Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κώστα κι εμένα όπως λέει το άλλο παιδί μου δουλεύει. Αν είμαι σε μια οθόνη και διαβάζω κάτι και σβήσει με πετάει στην αρχική. Με Nova Launcher και ρύθμιση να μην λειτουργεί το S-Voice σε διπλό πάτημα. Δεν θυμάμαι τι έκανε όταν το είχα να δουλεύει στο διπλό πάτημα γιατί το άλλαξα πολύ γρήγορα. Πάντως κι εμένα με πετάει στην αρχική με το Home. Με το Power μου ξανανοίγει την οθόνη αν δεν έχει κλειδώσει.

 

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι κάποιες φορές όταν πατάω να κλειδώσει (από εφαρμογή στην οθόνη) μπορεί να κάνει το lock και να να ξανανοίξει ο φωτισμός της οθόνης για λίγο σαν κάτι να την ξυπνάει.. Συμβαίνει σε κανέναν?

Μήπως έχει να κάνει με τον Nova; Εγώ είμαι με stock (TouchWiz) και το double-click --> S Voice ενεργό. Μόλις το δοκίμασα με τους Χάρτες και μετά το σβήσιμο πατάω Home, swipe to unlock και με γυρίζει εκεί που ήμουν (στους Χάρτες). Με δεύτερο πάτημα του Home με πάει στο ρολόι.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει να κάνει με τον Nova; Εγώ είμαι με stock (TouchWiz) και το double-click --> S Voice ενεργό. Μόλις το δοκίμασα με τους Χάρτες και μετά το σβήσιμο πατάω Home, swipe to unlock και με γυρίζει εκεί που ήμουν (στους Χάρτες). Με δεύτερο πάτημα του Home με πάει στο ρολόι.

Αααα, εσύ λες αν έχει προλάβει κι έχει κλειδώσει η οθόνη? Έτσι κι εμένα σωστά δουλεύει, όπως περιγράφεις. Εγώ λέω για τα δευτερόλεπτα εκείνα, που έχει σβήσει ο φωτισμός αλλά δεν έχει κλειδώσει η οθόνη. Εκεί, αν πατήσω το Home με πετάει στην αρχική γιατί το βλέπει σαν να πατάω Home ενώ είναι η συσκευή ξεκλείδωτη και με πάει στην αρχική. Που είναι και λογικό, δηλαδή.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ που έχω το κινητό δίπλα στο κεφάλι μου ενώ κοιμάμαι, πειράζει? Δέχομαι ακτινοβολία?

 

Εγω πιστευω πως ναι οταν το εχεις διπλα σου.Εγω το Αφήνω στο πατωμα n το βαζω σε λειτουργ. Αεροπλανου κ κλεινω κ το wi fi οποτε κ στο κομοδινο να το εχω δεν εχει τιποτα.. καλυτερα αφησε στο πατωμα μακρυα απτο κεφαλι σου.. γνωμη μ ετσι...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αααα, εσύ λες αν έχει προλάβει κι έχει κλειδώσει η οθόνη? Έτσι κι εμένα σωστά δουλεύει, όπως περιγράφεις. Εγώ λέω για τα δευτερόλεπτα εκείνα, που έχει σβήσει ο φωτισμός αλλά δεν έχει κλειδώσει η οθόνη. Εκεί, αν πατήσω το Home με πετάει στην αρχική γιατί το βλέπει σαν να πατάω Home ενώ είναι η συσκευή ξεκλείδωτη και με πάει στην αρχική. Που είναι και λογικό, δηλαδή.

Τώρα το δοκίμασα και έχεις απόλυτο δίκιο! Εγώ φταίω... :O

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το δοκίμασα και έχεις απόλυτο δίκιο! Εγώ φταίω... :O

Απλά θέλει να συνηθίσουμε να πατάμε το power button. Εμένα μου έχει από το Desire που πατούσα το κεντρικό, που όμως εκεί το κεντρικό είναι το trackpad που έχει άλλη λειτουργία.

