Jump to content

Μεγάλος διαγωνισμός: Κερδίστε ένα HTC One S από το myphone.gr!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλή επιυυχία σε όλους..

 

άριστο δώρο και κίνηση... :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

One S!!!!!!!!!! Ανεβαίνει το myphone :happy: Καλή επιτυχία σε όλους!

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

htc το επόμενό μου κινητό;;;

:-Ρ

Mobile: Nokia 3310 -> Nokia 3510 -> Nokia 6260 -> Nokia N72 -> Nokia E51 -> ZTE中兴 blade (CyanogenMod 9.0) -> Jiayu G3S (original ROM) -> Motorola Moto G -2014 (CM 14.1) -> Xiaomi Mi4C

Tablet: Ainol Fire (CyanogenMod 10.1)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο που δίνετε την ευκαιρία στους χρήστες να διεκδικήσουν ένα τόσο όμορφο τηλέφωνο... καλή μας (μου :P ) επιτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο myphone.gr για τους καλύτερους διαγωνισμούς που πάντα βάζει και φυσικά στην HTC που χαρίζει αυτό το εξαιρετικό smartphone. Ελπίζω να είμαι ο τυχερός μιας που σε 1 μήνα απο τώρα πλησιάζουν & τα γενέθλια μου, οπότε θα ήταν για μένα το καλύτερο δώρο. Να' στε πάντα καλά & πάντα τέτοιους διαγωνισμούς.

:happy: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...