Jump to content

Samsung Galaxy S Duos (S7562)


cayman84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα το προβλημα μου λυθηκε μονο με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

(αυτο που ηθελα να αποφυγω).Μαλλον δεν επαιξε κανενα ρολο το οτι εκανα

αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση που κυκλοφορησε και το μονο που ειχε μεινει πριν το σερβις ελυσε το προβλημα.Εφαγα στη μαπα ολο το στησιμο απο την αρχη αλλα τουλαχιστον γλυτωσα το σερβις.Αυτα σε πειπτωση που εχει καποιος το ιδιο προβλημα.Ευχαριστω...

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια εχει κανεις υποψη του καμια καλη θηκη για το κινητο?Ψαχνω σε πολλα site κ ασχετως που δε βρισκω πολλα,δεν βρισκω και κατι σε αυτο που ψαχνω,με υλικο σιλικονης δηλαδη
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις υποψη του καμια καλη θηκη για το κινητο?Ψαχνω σε πολλα site κ ασχετως που δε βρισκω πολλα,δεν βρισκω και κατι σε αυτο που ψαχνω,με υλικο σιλικονης δηλαδη

 

εδω http://www.extreme-mobile.gr/search?q=s7562 εχει αρκετες

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις υποψη του καμια καλη θηκη για το κινητο?Ψαχνω σε πολλα site κ ασχετως που δε βρισκω πολλα,δεν βρισκω και κατι σε αυτο που ψαχνω,με υλικο σιλικονης δηλαδη

Εδω

http://www.extreme-mobile.gr/search?q=Samsung+S7562+Galaxy+S+Duos+

 

kopromax ταυτόχρονη απάντηση ... :)

Edited by kaberos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , θα ήθελα να αναφέρω ότι ενώ έχω την λειτουργεία sim μόνο gsm (χωρίς 3g) και απενεργοποιημένα τα δεδομένα κινητού από την πρώτη μέρα που το πήρα η vodafone με χρέωσε 4 ημερήσιες συνδέσεις internet. Σε ερώτηση που τους έκανα μου είπαν ότι δεν ξέρουν γιατί και μου το απενεργοποίησαν από την εταιρία.Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικά με το ποιο πρόγραμμα τρέχει στο παρασκήνιο και μπάινει μόνο του στο internet χωρίς wi-fi και με χρεώνει.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά θα βγεί κάποια αξιόλογη Rom????

 

Δέσποινα ακόμη δεν έχει βγει κάτι.....υπομονή..!!

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους από Θεσσαλονίκη.

Πρωινή τιμή συσκευής από wind 199 e Μου είπαν ότι το κατέβασαν 100e

Διαθεσιμότητα πιθανώς από Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή υπάρχουν ελπιδες για το κοντινό μέλλον;

 

δυσκολο το βλεπω φιλε μου μιας και δεν υπαρχουν πολλοι που ασχολουνται με το συγκεκριμενο τηλ.

υπαρχει μια custom rom προς το παρον αλλά δεν προσφερει αξιολογες βελτιωσεις,ενω εχει και καποια bugs.φυσικα δεν γινεται ουτε overclock

την εχω δοκιμασει αλλά μετα απο μια μερα ξαναγυρισα στην τελευταια επισημη...την αυστριακη του ιανουαριου

οποτε περιμενουμε αν και σε κανα μηνα βλεπω να ερχεται το samsung grand... 5screen,dual core,1 gb ram

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος κατοχος ποσο καλη ανοιχτη ακροαση εχει ,αν εχει το All Share ωστε να συνδεεται με αλλες συσκευες samsung ασυρματα κ αν εχει καποιος την εφαρμογη ski tracks ....

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους από Θεσσαλονίκη.

Πρωινή τιμή συσκευής από wind 199 e Μου είπαν ότι το κατέβασαν 100e

Διαθεσιμότητα πιθανώς από Δευτέρα.

 

Όταν λες διαθεσιμότητα, εννοείς ότι θα τα έχουν στο κατάστημα ετοιμοπαράδοτο ή ότι θα μπορεί να γίνει παραγγελία??? Επίσης είναι επιβεβαιωμένη η τιμή? Γιατί φαίνεται πολύ χαμηλή για "Ελληνική" συσκευή... Μήπως παίζουν τίποτα μικρά γράμματα με συνδέσεις κτλ???

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες διαθεσιμότητα, εννοείς ότι θα τα έχουν στο κατάστημα ετοιμοπαράδοτο ή ότι θα μπορεί να γίνει παραγγελία??? Επίσης είναι επιβεβαιωμένη η τιμή? Γιατί φαίνεται πολύ χαμηλή για "Ελληνική" συσκευή... Μήπως παίζουν τίποτα μικρά γράμματα με συνδέσεις κτλ???