 

Να κάνω μια ερώτηση που αφορά εφαρμογές αλλά μόνο του Note? (αν είναι off topic σβήστε ελεύθερα!):

Προσφέρει κάτι παραπάνω σε ποιότητα ένας third party player τύπου MXPlayer εδώ? Γιατί μια .mkv ταινία που έριξα στην SD την είδε κανονικά και σε αφήνει να διαλέξεις και υποτίτλους. Οπότε ο βασικότερος λόγος που βάζαμε τέτοιους players σε άλλες συσκευές εδώ μάλλον δεν πολυισχύει.

 

ΥΓ: Θα ξαναπω πως είναι εντυπωσιακό το πόσα πράγματα κάνει χωρίς να χρειαστεί να πειράξεις τίποτα, ούτε καν να βάλεις άλλες εφαρμογές.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι ψάχνετε παιδιά, αλλά έχει ρύθμιση που σε ρωτάει πόσα δευτερόλεπτα μετά το σβήσιμο της θα κλειδώνει η οθόνη. Αν έχει σβήσει αλλά δεν έχει κλειδώσει πατώντας home σας βγάζει εκεί που βρισκόσασταν πριν σβήσει, αν έχει κλειδώσει κιόλας σας βγάζει στην οθόνη ξεκλειδώματος.
Link to comment
Share on other sites

 

Να κάνω μια ερώτηση που αφορά εφαρμογές αλλά μόνο του Note? (αν είναι off topic σβήστε ελεύθερα!):

Προσφέρει κάτι παραπάνω σε ποιότητα ένας third party player τύπου MXPlayer εδώ? Γιατί μια .mkv ταινία που έριξα στην SD την είδε κανονικά και σε αφήνει να διαλέξεις και υποτίτλους. Οπότε ο βασικότερος λόγος που βάζαμε τέτοιους players σε άλλες συσκευές εδώ μάλλον δεν πολυισχύει.

.

 

Σε ποιότητα μάλλον όχι, αλλά υπάρχει ο BS Player ο οποίος σου βρίσκει υπότιτλους μέσω ιντερνέτ στις mkv ταινίες σου. Ο,τι κάνω δηλαδή στο λαπτοπ το κάνω και στο Note.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι ψάχνετε παιδιά, αλλά έχει ρύθμιση που σε ρωτάει πόσα δευτερόλεπτα μετά το σβήσιμο της θα κλειδώνει η οθόνη. Αν έχει σβήσει αλλά δεν έχει κλειδώσει πατώντας home σας βγάζει εκεί που βρισκόσασταν πριν σβήσει, αν έχει κλειδώσει κιόλας σας βγάζει στην οθόνη ξεκλειδώματος.

Αυτό λέμε. Πως αν απλώς σβήσει και πατήσεις το home σε πάει στην αρχική κι όχι εκεί που ήσουν. Ένα παιδί ζήτησε αυτό που λες κι έτσι ξεκίνησε η συζήτηση.

 

Μια ερώτηση: Είχα συνδέσει στο pc το κινητό για μεταφορά αρχείων (δεν το έβλεπε σαν media κι επειδή δεν είχα όρεξη να ασχοληθώ με τους drivers το έβαλα στην δεύτερη επιλογή ως κάμερα) και πέρασα τα αρχεία μου. Την ώρα εκείνη φόρτισε και λίγο. Πάω πριν 10 λεπτά να το βάλω στο φορτιστή και δεν αντιδρά. Βγάζω - βάζω καλώδιο, αλλάζω πρίζα, τίποτα. Μετά έκλεισα την συσκευή κι άρχισε να φορτίζει ευτυχώς κι όταν την ξανάνοιξα όλα οκ. Αλλά η αλήθεια είναι ότι ανησύχησα λίγο εκείνη την ώρα.. Υπάρχει κάποια επιλογή να μην παίρνει ρεύμα υπό κάποιες συνθήκες που μπορεί να του το δημιούργησε? Γιατί μόνο η σύνδεση με τον υπολογιστή άλλαξε σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες.

