Jump to content

myPhone Meeting ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ ωρα 8.00μμ-8.30μμ


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Psaxtiris (11 Ιούλ. 2004 , 14:35)

 

δεν πιστεύω ότι όσοι διαθέτουν auto-moto δεν θα προθυμοποιηθούν να εξυπηρετήσουν άλλα άτομα.... (λέμε τώρα..... :alien: )

 

 

 

Αν καταφερεις και πεισεις τον thanoskkk να ερθει, τοτε θα με βοηθησεις πολυ γιατι εχουμε βρεθει πολλες φορες και δεν νομιζω να εχει προβλημα να με παρει :happy:

 

Sorry για τα συνεχομενα ποστ αλλα δεν μπορω να απαντησω σε ολους μαζι :alien:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 176
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

HELLO!Sorry που ειχα χαθει λιγο αλλα ημουν για διακοπουλες το Σ-Κ... :cool:

Λοιπον....Για το Λεωφοριο απο το αεροδρομιο το στανταρ ειναι οτι δεν ανεβαζει κοσμο!!

Οσον αφορα την ωρα ειναι τετοια γιατι νωριτερα θα εχει αφορητη ζεστη και ενοχλητικο ηλιο!!

Επισης δεν εχω προβλημα να σας δωσω ενα κινητο για τυχον διευκρινησεις και οδηγιες για να ερθετε πιο ευκολα!

 

Μπορειτε ακομα (επειδη ανεφερθηκε το metro) να κατεβειτε στη σταση του metro Συγγρου-Φιξ και επο εκει να παρετε ενα απο τα λεωφορια που περνουν απο τη Συγγρου (Β2,Α2).

Αλλα η καλυτερη λυση ειναι να περασετε μια βολτα απο το http://www.oasa.gr/ (εχει αναφερθει και πιο πανω) και να βρειτε τα δρομολογια που σας βολευουν!!

 

Τελος πιστευω οτι με λιγη κατανοηση απο ολους το meeting θα γινει μια χαρα και θα εχουμε και καλη προσελευση.. :D

 

 

 

@Hunter ....Αν εχεις κατι καλο στο μυαλο σου και μπορω να βοηθησω στειλε μου PM.. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Leolipop (11 Ιούλ. 2004 , 10:58)

 

Προς τους :

 

lewton

spyros86

wayout

 

Προτεινετε ενα μερος στο κεντρο να βρεθουμε... ;)

 

ρε παιδιά δεν έχει νοήμα τώρα να κάνουμε 2-3 ξεχωριστά meeting...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος takissam (12 Ιούλ. 2004 , 00:21)

 

HELLO!Sorry που ειχα χαθει λιγο αλλα ημουν για διακοπουλες το Σ-Κ... :cool:

Λοιπον....Για το Λεωφοριο απο το αεροδρομιο το στανταρ ειναι οτι δεν ανεβαζει κοσμο!!

Οσον αφορα την ωρα ειναι τετοια γιατι νωριτερα θα εχει αφορητη ζεστη και ενοχλητικο ηλιο!!

Επισης δεν εχω προβλημα να σας δωσω ενα κινητο για τυχον διευκρινησεις και οδηγιες για να ερθετε πιο ευκολα!

 

Μπορειτε ακομα (επειδη ανεφερθηκε το metro) να κατεβειτε στη σταση του metro Συγγρου-Φιξ και επο εκει να παρετε ενα απο τα λεωφορια που περνουν απο τη Συγγρου (Β2,Α2).

Αλλα η καλυτερη λυση ειναι να περασετε μια βολτα απο το http://www.oasa.gr/ (εχει αναφερθει και πιο πανω) και να βρειτε τα δρομολογια που σας βολευουν!!

 

Τελος πιστευω οτι με λιγη κατανοηση απο ολους το meeting θα γινει μια χαρα και θα εχουμε και καλη προσελευση.. :D

 

 

 

@Hunter ....Αν εχεις κατι καλο στο μυαλο σου και μπορω να βοηθησω στειλε μου PM.. ;)

 

 

Στην διαδρομή προς το αεροδρόμιο εννοείται ότι ανεβάζει κόσμο. Το θέμα είναι αν κατεβάζει... Επειδή πηγαίνω αρκετά συχνά στο αεροδρόμιο, θυμάμαι ότι κάποιες φορές όταν πάταγε κάποιος το κουμπί για στάση τον κατέβαζε ο οδηγός σε στάση που έλεγε ότι περνάει το λεωφορείο του αεροδρομίου. Θα προσπαθήσω να μάθω τι παίζει...

