Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα τα s922x υποστηρίζουν dolby vision/atmos?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Εφαρμογές γραφείου το δοκίμασες? Netflix σε τι ανάλυση παίζει?

 

Σε εφαρμογές γραφείου δεν το δοκίμασα γιατί το πήρα για Netflix, Youtube και καμιά ταινία από δίσκο.

Netflix παίζει 854x480 που στην 22αρα που έχω δεν έχει κανένα πρόβλημα ποιότητας.

Πάντως είναι πάρα πολύ γρήγορο και δεν φαντάζομαι να έχει πρόβλημα με κάποιο office....

Εχει και 3 usb, οπότε στο ένα άνετα μπορείς να βάλεις πληκτρολόγιο ποντίκι....

Link to comment
Share on other sites

Σε εφαρμογές γραφείου δεν το δοκίμασα γιατί το πήρα για Netflix, Youtube και καμιά ταινία από δίσκο.

Netflix παίζει 854x480 που στην 22αρα που έχω δεν έχει κανένα πρόβλημα ποιότητας.

Πάντως είναι πάρα πολύ γρήγορο και δεν φαντάζομαι να έχει πρόβλημα με κάποιο office....

Εχει και 3 usb, οπότε στο ένα άνετα μπορείς να βάλεις πληκτρολόγιο ποντίκι....

 

Υπάρχουν και apk που παίζουν 960Χ540 είναι πολύ πολύ καλύτερη ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο apk λες?

Απο apkmirror?

Ναι

Επίσης από aptoide

Μην ψάχνεις τα νέα apk να ξεκινήσεις απο 6.21.0 και πίσω.Επίσηςθέλει και λϊγο υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου δωσω να κατεβασεις καποιες αλλες και θα κανεις οτι σου πω...

Λογικα θα παιξει με τον ενα η τον αλλο τροπο!

Λοιπον ...

Κατεβασε πρωτα αυτη :

http://www.tvboxgroup.com/apks/tvboxceo/netflix.apk

και τσεκαρε αν παιζει...

Αν οχι κατεβασε τις υπολοιπες και περασε τες μια μια αρχιζοντας απο την βερσιον 4

https://netflix.en.uptodown.com/android/download/2101912

https://netflix.en.uptodown.com/android/download/1818420

και τελος βαλε την 6 που σου εδωσα πριν!

Δηλαδη...

Περνας την βερσιον 4 και τσεκαρεις αν ανοιγει....

Αν ναι βαζεις την βερσιον 5 τσεκαρεις ξανα αν ανοιγει...

Και τελειωνεις με την βερσιον 6!

Καλη τυχη! :)

 

Σου έστειλα καινούργιο PM.

Επίσης το coreelec μπορείς να το εγκαταστήσεις στο Beelink και σε στικάκι :):) (ελπίζω να έχεις τέτοιο).

Απλώς μπορεί να είναι λίγο πιο αργό από ότι σε sd (εξαρτάται και από την ποιότητα του USB stick που πιθανόν έχεις).

Υπάρχει και ειδικό θέμα για το coreelec http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=480748&page=7

απλώς στην περίπτωσή σου θα χρησιμοποιήσεις το πραγματικό dtb.img για το ultimate και όχι το fake (δηλαδή αυτό για 3GB ram).

Δυστυχως παιδια,δεν επαιξε καμια version.Δεν μου ανοιγει με τιποτα.Μου βγαζει παντα "λαθος κωδικος".

Ειμαι σιγουρος οτι φταιει η απαρχαιωμενη rom γιατι πριν λιγο καιρο ανοιγε κανονικα και εντελως ξαφνικα μου εβγαλε αυτο προβλημα και δεν με αφηνει να μπω.

Link to comment
Share on other sites

Το beelink έμεινε μόνιμα στο σαλόνι και σκέφτομαι πως ήρθε η ώρα να αντικαταστήσω το τίμιο alfawise s92.

Ποιό μου προτείνετε απο Ευρωπαική αποθηκη και χρήματα 40 ευρώ πάνω κάτω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχως παιδια,δεν επαιξε καμια version.Δεν μου ανοιγει με τιποτα.Μου βγαζει παντα "λαθος κωδικος".