 

Edit: Ευχαριστώ Hierophant! :-)

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο πρέπει να έχω ανοικτά τα δεδομένα για να στείλω ένα mms?

 

Μάλλον γιατί τα mms είναι δεδομένα "εικόνα"

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέμε. Πως αν απλώς σβήσει και πατήσεις το home σε πάει στην αρχική κι όχι εκεί που ήσουν. Ένα παιδί ζήτησε αυτό που λες κι έτσι ξεκίνησε η συζήτηση.

 

Μια ερώτηση: Είχα συνδέσει στο pc το κινητό για μεταφορά αρχείων (δεν το έβλεπε σαν media κι επειδή δεν είχα όρεξη να ασχοληθώ με τους drivers το έβαλα στην δεύτερη επιλογή ως κάμερα) και πέρασα τα αρχεία μου. Την ώρα εκείνη φόρτισε και λίγο. Πάω πριν 10 λεπτά να το βάλω στο φορτιστή και δεν αντιδρά. Βγάζω - βάζω καλώδιο, αλλάζω πρίζα, τίποτα. Μετά έκλεισα την συσκευή κι άρχισε να φορτίζει ευτυχώς κι όταν την ξανάνοιξα όλα οκ. Αλλά η αλήθεια είναι ότι ανησύχησα λίγο εκείνη την ώρα.. Υπάρχει κάποια επιλογή να μην παίρνει ρεύμα υπό κάποιες συνθήκες που μπορεί να του το δημιούργησε? Γιατί μόνο η σύνδεση με τον υπολογιστή άλλαξε σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες.

 

Edit: Ευχαριστώ Hierophant! :-)

 

Όχι απ όσο γνωρίζω δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση. Πιο πολύ για στιγμιαίο σκάλωμα μου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους.ρε παιδια πειτε μ λιγο για να βαλω ενα φοντο στο νοτε2 σε τι μεγεθος πρπει να ειναι για να εμφανιζει ολη την φωτο?γτ κατεβασα μια φωτο εβγαλα και μια και τα αποτελεσματα δεν μ αρεσουν στο φοντο.τι πρεπει να κανω και σε τι μεγεθος?

 

720 x 1280 ειναι η ανάλυση της οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι ψάχνετε παιδιά, αλλά έχει ρύθμιση που σε ρωτάει πόσα δευτερόλεπτα μετά το σβήσιμο της θα κλειδώνει η οθόνη. Αν έχει σβήσει αλλά δεν έχει κλειδώσει πατώντας home σας βγάζει εκεί που βρισκόσασταν πριν σβήσει, αν έχει κλειδώσει κιόλας σας βγάζει στην οθόνη ξεκλειδώματος.

Ετσι ακριβως λειτουργει και σε εμενα!!!

 

Αυτό λέμε. Πως αν απλώς σβήσει και πατήσεις το home σε πάει στην αρχική κι όχι εκεί που ήσουν. Ένα παιδί ζήτησε αυτό που λες κι έτσι ξεκίνησε η συζήτηση.

Οχι δεν σε παει στην αρχικη, σε παει εκει που εισουν!!!!Δηλαδη: Α) πρωτα χαμηλωνει ο φωτισμος, Β)μετα κλεινει ο φωτισμος : Αν πατησεις σε αυτη την φαση το κεντρικο πληκτρο σε παει ακριβως εκει που ησουν!!! και Γ) Κλειδωνει : Αν χαμηλωσει ο φωτισμος, κλεισει η οθονη και μετα κλειδωσει, πατοντας το κεντρικο πληκτρο σου αναβει η οθονη κλειδωματος, σερνεις το δαχτυλο, την ξεκλειδωνεις και σε πηγαινει παλι στην εφαρμογη που ησουνα(και οχι στην κεντρικη σελιδα)!!

