Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παγκοσμίως!!!!!!;;;;;;;;;; Είσαι σίγουρος;;; Γιατί πήρα τηλέφωνο την Samsung Hellas και μου είπαν πως το καλύπτει αρκεί να έχει την ευρωπαϊκή κάρτα εγγύησης. Πάντως είναι πολύ ενδιαφέρον αν όντως ισχύει η εγγύηση για οποιαδήποτε συσκευή παγκοσμίως.

 

Φίλε μου έτσι μου είπαν. Έχω σκοπό να επικοινωνήσω με τα κεντρικά να το επιβεβαιώσω ή όχι.Αν θέλει κάποιος μπορεί να στείλει mail.

Βέβαια, αν ισχύει, θα είναι πιστεύω για την international έκδοση n7100,που έχουμε άλλωστε οι περισσότεροι.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδες να ρωτήσω κάτι άλλο.

Ήρθε και σε εμάς το νέο πληκτρολόγιο της σαμυ που είναι σαν Swype. . (Ανεπίσημα για την ώρα).

Προσωπικά έχει γίνει το βασικό μου πλέον.

Υπάρχει όμως τρόπος όλο αυτό το λεξικό που έχει "μάθει" από μένα να σωθεί με κάποιο τρόπο?

Γιατί αν αλλάξω ρομ χάνεται. .και ξεκινάμε πάλι από το μηδέν.

Γνωρίζει κάποιος?

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ρωτήσω κάτι άλλο.

Ήρθε και σε εμάς το νέο πληκτρολόγιο της σαμυ που είναι σαν Swype. . (Ανεπίσημα για την ώρα).

Προσωπικά έχει γίνει το βασικό μου πλέον.

Υπάρχει όμως τρόπος όλο αυτό το λεξικό που έχει "μάθει" από μένα να σωθεί με κάποιο τρόπο?

Γιατί αν αλλάξω ρομ χάνεται. .και ξεκινάμε πάλι από το μηδέν.

Γνωρίζει κάποιος?

Sent from my note

 

Titanium back up.. :)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Titanium back up.. :)

 

Yes I know. :p

Το φοβάμαι λίγο το τιτανιουμ σε τέτοιες περιπτώσεις. Ειδικά για εμάς που είμαστε σε μπετα φάση ακόμη.

Ρωτούσα αν υπήρχε κάποιος άλλος τρόπος μέσω google η οτιδήποτε.

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαιρετω και παλι τη καλη παρεα σας. υπάρχει καποια ρυθμιση που να εμφανιζει τα email στην οθονη κλειδωματος, χωρις να ανοιξω το τηλεφωνο;
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα … το κινητό είναι super αλλά έχει κάποια τριξιματάκια. Δηλαδή αν το πιάσεις από τις άκρες και του ασκήσεις κάποια μικρή πίεση θα ακουστούν…και γενικά ακούγονται που και που. Δεν με ενοχλεί απλά θα ήθελα να μάθω αν συμβαίνει και σε εσάς. Στο πλαίσιο που το δοκίμασα ήταν πολύ χειρότερα

 

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να βγάλεις το καπάκι και να το περάσεις ξανά προσεκτικά απο πάνω προς τα κάτω κουμπωνοντας μία μία τις υποδοχές.

 

Παιδια χαιρετω και παλι τη καλη παρεα σας. υπάρχει καποια ρυθμιση που να εμφανιζει τα email στην οθονη κλειδωματος, χωρις να ανοιξω το τηλεφωνο;

 

Δεν χρειάζεται ρύθμιση. Απο την οθόνη κλειδώματος κατέβασε την μπάρα ειδοποιήσεων και εκεί είναι το mail σου.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεί να λέει μια εταιρία αυτά και από την άλλη να ρίχνει leak firmwares στη γιάφκα του root τους xda.

Αν από την άλλη ισχύει, θα χάσει πάρα πολλούς πελάτες...

