Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα !! Λοιπον Φορτιζει απο εχτες απο τις 11 και τωρα που το ανοιξα ειναι κολλημενο στο 47% .

 

Πιθανον το "πηρα στο χερι" ; Τελος ;

 

Χρησιμοποίησες τον φορτιστή που περιλάμβανε το κουτί ή κάποιον άλλο που είχες ? Την είχα πατήσει και εγώ παλιότερα :D

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποίησες τον φορτιστή που περιλάμβανε το κουτί ή κάποιον άλλο που είχες ? Την είχα πατήσει και εγώ παλιότερα :D

 

Αλλον ! Δηλαδη για πες τι να κανω ; ;;

 

EDIT : Αρχισε να δινει "Γκαζια" ...Για να δουμε θα αναστηθει ;;;

 

Σε ευχαριστω φιλε !

 

Παντως το φορτισα με Samsung φορτιστη !! Απο το 5' το tablet.

Edited by vairas5770
Link to comment
Share on other sites

στην vodafone παιδια την κοβουν δωρεαν και εχω παει και καρτα cosmote και μου την εχουν κοψη

 

Σε πολλές βρόντα που ρώτησα δεν κοβανε την κάρτα αλλά δίνανε καινούργια.σε μια μου την έκοψαν με 3 ευρώ και κράτησα το υπόλοιπο πλαστικό και έτσι θα έχω την κάρτα και για τηλέφωνο με κανονική σιμ.

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλές βρόντα που ρώτησα δεν κοβανε την κάρτα αλλά δίνανε καινούργια.σε μια μου την έκοψαν με 3 ευρώ και κράτησα το υπόλοιπο πλαστικό και έτσι θα έχω την κάρτα και για τηλέφωνο με κανονική σιμ.

 

εγω παντος στην vodafone στην ν.φιλαδελφεια μου εχουν κοψει 3 δωρεαν τωρα δεν ξερω στις αλλες τη παιζει:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι πειραματα? :wacko::wacko:

Δοκιμαζεις... δουλευει? Αν ναι καθαρισες...αν οχι δωσε 5 ευρω...δηλαδη γιατι να μην προσπαθησεις...? Γιατι να δωσεις κατευθειαν το 5ευρο? :wacko::wacko:

Τοσο ευκολα τα δινετε τα 5ευρα εσεις?

 

Και αν πχ χαλάσει το galaxy και θέλει service και θες να χρησιμοποιήσεις το παλιό σου κινητό τι κάνεις;κολάς τα κομμένα κομμάτια με UHU? Με τα 5 ευρώ μου δώσαν και ανταπτοράκι για τα παλιά τηλέφωνα(μπορεί βέβαια και οι κομμένες sim να παίρνουν ανταπτοράκι, αλλά πάλι τσάμπα δεν στο δίνουν).

Link to comment
Share on other sites

Και αν πχ χαλάσει το galaxy και θέλει service και θες να χρησιμοποιήσεις το παλιό σου κινητό τι κάνεις;κολάς τα κομμένα κομμάτια με UHU? Με τα 5 ευρώ μου δώσαν και ανταπτοράκι για τα παλιά τηλέφωνα(μπορεί βέβαια και οι κομμένες sim να παίρνουν ανταπτοράκι, αλλά πάλι τσάμπα δεν στο δίνουν).

 

Εμενα η wind μου τσιμπησε 10Ε μαζι με τον ανταπτορα ! ΑΠ@ΤΕΩΝΕΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Πολλά σου πηραν

 

Το ξερω -Δεν θα με ξαναδουν περιμενω να τελειωσει το συμβολαιο και Αντε γειααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα.

 

Στο στοκ widget του καιρού, έχω επιλέξει να κάνει αυτόματη ανανέωση κάθε 1 ώρα και να επιτρέπει στο widget να βρει την τρέχουσα θέση μου.

Το θέμα είναι ότι πάρα πολλές φορές περνάει και 1 ώρα και 2 και 3 και 10 χωρίς να ανανεώνει αυτόματα!!! :(

Και το κάνω χειροκίνητα από το μικρό εικονίδιο κάτω δεξιά στο widget ή μπαίνοντας μέσα στην εφαρμογή.

Γιατί γίνεται αυτό?

 

Έχω πάντα ενεργοποιημένο το wifi, όχι το gps & 3G. Στην 4.0.4 δεν θυμάμαι να μου το έκανε αυτό. Το παρατήρησα τώρα με την 4.1.1

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η wind μου τσιμπησε 10Ε μαζι με τον ανταπτορα ! ΑΠ@ΤΕΩΝΕΣ !!!

