Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να την κάνεις.Αν θες κράτα και ένα backup της 4.1.2 και αν δεν σου αρέσει η 4.3 ξαναγυρνάς στην 4.1.2.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η καλύτερη Cyanogenmod για την συσκευή χωρίς προβλήματα ποια είναι; Edited by ael1964
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]44214[/ATTACH] παιδία..προχθές προσπάθησα να δω αν έχω ανανέωση λογισμικού μέσω OTA και μου εμφάνισε το παραπάνω μήνυμα..είμαι σε stock 4.3,έκανα κανα δυο επανακκινήσεις αλλά δεν αλλάξε κατι. Μήπως γνωρίζει κάποιος τι είναι και πώς διορθώνεται??
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]44214[/ATTACH] παιδία..προχθές προσπάθησα να δω αν έχω ανανέωση λογισμικού μέσω OTA και μου εμφάνισε το παραπάνω μήνυμα..είμαι σε stock 4.3,έκανα κανα δυο επανακκινήσεις αλλά δεν αλλάξε κατι. Μήπως γνωρίζει κάποιος τι είναι και πώς διορθώνεται??

 

Πιθανότατα δεν είναι δικό σου πρόβλημα.

Μάλλον έχει υπερφορτωθεί ο σερβερ.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη Cyanogenmod για την συσκευή χωρίς προβλήματα ποια είναι;

Για μενα η καλυτερη ειναι του Τεμασεκ πεταει πολυ γρηγορη και κανενα προβλημα.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/general/4-4-2-cm11-temaseks-unofficial-build-t2681344

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Χωρίς να είμαι root πώς μπορώ να απενεργοποιησω ή να καταργηθούν οι εφαρμογές της Samsung;

Πήγαινε στην διαχείριση εφαρμογών >όλα > και δες τι μπορείς να απενεργοποιήσεις από αυτές που θελεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά τελευταία αντιμετωπίζω απίστευτο lag και λέω να κάνω μια επαναφορά. Υπάρχει πρόταση για back up χωρίς root ? Ευχαριστώ
Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά τελευταία αντιμετωπίζω απίστευτο lag και λέω να κάνω μια επαναφορά. Υπάρχει πρόταση για back up χωρίς root ? Ευχαριστώ

 

Δες το Helium - App Sync and Backup απο play .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η καλυτερη ειναι του Τεμασεκ πεταει πολυ γρηγορη και κανενα προβλημα.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/general/4-4-2-cm11-temaseks-unofficial-build-t2681344

 

Γειά σε όλους, να ρωτήσω κάτι. Εχω την neatrom 4.3 πηγαίνει πάρα πολύ καλά. Εχω με την ram λιγο πρόβλημα εχω διαθέσιμη 100mb, το εχω αρκετα φορτωμένο. Με την cyanogen θα εχω βελτίωση? και απο μπαταρία πολυ καλα παει 4 - 5 ωρες με 30 ωρες απο φωρτωση. Τι γνωμη έχετε? Η camera με ενδιαφέρει πολυ να δουλεύει καλά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση της συσκευής και μου βγάζει το μυνημα. Έχει υπερβεί ο αριθμός ενημέρωσης παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα η χρησιμοποιήστε το Samsung kies. Δεν μου έχει ξαναβγάλει τέτοιο μυνημα. Ξέρει κάποιος τη σημαίνει το μυνημα? Μήπως υπάρχει μεγάλη κίνηση στους σέρβερ ;
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση της συσκευής και μου βγάζει το μυνημα. Έχει υπερβεί ο αριθμός ενημέρωσης παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα η χρησιμοποιήστε το Samsung kies. Δεν μου έχει ξαναβγάλει τέτοιο μυνημα. Ξέρει κάποιος τη σημαίνει το μυνημα? Μήπως υπάρχει μεγάλη κίνηση στους σέρβερ ;

 

Πιθανότατα αν και κάτι μου λέει πως δεν οφείλεται τόσο στην κίνηση αλλά σε κάποιο κόλλημα του συστήματος.. συμβαίνει συχνά πάντως. Μπορείς βέβαια να το συνδέσεις και με kies και να κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Siii από cosmote και μου έρχεται ενημέρωση 47.17ΜΒ. Ξέρει κανείς γιατί πρόκειται ή τι καινούργιο έχει?
Link to comment
Share on other sites

Siii από cosmote και μου έρχεται ενημέρωση 47.17ΜΒ. Ξέρει κανείς γιατί πρόκειται ή τι καινούργιο έχει?