 

"Γιάφκα του root"...χαχαχα Ηλία είσαι Ατελείωτος! Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου και στις δύο επισημάνσεις.

Να συμπληρώσω πως θεωρώ τελείως υποκειμενικό τον λόγο του καθενός για root. Εγώ ας πούμε το ρουταρω αμέσως για να πετάξω όλη τη μαμά σαβούρα της κάθε εταιρείας και τέλος πάντων θέλω να είμαι ο διαχειριστής του τηλεφώνου μου.

Τώρα αν χρειαστεί να πάω για σέρβις, ανακαλύψουν τι έχω κάνει εγώ στο τηλέφωνο Μου και δεν ισχύσει η εγγύηση θα με χάσουν από πελάτη Σίγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μερικες αποριες :

 

-Notifications στο Lock screen να αναβει μονη της η οθονη οταν εχεις ειδοποιηση δεν εχει? μονο θορυβος και led?

-o stock email app ειναι ο καλυτερος κατα τη γνωμη σας?

-Εχετε περιπου 10gb διαθεσιμα απο τα αρχικα 16 πριν αρχισετε να το φορτωνετε?

-Λαγγαρει λιγο οταν ανοιγετε το gallery και εχετε φορτωμενες φωτο απο SD να εμφανιζονται εκει? 30μβ/sec εχει η καρτα μου ( Sandisk Class 10 SDXC 64gb) αλλα διαβαζω οτι 32ρες SDHC ultra μπορουν να πιασουν και 90mb/sec, τις εχει δοκιμασει κανεις?

-το spen και τα Notes δεν ειναι πολυ γρηγορα στο ανοιγμα/κλεισιμο, λιγο ενοχλητικο αυτο..

-Dragon slayer game, μου εκανε σπασιματα το παιχνιδι , δεν ηταν νερακι. το Asphalt 7 παει καλυτερα

-ΜΧplayer σε μερικα αρχεια παιζει καλυτερα το ΗD, παρα το HD+ decoder.

-Για να ελευθερωσετε μνημη , κλεινετε εφαρμογες ΚΑΙ ελευθερωνετε την RAM, oπου κλεινει αυτοματα καμια 20ρια μαζι ? με τις cache διαφορων ανοιχτων εφαρμογων τι κανουμε? κλεινουμε μονοι μας καθε ποτε?

-Μπαταρια εμενα μου κρατα μια μερα, αλλα το λιωνω , το φορτιστη δεν το γλυτωνω στο τελος της μερας.

-All share play πολυ καλο

-Θελω να μειωσω το χρονο που κανει να παει απο Landscape σε portrait και αντιστροφα, γινεται σε στοκ? αλλιως πως? ξεκαρφωσα πχ το Svoice και το home button ανταποκρινεται πολυ πιο γρηγορα, αν και θα ηθελα πχ να εχω το διπλο κλικ να μου ανοιγει το Multitasking..

Αυτα και ευχαριστω προκαταβολικα σε οποιον απαντησει :-)

Kατα τα αλλα παει καλα το τηλ !!

"I'm all in favor of keeping dangerous weapons out of the hands of fools. Let's start with typewriters." (Frank Lloyd Wright)
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να βγάλεις το καπάκι και να το περάσεις ξανά προσεκτικά απο πάνω προς τα κάτω κουμπωνοντας μία μία τις υποδοχές.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση... το διαπίστωσα και στο κινητό ενός γνωστού οτι τελικά έχει τριξιματάκια.... αλλα δε με χαλάει και τοσό απλα να μην γίνουν περισσότερα με τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Μερικες αποριες :

 

-Notifications στο Lock screen να αναβει μονη της η οθονη οταν εχεις ειδοποιηση δεν εχει? μονο θορυβος και led?

Νομίζω όχι

-o stock email app ειναι ο καλυτερος κατα τη γνωμη σας?

