή αλλά το κινητό μου δείχνει μόνο δυνατότητα επιλογής μεταξύ χειρισμού desktop, media player, pressentation.

 

***Το βρήκα! Αρκεί να δηλώσεις σαν hands-free το laptop.

Μόνο πάντως σε κλήση δουλεύει. Για τραγούδια (αναπαραγωγή) δεν νομίζω να γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ακούς τον ήχο όχι από το ηχείο της συσκευής αλλά από τα ηχεία φορητού υπολογιστή που είναι σε σύνδεση bluetooth με το κινητό;

 

Διότι ο μεν φορητός το δίνει σαν επιλογή αλλά το κινητό μου δείχνει μόνο δυνατότητα επιλογής μεταξύ χειρισμού desktop, media player, pressentation.

 

***Το βρήκα! Αρκεί να δηλώσεις σαν hands-free το laptop.

Μόνο πάντως σε κλήση δουλεύει. Για τραγούδια (αναπαραγωγή) δεν νομίζω να γίνεται...

 

Όχι, δεν γίνεται κάτι τέτοιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν γίνεται κάτι τέτοιο.

 

εννοείς για αναπαραγωγή τραγουδιών έτσι;

Διότι για τον ήχο της συνομιλίας το δοκίμασα και δουλεύει φίνα...

Link to comment
Share on other sites

εννοείς για αναπαραγωγή τραγουδιών έτσι;

Διότι για τον ήχο της συνομιλίας το δοκίμασα και δουλεύει φίνα...

 

Δουλεύει σε συνομιλία, αλλά για μεταφορά μουσικής δεν γίνεται.

Πρέπει να υποστηρίζει το πρωτόκολλο A2DP.Όταν κατασκευάστηκε το k700, δεν υπήρχε τέτοιο πράγμα:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia kai apo mena. loipon, 8a prospa8hsw na eimai sintomos. Agorasa to K700 mou ena sxedon xrono prin (me diskolia giati to pira tin epoxi pou to apesiran apo ta agora kai htan arketa disevreto). H xrhsh pou tou ekana afto ton xrono itan kanonikh kai xwris ipervoles. kana paixnidaki stin arxh kai liga tilefona. Na fantasteite eimai sto cosmote 120 kai pote den to exw cseperasei. Minimata de. exw csexasei pws douleuoun ...:). H monh kataxrhsh pou mporw na pw oti tou kanw einai akouw radio gia kana misawro ston gurismo mou apo douleia.

 

Twra sxetika me to provlima... otan menei afortisto gia miamisi mera (mporei kai 2 kammia fora, 8a sas gelasw) kai me pairnei kapoios kai enw h mpara ths mpatarias einai sto miso (ekei pou arxizei na ginetai portokali) kleinei. To anoigw h klhsh exei katagrafei ws anapanthth kai h mpataria fainetai sxedon adeia. To asteio ths ipo8eshs einai oti an to afiso isixo gia kammia wra i sta8mh ths mpatarias anevainei kai mporei na ginei akoma kai prasinh!!!!!!!!

 

Ti ftaiei loipon?

1.einai h mpataria mou? dikaiologeitai na to kanei afto meta apo ena xrono?

2. Mporw na tin paw sto service na epikalestv thn kakh leitourgia tis kai na mou tin allaxoun me mia kainourgia?

3. Se periptwsh pou den glitwnw tin agora kainourgias mpatarias pou mporw na vrw megaliterhs diarkeias mpataria(800-1100MAh), giati anexarthta apo to provlhma auto, h en logw mpataria nomizw oti einai apo tis xeiroteres pou kikloforoun stin agora kai forietai se tilefwno san to K700

4. Mipws ftaiei to logismiko pou deixnei alla ntallon h mpara ths mpatarias enw sthn pragmatikothta einai adeia (an ipo8esoume oti h mpataria den exei kammia vlabh). Ena flasarisma 8a eline to provlima? Epi thn eukairia, mporeite na mou 8unisete pws mporw na dw to firmware tou kinhtou kai mou lete poio einai to pio profato?