Ειμαι σιγουρος οτι φταιει η απαρχαιωμενη rom γιατι πριν λιγο καιρο ανοιγε κανονικα και εντελως ξαφνικα μου εβγαλε αυτο προβλημα και δεν με αφηνει να μπω.

 

Τι αριθμό σφάλμα σου βγάζει;

 

Οκ.πήγα λίγο πιο πίσω και κατάλαβα....

Δοκίμασε και το coreelec παιχνιδάκι είναι(ασχέτως που κόλλησα την τελευταία φορα που προσπάθησα)αγόρασε μια sd με τις κατάλληλες προδιαγραφές και εδώ είμαστε εμείς.

Edited by aderfiaZEITE
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παιδιά μου κάνει το εξής το GT King. Οταν έχω ανοιχτό το Kodi και βγω στην αρχική οθόνη και μπω σε άλλη εφαρμογή, αν πάω να ξαναμπώ στο Kodi μετά από ώρα μου παίζει τον ήχο στα βίντεο με 1 δευτερόλεπτο καθυστέρηση... Μου το κάνει μόνο στο GT king και όχι στο A95x f3 το οποίο εχω επίσης... Ξέρει κανείς γτ γίνεται αυτό και πως να το διορθώσω;

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν το H96 max X3 σήμερα κυκλοφόρησαν 2 καινούργιες ρωσικές custom roms με άνω/κάτω μπάρες (notification/navigation bars), στάνταρ launcer τον κατά την γνώμη μου κορυφαίο Square Home3 κλπ.

Η μία είναι ATV και η άλλη AOSP (δηλαδή κλασσικό Pure Android) για την οποία παραθέτω και το λινκ:

https://cloud.mail.ru/public/5hke/4JdWVicHL

Όπως λέει ο δημιουργός τους είναι κατάλληλες και για τα ΗΚ1 Χ3, Vontar X3 και Transpeed X3 Air. Επίσης και για το Bqeel Y8 max X3 θα έλεγα εγώ.

 

https://cs6-1.4pda.to/19636705.png screenshot AOSP

https://cs6-1.4pda.to/19636712.png ATV

Με δεδομένο ότι τα κουτιά αυτά κυρίως κυκλοφόρησαν Ιανουάριο 2020 τελικά ίσως το πρόβλημά τους είναι ότι παράγεται παραπάνω λογισμικό από αυτό που μπορείς να καταναλώσεις (ή χρειάζεσαι):lol::lol:

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επεμβαίνω, εγώ πήρα αυτό, και είμαι τρελά ικανοποιημένος....

Το 4GB+64GB (είναι το τρίτο στην πρώτη σειρά)

Εγώ το πήρα και με το voice RC (το τελευταίο στην πρώτη σειρά)

ΕU Plug και από Ισπανία.

 

https://www.aliexpress.com/item/4000222067854.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.11192e0eW7fAH0

 

καλη περιπτωση φαινεται οντως αυτο. ποσες περιπου μερες εκανε απο ισπανια?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως παιδια,δεν επαιξε καμια version.Δεν μου ανοιγει με τιποτα.Μου βγαζει παντα "λαθος κωδικος".

Ειμαι σιγουρος οτι φταιει η απαρχαιωμενη rom γιατι πριν λιγο καιρο ανοιγε κανονικα και εντελως ξαφνικα μου εβγαλε αυτο προβλημα και δεν με αφηνει να μπω.

 

Τα εκανες ολα οπως σου εγραψα και δεν ''επιασε'' τιποτα;

Περιεργο....

Παντως το μποξακι σου αν ''φοραει'' Android 6 εισαι οκ!

Μαλλον ισως κατι δεν θα εγινε σωστα...

Κοιταξε αν δεν εχεις τιποτα σε ''καθαριστικο'' να κατεβασεις ενα οπως το clean master απο εδω :

https://clean-master-cleaner.en.uptodown.com/android

και να το χρησιμοποιησεις σε τετοιες περιστασεις και οχι μονο....

Αν θελεις λοιπον απεγκατεστησε οτι εφαρμογη netflix εχεις και κανε ενα καλο καθαρισμο και επανεκκινηση....

Εγκατεστησε πρωτα την βερσιον 4 και ανοιξε την...

Μην βαλεις ομως κωδικους...

Βαλε απο πανω την βερσιον 5 και επισης ανοιξε την χωρις παλι να βαλεις κωδικους...