ίσως όχι αλλά είναι αρκετά καλός και συνεργάζεται με το πενάκι

-Εχετε περιπου 10gb διαθεσιμα απο τα αρχικα 16 πριν αρχισετε να το φορτωνετε?

ναι

-Λαγγαρει λιγο οταν ανοιγετε το gallery και εχετε φορτωμενες φωτο απο SD να εμφανιζονται εκει? 30μβ/sec εχει η καρτα μου ( Sandisk Class 10 SDXC 64gb) αλλα διαβαζω οτι 32ρες SDHC ultra μπορουν να πιασουν και 90mb/sec, τις εχει δοκιμασει κανεις?

-το spen και τα Notes δεν ειναι πολυ γρηγορα στο ανοιγμα/κλεισιμο, λιγο ενοχλητικο αυτο..

λίγο ναι

-Dragon slayer game, μου εκανε σπασιματα το παιχνιδι , δεν ηταν νερακι. το Asphalt 7 παει καλυτερα

-ΜΧplayer σε μερικα αρχεια παιζει καλυτερα το ΗD, παρα το HD+ decoder.

-Για να ελευθερωσετε μνημη , κλεινετε εφαρμογες ΚΑΙ ελευθερωνετε την RAM, oπου κλεινει αυτοματα καμια 20ρια μαζι ? με τις cache διαφορων ανοιχτων εφαρμογων τι κανουμε? κλεινουμε μονοι μας καθε ποτε?

δεν ασχολούμαστε με αυτά, δεν υπάρχει λόγος

-Μπαταρια εμενα μου κρατα μια μερα, αλλα το λιωνω , το φορτιστη δεν το γλυτωνω στο τελος της μερας.

λογικό

-All share play πολυ καλο

-Θελω να μειωσω το χρονο που κανει να παει απο Landscape σε portrait και αντιστροφα, γινεται σε στοκ? αλλιως πως? ξεκαρφωσα πχ το Svoice και το home button ανταποκρινεται πολυ πιο γρηγορα, αν και θα ηθελα πχ να εχω το διπλο κλικ να μου ανοιγει το Multitasking..

Με έναν άλλον launcher (πχ ADW) μπορείς να ρυθμίσεις διάφορες συντομέυσεις.

Αυτα και ευχαριστω προκαταβολικα σε οποιον απαντησει :-)

Kατα τα αλλα παει καλα το τηλ !!

________________

Edited by syd77
Link to comment
Share on other sites

Παγκοσμίως!!!!!!;;;;;;;;;; Είσαι σίγουρος;;; Γιατί πήρα τηλέφωνο την Samsung Hellas και μου είπαν πως το καλύπτει αρκεί να έχει την ευρωπαϊκή κάρτα εγγύησης. Πάντως είναι πολύ ενδιαφέρον αν όντως ισχύει η εγγύηση για οποιαδήποτε συσκευή παγκοσμίως.
Εμπειρικά μιλώντας, αγόρασα το galaxy ACE πρίν 2 χρόνια απο την bangkok, και απο το σημείο πώλησης "ενεργοποίησαν" την εγγύηση, μέσω email, στην samsung Hellas ! Tύπωσαν το email και μου το έδωσαν.

Τώρα, αν με έπιασαν κοροϊδο, τότε λέω κουταμάρες :rolleyes: . Πάντως το αγόρασα περίπου στα 100 ευρώ, λόγω προωθήτικης ενέργειας, απο επίσημο στάντ της samsung σε μεγάλο πολυκατάστημα, δέν νομίζω να με κοροϊδεψαν στο θέμα εγγύησης...

