Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,

Εχω ενα s3 το οποιο λειτουργει κανονικα σε 2g αλλα οταν το εχω σε λειτουργεια 3g με ενεργοποιημενα τα δεδομενα χανω το σημα και επισης δεν μπορω να κανω κλησεις η να με καλεσουν.

Εχω περασει διαφορετικες ρομ και επισημες και custom, εχω αλλαξει modem της συσκευης.

Εχω κανει full wipe αλλα δεν εχει στρωσει,μηπως ειναι θεμα κεραιας?

 

το μοντεμ που εβαλες μπορει να λειτουργει σε διαφορετικες συχνοτητες απο οτι αυτες στην Ελλαδα με αποτελεσμα να μην λειτουργει ! δοκιμασε να περασεις ενα που να δουλευει σε συχνοτητες Ελλαδος και αμα δεν...τοτε πας για service! επισης να προσθεσω στησε το κινητο παλι με τα oficial να δεις αμα δεν δουλευει παλι και με αλλο μοντεμ αν και παλι κανει τα ιδια τοτε νομιζω ειναι μονοδρομος το service

Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έτσι δείχνει φίλε μου και εφόσον είσαι εκτός εγγύησης πιθανόν να μην συμφέρει η επισκευή

Ναι δεν συμφέρει καθόλου. Απο γνωστό μου που του είχε πάθει οξείδωση η μητρική, του είπαν 270 για καινούργια. Γελιο ποσό αν σκεφτείς ότι με 350 τώρα παίρνεις καινούργιο LG g3!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Χθες το βραδυ ξαφνικα το s3 μου εκανε επανακκινηση απο μονο του και απο τοτε δεν ξαναbootαρε ποτε αλλα εμενε κολλημενο συνεχεια στο μηνυμα ανοιγματος που λεει ''samsung galaxy s3 gt9300''. Οτι και να δοκιμασα να κανω δεν ανοιγε. Προσπαθησα να το βαλω σε recovery αλλα δεν... Εβγαζε το ανθρωπακι android και μετα μια λιστα με failed να φορτωσει το οτιδηποτε. Ευτυχως σε download mode μπηκε. Προσπαθησα να του περασω το firmware ξανα μεσω odin αλλα και σε αυτο εβγαλε failed. Σημερα το εβαλα για φορτιση ετσι κλειστο για να δω αν θα δειξει σταθμη μπαταριας αλλα και παλι τιποτα. Ναι μεν εβγαλε το κλασσικο που εμφανιζει οταν το φορτιζεις κλειστο αλλα την σταθμη της μπαταριας δεν την εβρισκε. (ειχε συνεχεια το κυκλακι αναζητησης της σταθμης της μπαταριας.)

Αυριο φυσικα απο πρωι θα το παω στην smartec. (εχει τελειωσει η εγγυηση μου :cry:)

Θα ηθελα να μου πειτε αν καποιος ειχε κανα παρομοιο προβλημα με το s3 του τι προβλημα τελικα ειχε το κινητο. (η αληθεια ειναι οτι εχω πεθανει στο αγχος σημερα γιατι πολυ φοβαμαι οτι θα εχει κανα προβλημα η μητρικη :X οποτε ουσιαστικα παμε για νεο κινητο :blink:)

 

Απλα ενημερωτηκα να πω οτι το πηγα σημερα (εδωσα τα 15 ευρω που θελουν για τον ελεγχο) και εν τελει μου ειπαν αυτο που φοβομουν. Οτι μητρικη dead.

Παμε και επισημα για νεο κινητο πλεον. Μαλλον για note 4.

Αλλα τι ατυχια και αυτο. Να σου χαλαει το κινητο λιγες μερες μετα απο τοτε που σου εληξε η εγγυηση. :mad: :( . Γενικα παντως παρατηρω οτι τα νεα κινητα δεν κρατανε πανω απο 3 χρονια. Λες και γινεται εσκεμμένα αυτο για να σκας καθε τοσο λεφτα για συσκευη. Εγω ειχα σκοπο να κρατησω το s3 αλλο 1.5 χρονο ακομα τουλαχιστον..αλλα......

