Jump to content

Αξεσουάρ S3 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δωσε κανενα λινκ ρε Εφιαλτη απο Αμερικα για να παραγγειλω και εγω...Σε ευχαριστω....

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1311.R10&_nkw=otterbox+defender+samsung+galaxy+s3&_sacat=0&_from=R40 δικο σου φιλε το λινκ και ειναι ολα τα χρωματα !!!(πλην απο κανα 2 ολες οι αλλες ειναι USA εδω στο ελλαντα 57 ευρω ---αμερικη 23 dolllars δλδ 18 ευρω !!!)καποιοι γραφουν no ship to greece εμενα μου ηρθε κανονικα μετα απο 12 μερες....και μιλαω παντα για την defender.που ειναι και η TOP της Otter μπες στο site τους και δες.εχει και ποιο απλες.η defender αντεχει απο πτωση 3 - 4 μετρων.και μαλιστα και με την οθονη κατω να πεσει λογο του οτι εχει πλαστικο μπροστα δεν νιωθειιιι τπτ.ατην πισω πλευρα εχει αλλο πλαστικο και πιο πισω λαστιχο αντιολισθητικο ωστε και βρεγμενα χερια να εχεις δεν φευγει με τπτ.εννοιτε εχει καπακια για φορτιση και ακουστικα οποτε ξεχνας την σκονη.χεχεχεχε.μπες youtube και δες http://www.youtube.com/watch?v=CdlTYdRKB9o

Edited by efialtis1971
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σου απάντησε κανείς?

 

Καμιά απάντηση φιλέ τίποτα μουφα μου δείχνει νομίζω ... :ninja: :ninja:

 

Παιδια οι καρτες microsd οι 4 class σε σχεση με της 10 class εχουν καποια ουσιαστικη διαφορα γιατι θελω να παρω μια 16gb

για το κινητο και εφοσον στης καρτες βαζουμε μονο φωτο και βιντεο και οχι εφαρμογες ποιο το νοημα να βαλει καποιος την

10 class??Εγω αυτη που εχω στο s3 ειναι 8GB και ειναι 2 class και δεν εχω κανενα προβλημα... Τι λετε ????

 

Τελικα βρηκα και πηρα σε προσφορα kingston micro sdhc 16gb 10class στα 12 ευρω!!! Τελεια !!! :yahoo: :w00t:

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δες στην προηγούμενη σελίδα το post #1433 του nemos και το #1438 του koukou_83

Απλά ξαναεπισημαίνω πως αυτό το φιλμ, αν και πολύ καλό σαν ιδέα, αφήνει απροστάτευτο το κάλυμμα της κάμερας. Απορώ εκεί στην samsung πως δεν πρόσθεσαν δύο-τρία χιλιοστά στο πάχος εκεί, να το προφυλάξουν εκείνο το σημείο.

 

Αυτο με τη μεγαλυτερη μπαταρια και το διαφορετικο καπακι θα καλυφθει οπως πρεπει. Αλλα δεν υπαρχει πουθενα ακομα το extended kit.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τη μεγαλυτερη μπαταρια και το διαφορετικο καπακι θα καλυφθει οπως πρεπει. Αλλα δεν υπαρχει πουθενα ακομα το extended kit.

 

Ναι, το περιμένω και εγώ αυτό. Μετά βάζεις και μία zagg μπρος-πίσω και ησυχάζεις επιτέλους για την καθημερινή χρήση. Αλλά βέβαια η zagg δεν προφυλάσσει την περίμετρο του κινητού από πτώσεις. Και αν βγουν θήκες για το extended kit, τότε το κινητό θα γίνει κυριολεκτικά μπαούλο.

Τελικά ο καλύτερος συνδυασμός προστασίας,τιμής και όγκου μου μοιάζει να είναι μία καλούτσικη λαστιχένια θήκη γύρω στα €10-12.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά απάντηση φιλέ τίποτα μουφα μου δείχνει νομίζω ... :ninja: :ninja:

 

Παιδια οι καρτες microsd οι 4 class σε σχεση με της 10 class εχουν καποια ουσιαστικη διαφορα γιατι θελω να παρω μια 16gb

για το κινητο και εφοσον στης καρτες βαζουμε μονο φωτο και βιντεο και οχι εφαρμογες ποιο το νοημα να βαλει καποιος την

10 class??Εγω αυτη που εχω στο s3 ειναι 8GB και ειναι 2 class και δεν εχω κανενα προβλημα... Τι λετε ????

