Jump to content

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (P3100 / P3110)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Huawei θεωρώ ότι είναι υποδεέστερο από το Samsung ειδικά στοιν ποιότητα της οθόνης...

 

Ωραια σ ευχαριστω φιλε...το eshop ξερω οτι ειναι αξιοπιστο..τωρα αν βγει τιποτα λαθος τι να πω!!Θα προσπαθησω να κανω αυτην την αγορα γιατι βλεπω αξιζει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nαι αλλά μην καθυστερείς γιατί όπως ανέφερα έχει ελάχιστο stock...

 

Α ναι σωστα...!!Τωρα με πιεζει αρκετα αυτο...τελος παντων!!Σ ευχαριστω φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω να προλάβω φίλε...ίσως παω σε κάποια άλλη επιλογή,λόγο του ότι δεν προλαβαίνω οικονομικα και χρονικά!! :/
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά...αν είναι θα το πάρω από το birdphone σε λιγο καιρό!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μένα παιδιά..απόκτησα λοιπον κ εγω το samsung wifi edition...αλλά έχω μια απορία..διάβασα όλα τα threads αλλά κ παλί η απορία παραμένει...έχω το προ 3ετιά στικάκι για 3g της Voda κ αναρωτιέμαι αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω στο tablet..προφανώς στην main port που φορτίζει κ το συνδέω με το στικάκι δουλεύει όμως?Το έχει δοκιμασει κανείς??Στο κατάστημα που ρώτησα ό "internet expert" μου απάντησε "μπορεί"!!!!!!Thanks in advance!!!
Link to comment
Share on other sites

E, αφού το έχεις γιατί δεν το δοκιμάζεις ο ίδιος?

 

Αν θέλεις γράψε και ποιο ακριβώς στικάκι της Voda είναι (Μάρκα, μοντέλο) γιατί δεν έχει βγάλει μόνο ένα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς το igo στο tablet? Το έβαλα και λόγο των σοφτ πλήκτρων κόβει λίγο από κατω.
Link to comment
Share on other sites

E, αφού το έχεις γιατί δεν το δοκιμάζεις ο ίδιος?

 

Αν θέλεις γράψε και ποιο ακριβώς στικάκι της Voda είναι (Μάρκα, μοντέλο) γιατί δεν έχει βγάλει μόνο ένα...

 

Το μοντέλο είναι το k3565-z κ δεν το δοκιμάζω η ίδια γιατί η voda αυτή την στιγμή έχει μόνο προπληρωμένες των 50ευρώ κ πρωσοπικά θεωρώ αμαρτία το να μην δουλεύει τελικά κ να τα "πετάξω"!!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι το ίδιο με αυτό που δίνουν αυτό τον καιρό στην προσφορά για το 7άρι Tab2 θα δουλεύει. Τουλάχιστον έτσι υποστηρίζει η Vodafone. Θα σου πρότεινα να επισκεφτείς ένα από τα καταστήματά τους μαζί με το tablet και το stickάκι μήπως μπορέσεις και βγάλεις άκρη...
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι το ίδιο με αυτό που δίνουν αυτό τον καιρό στην προσφορά για το 7άρι Tab2 θα δουλεύει. Τουλάχιστον έτσι υποστηρίζει η Vodafone. Θα σου πρότεινα να επισκεφτείς ένα από τα καταστήματά τους μαζί με το tablet και το stickάκι μήπως μπορέσεις και βγάλεις άκρη...

 

Οκ θα πάω σε καταστήμα τελικά αλλά το λογικό δεν είναι ότι αν το συνδέσω κ το αναγνωρίσει θα δουλεύει η αυτό δεν είναι δεδομένο???

Link to comment
Share on other sites

Αν το αναγνωρίσει (drivers) τότε πιστεύω πως θα δουλεύει κανονικά...

 

Μιλησα τηλεφωνικά με την Voda κ μου είπαν ότι δεν θα δουλέψει έτσι..γιατί η συσκευή ειναι wifi όποτε δεν μπορεί να δεχτεί δεδομένα 3g απο στικάκι...το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πάρω ένα ασύρματο wifi να βάλω την προπληρωμένη sim που έχει το στικάκι έτσι ώστε να το βλέπει σαν ασύρματο δίκτυο για να συνδεθεί!!!:wacko:

Πάντως ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση!!!:)

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα και εγω απο eshop με 289.90 το 3g με τα 16 gb

παρα πολυ καλο και ομορφο. ειχε την 4.0.3 πανω και αυτοματα μου εκανε αναβαθμισεις στην 4.1.1.

αλλαξε το interface καπως διοτι απο android πρωτη φορα πιανω στα χερια μου

Και flash εβαλα και παιζει αψογα.

 

Απλα να ρωτησω ποια ειναι η τελευταια εκδοση του android που κυκλοφορει για την συσκευη?

 

η 4.1.2?

 

η 4.2?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω μόνο να χρησιμοποιείς κανένα bluetooth headset και να μην βάζεις απευθείας το tablet στο αυτί...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Χαιρέτω την ωραία παρέα! Κάτοχος της ταμπλέτας και εγώ από σήμερα! Πολύ δυνατή συσκευή! Μόνο που όταν βλέπω ένα βίντεο στο YouTube σε full screen πως επιστρέφω πίσω στην σελίδα; Πατώντας το πλήκτρο επιστροφής δεν γυρνά! Αναγκάζομαι να πατήσω το home button για να φύγω από το βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

Μεγειές και καλοδούλευτο και σε σένα!

 

Περίεργο αυτό που περιγράφεις για το YouTube. Τουλάχιστον σε μένα δεν συμβαίνει κάτι αντίστοιχο και το Return λειτουργεί κανονικά. Φαντάζομαι χρησιμοποιείς την ενσωματωμένη εφαρμογή του YouTube ή μπαίνεις μέσω κάποιου browser?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την ευχή και για την άμεση απάντηση! Στον browser το κάνει μόνο, από την εφαρμογή YouTube το κοίταξα και είναι ΟΚ. Εσένα στον browser συμβαίνει το ίδιο με μένα;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα το δοκίμασα και στον browser και λειτουργεί κανονικά και εκεί το Return.

Κάποιο κοληματάκι θα παίζει στο δικό σου. Ποια έκδοση android φοράει?

Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα. Η 4.0.4. αλλά και η 4.1.1. έχουν θεματάκια με τον stock browser ακόμα και κρασαρίσματα σε διάφορα site. Όλα αυτά διορθώνονται στην 4.1.2. που φοράω και εγώ και που λογικά θα λάβεις και εσύ εντός του μήνα.

 

Προς το παρόν λοιπόν χρησιμοποίησε την ενσωματωμένη εφαρμογή του YouTube και μην παιδεύεσαι μέσω browser. Σου εύχομαι ξανά να το χαρείς γιατί πραγματικά είναι πολύ καλό μηχανάκι και θα δεις ότι δεν θα το αποχωρίζεσαι...

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, θα περάσω και την 4.1.2. Μπορεί να γίνει μέσω ΟΤΑ; Και κάτι ακόμα. Όταν βάζω την φωτεινότητα στο αυτόματο, μέσα στον browser η οθόνη γίνεται αρκετά σκοτεινή (χαμηλή φωτεινότητα). Θέλει κάποια ρύθμιση;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (P3100 / P3110)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...