Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστω πολυ !

 

@NickName98 θα το ψαξω αμεσα.

 

@Michalis28

Φυσικα και θελω feedback για την μπαταρια . Βελτιωση με μπαταρια θα δεις μονο αν συνεργαζεται αψογα η ROΜ με τον Kernel... αυτο θελει ψαξιμο... προσωπικα ακολουθησα τις οδηγιες των παιδιων εδω μεσα και εβαλα τον τελευταιο boefla με την QX rom που εχει αναφερθει λιγες σελιδες πιο πισω.. μεχρι τωρα δεν ξελιγωνει την μπαταρια και εχει καλο standby.

Qs-i9300 4.4.2 με boeffla kernel.μετα από 2 βδομάδες μπορώ να πω ότι είναι η καλύτερη rom με τη καλύτερη μπαταρία. Με όλες τις προηγούμενες rom η μπαταρία μου από το 30% ως το 18% κατέβαινε σφαίρα. Με αυτήν κατεβαίνει φυσιολογικά. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Qs-i9300 4.4.2 με boeffla kernel.μετα από 2 βδομάδες μπορώ να πω ότι είναι η καλύτερη rom με τη καλύτερη μπαταρία. Με όλες τις προηγούμενες rom η μπαταρία μου από το 30% ως το 18% κατέβαινε σφαίρα. Με αυτήν κατεβαίνει φυσιολογικά. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ένας ακόμα που συμφωνούμε λοιπόν!

 

Τώρα ήμουν έτοιμος όμως να γράψω τα εξής για την v3.0, σήμερα παρατήρησα λίγο μεγαλύτερη κατανάλωση στην μπαταρία κι απ'ότι διάβασα στο xda υπάρχει μικρό θεματάκι με την εφαρμογή του φακού.. αυτό ισχύει μόνο για την v3.0. Ούτε για την v2.9 αλλά ούτε και για την "απλή" την οποία προτιμούν αρκετοί και υπογράφουν στην αξιοπιστία της. Οκ, καμια δεν έχει την ομορφιά της 3.0 με τις προσθήκες απ'το S5 όμως σήμερα αντιμετώπισα για πρώτη φορά "προβληματάκι" με την QS. Όχι κάτι τρελό μην φανταστείτε, απλά η μπαταρία έπεσε στο 77% από πλήρη φόρτιση μέσα σε 13,5 ώρες χωρίς όμως να αγγίξω καν τη συσκευή (ήμουν στη δουλειά).

 

Τώρα σκέφτομαι, να το αφήσω ως έχει, να γυρίσω στην QS-i9300XXUFNI2-KK που τρέχει εντελώς απροβλημάτιστα, να περιμένω για την 3.1 πιθανότατα..;

Προς το παρόν "διέκοψα" την εφαρμογή του φακού με το titanium και βλέπουμε..

 

Edit: να σημειώσω ότι με την προηγούμενη φόρτιση η v3.0 μου έβγαλε περίπου 4 μέρες, πάλι με πολύ μεγάλη "αδράνεια" βέβαια. ;)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγηκε η QS-i9300XXUFNJ1-KK

Ε αν είναι δυνατόν, πριν ένα τέταρτο κατέβασα ξανά την XXUNFI2 και αυτή δεν υπήρχε στο xda..! Θα μας τρελάνει αυτός.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πλέον και εγώ με Qs-i9300 4.4.2 3.0 + boeffla kernel από σήμερα . Μετά από αρκετή ταλαιπωρία, φριζαρίσματα, επαναφορές και λόγω σαν "πρωτάρης" σε custom rom κατάφερα τελικά να την περάσω. Μετά στην εγκατάσταση των εφαρμογών(100-150) που χρησιμοποιώ, με επαναφορά με το Titanium Backup Pro έγινε κόλασή (κωλύματά , επανεκκινήσεις, άρνησή λειτουργίας) μέχρι που έκανα επαναφορά και έστησα μια- μια της εφαρμογές μου.

Αλήθεια εσείς που κάνετε συνέχεια αυτές τις αλλαγές πωε επαναφέρετε τις εφαρμογές, ρυθμίσεις , widget και όλο το προηγούμενο στήσιμο του τηλεφώνου σας ????

Θέλω να επιβεβαιώσω την άνεσή την έναρξης το άνοιγμα των εφαρμογών και όλα όσα αναφέρετε και εσείς πιο πάνω Η κάμερα ο.κ.. Από μπαταρία θα δούμε σε μερικές μέρες .