 

 

720 x 1280 ειναι η ανάλυση της οθόνης

οταν δεν κινειται το wallpaper

και 1440χ1280 οταν το wallpaper κινειται!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω ένα μικρό προβλήματα με τις φωτογραφίες. Είχα συγχρονίσει τις επαφές του προηγούμενου κινητού (nokia e6) με το Gmail. Οι φωτογραφίες των επαφών είχαν χαμηλή ανάλυση και με αυτή την ανάλυση έχουν αποθηκευτεί στο Gmail. Τωρα κάθε φορά που βάζω μια καινούργια φωτογραφία σε μια επαφή αυτη δε διατηρείται και μετά από λίγο βλέπω και παλι την προηγούμενη εικονα. πως μπορεί να γίνει ενας συγχρονισμός που να αποθηκεύσει τις καινουργιες φωτογραφιες στο Gmail αντί να επαναφέρει τις παλιές?
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά κι από μένα!

 

Σου απάντησε ήδη ο φίλος christou. Παιδιά, να θυμάστε: για 160 χαρακτήρες/SMS μόνο ΚΕΦΑΛΑΙΑ ελληνικά, χωρίς τόνους. Αν θέλετε μπορείτε να τα αναμείξετε με κεφαλαία & μικρά λατινικά, αλλά σε ό,τι έχει να κάνει με τα ελληνικά, πάντα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και άτονα.

 

Γενικά για 160 χαρακτήρες/SMS πρέπει τα μηνύματά σας να περιέχουν αποκλειστικά και μόνο τους χαρακτήρες που βρίσκονται στον πρώτο πίνακα του παρακάτω wiki.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/GSM_03.38

 

Ελληνικά κεφαλαία τα έχω ..... όμως....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά εδώ και μια εβδομάδα κάτοχος Note2 μετά από πολλά χρόνια άφησα την Apple και είπα να δοκιμάσω κάτι άλλο εκτός από iPhone μιας και το iPhone 5 δεν ήταν αυτό που περίμενα .

 

Έτσι μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στο Note2 που πιστεύω είναι μια ξεχωριστή κατηγορία από μόνο του .

 

Μέσα σε μια εβδομάδα δεν χρειάστηκε παραπάνω για να δω ότι το κινητό είναι το κάτι άλλο και βαράει αλύπητα οποιοδήποτε άλλο .Έτσι όποιο φίλο μου έχει iPhone και του το δείχνω πρώτα το κράζει για το μέγεθος μετά του το δείνω και παίζει λίγο μαζί του και μετά όταν πιάνει το iPhone δεν το αντέχει και πάει και το δίνει και παίρνει note.;-)

 

Έκανα ζημιά μάλλον σε πολλούς αλλά μακροπρόθεσμα πολύ καλό.

 

Διαβάζω όλες τις ενότητες σε αυτή είμαι ακόμα στην σελίδα 360 έχω μέλλον μέχρι την 1, αχαχχαχαχαχαχα ...Έχω πολλές απορίες αλλά δεν ρωτάω θα ψηθώ θα ψάξω και μόνο αν δεν τις βρω θα σας ενοχλήσω .Να στε πάντα καλά και συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε ....;-)

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω ένα μικρό προβλήματα με τις φωτογραφίες. Είχα συγχρονίσει τις επαφές του προηγούμενου κινητού (nokia e6) με το Gmail. Οι φωτογραφίες των επαφών είχαν χαμηλή ανάλυση και με αυτή την ανάλυση έχουν αποθηκευτεί στο Gmail. Τωρα κάθε φορά που βάζω μια καινούργια φωτογραφία σε μια επαφή αυτη δε διατηρείται και μετά από λίγο βλέπω και παλι την προηγούμενη εικονα. πως μπορεί να γίνει ενας συγχρονισμός που να αποθηκεύσει τις καινουργιες φωτογραφιες στο Gmail αντί να επαναφέρει τις παλιές?

