Jump to content

Sony Xperia Go


Koucos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το επόμενο είναι να δίνουν στα κινητά και τα πόσα μέτρα μπορούν να φτάσουν, όπως έδιναν στα ρολόγια παλιά :Ρ

 

Ενα μετρο βαθος για μιση ωρα λεει. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 937
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ενα μετρο βαθος για μιση ωρα λεει. :p

 

παίρνεις το xperia go και ένα καρεκλάκι , βουτάς και μιλάς με τις ώρες.:p

Link to comment
Share on other sites

To απέκτησα με κόστος 30 λεπτών! Το κέρδισα σε έναν ραδιοφωνικό διαγωνισμό! Όταν το παραλάβω θα γράψω εντυπώσεις.

 

Υ.Γ.: Ακούω προτάσεις για crash tests στα οποία θέλετε να το υποβάλλουμε ώστε να διαπιστώσουμε τις αντοχές του!!! :p :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

To απέκτησα με κόστος 30 λεπτών! Το κέρδισα σε έναν ραδιοφωνικό διαγωνισμό! Όταν το παραλάβω θα γράψω εντυπώσεις.

 

Υ.Γ.: Ακούω προτάσεις για crash tests στα οποία θέλετε να το υποβάλλουμε ώστε να διαπιστώσουμε τις αντοχές του!!! :p :lol:

 

:| και εγω δεν εχω κερδισει ουτε καραμελα στη ζωη μου..σε φθονω.:mad:

Και επειδη ακριβως σε φθονω, δοκιμασε να το πεταξεις απο τον πεμπτο να δουμε τι θα παθει! :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως καποιος κατοχος μπορει να δει στο βιβλιαρακι που εχει το κουτι μεσα τι sar εχει ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

το καλό πάντως με αυτό το κινητάκι είναι ότι παρ'ότι είναι ανθεκτικό, δεν έχει χάσει σε design. Όσο θυμάμαι εκείνο το κλασσικό πορτοκαλί Ericsson που ήταν κουμούτσα και πανάσχημο με πιάνει πονοκέφαλος!
Link to comment
Share on other sites

To R301 πρέπει να λες. Αν και off topic έχω ακούσει ιστορία όπου κάποιου του έπεσε μέσα στο λιμάνι. Μετά από μερικές μέρες βουτήξανε δύτες για να κάνουν υποβρύχιες εργασίες συντήρησης και το βρήκανε. Όταν το έβγαλαν στην επιφάνεια όχι μόνο δουλεύε αλλά είχε και 15 αναπάντητες!!! :lol: :lol: :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλό! Εγώ είχα φίλο που μου λεγε "να δες πως αντέχει" και το κοπάναγε στον τοίχο. Καλό και ανθεκτικό αλλά πιο άσχημος πεθαίνεις!
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι οι εποχές που χρησιμοποιούσαμε τα κινητά για σφυριά έχουν περάσει αλλά σαν υποβρύχιες κάμερες νομίζω ότι κωλολένε!!! ένα xperia Go παρακαλώ!!!
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Πέρσι ειδικά θυμάμαι ότι οι υποβρύχιες κάμερες είχαν φορεθεί πολύ. Είχε γεμίσει το facebook με underwater λήψεις και βουτιές από κάτι Canon φωτογραφικές. Πολύ γέλιο.
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει και μένα το Go, αλλά ρε παιδιά οθόνη μεγαλύτερη από το Vivaz Pro που έχω (3,5 έναντι 3,2) αλλά με χαμηλότερη ανάλυση;;;; Το Vivaz Pro έχει 640Χ360 δηλαδή 229 ppi και το Go είναι μόλις στα 480Χ320 δηλαδή 165 ppi...

 

Μεγάλο μειονέκτημα για ένα κινητό που είναι 2+ χρόνια πιο σύγχρονο από αυτό που ήδη έχω...

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του κινητού και γενικότερα η χρήση είναι διαφορετικής φιλοσοφίας από αυτή του vivaz οπότε μην τα συγκρίνεις.

 

To παρέλαβα κι εγώ χθές. Άνοιξα λίγο τη συσκευασία αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ μαζί του. Αυτό που μου έκανε εντύπωση πάντως είναι ότι όλος ο σχεδιασμός έχει έναν και μόνο προσανατολισμό: να αντέχει!