Edited by axacl
Link to comment
Share on other sites

ξεκαρφωσα πχ το Svoice και το home button ανταποκρινεται πολυ πιο γρηγορα

 

επειδη και εμενα μου φαινεται οτι η οθομη καθυστερει λιγο να ανταποκριθει οταν την ανοιγω αν θελεις πες πως ξεκαρφωσες το s-voiceμηπως δω και γω προκοπη

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εμενα μου φαινεται οτι η οθομη καθυστερει λιγο να ανταποκριθει οταν την ανοιγω αν θελεις πες πως ξεκαρφωσες το s-voiceμηπως δω και γω προκοπη

ευχαριστω

 

Δοκίμασε για launcher τον nova ή κάποιον άλλον και δες αν βλέπεις διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

τον nova εχω.

εχω βγαλει και αρκετη σαβουρα απο εφαρμογες της samsung αλλα αυτο με το svoice δεν ξερω τι ειναι και απο που το απενεργοποιω

Link to comment
Share on other sites

τον nova εχω.

εχω βγαλει και αρκετη σαβουρα απο εφαρμογες της samsung αλλα αυτο με το svoice δεν ξερω τι ειναι και απο που το απενεργοποιω

Από τις ρυθμίσεις του s-voice

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω...

θα επρεπε να το βρισκω σαν εφαρμογη στο app drawer?

γιατι δεν το βλεπω...

ουτε στις εφαρμογες μεσα απο το τιτανιουμ το βρισκω για να το κανω freeze

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω...

θα επρεπε να το βρισκω σαν εφαρμογη στο app drawer?

γιατι δεν το βλεπω...

ουτε στις εφαρμογες μεσα απο το τιτανιουμ το βρισκω για να το κανω freeze

Κανε διπλο κλικ στο home να ανοιξει το svoice.Απο εκει μενου->ρυθμισεις και απενεργοποιηση

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω...

θα επρεπε να το βρισκω σαν εφαρμογη στο app drawer?

γιατι δεν το βλεπω...

ουτε στις εφαρμογες μεσα απο το τιτανιουμ το βρισκω για να το κανω freeze

Αν πατάς διπλα το κεντρικό κουμπί και σου ανοίγει το s-voice πρέπει να υπάρχει και στο app-drawer.

Σε κάθε περίπτωση με ανοιχτό το s-voice πατάς το κάτω αριστερό "soft button" και επιλέγεις settings-->open via the home key (ξετικάρεις)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον το εχω ηδη αφαιρεσει παιδια γιατι με διπλο home button δεν ανοιγει τιποτα.

μαλλον το χω κανει ηδη freeze και δεν το ηξερα.

αλλιως θα ηταν και στο app drawer.

Link to comment
Share on other sites

Μερικες αποριες :

 

-Notifications στο Lock screen να αναβει μονη της η οθονη οταν εχεις ειδοποιηση δεν εχει? μονο θορυβος και led?

-o stock email app ειναι ο καλυτερος κατα τη γνωμη σας?

-Εχετε περιπου 10gb διαθεσιμα απο τα αρχικα 16 πριν αρχισετε να το φορτωνετε?

-Λαγγαρει λιγο οταν ανοιγετε το gallery και εχετε φορτωμενες φωτο απο SD να εμφανιζονται εκει? 30μβ/sec εχει η καρτα μου ( Sandisk Class 10 SDXC 64gb) αλλα διαβαζω οτι 32ρες SDHC ultra μπορουν να πιασουν και 90mb/sec, τις εχει δοκιμασει κανεις?

-το spen και τα Notes δεν ειναι πολυ γρηγορα στο ανοιγμα/κλεισιμο, λιγο ενοχλητικο αυτο..

-Dragon slayer game, μου εκανε σπασιματα το παιχνιδι , δεν ηταν νερακι. το Asphalt 7 παει καλυτερα

-ΜΧplayer σε μερικα αρχεια παιζει καλυτερα το ΗD, παρα το HD+ decoder.

-Για να ελευθερωσετε μνημη , κλεινετε εφαρμογες ΚΑΙ ελευθερωνετε την RAM, oπου κλεινει αυτοματα καμια 20ρια μαζι ? με τις cache διαφορων ανοιχτων εφαρμογων τι κανουμε? κλεινουμε μονοι μας καθε ποτε?