 

1)Αυτό που δεν είδα είναι η χαμηλή μνήμη που αναφέρετε . Εχω διαρκώς 650-750+ΜΒ

2)Η αριθμομηχανή έχει λευκά κουμπιά με λευκούς αριθμούς και δεν διακρίνονται

3)Έχω χαμηλότερο σήμα δικτύου κινητής η μήπως θα πρέπει να εγκαταστήσω τα 1)Wi-Fi_fix_4.4.2.zip και 2) Modem_I9300UBUGNG1.zip που δεν έχω εγκαταστήσει

Link to comment
Share on other sites

Πλέον και εγώ με Qs-i9300 4.4.2 3.0 + boeffla kernel από σήμερα . Μετά από αρκετή ταλαιπωρία, φριζαρίσματα, επαναφορές και λόγω σαν "πρωτάρης" σε custom rom κατάφερα τελικά να την περάσω. Μετά στην εγκατάσταση των εφαρμογών(100-150) που χρησιμοποιώ, με επαναφορά με το Titanium Backup Pro έγινε κόλασή (κωλύματά , επανεκκινήσεις, άρνησή λειτουργίας) μέχρι που έκανα επαναφορά και έστησα μια- μια της εφαρμογές μου.

Αλήθεια εσείς που κάνετε συνέχεια αυτές τις αλλαγές πωε επαναφέρετε τις εφαρμογές, ρυθμίσεις , widget και όλο το προηγούμενο στήσιμο του τηλεφώνου σας ????

Θέλω να επιβεβαιώσω την άνεσή την έναρξης το άνοιγμα των εφαρμογών και όλα όσα αναφέρετε και εσείς πιο πάνω Η κάμερα ο.κ.. Από μπαταρία θα δούμε σε μερικές μέρες .

 

1)Αυτό που δεν είδα είναι η χαμηλή μνήμη που αναφέρετε . Εχω διαρκώς 650-750+ΜΒ

2)Η αριθμομηχανή έχει λευκά κουμπιά με λευκούς αριθμούς και δεν διακρίνονται

3)Έχω χαμηλότερο σήμα δικτύου κινητής η μήπως θα πρέπει να εγκαταστήσω τα 1)Wi-Fi_fix_4.4.2.zip και 2) Modem_I9300UBUGNG1.zip που δεν έχω εγκαταστήσει

Επανάφερε τις εφαρμογές μόνο χωρίς τα δεδομένα τους.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επανάφερε τις εφαρμογές μόνο χωρίς τα δεδομένα τους.

 

Το Titanium Backup δεν μου δίνει επιλογή μόνο των εφαρμογών χωρίς τα δεδομένα

Στο μενού , μαζικές ενέργειές όλα - Επαναφορά οι επιλογές είναι :

1) Επαν/ρα απουσων εφαρμογών με τα δεδομένα τους

2) Επαν/ρα όλων εφαρμογών με τα δεδομένα τους

3) Επαν/ρα όλων των δεδομένων του συστήματος

4) Επαν/ρα απώντων εφαρμογών + όλων των δεδομένων του συστήματος

5) Επαν/ρά νεότερων εκδόσεων των εφαρμογών χρήστη

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια επιβεβαίωση για να δω αν έχω καταλάβει καλά την σωστή σειρά που πρέπει να γίνουν τα πράγματα.

 

Πρώτα απ'όλα κάνω root το τηλέφωνο (μετά την 4.3 που μου έγινε unroot δεν ασχολήθηκα ξανά :p )

Μετά κάνω εγκατάσταση το TWRP Recovery (Το CWM δεν χρειάζεται σωστά;ένα από τα 2 μόνο)

Τέλος μπαίνω στο TWRP και από εκεί επιλέγω τον boeffla και εγκαθιστώ και την Rom(δεν το κατεβάζω ξεχωριστά από κάπου αλλού έτσι;)

 

Όλα εννοείται με τις ανάλογες οδηγίες τους

Υπάρχει κάτι εκτός από τα προφανή που πρέπει να προσέξω;

Έχω καιρό να ασχοληθώ με rom( από εποχή xperia X8:p ) και έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα από τότε.

Link to comment
Share on other sites

Ε αν είναι δυνατόν, πριν ένα τέταρτο κατέβασα ξανά την XXUNFI2 και αυτή δεν υπήρχε στο xda..! Θα μας τρελάνει αυτός.. :lol:

Mακη αν περασει καποιος πάνω (χωρις να κανει wipe τα data) από την στημενη QS-i9300-KK-v3.0(NI2) την σημερινη QS-i9300XXUFNJ1-KK θα γινει κόλαση ή ειναι η ιδέα μου?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να κάνω μια επιβεβαίωση για να δω αν έχω καταλάβει καλά την σωστή σειρά που πρέπει να γίνουν τα πράγματα.