 

Euxaristw poli ek twn proterwn

Link to comment
Share on other sites

Το τέταρτο είναι φίλε μου. Το λογισμικό νομίζει ότι η μπαταρία έχει τελιώσει και κλείνει τη συσκευή. Όταν το λογισμικό κάνει refresh τότε επαναφέρει την ένδειξη της μπαταρίας στην κανονική στάθμη. Αν τύχει και σε πάρει κάποιος και η στάθμη είναι κάτω από το σημείο που αναφέρεις θα δεις ότι δεν θα κλείσει. Με μια αναβάθμιση θα λυθεί το πρόβλημα.

 

Για το λογισμικό: joystick δεξια, αστεράκι, joystick αριστερά, joystick αριστερά, αστεράκι, joystick αριστερά, αστεράκι.

>*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

μα με joystick πχ δεξιά δεν θα βγάλει πχ τις επαφές ή τα mp3 ή ότι άλλο εχεις βάλει εκεί σαν λειτουργία;;

βαλε ενα * πριν το tip.αν δεν γινει παλι,τοτε ακυρωσε την συντομευση προς τα δεξια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia kai apo mena. loipon, 8a prospa8hsw na eimai sintomos. Agorasa to K700 mou ena sxedon xrono prin (me diskolia giati to pira tin epoxi pou to apesiran apo ta agora kai htan arketa disevreto). H xrhsh pou tou ekana afto ton xrono itan kanonikh kai xwris ipervoles. kana paixnidaki stin arxh kai liga tilefona. Na fantasteite eimai sto cosmote 120 kai pote den to exw cseperasei. Minimata de. exw csexasei pws douleuoun ...:). H monh kataxrhsh pou mporw na pw oti tou kanw einai akouw radio gia kana misawro ston gurismo mou apo douleia.

 

Twra sxetika me to provlima... otan menei afortisto gia miamisi mera (mporei kai 2 kammia fora, 8a sas gelasw) kai me pairnei kapoios kai enw h mpara ths mpatarias einai sto miso (ekei pou arxizei na ginetai portokali) kleinei. To anoigw h klhsh exei katagrafei ws anapanthth kai h mpataria fainetai sxedon adeia. To asteio ths ipo8eshs einai oti an to afiso isixo gia kammia wra i sta8mh ths mpatarias anevainei kai mporei na ginei akoma kai prasinh!!!!!!!!

 

Ti ftaiei loipon?

1.einai h mpataria mou? dikaiologeitai na to kanei afto meta apo ena xrono?

2. Mporw na tin paw sto service na epikalestv thn kakh leitourgia tis kai na mou tin allaxoun me mia kainourgia?

3. Se periptwsh pou den glitwnw tin agora kainourgias mpatarias pou mporw na vrw megaliterhs diarkeias mpataria(800-1100MAh), giati anexarthta apo to provlhma auto, h en logw mpataria nomizw oti einai apo tis xeiroteres pou kikloforoun stin agora kai forietai se tilefwno san to K700

4. Mipws ftaiei to logismiko pou deixnei alla ntallon h mpara ths mpatarias enw sthn pragmatikothta einai adeia (an ipo8esoume oti h mpataria den exei kammia vlabh). Ena flasarisma 8a eline to provlima? Epi thn eukairia, mporeite na mou 8unisete pws mporw na dw to firmware tou kinhtou kai mou lete poio einai to pio profato?

 

Euxaristw poli ek twn proterwn

 

Και το δικό μου το k700 το έκανε αυτό από ένα σημείο και μετά.Δεν το πολυέψαξα γιατί άλλαξα κινητό.:p

Δεν νομιζω ότι φταίει ο μετρητής της μπαταρίας γιατί αφού το ξανάνοιγα είχε μπαταρία για αρκετές ώρες αναμονής.:worry:

Μάλλον δεν μπορεί να δώσει γρήγορα την απαιτούμενη ενέργεια(την στιγμή που απαντάς την κλήση) και γι αυτό σβήνει.;)

Ένα σέρβις, καλό θα του κάνει:D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...