Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημερα έχω σπάσει το κεφάλι μου και μαζι τα νεύρα μου να βρω τον ήχο κλήσης απο την αφύπνιση και να την αλαξω , ένα προγραματακι που να μπλοκαρω την κλήση απόκρυψη ,και αλο ένα να κριψω μερικές επαφές ,επεισεις ρε παιδιά δεν θέλω να μου έρχονται ειδοποιήσεις απο Facebook ,mail ,Kai αλλα παρόμοια αν ξέρει κάποιο παιδί ας βωιθειση ευχαριστω...συγνώμη αν σας κουραζω αλλα είμαι τελείως ανιδεος απο Samsun λόγω του οτι είχα πριν iPhone και πάλι ευχαριστω !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για το ξυπνητηρι πηγαινε ρολοι-δημιουργεια ειδοποιησης-περισσοτερα και βαλε οποιο ηχο θελεις και κανε οτι ρυθμισεις θελεις.Εγω μεσω του zedge εχω κατεβασει τον ηχο αφυπνισης του μηλου,γιατι τον εχω συνηθησει.Για τα υπολοιπα καποιος με περισσοτερες γνωσεις θα σε βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Για τις ειδοποιήσεις πήγαινε στις ρυθμίσεις της εκάστοτης εφαρμογής και απενεργοποιήσε τις ενημερώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS κατέβασα 2 εφαρμογές για να μπλοκάρει της επαφές που θα ειθελα έβαλα μια επαφή Αλλα μετα της απεγγαταστισα όμως έμεινε ο αριθμός μέσα και δεν μπορεί να με πάρει τηλέφωνο Έκανα επανεκινηση αλλα τιποτα μια βωιθεια ρε παιδεια SOS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω παρατηρήσει αρκετές φορές όταν βγάζω μια φωτογραφία, βγαίνει κάπως μακρόστενη και παραμορφωμένη!

Για παράδειγμα μερικά πρόσωπα τα βγάζει μακρόστενα ενώ δεν είναι και κάπως "πλάγια"

 

Δεν το κάνει πάντα, οπότε υποθέτω είναι θέμα ρυθμίσεων?!? Κάποιος που το αντιμετώπισε και βρήκε λύση;

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
καλησπερα,οταν μπαινω στην διαχειρηση εφαρμογων/υπηρεσιες σε εκτελεση βλεπω την εφαρμογη*απλο ξυπνητηρι*να εκτελειται χωρις να το εχω ενεργοποιηση,κανω restart Κ παλι ιδια,το τηλ ειναι εντελως μαμα,τρεχει κ σε εσας το *απλο ξυπνητηρι*?καλο μεσημερι.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ευχαριστώ για την απάντηση... κοστίζει ακριβά..??? παίζει ρόλο η εγγύηση η οχι..??

 

Αν είναι Ευρωπαικό είναι στην εγγύηση δείχνεις απόδειξη αγοράς και στην αλάζουν.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο την κομοτηνη εδω!(εχει και τα ωραια του να εισαι φανταρος.....) χθες παρατηρησα πρωτη φορα απο τοτε που πηρα τοκινητο οτι εχει κατι μαυρες κουκιδες και αυτες φαινονται μονο οταν το φοντο ειναι τελειως μαυρο και το γυρισω ελαχιστα σε γωνια! τι προβλημα ειναι αυτο? ειναι κατι σοβαρο με την οθονη?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο την κομοτηνη εδω!(εχει και τα ωραια του να εισαι φανταρος.....) χθες παρατηρησα πρωτη φορα απο τοτε που πηρα τοκινητο οτι εχει κατι μαυρες κουκιδες και αυτες φαινονται μονο οταν το φοντο ειναι τελειως μαυρο και το γυρισω ελαχιστα σε γωνια! τι προβλημα ειναι αυτο? ειναι κατι σοβαρο με την οθονη?

 

Αυτο το εχουμε ξανα δει.. Και εγω ειχα αυτο το προβλημα και αλλοι απο εδω.. Το πας στο service και σου αλλάζουν την οθονη στη εγγύηση..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS κατέβασα 2 εφαρμογές για να μπλοκάρει της επαφές που θα ειθελα έβαλα μια επαφή Αλλα μετα της απεγγαταστισα όμως έμεινε ο αριθμός μέσα και δεν μπορεί να με πάρει τηλέφωνο Έκανα επανεκινηση αλλα τιποτα μια βωιθεια ρε παιδεια SOS

Ποιες εφαρμογές έβαλες ??

Μπορείς να τις Κατεβάσεις τι πάλι και να ξεμπλοκάρεις τον αριθμό .

καλησπερα,οταν μπαινω στην διαχειρηση εφαρμογων/υπηρεσιες σε εκτελεση βλεπω την εφαρμογη*απλο ξυπνητηρι*να εκτελειται χωρις να το εχω ενεργοποιηση,κανω restart Κ παλι ιδια,το τηλ ειναι εντελως μαμα,τρεχει κ σε εσας το *απλο ξυπνητηρι*?καλο μεσημερι.

Και σε μένα τρέχει ,δεν πιάνει και πολύ χώρο 1,9mb .