 

Είναι φοβερές οι λύσεις που έχουν σκεφτεί για να κλείσουν στεγανά τα όποια slots έχει το κινητό (κάρτα μνήμης, κάρτα sim, κουμπιά). Γενικά το κινητό είναι αρκετά γρήγορο από το λίγο που το άνοιξα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κανεις ενα review για το myphone;Φαινεται να ενδιαφερει κοσμο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι στο πρόγραμμα Κωνσταντίνε αλλά με το πήξιμο που τρώω στη δουλειά το τελευταίο μήνα θα πάει προς ΣΚ (αν δεν δουλεύω και αυτό το ΣΚ όπως και τα τελευταία πέντε!!!!)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ωχ...Τετοιο χωσιμο...

Δωστο εκει στον Mythoz αν δεν πηγε διακοπες. :p

 

Βασικα αυτο που με νοιαζει ειναι η οθονη και η απεικονιση της.

Και ξερεις ε, στο review θελουμε και βιντεακι που το ριχνεις στην τουαλετα και πατας το καζανακι και τετοια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To παρέλαβα κι εγώ χθές. Άνοιξα λίγο τη συσκευασία αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ μαζί του. Αυτό που μου έκανε εντύπωση πάντως είναι ότι όλος ο σχεδιασμός έχει έναν και μόνο προσανατολισμό: να αντέχει!

 

τώρα που επισκέφτηκα κάποιες θάλασσες της λευκάδας, κατάλαβα πως ένα κινητάκι σαν το go χρειάζεται. και για αντοχή αλλά και για φωτογραφίες under the water. στο review, κάντο και φρίσμπι αν είναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα πριν 10 ημερες περιπου σε καταστημα, λιγο που επαιξα μαζι του δεν κομπιασε πουθενα και ανοιγε με ανεση της εφαρμογες αν και ηταν πολλες ωρες ανοικτο.

@Zxr να το δεσεις σε μπαλακι του τενις και να παιξεις ρακετες :lol::lol:, πλακα κανω :)

Δουλεψε το για να δεις μην εχει κανενα χουσουρι να το πας για αλλαγη με doa :lol::lol::X

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

για σασ παιδες.ειμε λιγο τσαπατσουλης και θελω ενα κινητο ανθεκτικο.εχω βαλει στο ματι το xperia go αλλα φοβαμαι λιγο την μπαταρια.Με απλη χρηση του κινητου(τηλεφονα,μηνηματα) ξερει κανεις ποσεσ μερες κραταει η μπαταρια?
Link to comment
Share on other sites

Για πειτε ρε παιδια τι γινεται με την μπαταρια.Πραγματικα ειμαι περιεργος με 1305 mAh ποσο θα διαρκει με απλη χρηση.Με ενδιαφερει παρα πολυ το κινητο και 99% θα το χτυπησω μεσα στην βδομαδα.

Η αναλυση της οθονης δεν ειναι τοσο καλη με 320χ480. Παρ'ολα αυτα ειναι ενοχλητικη?

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του κινητού και γενικότερα η χρήση είναι διαφορετικής φιλοσοφίας από αυτή του vivaz οπότε μην τα συγκρίνεις.

 

Έχεις δίκιο απλά έκανα μια παρατήρηση που μου έκανε εντύπωση μιας και τα δύο μοντέλα τα χωρίζουν πάνω από δύο χρόνια εξέλιξης.

Το σκέφτομαι και εγώ σοβαρά σαν επόμενη αγορά μιας και μου αρέσει πολύ και σαν δυνατότητες και σαν design.

 

Περιμένουμε review...

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

το ψηνω να είναι το επομενο κινητό μου.. μιας κ δεν βλεπω η σονυ να βγαζει κανα κινητό με qwerty πληκτρολόγιο σαν το xperia pro... φωτο μπορεις να τραβηξεις υποβρύχια; πατιεται το touch όταν είσαι μέσα στο νερό;
Link to comment
Share on other sites

το ψηνω να είναι το επομενο κινητό μου.. μιας κ δεν βλεπω η σονυ να βγαζει κανα κινητό με qwerty πληκτρολόγιο σαν το xperia pro... φωτο μπορεις να τραβηξεις υποβρύχια; πατιεται το touch όταν είσαι μέσα στο νερό;

 

και να μην πατιεται λογικα θα τραβαει και με αφη στην οθονη.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πατιεται το touch όταν είσαι μέσα στο νερό;

 

και να μην πατιεται λογικα θα τραβαει και με αφη στην οθονη.:rolleyes:

 

Το ίδιο λέτε βρε συ!:p

Ναι μπορείς να τραβήξεις κανονικά φωτό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο λέτε βρε συ!:p

Ναι μπορείς να τραβήξεις κανονικά φωτό.

 

α καλα ο,τι ναναι διαβαζω...νομιζα το hardware κουμπι εννοουσε.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Go

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...