Link to comment
Share on other sites

Απλα ενημερωτηκα να πω οτι το πηγα σημερα (εδωσα τα 15 ευρω που θελουν για τον ελεγχο) και εν τελει μου ειπαν αυτο που φοβομουν. Οτι μητρικη dead.

Παμε και επισημα για νεο κινητο πλεον. Μαλλον για note 4.

Αλλα τι ατυχια και αυτο. Να σου χαλαει το κινητο λιγες μερες μετα απο τοτε που σου εληξε η εγγυηση. :mad: :( . Γενικα παντως παρατηρω οτι τα νεα κινητα δεν κρατανε πανω απο 3 χρονια. Λες και γινεται εσκεμμένα αυτο για να σκας καθε τοσο λεφτα για συσκευη. Εγω ειχα σκοπο να κρατησω το s3 αλλο 1.5 χρονο ακομα τουλαχιστον..αλλα......

'Οντως ατυχία .

Το S III , είναι ένα καταπληκτικό τηλεφωνάκι . Δεν μου δημιούργησε ποτέ προβλήματα . Βέβαια δεν ασχολήθηκα με ύποπτες αναβαθμίσεις .

Από την άλλη έχει διαπιστωθεί ότι κάποια ανεξήγητα προβλήματα συνηγορούν στο ότι υπάρχουν παρτίδες και παρτίδες , και όχι μόνο στο S III .

Link to comment
Share on other sites

'Οντως ατυχία .

Το S III , είναι ένα καταπληκτικό τηλεφωνάκι . Δεν μου δημιούργησε ποτέ προβλήματα . Βέβαια δεν ασχολήθηκα με ύποπτες αναβαθμίσεις .

Από την άλλη έχει διαπιστωθεί ότι κάποια ανεξήγητα προβλήματα συνηγορούν στο ότι υπάρχουν παρτίδες και παρτίδες , και όχι μόνο στο S III .

 

Εγω τωρα δυο χρονια δεν χρειαστηκε ουτε μια φορα να το παω για σερβις. Το παραμικρο προβλημα δηλαδη δεν ειχε παρουσιασει. Ημουν ευχαριστημενος με την αγορα. Και ετσι ξαφνικα απλα παθανε. :mad:

Παντως το μεγαλο fail της samsung με το s3 ηταν που το εβγαλε στην αγορα με μονο 1 gb ram. Επρεπε να ειχε βαλει αν οχι 2 τουλαχιστον 1.5 gb. Αλλα ετσι ειναι αυτα. Παιχνιδια του marketing...

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα δυο χρονια δεν χρειαστηκε ουτε μια φορα να το παω για σερβις. Το παραμικρο προβλημα δηλαδη δεν ειχε παρουσιασει. Ημουν ευχαριστημενος με την αγορα. Και ετσι ξαφνικα απλα παθανε. :mad:

Παντως το μεγαλο fail της samsung με το s3 ηταν που το εβγαλε στην αγορα με μονο 1 gb ram. Επρεπε να ειχε βαλει αν οχι 2 τουλαχιστον 1.5 gb. Αλλα ετσι ειναι αυτα. Παιχνιδια του marketing...

Συμφωνώ απόλυτα . Παρ' όλο που το έχω παροπλισμένο λόγω του νέου που πήρα , δεν πρόκειται να το χαρίσω (που κάνω ως συνήθως) και θα το έχω

σαν εφεδρικό αν μου χρειασθεί . Δυστυχώς όλα αυτά τα χρόνια η σάμμυ δεν σεβάστηκε τους πελάτες της και αυτό θα της γυρίσει μπούμερανγκ με τους

κινέζους να βγαίνουν δειλά-δειλά στην παγκόσμια αγορά .

Link to comment
Share on other sites

πω πω πίκρα, εμένα τελειώνει αυτό τον μήνα η εγγύηση, ελπίζω να μην είναι ρυθμισμένο να σκάσει γιατί δεν είναι καιρός για έξοδα!