-Μπαταρια εμενα μου κρατα μια μερα, αλλα το λιωνω , το φορτιστη δεν το γλυτωνω στο τελος της μερας.

-All share play πολυ καλο

-Θελω να μειωσω το χρονο που κανει να παει απο Landscape σε portrait και αντιστροφα, γινεται σε στοκ? αλλιως πως? ξεκαρφωσα πχ το Svoice και το home button ανταποκρινεται πολυ πιο γρηγορα, αν και θα ηθελα πχ να εχω το διπλο κλικ να μου ανοιγει το Multitasking..

Αυτα και ευχαριστω προκαταβολικα σε οποιον απαντησει :-)

Kατα τα αλλα παει καλα το τηλ !!

 

Κατ αρχάς να σε ρωτήσω ποια συσκευή ειχες πριν?

 

Η οθόνη δεν ανάβει για λόγους οικονομίας και γιατί δεν χρειάζεται να μαθαίνει οποίος είναι δίπλα σου τι λαμβάνει το κινητό σου.

Μ ενοχλεί αφάνταστα στο iPad που ανάβει η οθόνη σε κάθε ειδοποίηση ακόμα και από το Facebook.

 

Χρησιμοποιώ μόνο την εφαρμογή gmail. Για άλλου είδους λογαριασμούς αν δεν σε ικανοποιεί ο official, υπάρχουν εφαρμογές στο google play store. Δοκίμασε κάποιον client όλοι τους είναι αρκετά καλοί.

 

Αν θυμάμαι καλά εκεί γύρω στα 10 γιγα αφήνει ελεύθερα.

 

Δεν λαγκάρει καθόλου στο ανοιγμα η Labrary. Εχω αρκετές φωτο και βίντεο. Τις εχω σε 32αρα samsung 10 class.

 

Η εφαρμογή S-Note αν και ειναι παρα πολυ καλη και πλήρης, αργεί. Χρειάζεται βελτίωση. Ευτυχώς οταν θες να σημειώσεις κατι άμεσα βγάζοντας το S-Pen ανοίγει ακαριαία.

 

Παιχνίδια τέτοιου είδους δεν παιζω. Εχω δοκιμάσει το asphalt δεν ειχα κανένα πρόβλημα. Το Real Racing δεν παίζει καθολου.

Δυστυχώς στα android οι εταιρείες δεν φροντίζουν να προσαρμόζουν τα παιχνίδια τους ουτε καν στις κορυφαίες συσκευες. Οπότε για οποιοδήποτε πρόβλημα όταν έχεις τέτοια δύναμη δεν ευθύνεται η συσκευή.

 

Εχω τον mx player αλλα δεν τον χρησιμοποιώ. Προτιμώ τον official. Απλα τον εχω αν χρειαστεί για καποιο φορματ που δεν το παίζει ο OEM.

Ταινίες βλέπω μονο αν ταξιδεύω με αεροπλάνο. Γενικά όμως σαν εφαρμογή δεν έχει πρόβλημα.

 

Δεν ελευθερώνω μνήμη ποτέ. Δεν χρειάζεται. Αν θελω να κλείσω κάποια εφαρμογή που ανοιξα κατα λαθος η δεν πρόκειται να την χρειαστώ τις επομενες μερες, απλά την κλείνω απο το recent apps σπροχνωντας την δεξιά.

 

Το ιδιο και το cache. Παρόλο που έχω εφαρμογή διαγραφής cache, δεν την χρησιμοποιω. Δοκίμασα στους αρχές αλλά διαπίστωσα ότι δεν αλλάζει κάτι μετά τον καθαρισμό.