 

Πρώτα απ'όλα κάνω root το τηλέφωνο (μετά την 4.3 που μου έγινε unroot δεν ασχολήθηκα ξανά :p )

Μετά κάνω εγκατάσταση το TWRP Recovery (Το CWM δεν χρειάζεται σωστά;ένα από τα 2 μόνο)

Τέλος μπαίνω στο TWRP και από εκεί επιλέγω τον boeffla και εγκαθιστώ και την Rom(δεν το κατεβάζω ξεχωριστά από κάπου αλλού έτσι;)

 

Όλα εννοείται με τις ανάλογες οδηγίες τους

Υπάρχει κάτι εκτός από τα προφανή που πρέπει να προσέξω;

Έχω καιρό να ασχοληθώ με rom( από εποχή xperia X8:p ) και έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα από τότε.

Eνας mini οδηγος:

 

Kανεις root με το Odin3 και το αρχειο CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.tar.md5

 

Mετά περνάς το TWRP παλι με το Odin και το αρχειο openrecovery-twrp-2.8.1.0-i9300.tar

 

ΟΧΙ δεν περνας kernel ακόμα...

 

Μετα περνας την custom ROΜ πχ την ολοφρεσκια QS-i9300XXUFNJ1-KK

στο aroma installer της ROM εκει που επιλεγεις kernel θα βαλεις STOCK...

 

Θα κανει reboot και οταν εκκινηση το S3 θα ανοιξεις την camera

 

ΤΟΤΕ και μονο τοτε θα πας να περασεις τον boeffla-kernel-6.1-beta6-Samsung-i9300.CWM.zip μεσω TWRP !!

 

Και εισαι ΟΚ

 

ΥΓ: Ta αρχεια θα τα βαλεις οπως στο δινω σο xda και θα σου δωσει links

 

Σου βρηκα και τα links για να μην ψαχνεις !!

Edited by Minotavrs
Link to comment
Share on other sites

Mακη αν περασει καποιος πάνω (χωρις να κανει wipe τα data) από την στημενη QS-i9300-KK-v3.0(NI2) την σημερινη QS-i9300XXUFNJ1-KK θα γινει κόλαση ή ειναι η ιδέα μου?

Να πω την αλήθεια δεν ξέρω, προσωπικά κάνω πάντα ολοκληρωμένα wipes για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο ότι δεν θα πάει κάτι στραβά..

ούτε καν επαναφορά εφαρμογών δεν επιλέγω κι ας έχω αγορασμένο το titanium εδώ και χρόνια, πάντα τα περνάω όλα απ'την αρχή κι αυτός είναι κι ο βασικότερος λογος που εγκαθιστώ μόνο εφαρμογές που χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά. Άν κολλήσω σε κάποια rom έχω μπολικο καιρό να εγκαταστήσω ότι επιπλέον χρειαστώ..

 

Αυτή τη στιγμή στήνω την καινούργια, σιγά μην κρατιώμουν.. :D

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια δεν ξέρω, προσωπικά κάνω πάντα ολοκληρωμένα wipes για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο ότι δεν θα πάει κάτι στραβά..

ούτε καν επαναφορά εφαρμογών δεν επιλέγω κι ας έχω αγορασμένο το titanium εδώ και χρόνια, πάντα τα περνάω όλα απ'την αρχή κι αυτός είναι κι ο βασικότερος λογος που εγκαθιστώ μόνο εφαρμογές που χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά. Άν κολλήσω σε κάποια rom έχω μπολικο καιρό να εγκαταστήσω ότι επιπλέον χρειαστώ..

 

Αυτή τη στιγμή στήνω την καινούργια, σιγά μην κρατιώμουν.. :D

 

Eγω δεν λεω τιποτα στον μικρό... γιατι αν παρει χαμπαρι οτι βγηκε καινουρια θα με πρήξει να του την περασω :) :P

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν λεω τιποτα στον μικρό... γιατι αν παρει χαμπαρι οτι βγηκε καινουρια θα με πρήξει να του την περασω :) :P

Άστο μην κάνεις τίποτα ακόμα, κανείς σας δηλαδή προς το παρόν! Έχω θέμα με τον συγχρονισμό του Google calendar, δεν βλέπω καν την επιλογή για χειροκίνητο συγχρονισμό ημερολογίου αν μπω στις γενικές ρυθμίσεις του gmail account μου. Πιθανολογώ ότι έχει διαγράψει κατά λάθος κάποιο αρχείο ("calendar provider", και τέτοιο) και δεν υπάρχει η δυνατότητα.. ίσως να το έκανα κι εγώ από δικό μου λάθος λόγω βιασύνης με το titanium αν και δεν το πολυπιστεύω, μόνο το s-planner διέγραψα και δεν είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με διαγραφές τόσο ευαίσθητων αρχείων.. εκτός κι αν ξεκούτιανα εντελώς στα 37 μου :lol:

 

Μου έφαγε κι ένα τρελό κρασάρισμα το titanium και μ'έφτασε στο σημείο να το διαγράψω και να το εγκαταστήσω ξανά, ε εκεί είπα δεν πάει άλλο και ξεπέρασα την προηγούμενη που δούλευε ελβετικό ρολόι. Ξανά στήσιμο απ'την αρχή και πάνω που τα είχα κάνει όλα..

 

Τέλος πάντων, μην βιαστείτε μέχρι να δούμε τι παίζει.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το Titanium Backup δεν μου δίνει επιλογή μόνο των εφαρμογών χωρίς τα δεδομένα

Στο μενού , μαζικές ενέργειές όλα - Επαναφορά οι επιλογές είναι :

1) Επαν/ρα απουσων εφαρμογών με τα δεδομένα τους

2) Επαν/ρα όλων εφαρμογών με τα δεδομένα τους

3) Επαν/ρα όλων των δεδομένων του συστήματος

4) Επαν/ρα απώντων εφαρμογών + όλων των δεδομένων του συστήματος

5) Επαν/ρά νεότερων εκδόσεων των εφαρμογών χρήστη

Όταν επιλέξεις επαναφορά στην επόμενη οθόνη μπορείς να ξετσεκάρεις τα δεδομένα.

Edited by GUZGUN

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άστο μην κάνεις τίποτα ακόμα, κανείς σας δηλαδή προς το παρόν! Έχω θέμα με τον συγχρονισμό του Google calendar, δεν βλέπω καν την επιλογή για χειροκίνητο συγχρονισμό ημερολογίου αν μπω στις γενικές ρυθμίσεις του gmail account μου. Πιθανολογώ ότι έχει διαγράψει κατά λάθος κάποιο αρχείο ("calendar provider", και τέτοιο) και δεν υπάρχει η δυνατότητα.. ίσως να το έκανα κι εγώ από δικό μου λάθος λόγω βιασύνης με το titanium αν και δεν το πολυπιστεύω, μόνο το s-planner διέγραψα και δεν είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με διαγραφές τόσο ευαίσθητων αρχείων.. εκτός κι αν ξεκούτιανα εντελώς στα 37 μου :lol:

 

Μου έφαγε κι ένα τρελό κρασάρισμα το titanium και μ'έφτασε στο σημείο να το διαγράψω και να το εγκαταστήσω ξανά, ε εκεί είπα δεν πάει άλλο και ξεπέρασα την προηγούμενη που δούλευε ελβετικό ρολόι. Ξανά στήσιμο απ'την αρχή και πάνω που τα είχα κάνει όλα..

 

Τέλος πάντων, μην βιαστείτε μέχρι να δούμε τι παίζει.. ;)

 

ΟΚ περιμενουμε feedback αν δειτε οτι βγαινει αλλη εκδοση εδω ειμαστε ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Όταν επιλέξεις επαναφορά στην επόμενη οθόνη μπορείς να ξετρελαθείς τα δεδομένα.

:hypno::hypno:

Δεν είχα προσέξει την επιλογή το άφηνα ως έχει .΅Ευχαριστώ για την βοήθεια και το ξεκόλλημα μου :shock: :shock:

 

Άστο μην κάνεις τίποτα ακόμα, κανείς σας δηλαδή προς το παρόν! Έχω θέμα με τον συγχρονισμό του Google calendar, δεν βλέπω καν την επιλογή για χειροκίνητο συγχρονισμό ημερολογίου αν μπω στις γενικές ρυθμίσεις του gmail account μου. Πιθανολογώ ότι έχει διαγράψει κατά λάθος κάποιο αρχείο ("calendar provider", και τέτοιο) και δεν υπάρχει η δυνατότητα.. ίσως να το έκανα κι εγώ από δικό μου λάθος λόγω βιασύνης με το titanium αν και δεν το πολυπιστεύω, μόνο το s-planner διέγραψα και δεν είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με διαγραφές τόσο ευαίσθητων αρχείων.. εκτός κι αν ξεκούτιανα εντελώς στα 37 μου :lol:

 

Μου έφαγε κι ένα τρελό κρασάρισμα το titanium και μ'έφτασε στο σημείο να το διαγράψω και να το εγκαταστήσω ξανά, ε εκεί είπα δεν πάει άλλο και ξεπέρασα την προηγούμενη που δούλευε ελβετικό ρολόι. Ξανά στήσιμο απ'την αρχή και πάνω που τα είχα κάνει όλα..