 

Έχεις εννεργοποιησει το συνεχή συγχρονισμό των επαφών; Αν ναι φρόντισε όταν αλλάζεις μια φώτο να είσαι σε wifi για να στην συγχρονίσει αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Όχι απ όσο γνωρίζω δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση. Πιο πολύ για στιγμιαίο σκάλωμα μου κάνει.

Το ελπίζω!

 

Ετσι ακριβως λειτουργει και σε εμενα!!!

 

Αυτό λέμε. Πως αν απλώς σβήσει και πατήσεις το home σε πάει στην αρχική κι όχι εκεί που ήσουν. Ένα παιδί ζήτησε αυτό που λες κι έτσι ξεκίνησε η συζήτηση.

Οχι δεν σε παει στην αρχικη, σε παει εκει που εισουν!!!!Δηλαδη: Α) πρωτα χαμηλωνει ο φωτισμος, Β)μετα κλεινει ο φωτισμος : Αν πατησεις σε αυτη την φαση το κεντρικο πληκτρο σε παει ακριβως εκει που ησουν!!! και Γ) Κλειδωνει : Αν χαμηλωσει ο φωτισμος, κλεισει η οθονη και μετα κλειδωσει, πατοντας το κεντρικο πληκτρο σου αναβει η οθονη κλειδωματος, σερνεις το δαχτυλο, την ξεκλειδωνεις και σε πηγαινει παλι στην εφαρμογη που ησουνα(και οχι στην κεντρικη σελιδα)!!

Το Γ ναι. Το Β όχι.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Αααα, εσύ λες αν έχει προλάβει κι έχει κλειδώσει η οθόνη? Έτσι κι εμένα σωστά δουλεύει, όπως περιγράφεις. Εγώ λέω για τα δευτερόλεπτα εκείνα, που έχει σβήσει ο φωτισμός αλλά δεν έχει κλειδώσει η οθόνη. Εκεί, αν πατήσω το Home με πετάει στην αρχική γιατί το βλέπει σαν να πατάω Home ενώ είναι η συσκευή ξεκλείδωτη και με πάει στην αρχική. Που είναι και λογικό, δηλαδή.

 

Με τον apex δεν μου το κάνει αυτό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Με τον apex δεν μου το κάνει αυτό.

Δεν έχω δοκιμάσει να πειράξω ρυθμίσεις home στην Nova, φαντάζομαι μπορεί να αλλάξει συμπεριφορά. Αλλά by default και με την TW και με Nova έτσι μου δουλεύει.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει να πειράξω ρυθμίσεις home στην Nova, φαντάζομαι μπορεί να αλλάξει συμπεριφορά. Αλλά by default και με την TW και με Nova έτσι μου δουλεύει.

 

Δεν ξέρω ίσως επειδή εγώ είμαι με 4.1.2 XXLL5 δουλεύει άψογα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση που αφορά εφαρμογές αλλά μόνο του Note? (αν είναι off topic σβήστε ελεύθερα!):

Προσφέρει κάτι παραπάνω σε ποιότητα ένας third party player τύπου MXPlayer εδώ? Γιατί μια .mkv ταινία που έριξα στην SD την είδε κανονικά και σε αφήνει να διαλέξεις και υποτίτλους. Οπότε ο βασικότερος λόγος που βάζαμε τέτοιους players σε άλλες συσκευές εδώ μάλλον δεν πολυισχύει.

 

Λόγω του ότι έχω μια τρέλα με τους video players και ειδικά με το Hardware Acceleration, το πρώτο πράγμα που έκανα όταν πήρα το Note ήταν να κατεβάσω τους 18! δημοφιλέστερους video players για Android και Note2.