 

Η μπαταρία μου κρατα και μενα μια μέρα αλλά με 8-9 ωρες χρήση οθόνης. Δεν υπάρχει άλλη συσκευή με τέτοια αυτονομία. Από τους 7:30 μέχρι τις 2 το βράδυ και με τόσες ώρες ανοικτη την οθόνη.

Στο Lumia σημερα το πρωί με μια ωρα browsing στο myphone οπου έγραψα 2 μηνύματα πήγε απο το 100% στο 73.

 

Ο χρονος περιστροφης μειωνεται. Δοκιμασε να απενεργοποιήσεις την εξυπνη περιστροφη στο μενου εμφάνιση. Όμως θα έχεις πρόβλημα όταν είσαι ξαπλωμένος κλπ. Γι αυτο υπάρχει η καθυστερηση. Για να βεβαιωθεί η συσκευή ότι πρόκειται για ηθελημένη κίνηση.

 

Γενικά χρησιμοποιώ την συσκευή μου όπως ακριβώς το ipad μου. Δεν κλείνω εφαρμογες, όλοι οι συγχρονισμοι είναι ενεργοποιημένοι και είμαι ευχαριστημένος 100%

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας το μανιουαλ,ειδα αυτο.

"Αν αφήνετε την οθόνη αφής αδρανή για παρατεταμένες χρονικές περιόδους ενδέχεται να προκληθούν μετεικάσματα (κάψιμο οθόνης) ή μόνιμα κατάλοιπα εικόνων. Απενεργοποιείτε την οθόνη αφής όταν δεν χρησιμοποιείτε τη συσκευή".

Πως γινεται αυτο που λεει;

Επισης,οταν πηγα και εβαλα τη γρηγορη εκκινηση της καμερας,δεν καταλαβα πως γινεται αυτο.

Εννοειται οτι ενεργοποιησα την επιλογη,εκανα τη δοκιμη που λεει,αλλα δεν μπορω να το κανω να δουλευει κανονικα.

Τι ξεχασα;

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας το μανιουαλ,ειδα αυτο.

"Αν αφήνετε την οθόνη αφής αδρανή για παρατεταμένες χρονικές περιόδους ενδέχεται να προκληθούν μετεικάσματα (κάψιμο οθόνης) ή μόνιμα κατάλοιπα εικόνων. Απενεργοποιείτε την οθόνη αφής όταν δεν χρησιμοποιείτε τη συσκευή".

Πως γινεται αυτο που λεει;

Eννοεί να έχει μια στατική εικόνα σε ανοιχτή οθόνη για ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Δοκίμασε να βγάλεις το καπάκι και να το περάσεις ξανά προσεκτικά απο πάνω προς τα κάτω κουμπωνοντας μία μία τις υποδοχές.

 

 

 

Δεν χρειάζεται ρύθμιση. Απο την οθόνη κλειδώματος κατέβασε την μπάρα ειδοποιήσεων και εκεί είναι το mail σου.

 

Φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση. Γνωριζω για την μπαρα. Ρωτω ομως αυτο που ειπε ο αλλος φιλος της παρεας μας: "Notifications στο Lock screen να αναβει μονη της η οθονη οταν εχεις ειδοποιηση δεν εχει"?

Link to comment
Share on other sites

Eννοεί να έχει μια στατική εικόνα σε ανοιχτή οθόνη για ώρες.

 

Αφου σε ευχαριστησω,θα πω τη...σοφια μου κι εγω.

Γινεται αυτο,να μενει δηλαδη συνεχεια η εικονα σε ανοιχτη οθονη;Δεν κλεινει αυτοματα η οθονη;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτηση ρε παιδια.Η λεγομενη Γρήγορη ματιά στις κινησεις πως λειτουργει??

Ειδα στη βοηθεια πως γινεται εκει το κανω σωστα και δουλευει ενω οταν σβηνω την οθονη και περναω το χερι μου απο πανω δεν βγαζει τιποτα.:p

Ξερει κανενας τι κανω λαθος??:X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...