Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ελα κοριτσια....αυτο που περιμενατε CF ROOT! ΧΑΡΗΗΗΗΗ!!!!!

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω ενας χαζοχαρουμενος κατοχος του Note II. Εχω παθει την πλακα μου με το κινητο. Η καλυτερη αγορα μου μεχρι στιγμης. Μολις το παρελαβα και εγω απο τον Νικο (Extreme-Mobile) και ειναι απο Γαλλια. Καλως σας βρηκα.

Offtopic: Συγχαρητηρια στον Νικο για τον αψογο επαγγελματισμο του. Δεν τον ξερω, πρωτη φορα συνεργαζομαι αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Τουλαχιστον τα καλα να λεγονται.

 

+1

 

Το έχω στα χέρια μου μόλις 15 λεπτά!

Link to comment
Share on other sites

Η βλακία είναι ότι κολάζομαι για root και custom root omega απλά...αν τύχει καμια στραβή και χρειαστώ εγγυηση..δεν ξέρω αν είμαι σε θέση να περάσω stock rom. δεν ξέρω εν ολίγοις ότι 100% ότι ζημιά και να έχω...θα μπορέσω να επαναφέρω την rom πριν το στείλω.... Αν πχ μου χαλάσει η usb...τι κάνω οεο?τεσπα για αυτό...θα πάω να την περάσουν και θα μείνω με τις ορέξεις...τουλάχιστον για κανα δυο χρόνια μάλλον μετά...παίζουμε:p
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εσείς πού το έχετε κάποιο καιρό και έχετε αρχίσει τα root και τα φλασαρισματα καλό θα ήταν να μετακομισετε σε κανα άλλο thread γιατί κολαζετε εμας που το έχουμε μολις λιγες ωρες και θέλουμε να το χαρούμε στοκαδουρα για λιγο !!!!!
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν κανει ροοτ με την προηγουμενη μεθοδο και περασαν και το χθεσινο fix θα ηταν καλο να περασουν το ροοτ απο cf; και αν ναι μπορουμε να το κανουμε απο πανω απο αυτο ή θα πρεπει να γυρισουμε στοκ και μετα αυτο;
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εσείς πού το έχετε κάποιο καιρό και έχετε αρχίσει τα root και τα φλασαρισματα καλό θα ήταν να μετακομισετε σε κανα άλλο thread γιατί κολαζετε εμας που το έχουμε μολις λιγες ωρες και θέλουμε να το χαρούμε στοκαδουρα για λιγο !!!!!

 

 

 

Και στοκαδουρα τα κάνει όλα , δεν του λείπει τίποτα .

Εγώ το ξαναγύρισα σε στοκ και είμαι ....καλα:lol:

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Το Γκρι παράγγειλες; Δεν υπάρχει περίπτωση να στο στείλουν τώρα κοντά γιατί είναι προπαραγγελία και τα δύο χρώματα,οπότε δεν το έχουν ακόμα! Περιμένεις και...περιμένω, εμένα το λευκό βγήκε στα 623....από τις 6 του μήνα

 

Γκρι.. Εμενα ελεγε για σημερα οτι θα παραλαβουν.. Αρχικα οταν το παραγγειλα ηταν στα 615 αλλα εν το μεταξυ μαλλον επεσε η τιμη του και αφου εστειλα email για πιθανη ημερομηνια μου κατεβασαν την τιμη στα 608..

 

Το καλυτερο ειναι οτι εχτες βραδυ ακυρωσα την παραγγελια και λογικα παραλαμβανω αυριο απο extreme mobile..

 

Δεν αντεξα την αναμονη και λυγισα.... :p

Link to comment
Share on other sites

..... το κλείνω.... πατάω volume down + Home + Power μπαίνω στον bootloader, βλέπω οτι όλα είναι οκ εφόσον είμαι στοκ χωρίς root και official rom, το κλείνω και το ξανανοίγω...

 

Χτυπάει τηλέφωνο, απαντάω και εκεί που μιλάω αρχίζει το τηλέφωνο να δονείται διακεκομμένα... :blink:

Το κλείνω και το ξανανοίγω, δεν δονείται διακεκομμένα αλλά ανοιγοκλείνει το φως της οθόνης στιγμιαία όταν είναι σε αναμονή σβηστή :blink: :blink:

Το κλείνω και το ξανανοίγω κάμποσες φορές... Τίποτα... τα ίδια.. :worry:

 

Έχει τύχει σε κάποιον άλλο ? το έχω στήσει τόσο ωραία και με πιάνει κρύος ιδρώτας και μόνο που σκέφτομαι το reset .. :cry:

Link to comment
Share on other sites

..... το κλείνω.... πατάω volume down + Home + Power μπαίνω στον bootloader, βλέπω οτι όλα είναι οκ εφόσον είμαι στοκ χωρίς root και official rom, το κλείνω και το ξανανοίγω...