 

@motomoto00 Σταύρο welcome back

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω δύο προβλήματα. Το πρώτο είναι ότι ενώ διαγράφω όλα τα μηνύματα, εξακολουθεί να μου έρχεται μήνυμα που με παροτρύνει να "please delete some messages to make some space for new messages", τι μπορεί να συμβαίνει; Και το δεύτερο είναι ότι στα εικονίδια της κλήσης και των μηνυμάτων, έχουν εμφανιστεί μόνιμα αριθμοί. Στις κλήσεις μου δείχνει πάντα ότι έχω τρεις αναπάντητες, ενώ δεν έχω και στα μηνύματα ότι έχω ένα μήνυμα, ενώ δεν έχω. Τα έχω διαγράψει όλα και πάλι τίποτα. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κανείς που να έχει ψωνίσει από Alfa Mobiles ή portal365 να μου πει την γνώμη του ? :rolleyes:

 

Εγω απο portal365 πριν 2 μέρες όλα άψογα

 

Παιδιά δεν μπορω να αλλάξω τον ήχο στην αφύπνιση πως γίνεται ρε παιδεια δεν μου βγάζει επιλογή να διαλέξω , πως μπορω να δώ απο που έχεις ερθει το τηλεφωνο μου;;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά πήρα Μία μεμβράνη. Της nortonline η οποία δεν πιάνει όλη Την οθόνη, μπορείτε ΝΑ μου πείτε Αν. Είναι Όλες Έτσι,?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορω να αλλάξω τον ήχο στην αφύπνιση πως γίνεται ρε παιδεια δεν μου βγάζει επιλογή να διαλέξω , πως μπορω να δώ απο που έχεις ερθει το τηλεφωνο μου;;

 

Κοιταξε τος 2-3 τελευταιες σελιδες εδωσαν απααντηση!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορω να αλλάξω τον ήχο στην αφύπνιση πως γίνεται ρε παιδεια δεν μου βγάζει επιλογή να διαλέξω , πως μπορω να δώ απο που έχεις ερθει το τηλεφωνο μου;;

 

Ρολόι -> Δημιουργία ειδοποίησης -> Ήχος ειδοποίησης -> επιλέγεις από αυτά που σου βγάζει ή κάνεις προσθήκη και επιλέγεις κάτι από τα δικά σου. Για να δεις από ήρθε δες εδώ.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

1) μου βγαίνει μια μπάρα από το πλάι και δεν ξέρω πως την ενεργοποιώ.

Μια μου βγαίνει όταν τρέχουν κάποιες εφαρμογές , μια μου βγαίνει στην αρχική οθόνη και μια μου χάνεται και δε μπορώ να την βρω με τίποτα. Που ρυθμίζεται αυτό ;

2) πως ρυθμίζεις την διάταξη των εφαρμογών που σου βγάζει (στο κάτω μέρος) όταν είναι απενεργοποιημένη η οθόνη; ( εκείνες που ενεργοποιούνται με σύρσιμο προς τα επάνω έχοντας απενεργοποιημένη οθόνη)

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

1) μου βγαίνει μια μπάρα από το πλάι και δεν ξέρω πως την ενεργοποιώ.

Μια μου βγαίνει όταν τρέχουν κάποιες εφαρμογές , μια μου βγαίνει στην αρχική οθόνη και μια μου χάνεται και δε μπορώ να την βρω με τίποτα. Που ρυθμίζεται αυτό ;

2) πως ρυθμίζεις την διάταξη των εφαρμογών που σου βγάζει (στο κάτω μέρος) όταν είναι απενεργοποιημένη η οθόνη; ( εκείνες που ενεργοποιούνται με σύρσιμο προς τα επάνω έχοντας απενεργοποιημένη οθόνη)

Ευχαριστώ !

 

1) Πατα παρατεταμένα το κουμπί αφής πισω (back)...

2) Ρυθμίσεις/κλειδωμα οθονης/επιλογες οθονης κλειδωματος/συντομεύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά πήρα Μία μεμβράνη. Της nortonline η οποία δεν πιάνει όλη Την οθόνη, μπορείτε ΝΑ μου πείτε Αν. Είναι Όλες Έτσι,?

 

Και η πρωτη που πηρα απο vodafone (επειδη ηταν επειγον) αλλα και οι υπολοιπες απο ebay ειναι λιγο μικροτερες...~2mm απο καθε πλευρα...

Link to comment
Share on other sites

πως κλείνουμε κάποιες εφαρμογές που τρέχουν, ενώ δε φαίνονται? υπάρχει καμια καλή και εύχρηστη εφαρμογή? ποιες εφαρμογές μπορούμε να σβήσουμε άφοβα (από τις μανίσιες) ;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,αν εχει αγορασει καποιος καποια μπαταρια μεγαλυτερη ας πει εντυπωσεις και απο που την πηρε επειδη ενδιαφερομαι,ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,αν εχει αγορασει καποιος καποια μπαταρια μεγαλυτερη ας πει εντυπωσεις και απο που την πηρε επειδη ενδιαφερομαι,ευχαριστω!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336729

Link to comment
Share on other sites

Ρολόι -> Δημιουργία ειδοποίησης -> Ήχος ειδοποίησης -> επιλέγεις από αυτά που σου βγάζει ή κάνεις προσθήκη και επιλέγεις κάτι από τα δικά σου. Για να δεις από ήρθε δες εδώ.

Φίλε μου σε ευχαριστω για την απάντηση σου όμως μου βγάζει της επιλογές ...ΜΕΛΩΔΙΑ, ΔΟΝΗΣΗ, ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΑ , ΚΑΙΝΚΑΤΑΤΟΠΙΣΗ απο κάτω γράφει περισσωτερα μπενω μέσα και εχει μονο την ένταση του ήχου δεν εχει κάτι αλλο !!!

Link to comment
Share on other sites

Και η πρωτη που πηρα απο vodafone (επειδη ηταν επειγον) αλλα και οι υπολοιπες απο ebay ειναι λιγο μικροτερες...~2mm απο καθε πλευρα...

Υπάρχει ένα μοντέλο της SGP, που έχει άκρες με κλίση και καλύπτει όλη την εμπρόσθια επιφάνεια.

Είναι αυτό: http://www.ebay.com/itm/280953147241?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Edited by Pharmex
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...