καλορίζικο το καινούργιο πάντως (ότι και να διαλέξεις)

 

ερώτηση, εδώ και κανά μήνα δεν λοκάρει γρήγορα και μερικές φορές ποτέ το gps, έχω archidroid 1.7.18 με kernel του archi. Ιδέες?

Link to comment
Share on other sites

πω πω πίκρα, εμένα τελειώνει αυτό τον μήνα η εγγύηση, ελπίζω να μην είναι ρυθμισμένο να σκάσει γιατί δεν είναι καιρός για έξοδα!

καλορίζικο το καινούργιο πάντως (ότι και να διαλέξεις)

 

ερώτηση, εδώ και κανά μήνα δεν λοκάρει γρήγορα και μερικές φορές ποτέ το gps, έχω archidroid 1.7.18 με kernel του archi. Ιδέες?

Γύρισε στην 4.3 το ταχύτερο γιά να μην σκάσει ......:(

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα δυο χρονια δεν χρειαστηκε ουτε μια φορα να το παω για σερβις. Το παραμικρο προβλημα δηλαδη δεν ειχε παρουσιασει. Ημουν ευχαριστημενος με την αγορα. Και ετσι ξαφνικα απλα παθανε. :mad:

Παντως το μεγαλο fail της samsung με το s3 ηταν που το εβγαλε στην αγορα με μονο 1 gb ram. Επρεπε να ειχε βαλει αν οχι 2 τουλαχιστον 1.5 gb. Αλλα ετσι ειναι αυτα. Παιχνιδια του marketing...

 

Κι εμένα πέθανε αυτές τις μέρες ξαφνικά κι ενώ η εγγύηση έληξε τον Αύγουστο... Έγραψα την ιστορία στα "Παράπονα".

 

Δεν είμαι των θεωριών συνωμοσίας αλλά αφού είδα το The light bulb conspiracy τρέμω :cry:

KCB
Link to comment
Share on other sites

πω πω πίκρα, εμένα τελειώνει αυτό τον μήνα η εγγύηση, ελπίζω να μην είναι ρυθμισμένο να σκάσει γιατί δεν είναι καιρός για έξοδα!

καλορίζικο το καινούργιο πάντως (ότι και να διαλέξεις)

 

ερώτηση, εδώ και κανά μήνα δεν λοκάρει γρήγορα και μερικές φορές ποτέ το gps, έχω archidroid 1.7.18 με kernel του archi. Ιδέες?

 

Η 1.7.18 δεν μου άρεσε και την άφησα σχετικά γρήγορα.

Θα σε συμβούλευα να κανείς το ίδιο.

Η προηγούμενη arhidroid δούλευε καλύτερα.

Υπάρχει βέβαια και η neat rom .

Link to comment
Share on other sites

πω πω πίκρα, εμένα τελειώνει αυτό τον μήνα η εγγύηση, ελπίζω να μην είναι ρυθμισμένο να σκάσει γιατί δεν είναι καιρός για έξοδα!

καλορίζικο το καινούργιο πάντως (ότι και να διαλέξεις)

Σιγουρα για Note 4 παω. Αλλα επειδη λεπτα δεν υπαρχουν τωρα (βλεπεις ειμαι φοιτητης και χωρις να εχω καποια εργασια) :p θα περιμενω κανα 3μηνο να πεσει στα 500. Μεχρι τοτε θα κανω υπομονη και θα μεινω με το ταπεινο πλην τιμιο samsung e1200 :lol: . Να δω αν θα αντεξω γιατι τωρα δυο χρονια ειχαμε παθει εξαρτηση με το s3 :ninja:

 

Κι εμένα πέθανε αυτές τις μέρες ξαφνικά κι ενώ η εγγύηση έληξε τον Αύγουστο... Έγραψα την ιστορία στα "Παράπονα".

 

Δεν είμαι των θεωριών συνωμοσίας αλλά αφού είδα το The light bulb conspiracy τρέμω :cry:

Ναι το ειχα διαβασει το μηνυμα σου. Και σε μενα παντως απο τα πρωτα σημαδια οτι κατι δεν παει καλα το κινητο ηταν το μηνυμα που εμφανιζε και εσενα δηλ. ''android.process.acore has stopped unexpectedly''...