 

Χτυπάει τηλέφωνο, απαντάω και εκεί που μιλάω αρχίζει το τηλέφωνο να δονείται διακεκομμένα... :blink:

Το κλείνω και το ξανανοίγω, δεν δονείται διακεκομμένα αλλά ανοιγοκλείνει το φως της οθόνης στιγμιαία όταν είναι σε αναμονή σβηστή :blink: :blink:

Το κλείνω και το ξανανοίγω κάμποσες φορές... Τίποτα... τα ίδια.. :worry:

 

Έχει τύχει σε κάποιον άλλο ? το έχω στήσει τόσο ωραία και με πιάνει κρύος ιδρώτας και μόνο που σκέφτομαι το reset .. :cry:

 

Σε βλεπω για recovery και εκει wipe cache/wipe data factory reset

 

 

κριμα,,,.....πραγματικα ωραιο στησιμο :-(

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Σε βλεπω για recovery και εκει wipe cache/wipe data factory reset

 

δυστυχώς κ εγω εκεί με βλέπω...

Ανεβάζω βιντεάκια και φώτο στο dropbox γιατί είχα διαβάσει οτι σβήνουν και μετά ξεκινάω.. :(

κρίμα και το είχα κάνει κούκλα..

 

Update.. : Wipe done ..

Update 2 : Έκανα επαναφορά απο το back up που κρατάει στο cloud με τον λογαριασμό της Samsung και επανέφερε μνμ, αρχεία κλήσεων και φόντο..

όλα τα άλλα απ την αρχή..

χάθηκε να κρατάει και όλα τα settings ??

Update 3 : 'ντάξει... τώρα δεν το κάνει.. αλλά κατεβάζει ένα κάρο εφαρμογές απ' την αρχή ( πάλι καλά δηλαδή...)

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς κ εγω εκεί με βλέπω...

Ανεβάζω βιντεάκια και φώτο στο dropbox γιατί είχα διαβάσει οτι σβήνουν και μετά ξεκινάω.. :(

κρίμα και το είχα κάνει κούκλα..

 

πιο widget ειναι αυτο φιλος?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο το πήρα!!! Λευκό και....γαλικό από το Νικόλα. Το σκάλισα λίγο και τώρα κατεβάζει την Άρτα και τα Γιάννενα από τις εφαρμογές. Χάρμα το τηλέφωνο και χάρμα οφθαλμών το λευκό!!!!!! I love it!!:love:

 

Καλοριζικο!!!!!

Ομπρελα του πηρες;

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο το πήρα!!! Λευκό και....γαλικό από το Νικόλα. Το σκάλισα λίγο και τώρα κατεβάζει την Άρτα και τα Γιάννενα από τις εφαρμογές. Χάρμα το τηλέφωνο και χάρμα οφθαλμών το λευκό!!!!!! I love it!!:love:

Άντε βρε μεγεια και με χαρά.. Έτσι Γαλλικό και φινετσάτο σαν κι εσένα!! Τελικά το λευκό σε δικαίωσε σαν χρωμα?? Κι όχι σε σχέση με τα γκρι τα δικά μας που είδες αλλά σε σχέση με αυτό που περίμενες

Link to comment
Share on other sites

Πο.....τρελό πιστόλι έφαγα...μπαίνω στη σελίδα της DHL να δώ το status και βλέπω "The recipient was not present" στις 12 σήμερα το μεσημέρι που έγινε η απόπειρα παράδοσης....Αυτά είναι...Καλό σκ και τα σχετικά...Απο Δευτέρα τώρα...:(
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα το βγάλουν με dual sim τελικά;;;

Έχουν βγει φήμες ότι θα κυκλοφορήσει αλλά μόνο για την αγορά της Κίνας ;)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα και εγω μαζι του.

 

2 πραγματα μονο

 

1)Ειναι μικροτερο απο το streak μου. Ειναι δυνατον? μεγαλυτερη οθονη και ομως μου φανηκε μικροτερο!

 

2)Γκρι.

Καλο και το ασπρο αλλα το γκρι ειναι παντος καιρου και περιστασης.

:X
Link to comment
Share on other sites

Προχθές που είχα πάει mall είχε σε promo η

Samsung το note σε άσπρο και παρ όλο που δίπλα είχε και το S3 ήταν μια χαρά κ δε του πρόσθετε μέγεθος αντίθετα απ ότι φανταζόμουν.

Εγώ πάντως το ξαναπαρηγγειλα πάλι σε γκρι κ αποφάσισα να αποχωριστο το S3 αυτή τη φορά!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...