 

Τέλος πάντων, μην βιαστείτε μέχρι να δούμε τι παίζει.. ;)

 

Το ίδιο τρελό κρασάρισμα έφαγα και εγώ από το titanium. κα αναγκάστηκα να κάνω επαναφορά Χρησιμοποιώ το s-planner το όποίο συγχρόνισε με τα ημερολόγιο μου κανονικά. όμως όταν επιλέξεις να πας σε κάποιο άλλο μηνά έχει ως προεπιλογή την ίδια ήμερα με την σημερινή και όχι όλο τον μηνά ή την επιλογή .

Να επαναφέρω την ερώτηση μου μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος " μήπως θα πρέπει να εγκαταστήσω τα 1)Wi-Fi_fix_4.4.2.zip και 2) Modem_I9300UBUGNG1.zip που δεν έχω εγκαταστήσει"????

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις προβλημα με wifi τοτε τα περνας.καλημερα και απο μενα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια κανενας τροπος να γινει root το s3 neo?

 

ρωτα για σιγουρια στο αναλογο θεμα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν εχεις προβλημα με wifi τοτε τα περνας.καλημερα και απο μενα.[color="#bbc

Καλησπέρα πλέον και ευχαριστώ. Τα πέρασα και τα δύο και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκίνησα την διαδικασία για να περάσω την QS και εγώ

Το τηλέφωνο ούτε root δεν είχε.

Το έκανα root όλα κομπλέ.Το τσέκαρα και με το root checker.

Τώρα προσπαθώ να περάσω το TWRP αλλά δεν τα καταφέρνω.

Χρησιμοποιώ το odin 3.09

Έχω ανοίξει το USB debugging

Τρέχω το odin και στο AP του επιλέγω το αρχείο "openrecovery-twrp-2.8.1.0-i9300.tar"

Πατάω το start ξεκινάει γεμίζει η μπάρα και όταν φτάνει στο τέλος γράφει RESET και σταματάει εκεί.

Το κινητό κάνει επανεκκίνηση ανοίγει κανονικά και μετά όταν το κλείνω και πάω στο Download Mode ξανά δεν υπάρχει καμία αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκίνησα την διαδικασία για να περάσω την QS και εγώ

Το τηλέφωνο ούτε root δεν είχε.

Το έκανα root όλα κομπλέ.Το τσέκαρα και με το root checker.

Τώρα προσπαθώ να περάσω το TWRP αλλά δεν τα καταφέρνω.

Χρησιμοποιώ το odin 3.09

Έχω ανοίξει το USB debugging

Τρέχω το odin και στο AP του επιλέγω το αρχείο "openrecovery-twrp-2.8.1.0-i9300.tar"

Πατάω το start ξεκινάει γεμίζει η μπάρα και όταν φτάνει στο τέλος γράφει RESET και σταματάει εκεί.

Το κινητό κάνει επανεκκίνηση ανοίγει κανονικά και μετά όταν το κλείνω και πάω στο Download Mode ξανά δεν υπάρχει καμία αλλαγή.

μετα την εγκατασταση δεν πας σε download αλλα σε ρεκοβερυ volume up+power+home ταυτοχρονα. τωρα ερωτηση δικη μου,εκανα εγκατασταση την τελευταια QS αλλα δεν εχει στις συντομευσεις στην notificasion bar το πληκτρο για τον φακο.μου ξεφυγε κατι την ωρα που την περνουσα η δεν εχει καθολου?ενταξει σωνεται με widget αλλα πιο βολικο ειναι αλιως.

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ωωωω έχεις δίκιο. Ούτε καν που κατάλαβα την διαφορά.Κομπλέ όλα τότε.Τσάμπα ανέβασα τον counter δηλαδή :P
Link to comment
Share on other sites

Ωωωω έχεις δίκιο. Ούτε καν που κατάλαβα την διαφορά.Κομπλέ όλα τότε.Τσάμπα ανέβασα τον counter δηλαδή :P

οταν περνας με οντιν ρεκοβερυ γραφει.μετα με αυτο το ρεκοβερυ περνας οποια ρομ θελεις χωρις να γραφει το κοντερ;)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταία ερώτηση μάλλον και τελείωσα

Έβαλα και την rom αλλά με stock kernel

Τώρα για να βάλω τον boeffla τι κάνω;

TWRP,install επιλέγω το zip του boeffla και τέλος;

Edited by Michalis28
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...