 

Ναι και εγω δεν πιστευω οτι ειναι θεωρια συνωμοσιας. Αν σκεφτεις τι βαρια χρηση που κανουμε στα κινητα τα τελευταια χρονια (Εγω πχ τα τελευταια δυο χρονια ειχα σταματησει να χρησιμοποιω υπολογιστη. Τα παντα τα εκανα απο το κινητο.) λογικο ειναι οτι καποια στιγμη θα τα φτυσουν. Το θεμα ειναι αν θα εισαι τυχερος ή ατυχος και σου γινει αυτο εντος ή εκτος εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα για Note 4 παω. Αλλα επειδη λεπτα δεν υπαρχουν τωρα (βλεπεις ειμαι φοιτητης και χωρις να εχω καποια εργασια) :p θα περιμενω κανα 3μηνο να πεσει στα 500. Μεχρι τοτε θα κανω υπομονη και θα μεινω με το ταπεινο πλην τιμιο samsung e1200 :lol: . Να δω αν θα αντεξω γιατι τωρα δυο χρονια ειχαμε παθει εξαρτηση με το s3 :ninja:

Επειδή βαρέθηκα τον εαυτό μου και την εμμονή μου με την Samsung

Ace .. το χάρισα

S1 ... το χάρισα

S2 ... το χάρισα

S3 ... το κρατάω γιατί του έχω αδυναμία .

S5 ... το κρατάω (είναι κλώνος)

Note 10.1 ... το χάρισα

Tab 3 8" 3g ... το κρατάω γιατί είναι ότι καλύτερο έχει βγάλει μέχρι τώρα η Samsung και δυστυχώς δεν έχει εκτιμηθει όσο θα έπρεπε .

και επειδή

βαρέθηκα να χρυσοπληρώνω την Samsung θυμήθηκα την παροιμία "έχει κι' αλλού πορτοκαλιές" , διάβασα κάποια πράγματα και βρήκα ότι υπάρχουν και

άλλες επιλογές . Οι Κινέζοι έχουν κάνει τρομερή πρόοδο αλλά χρειάζεται προσοχή . Η Miui γιά παράδειγμα είναι στην τρίτη θέση πωλήσεων παγκοσμίως

μετά την Samsung και την Apple , με αυξήσεις το πρώτο εξάμηνο του 2014 σε αντίθεση με τις πτώσεις πωλήσεων των δύο πρώτων .

Είπαμε χρειάζεται προσοχή , γιατί οι περισσότεροι ψωνίζουν από μαγαζιά dealers , και δεν ξέρεις τι θα σου κάτσει αλλά κυρίως επειδή η εγγύηση και

το after sales service είναι σχεδόν ανύπαρκτα . Είπα να δοκιμάσω , αλλά πήγα κατ' ευθείαν στον κατασκευαστή , όχι στην Κίνα αλλά στον retailer που

έχει στην Ευρώπη , που αποφεύγεις τις 40 ημέρες μέχρι να στο στείλουν και δεν έχεις και τελωνείο . Εβαλα λοιπόν παραγγελία στις 27/9 την περασμένη

Δευτέρα και το το είχα στα χέρια μου στις 30/9 Πέμπτη . Πλήρωσα 227 ευρώ (40 είναι το DHL) . Πρόκειται γιά το Xiaomi Redmi Note ΜΤΚ6592 δίκαρτο

5,5 ιντσες , τούμπανο(sic) , θα έλεγαν κάποιοι . Εχει και καλύτερα βέβαια . Το βαλαμε δίπλα στο το Note 3 του κολλητού μου και ακόμα κλαίει τα λεφτά

που έδωσε .

Ιστοριές .......