 

Κι εγω ετσι το κοβω γιατι αν ηταν χωρις μικρα γραμματα θα ειχε βουηξει ο τοπος στη διαφημιση.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Καλό βράδυ σε όλους

Επειδή και εγώ ήμουν δύσπιστος στην αρχή μίλησα με υπάλληλο και μου διευκρίνισε ότι είναι τιμή συσκευής χωρίς καμία άλλη υποχρέωση. Στο κατάστημα αυτό ( Βενιζέλου, για όσους ξέρουν από Θεσσαλονίκη) δεν ήξεραν πότε θα είναι διαθέσιμο. Στο κατάστημα Τσιμισκή μου είπαν ακριβώς τα ίδια αλλά ότι πιθανώς να το έχουν την Δευτέρα. Οπότε αφού και οι δύο τουλάχιστον για την τιμή μου είπαν τα ίδια πιστεύω να είναι πραγματική.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μολις το πηρα απλα μεχρι τωρα ενω εχω logarei κανονκα στο Κies δεν μου το βρισκει στο google play και ετσι δεν μπορω να εγκαταστησω απευθειας εφαρμογες η να πει αν ειναι συμβατες κτλ (εννοω απο τα windows)

ειναι συμβατο εσεις συνδεεστε?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μολις το πηρα απλα μεχρι τωρα ενω εχω logarei κανονκα στο Κies δεν μου το βρισκει στο google play και ετσι δεν μπορω να εγκαταστησω απευθειας εφαρμογες η να πει αν ειναι συμβατες κτλ (εννοω απο τα windows)

ειναι συμβατο εσεις συνδεεστε?

ευχαριστω

 

Κανονικότατα :):D

Link to comment
Share on other sites

Καλό βράδυ σε όλους

Επειδή και εγώ ήμουν δύσπιστος στην αρχή μίλησα με υπάλληλο και μου διευκρίνισε ότι είναι τιμή συσκευής χωρίς καμία άλλη υποχρέωση. Στο κατάστημα αυτό ( Βενιζέλου, για όσους ξέρουν από Θεσσαλονίκη) δεν ήξεραν πότε θα είναι διαθέσιμο. Στο κατάστημα Τσιμισκή μου είπαν ακριβώς τα ίδια αλλά ότι πιθανώς να το έχουν την Δευτέρα. Οπότε αφού και οι δύο τουλάχιστον για την τιμή μου είπαν τα ίδια πιστεύω να είναι πραγματική.

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση και τις χρήσιμες πληροφορίες...

 

Μήπως τους ρώτησες αν γίνεται να κάνεις κάποια παραγγελία-κράτηση για την κατοχύρωση της τιμής αλλά και της συσκευής ή απλά θα πρέπει να παίρνεις τηλέφωνο κάθε μέρα για να ενημερωθείς για την διαθεσιμότητα της συσκευής???

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος κατοχος ποσο καλη ανοιχτη ακροαση εχει ,αν εχει το All Share ωστε να συνδεεται με αλλες συσκευες samsung ασυρματα κ αν εχει καποιος την εφαρμογη ski tracks ....

 

Thnx

 

Μια απαντηση pls?

Link to comment
Share on other sites

Μια απαντηση pls?

 

Η ανοιχτή ακρόαση κατά τη συνομιλία είναι σε πολύ καλά επίπεδα! Δε νομίζω να έχεις κάποιο παράπονο σε σχέση με άλλες συσκευές...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Η ανοιχτή ακρόαση κατά τη συνομιλία είναι σε πολύ καλά επίπεδα! Δε νομίζω να έχεις κάποιο παράπονο σε σχέση με άλλες συσκευές...

 

Επιβεβαιώνω και εγω τα παραπάνω μιας και έχω το τηλέφωνο απο προχθές.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα…

Θέλω να θέσω ένα κρίσιμο ερώτημα..

Τώρα που η τιμή του εν λόγο κινητού τηλεφώνου έχει έρθει σε ορισμένα καταστήματα σε ανεκτά για το πορτοφόλι μου χρήματα θα ήθελα να ρωτήσω από τα 4 GB εσωτερικής μνήμης που διαθέτει, μόνο τα 1.8 GB είναι διαθέσιμα για αποθήκευση?

Και από την εμπειρία σας σε android εφαρμογές πόσο γρήγορα θα κορεστούν?

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα…

Θέλω να θέσω ένα κρίσιμο ερώτημα..

Τώρα που η τιμή του εν λόγο κινητού τηλεφώνου έχει έρθει σε ορισμένα καταστήματα σε ανεκτά για το πορτοφόλι μου χρήματα θα ήθελα να ρωτήσω από τα 4 GB εσωτερικής μνήμης που διαθέτει, μόνο τα 1.8 GB είναι διαθέσιμα για αποθήκευση?

Και από την εμπειρία σας σε android εφαρμογές πόσο γρήγορα θα κορεστούν?

 

Ναι μόνο τα 1.8

Εξαρτάται τι ζητάς.

Πάντως να ξέρεις δεν είναι για πολλά με αυτά τα specs και δε μιλάω μόνο για την Internal storage.

Έτσι κι αλλιώς άλλος είναι ο ρόλος του συγκεκριμένου κινητού.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Duos (S7562)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...