Η κοσμοτε παιρνει 5€ για αλλαγη καρτας σιμ.

Εγω την αλλαξα,γιατι το τηλεφωνο μου εκανε κολπα και ενω εδειχνε οτι ειχε σημα,αυτο ηταν νεκρο.Μετα την αλλαγη,δεν το ξανακανε.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η wind μου τσιμπησε 10Ε μαζι με τον ανταπτορα ! ΑΠ@ΤΕΩΝΕΣ !!!

 

Απίστευτο...

Στην wind στη Βενιζέλου στη Θεσσαλονίκη δεν μου πήραν φράγκο αφού ζήτησα απλώς να μου την κόψουν με την πενσα που έχουν για αυτή την δουλειά.

Όταν ο πωλητής μου πρότεινε να αγοράσω τον ανταπτορα επειδή ήθελα να χρησιμοποιώ την σιμ και στο παλιό μου κινητό αρνήθηκα αφού το κομμένο κομμάτι της σιμ μια χαρά σφηνωνε την κομμένη σιμ .

Ο ανταπτορας κόστιζε πέντε ευρώ.

Στο συγκεκριμένο υποκατάστημα της wind που πηγες πρέπει να ήταν πολύ λαμόγιο ο πωλητής

Edited by telmusic
Link to comment
Share on other sites

Pε παιδια παρτε ενα ψαλιδακι και σιγα σιγα κοψιμο η καρτα θα κανετε την δουλεια σας μην πατε και σκατε λεφτα στους απατεωνες
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

ανταπτορας απο βοντα 2ε

 

 

όταν ακούτε την φωνή σας ξανά σε μια κλήση μέσα θυμηθείτε την υπόθεση υποκλοπών τα ίδια συμπτώματα δεν λέγαν οτι είχαν? και μάλιστα είπαν ότι έτσι το κατάλαβαν και καλά?η κάνω λάθος? όχι ότι σας παρακολουθούν άπλα το αναφέρω γιατί μπορεί να μην έχει θέμα το κινητό άλλα κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Pε παιδια παρτε ενα ψαλιδακι και σιγα σιγα κοψιμο η καρτα θα κανετε την δουλεια σας μην πατε και σκατε λεφτα στους απατεωνες

 

Το Siii ειναι ίδιο τροπο στις κομμένες κάρτες. Έχω μια cosmote κομμένη, που δουλεύει κανονικα σε όλα τα αλλα κινητα εκτος του S3

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

τελικα να παω να το παρω σημερα? μια και με ξενερωσε η αναμονη &τα προβληματα του i phone5.κολλαω μονο στην ποιοτητα του ακουστικου στις κλησεις διοτι 2-3 παλιτερα μοντελα samsung δεν με ικανοποιησαν στην ενταση που ακουω τον συνομιλητη μου σε σχεση με το i phone
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό του αγοραστικού κοινού είναι άτομα τελείως άσχετα με την τεχνολογία που απλώς ακολουθουν μόδες, δεν τους νοιάζουν μνήμες Ram ή ανοικτα λειτουργικά. Δωστους πολλά megapixels και πεστους και 4 πύρινο επεξεργαστή και είναι καλυμμένοι

 

Αυτο ειναι γεγονος και μαλιστα δυσαρεστο και ιδιαιτερα σημερα με τοσες πολλες πηγες ενημερωσης και μετα λεμε γιατι πουλαει το μηλο και το καθε ''μηλο'' επισης 600-700-800 ευρω και γκρινιαζουμε μετα για την υπερκοστολογηση των κινητων.:wacko:

Μηδεν καταναλωτικη συνειδηση ακομα και σημερα

Λυπηρο και ανησυχητικο φαινομενο:(

Sorry για το Off-topic.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

σχετικά με τους φίλους που λένε για < απατεώνες > από τα καταστήματα κινητής, επειδή τυχαίνει και δουλεύω σε μια από αυτές τις εταιρείες μην τα ισοπεδώνουμε όλα. δεν μπορεί το κόστος να είναι το ίδιο σε όλους, πχ σε κάποιον καλό πελάτη δεν μπορεί να χρεωθεί το ίδιο, και μπορεί να μη χρεωθεί και τίποτα παρόλο που όλα αυτά είναι αγορασμένα από το κατάστημα και μη νομίζετε ότι αυτά τα καταστήματα έχουν τεράστιο περιθώριο κέρδους.