 

Χωρίς δεύτερη σκέψη με κλειστά τα μάτια ασχοληθείτε μόνο με BSPlayer και MX Player.

Έχουν το καλύτερο Software decoding (υποτίθεται ότι χρησιμοποιούν και τα 4 cores) και το καλύτερο Hardware Decoding για το Note 2 - ειδικά ο BSPlayer που είναι η προτίμηση μου.

Κατά τα λοιπά παίζουν όλα τα format, έχουν υπότιτλους, παίζουν streaming σε LAN κτλ κτλ...

Alldocube - iPlay40 5G - Android 11

Link to comment
Share on other sites

Έχεις εννεργοποιησει το συνεχή συγχρονισμό των επαφών; Αν ναι φρόντισε όταν αλλάζεις μια φώτο να είσαι σε wifi για να στην συγχρονίσει αμέσως.

 

Μα το εχω ενεργοποιησει και αντι να μου συγχρονιζει την καινουργια φωτογραφια που εχω βαλει μου επαναφερει την παλια...

Link to comment
Share on other sites

Απλά θέλει να συνηθίσουμε να πατάμε το power button. Εμένα μου έχει από το Desire που πατούσα το κεντρικό, που όμως εκεί το κεντρικό είναι το trackpad που έχει άλλη λειτουργία.

Επίσης μια άλλη λύση είναι να ενεργοποιήσεις το Smart Stay. Αν υπάρχει επαρκής φωτισμός και αναγνωρίζει το πρόσωπό σου όλα OK. Αν ο φωτισμός είναι χαμηλός, τότε μόλις το Smart Stay ελέγξει μια φορά και αποτύχει χαμηλώνει λίγο τη φωτεινότητα της οθόνης και μετά από μερικά δευτερόλεπτα ξαναελέγχει. Μόλις εσύ δεις το ματάκι στο status bar και χαμηλώσει η φωτεινότητα, απλά χαϊδεύεις λίγο την οθόνη και το ξυπνάς. Θυμίζει λίγο το iPhone που χαμηλώνει τη φωτεινότητα λίγο πριν σβήσει.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά εδώ και μια εβδομάδα κάτοχος Note2 μετά από πολλά χρόνια άφησα την Apple και είπα να δοκιμάσω κάτι άλλο εκτός από iPhone μιας και το iPhone 5 δεν ήταν αυτό που περίμενα .

 

Έτσι μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στο Note2 που πιστεύω είναι μια ξεχωριστή κατηγορία από μόνο του .

 

Μέσα σε μια εβδομάδα δεν χρειάστηκε παραπάνω για να δω ότι το κινητό είναι το κάτι άλλο και βαράει αλύπητα οποιοδήποτε άλλο .Έτσι όποιο φίλο μου έχει iPhone και του το δείχνω πρώτα το κράζει για το μέγεθος μετά του το δείνω και παίζει λίγο μαζί του και μετά όταν πιάνει το iPhone δεν το αντέχει και πάει και το δίνει και παίρνει note.;-)

 

Έκανα ζημιά μάλλον σε πολλούς αλλά μακροπρόθεσμα πολύ καλό.

 

Διαβάζω όλες τις ενότητες σε αυτή είμαι ακόμα στην σελίδα 360 έχω μέλλον μέχρι την 1, αχαχχαχαχαχαχα ...Έχω πολλές απορίες αλλά δεν ρωτάω θα ψηθώ θα ψάξω και μόνο αν δεν τις βρω θα σας ενοχλήσω .Να στε πάντα καλά και συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε ....;-)

 

Καλως ηρθες! Θα σου φανουν κινεζικα πολλα στην αρχη, ειναι διαφορετικο το android απο το ios, διαβασμα στο θεμα αυτο και θα σου λυθουν πολλες αποριες. Μην ξεχασεις και την γενικη ενοτητα του android. Πολλα παιδια γνωριζουν και θα σε βοηθήσουν!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...