Αν θέλεις ρίξε μιά ματιά . http://www.xiaomishop.com/

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχας σορρυ αν υπαρχει κατι σχετικο και δε το βρηκα.καμια βδομαδα τωρα το τηλεφωνο κανει ενα τρεμουλο στην οθονη και μετα κολαει και θελει ρεσετ για να ξεκινησει και οταν αναψει εχει πεσει και η μιση μπαταρια.το τηλεφωνο ειναι μαμα μονο καποιες εφαρμογες εχει αλλα καμια καινουργια που θα μπορουσε να το κολλαει.εχει κανεις ιδεα τι μπορει να ειναι??

 

προσθετω εδω τη συνεχεια του προληματος μου.ανακαλυψα οτι οταν μπω στη συλλογη και δω κανα δυο φωτο μου κανει παλι τρεμουλο η οθονη αλλα αυτη τη φορα χανει το σημα του δυκτιου (μου ωγαζει το συμβολακι με το απαγορευτικο πανω) και μου κλεινει την συλλογη κανει 10-15 sec και μετα εχω και παλι σημα...οποιος εχει καμια ιδεα πριν καταληξω σε σερβις....ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

προσθετω εδω τη συνεχεια του προληματος μου.ανακαλυψα οτι οταν μπω στη συλλογη και δω κανα δυο φωτο μου κανει παλι τρεμουλο η οθονη αλλα αυτη τη φορα χανει το σημα του δυκτιου (μου ωγαζει το συμβολακι με το απαγορευτικο πανω) και μου κλεινει την συλλογη κανει 10-15 sec και μετα εχω και παλι σημα...οποιος εχει καμια ιδεα πριν καταληξω σε σερβις....ευχαριστω :)

 

Αφού έχεις λίγες εφαρμογές δοκίμασε να κάνεις μιά "επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων"

Link to comment
Share on other sites

εμενα το θεμα ηταν της μπαταριας. δες αν εχει φουσκωσει λιγο..

απο επιδοσεις εκει πως τα παει; τελειωνει γρηγορα;

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι απασες οι ηλεκτρονικες συσκευες εχουν οριζοντα τα δυο χρονια,εξ ου και η εγκυηση,και κανα δυο χρονια το πολυ ακομη απροβληματιστα,μετα επεμβαινει ο "κοφτης".αν μαιναμε με τις ιδιες συσκευες θα κλειναν τα εργοστασια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

προσθετω εδω τη συνεχεια του προληματος μου.ανακαλυψα οτι οταν μπω στη συλλογη και δω κανα δυο φωτο μου κανει παλι τρεμουλο η οθονη αλλα αυτη τη φορα χανει το σημα του δυκτιου (μου ωγαζει το συμβολακι με το απαγορευτικο πανω) και μου κλεινει την συλλογη κανει 10-15 sec και μετα εχω και παλι σημα...οποιος εχει καμια ιδεα πριν καταληξω σε σερβις....ευχαριστω :)

 

συνηθως το τρεμουλο <λενε> οφειλεται σε προβληματικη μπαταρια,οταν συμβαινει η μπαταρια τι δειχνει?αν ειναι κατι αλλο κανε ξαναεγκατασταση,και αν συνεχιζει(αφου αποκλεισεις οτι δεν ειναι θεμα μπαταριας),τοτε σερβις.αυτα θα εκανα και εγω.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι απασες οι ηλεκτρονικες συσκευες εχουν οριζοντα τα δυο χρονια,εξ ου και η εγκυηση,και κανα δυο χρονια το πολυ ακομη απροβληματιστα,μετα επεμβαινει ο "κοφτης".αν μαιναμε με τις ιδιες συσκευες θα κλειναν τα εργοστασια.

 

OK . Να παραδεχθώ ότι όλα τα ηλεκτρονικά και ηλεκτρικά , έχουν κάποια ημερομηνία λήξης , που είναι συνάρτηση διαφόρων παραγόντων , με βασικό τον

τρόπο χρήσης , ναι , αλλά "κόφτης" ???? . Τραβηγμένο θα έλεγα .

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο το εβαλα σε εισαγωγικα...επισης το δικο μου απο τα πρωτα που κυκλοφορισαν,παρουσιαζει το φαινομενο των φαντασματων στην οθονη,φαινονται πολυ αχνα τα εικονιδια της αρχικης οθονης,αυτα που ειναι μονιμα κατω.δυο χρονακια τυχαιο?? Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι από τα πρώτα που κυκλοφόρησαν και δεν μου παρουσίασε ποτέ κανένα πρόβλημα . Αλλά .....