 

Τελικα βρηκα και πηρα σε προσφορα kingston micro sdhc 16gb 10class στα 12 ευρω!!! Τελεια !!! :yahoo: :w00t:

 

Απο που. Έχεις λινκ

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

εχασα τα ακουστικα του s3. βρηκα αυτα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/360564119643?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

ειναι τα μαμα? η να παρω καποια αλλα καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites

Να προσέχετε να αγοράζετε κάρτες από αξιόπιστους πωλητές, γιατί κυκλοφορούν πολλές μαιμούδες.

Ιδίως Sandisk στο ebay.

Εγώ πλέον δε τολμάω να αγοράσω κάρτα εκτός του Amazon.

Link to comment
Share on other sites

εχασα τα ακουστικα του s3. βρηκα αυτα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/360564119643?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

ειναι τα μαμα? η να παρω καποια αλλα καλυτερα?

 

Μια χαρα δουλευουν..Εγω αυτα εχω και δουλευουν και τα πληκτρα παυση αυξομειωση ενταση κανονικα σε ολα και ραδιο και μουσικη και βιντεο...:D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα,

Αν αγοράσω ένα καλώδιο usb otg για να συνδέω το κινητό με φλασάκι ή εξωτερικό σκληρό πρέπει να έχει κάποιες συγκεκριμένες προδιαγραφές πέρα από το βύσμα που πρέπει να είναι micro usb ή όλα κάνουν?

merci

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα,

Αν αγοράσω ένα καλώδιο usb otg για να συνδέω το κινητό με φλασάκι ή εξωτερικό σκληρό πρέπει να έχει κάποιες συγκεκριμένες προδιαγραφές πέρα από το βύσμα που πρέπει να είναι micro usb ή όλα κάνουν?

merci

 

Απλά να λέει ότι είναι OTG

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Απο που. Έχεις λινκ

 

Απο cosmodata την πήρα φίλε γνήσια Kingston στα 14.80 κάτι.. την εχει στο μαγαζι-σκρουτζ αλλα επειδη ψωνιζω συχνα απο εκει και πηρα 2 μου την αφησε 12 !!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,σερφάροντας ανακάλυψα αυτή τη θήκη-φορτιστή http://www.mobilefun.co.uk/power-bank-case-for-samsung-galaxy-s3-p35711.htm#description το έχει κάποιος;

ξέρετε εάν πωλείται και σε κάποιο Ελληνικό site ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα ένα mhl hdtv adapter για s3 όπως έχουν αγοράσει και άλλοι από το ebay με το γνήσιο (ή έτσι φαίνεται) κουτί της samsung. Την έκανα την κίνηση έχει έρθει αλλά δεν δουλεύει. Βάζω τον φορτιστή, το hdmi καλώδιο στην τηλεόραση, συνδέω και το mini usb της συσκευής αλλά τίποτα. Κάνω restart το κινητό. Τίποτα. Δεν βλέπει καν hdmi σύνδεση στην τηλεόραση. Το mini usb σε όλες τις φωτογραφίες που βλέπω στο ebay είναι κάπως πιο μακρύ. Έτσι είναι και το κινέζικο που μου ήρθε. Ρε παιδιά αν δεν δουλεύει το στέλνω πίσω με έξοδα δικά μου και μου επιστρέφει άλλο? Αν κάποιος έχει αγοράσει ας μου δώσει το link να το αγοράσω και εγώ. Το πήρα 9 ευρώ αλλά από ότι φαίνεται τα έχασα. Ας μου πει κάποιος από που να το πάρω να μην την ξαναπάθω. Μήπως δεν κάνω κάτι καλά στις συνδέσεις? Είναι πολύ απλό. Θέλει να πατήσω κάτι από το κινητό για να δείξει? :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα ένα mhl hdtv adapter για s3 όπως έχουν αγοράσει και άλλοι από το ebay με το γνήσιο (ή έτσι φαίνεται) κουτί της samsung. Την έκανα την κίνηση έχει έρθει αλλά δεν δουλεύει. Βάζω τον φορτιστή, το hdmi καλώδιο στην τηλεόραση, συνδέω και το mini usb της συσκευής αλλά τίποτα. Κάνω restart το κινητό. Τίποτα. Δεν βλέπει καν hdmi σύνδεση στην τηλεόραση. Το mini usb σε όλες τις φωτογραφίες που βλέπω στο ebay είναι κάπως πιο μακρύ. Έτσι είναι και το κινέζικο που μου ήρθε. Ρε παιδιά αν δεν δουλεύει το στέλνω πίσω με έξοδα δικά μου και μου επιστρέφει άλλο? Αν κάποιος έχει αγοράσει ας μου δώσει το link να το αγοράσω και εγώ. Το πήρα 9 ευρώ αλλά από ότι φαίνεται τα έχασα. Ας μου πει κάποιος από που να το πάρω να μην την ξαναπάθω. Μήπως δεν κάνω κάτι καλά στις συνδέσεις? Είναι πολύ απλό. Θέλει να πατήσω κάτι από το κινητό για να δείξει? :(