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

κανονίκά τα λεωφορεία του αεροδρομίο όταν κατευθύνονται προς το αεροδρόμιο ανεβάζουν κόσμο μόνο ενώ όταν φεύγουν από το αεροδρόμιο κατεβάζουν μόνο στις στάσεις... τώρα αν αφήσει κανένας οδηγός δεν ξέρω αλλά είναι παρακινδυνευμένο... είναι και 3ε το εισιτήριο για τα λεωφορεία αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brebosgeo (12 Ιούλ. 2004 , 16:04)

 

mallon ennoei na brethoune kapou gia na kateboune mazi.

h kanw lathos?

 

 

Αυτο εννοω.

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλό νέο ειναι πως άνοιξε η διαδρομή βάρης - Κορωπίου. Αυτό βολεύει αυτούς που μένουν στα Μεσόγεια και παραλιακά των Μεσογείων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Leolipop (11 Ιούλ. 2004 , 08:58)

 

Προς τους :

 

lewton

spyros86

wayout

 

Προτεινετε ενα μερος στο κεντρο να βρεθουμε... ;)

 

 

Δεν είναι σίγουρο ακόμα με τι θα έρθω στο metting. Αν είναι για λεωφορείο είμαι οκ να συναντηθούμε. Στείλε μου με pm και το κινητό σου να σου πω κι εγώ το δικό μου να συναντηθούμε. Και όσοι άλλοι θα πάρετε το λεωφορείο από ακαδημίας που ξεκινάει όπως είπατε. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (12 Ιούλ. 2004 , 19:18)

 

Ενα καλό νέο ειναι πως άνοιξε η διαδρομή βάρης - Κορωπίου. Αυτό βολεύει αυτούς που μένουν στα Μεσόγεια και παραλιακά των Μεσογείων.

 

 

Για εσένα το κάνανε βρε :p . Αν είμαι Αθήνα θα έρθω κι εγώ.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (13 Ιούλ. 2004 , 00:42)

 

Δεν είναι σίγουρο ακόμα με τι θα έρθω στο metting. Αν είναι για λεωφορείο είμαι οκ να συναντηθούμε. Στείλε μου με pm και το κινητό σου να σου πω κι εγώ το δικό μου να συναντηθούμε. Και όσοι άλλοι θα πάρετε το λεωφορείο από ακαδημίας που ξεκινάει όπως είπατε. :)

 

 

6948585778

 

Περιμενουμε και αλλες συμμετοχες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GaY (13 Ιούλ. 2004 , 18:30)

 

Αν με θέλετε μπορώ να έρθω και εγώ... :o Να έρθω? :cool:

 

 

Θα έρθεις από το νησί μόνο για το meeting;

Μπράβο αφοσίωση...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μήνυμα από spyros86: Δεν θα μπορέσει να έρθει στο meeting :o

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείτε ο Hunter να με πάρει τηλέφωνο.

Υ.Γ. Δεν θα μπω για αρκετές ημέρες στο INTERNET λόγο μεγάλου προβλήματος στο PC. (τώρα μπαίνω απο αλλού) Ελπίζω παιδιά, να έρθω και να τα πούμε στο meeting. Nά'στε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Να και και η "ταμπελα" που θα προσπαθησω να βαλω στο μερος για να δωσουμε το στιγμα μας :p !!!

p.s. δανειστηκα το wallpaper που δημιουργησε ο gkr41...(ελπιζω να μην εχει προβλημα ;) ).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (14 Ιούλ. 2004 , 22:56)

 

Παρακαλείτε ο Hunter να με πάρει τηλέφωνο.

Υ.Γ. Δεν θα μπω για αρκετές ημέρες στο INTERNET λόγο μεγάλου προβλήματος στο PC. (τώρα μπαίνω απο αλλού) Ελπίζω παιδιά, να έρθω και να τα πούμε στο meeting. Nά'στε καλά.

 

 

μαλιστα κυριε , οτι πειτε :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...