 

Και εμενα το ιδιο

 

Edit: τελικα εκανα την αναβαθμιση και εμφανιστηκαν δυο νεα πραγματακια

http://i1194.photobucket.com/albums/aa369/furious555/Mobile%20Uploads/Screenshot_2014-04-26-12-40-43_zpstued8bwn.png

Edited by furious_n-gage
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Πόσο κάνει να φορτίσει; μου φαίνεται ότι αργεί....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Πόσο κάνει να φορτίσει; μου φαίνεται ότι αργεί....

 

Η φόρτιση λόγω μπαταρίας 2100mAh και φορτιστή 1000mA γίνεται σε 2 ώρες και 7 λεπτά περίπου. Αν η μπαταρία αργεί παραπάνω να φορτίσει λογικά φταίει το καλώδιο. Πολλοί εδώ μέσα (και εγώ) είχαμε αυτό το πρόβλημα. Κατέβασε απο το store το galaxy charging current και δες αν δεν λέει 1000mA εκεί μέσα στα Maximum-Average είσαι για αλλαγή καλωδίου usb (ο φορτιστής πρέπει να είναι οκ το καλώδιο χαλάει). Εννοείται πρώτα δοκίμασε με άλλο καλώδιο αν έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Η φόρτιση λόγω μπαταρίας 2100mAh και φορτιστή 1000mA γίνεται σε 2 ώρες και 7 λεπτά περίπου. Αν η μπαταρία αργεί παραπάνω να φορτίσει λογικά φταίει το καλώδιο. Πολλοί εδώ μέσα (και εγώ) είχαμε αυτό το πρόβλημα. Κατέβασε απο το store το galaxy charging current και δες αν δεν λέει 1000mA εκεί μέσα στα Maximum-Average είσαι για αλλαγή καλωδίου usb (ο φορτιστής πρέπει να είναι οκ το καλώδιο χαλάει). Εννοείται πρώτα δοκίμασε με άλλο καλώδιο αν έχεις.

 

Φίλε μου τελικά ήταν το καλώδιο.... Είχε 300 και μολις το άλλαξα είχε 1000....Ευχαριστώ γλίτωσα την γκρίνια της γυναίκας χαχα

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ μου εβγαλε το κινητο υπαρχει μια νεα ενημερωση.Στην αρχη χαρηκα νομιζοντας οτι θα παρω την 4.4 kit kat. Τελικα ηταν η 4.3 με 2 νεα πραγματακια.

Ξερει κανεις εαν θα παρουμε τελικα την 4.4 kit kat ?

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ μου εβγαλε το κινητο υπαρχει μια νεα ενημερωση.Στην αρχη χαρηκα νομιζοντας οτι θα παρω την 4.4 kit kat. Τελικα ηταν η 4.3 με 2 νεα πραγματακια.

Ξερει κανεις εαν θα παρουμε τελικα την 4.4 kit kat ?

 

Θεωρητικά πάντα μιλώντας ναι μάλλον αλλά δεν υπάρχει κάτι σίγουρο.θα πρέπει να περιμένουμε από ότι πιστεύω εγώ κάνα μήνα όχι παραπάνω.

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν είναι Ρούτ ακόμα.. Αν τελικά δεν πάρει την 4.4 τότε θα γίνει ρούτ

Link to comment
Share on other sites

Το note 2 αρχισε να παιρνει την 4.4 και απο τι λενε(στο isomania που διαβασα το θεμα)θα τη παρει και το s3.ας ελπισουμε να την παρουμε και εμεις
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...