 

Δε πατάς τίποτα.

Δες μήπως δε κάνει καλή επαφή το βύσμα.Κούνα το λίγο.

Θα πρέπει να σου αναγνωρίσει ότι έχει σύνδεση HDMI.

Αλλιώς email στον πωλητή.

Link to comment
Share on other sites

Δε πατάς τίποτα.

Δες μήπως δε κάνει καλή επαφή το βύσμα.Κούνα το λίγο.

Θα πρέπει να σου αναγνωρίσει ότι έχει σύνδεση HDMI.

Αλλιώς email στον πωλητή.

 

Λυπάμαι δεν το περίμενα από εμένα. Δεν έβαζα πολύ μέσα το βύσμα γιατί φοβόμουν. Όλα καλά. Ευχαριστώ. Το είδα στο αρχικό βίντεο που έχετε και είδα ότι το πατάμε μέχρι μέσα το βύσμα. Είμαι..... τι να πω.!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχετε να προτεινετε καποια καλη εξτρα μπαταρια-θηκη;; Δε ξερω τι να κανω, αρχες Μαρτιου εχω ενα ταξιδι και ή που θα παρω μια τετοια θηκη, ή που θα παω για τη μπαταρια τη μεγαλη της sammy.

 

Τι προτεινετε?

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχετε να προτεινετε καποια καλη εξτρα μπαταρια-θηκη;; Δε ξερω τι να κανω, αρχες Μαρτιου εχω ενα ταξιδι και ή που θα παρω μια τετοια θηκη, ή που θα παω για τη μπαταρια τη μεγαλη της sammy.

 

Τι προτεινετε?

παρε ενα ηλιακο φορτιστη και δεν νομιζω να εχεις προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχετε να προτεινετε καποια καλη εξτρα μπαταρια-θηκη;; Δε ξερω τι να κανω, αρχες Μαρτιου εχω ενα ταξιδι και ή που θα παρω μια τετοια θηκη, ή που θα παω για τη μπαταρια τη μεγαλη της sammy.

 

Τι προτεινετε?

για δες κατι τετοιο

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Yellow-5200mAh-External-Portable-Backup-Battery-Charger-Power-Bank-w-LED-Torch-/300833701488?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item460b15fe70

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν βάζω το mhl HDMI καλώδιο το βίντεο στην τηλεόραση κόβεται λίγα εκατοστά απο επάνω. Στην τηλεόραση έχω δηλωσει φορμά εικόνας 16:9. Πρέπει να κάνω κατι άλλο για να φανεί σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν υπάρχει επιλογή "σε πλήρη οθόνη" στην τηλεόραση.

Στην τηλεόραση υπάρχει 4:3 16:9 οι άλλες επιλογές είναι απενεργοποιημένες. Από το κινητό πρέπει να κάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Στην τηλεόραση υπάρχει 4:3 16:9 οι άλλες επιλογές είναι απενεργοποιημένες. Από το κινητό πρέπει να κάνω κάτι;

 

στο youtube που ειδα ολα ετσι ειναι

και το δικο μου

μονο απο τη tv αν μπορεις

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...