 

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

τελικα να παω να το παρω σημερα? μια και με ξενερωσε η αναμονη &τα προβληματα του i phone5.κολλαω μονο στην ποιοτητα του ακουστικου στις κλησεις διοτι 2-3 παλιτερα μοντελα samsung δεν με ικανοποιησαν στην ενταση που ακουω τον συνομιλητη μου σε σχεση με το i phone

Δεν μπορώ να συγκρίνω με iphone, αλλά οι ποιότητα του ακουστικού είναι πολύ καλή, καθαρό και δυνατό. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα σε αυτό τον τομέα. Δεν νομίζω δηλαδή ότι αυτό είναι θέμα σκέψης για την αγορά του.

Υποθέτω ότι όλα τα υπέρ και τα κατά στη σύγκριση με iphone τα ξέρεις (hi-end android vs iphone).

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

τελικα να παω να το παρω σημερα? μια και με ξενερωσε η αναμονη &τα προβληματα του i phone5.κολλαω μονο στην ποιοτητα του ακουστικου στις κλησεις διοτι 2-3 παλιτερα μοντελα samsung δεν με ικανοποιησαν στην ενταση που ακουω τον συνομιλητη μου σε σχεση με το i phone

 

Εννοείται πως ναι, μιας και η ποιότητα και η ένταση του ακουστικού είναι άψογες.

Άν και όπως βλέπω από το status σου που είναι off, μάλλον έχεις πάει ήδη στο μαγαζί.. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγχειριδιο σε ελληνικα που μπορω να βρω για το s3 ?

Post #4 αν δεν κάνω λάθος...

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=335124

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγχειριδιο σε ελληνικα που μπορω να βρω για το s3 ?

 

Πήγαινε εδω http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/smart-phones/GT-I9300RWDVGR-supportforward και κατέβασε το

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,βαρεθηκα να περιμενω το i phone5 και μετα απο τις αναφορεσ για διαφορα προβληματα λεω να παρω το κινητο.απλα οσα samsung περασαν απο τα χερια μου τα εδωσα αμεσωσ για τον λογο οτι δεν με ικανοποιουσε η ενταση του ακουστικου τους ,δεν ακουγονταν δυνατα στισ συνομιλιες ο συνομιλητης μου .τι παιζει με το samsung 3? φοβαμαι οτι τα ιδια

 

ας μου πει καποιος επειδη σιχαθηκα να περιμενω το i phomne 5 & ακουω και τα προβληματα του.να παω να παρω το s3 ? ρωταω γιατι με τα samsung που εχουν περασει 3 απο τα χερια μου δεν εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο την ενταση του ακουστικου στις κλησεις σε σχεση με το iphone. to s3 τι παιζει? σε αυτο το θεμα γιατι κατα τα αλλα ειναι τελειο

 

τελικα να παω να το παρω σημερα? μια και με ξενερωσε η αναμονη &τα προβληματα του i phone5.κολλαω μονο στην ποιοτητα του ακουστικου στις κλησεις διοτι 2-3 παλιτερα μοντελα samsung δεν με ικανοποιησαν στην ενταση που ακουω τον συνομιλητη μου σε σχεση με το i phone

 

ποσες φορες θα το ρωτησεις ?

πανε δες το αν σου αρεση παρτο απλα πραματα!

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο...

Στην wind στη Βενιζέλου στη Θεσσαλονίκη δεν μου πήραν φράγκο αφού ζήτησα απλώς να μου την κόψουν με την πενσα που έχουν για αυτή την δουλειά.

Όταν ο πωλητής μου πρότεινε να αγοράσω τον ανταπτορα επειδή ήθελα να χρησιμοποιώ την σιμ και στο παλιό μου κινητό αρνήθηκα αφού το κομμένο κομμάτι της σιμ μια χαρά σφηνωνε την κομμένη σιμ .

Ο ανταπτορας κόστιζε πέντε ευρώ.

Στο συγκεκριμένο υποκατάστημα της wind που πηγες πρέπει να ήταν πολύ λαμόγιο ο πωλητής

 

Στην Αν.Τουμπα πηγα,Λαμπρακη. Στο συγκεκριμενο καταστημα που εδωσαν λαθος ρεστα τα οποια ειδα ΕΚΕΙ και η κοπελα που δουλευει ( ειναι εντελως χαζη) μου ελεγε πως μου τα εδωσε σωστα !! Τελικα μου εφαγαν 80 ολοκληρα ΕΥΡΩ. Δεν ξαναπαταω . ΑΠ@ΤΕΩΝΕΣ και δεν ξερουν να δινουν και ρεστα. Αλλα αντε βρες το δικιο σου.

Link to comment
Share on other sites

AP:I9300XXBLH1

CP:I9300XXLH1

CSC:I9300XFBLH1

Μπορει καποιος να μου πει απο ποια χωρα ειναι το κινητακι...;;το αγορασα απο birdphone..

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...