Με εξαίρεση την 4.3 που έβαλα , δεν έχω κάνει καμιά επέμβαση , δεν πιστεύω ιδιαίτερα στις λεγόμενες αναβαθμίσεις και στι custom rom . Πάντα πίστευα πως τα μηχανάκια είναι φτιαγμένα γιά να περπατάνε απρόσκοπτα με τα αρχικά τους "εντόσθια" .

Από την άλλη έχουμε διαπιστώσει ότι υπάρχουν παρτίδες και παρτίδες .

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι από τα πρώτα που κυκλοφόρησαν και δεν μου παρουσίασε ποτέ κανένα πρόβλημα . Αλλά .....

Με εξαίρεση την 4.3 που έβαλα , δεν έχω κάνει καμιά επέμβαση , δεν πιστεύω ιδιαίτερα στις λεγόμενες αναβαθμίσεις και στι custom rom . Πάντα πίστευα πως τα μηχανάκια είναι φτιαγμένα γιά να περπατάνε απρόσκοπτα με τα αρχικά τους "εντόσθια" .

Από την άλλη έχουμε διαπιστώσει ότι υπάρχουν παρτίδες και παρτίδες .

 

δεκτόν, αλλά εμένα η 4.3 μου το σακάτεψε, χειρότερο και από featurephone ήταν σε ορισμένες εφαρμογές. ευτυχώς που υπάρχουν οι samsung-based custom roms και δουλεύει όπως με την 4.1.2. Η neatrom έχει τόσο μεγάλη διαφορά από την archidroid?

Link to comment
Share on other sites

'Οπως είπαμε , παρτίδες και παρτίδες . Αυτό δείχνει την προχειρότητα και έλλειψη σεβασμού της σάμμυ στους αγοραστές .

Από του κινέζους θα το βρούνε .:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εμενα το θεμα ηταν της μπαταριας. δες αν εχει φουσκωσει λιγο..

απο επιδοσεις εκει πως τα παει; τελειωνει γρηγορα;

 

λοιπον η μπαταρια δεν ειναι επιπεδη εντελοσ σα να εχει 0.5mm φουσκωσει αλλα δε ξερω καθολου πως ειναι η καινουρια δλδ αν ειναι εντελως φλατ.οταν μου κανει αυτα τα τρεμουλα και restart χανει σχεδον τη μιση ενεργεια και αν ειναι κατω απο 50% οταν συμβει τοτε μονο με συνδεμενο φορτιστει δουλευει.θα δοκιμασω αλλη μπαταρια και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

OK . Να παραδεχθώ ότι όλα τα ηλεκτρονικά και ηλεκτρικά , έχουν κάποια ημερομηνία λήξης , που είναι συνάρτηση διαφόρων παραγόντων , με βασικό τον

τρόπο χρήσης , ναι , αλλά "κόφτης" ???? . Τραβηγμένο θα έλεγα .

 

Κι όμως κόφτη και χωρίς εισαγωγικά. Δες το ντοκιμαντέρ που ανέφερα παραπάνω και θα καταλάβεις. Η ψάξε internet για το θέμα light bulb conspiracy.

KCB
Link to comment
Share on other sites

λοιπον η μπαταρια δεν ειναι επιπεδη εντελοσ σα να εχει 0.5mm φουσκωσει αλλα δε ξερω καθολου πως ειναι η καινουρια δλδ αν ειναι εντελως φλατ.οταν μου κανει αυτα τα τρεμουλα και restart χανει σχεδον τη μιση ενεργεια και αν ειναι κατω απο 50% οταν συμβει τοτε μονο με συνδεμενο φορτιστει δουλευει.θα δοκιμασω αλλη μπαταρια και βλεπουμε

 

ετσι οπως το περιγραφεις ειναι ακριβως οτι επαθα με το δικο μου s3 και ηταν η μπαταρια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...