Τελος βαλε απο πανω την βερσιον 6 και εφοσον σου ανοιγει κανονικα και βλεπεις και Ελληνικα κατα 99% θα σου δουλεψει αν βαλεις τους εγκυρους κωδικους σου!

Για δοκιμασε το και ετσι και μου λες...

Καλη τυχη!

;)

 

 

 

Εμενα παιδιά μου κάνει το εξής το GT King. Οταν έχω ανοιχτό το Kodi και βγω στην αρχική οθόνη και μπω σε άλλη εφαρμογή, αν πάω να ξαναμπώ στο Kodi μετά από ώρα μου παίζει τον ήχο στα βίντεο με 1 δευτερόλεπτο καθυστέρηση... Μου το κάνει μόνο στο GT king και όχι στο A95x f3 το οποίο εχω επίσης... Ξέρει κανείς γτ γίνεται αυτό και πως να το διορθώσω;

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοεις χωρις να κλεισεις την εφαρμογη στο background και οταν την ξανανοιγεις με τετραγωνο σου τα κανει αυτα ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Τα εκανες ολα οπως σου εγραψα και δεν ''επιασε'' τιποτα;

Περιεργο....

Παντως το μποξακι σου αν ''φοραει'' Android 6 εισαι οκ!

Μαλλον ισως κατι δεν θα εγινε σωστα...

Κοιταξε αν δεν εχεις τιποτα σε ''καθαριστικο'' να κατεβασεις ενα οπως το clean master απο εδω :

https://clean-master-cleaner.en.uptodown.com/android

και να το χρησιμοποιησεις σε τετοιες περιστασεις και οχι μονο....

Αν θελεις λοιπον απεγκατεστησε οτι εφαρμογη netflix εχεις και κανε ενα καλο καθαρισμο και επανεκκινηση....

Εγκατεστησε πρωτα την βερσιον 4 και ανοιξε την...

Μην βαλεις ομως κωδικους...

Βαλε απο πανω την βερσιον 5 και επισης ανοιξε την χωρις παλι να βαλεις κωδικους...

Τελος βαλε απο πανω την βερσιον 6 και εφοσον σου ανοιγει κανονικα και βλεπεις και Ελληνικα κατα 99% θα σου δουλεψει αν βαλεις τους εγκυρους κωδικους σου!

Για δοκιμασε το και ετσι και μου λες...

Καλη τυχη!

Θα κανω κι αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Τα εκανες ολα οπως σου εγραψα και δεν ''επιασε'' τιποτα;

 

Περιεργο....

 

Παντως το μποξακι σου αν ''φοραει'' Android 6 εισαι οκ!

 

Μαλλον ισως κατι δεν θα εγινε σωστα...

 

Κοιταξε αν δεν εχεις τιποτα σε ''καθαριστικο'' να κατεβασεις ενα οπως το clean master απο εδω :

 

https://clean-master-cleaner.en.uptodown.com/android

 

και να το χρησιμοποιησεις σε τετοιες περιστασεις και οχι μονο....

 

Αν θελεις λοιπον απεγκατεστησε οτι εφαρμογη netflix εχεις και κανε ενα καλο καθαρισμο και επανεκκινηση....

 

Εγκατεστησε πρωτα την βερσιον 4 και ανοιξε την...

 

Μην βαλεις ομως κωδικους...

 

Βαλε απο πανω την βερσιον 5 και επισης ανοιξε την χωρις παλι να βαλεις κωδικους...

 

Τελος βαλε απο πανω την βερσιον 6 και εφοσον σου ανοιγει κανονικα και βλεπεις και Ελληνικα κατα 99% θα σου δουλεψει αν βαλεις τους εγκυρους κωδικους σου!

 

Για δοκιμασε το και ετσι και μου λες...

 

Καλη τυχη!

 

;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Εννοεις χωρις να κλεισεις την εφαρμογη στο background και οταν την ξανανοιγεις με τετραγωνο σου τα κανει αυτα ;

Είτε όταν την κλείνω απ το backround είτε όταν την αφήνω ανοιχτή... Το ίδιο είναι. Μια καθυστέρηση ενός δευτερολεπτου στον ήχο, σε όλα τα αρχεία που ανοίγω και streamαρω. Κάνω restart και είναι OK.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είτε όταν την κλείνω απ το backround είτε όταν την αφήνω ανοιχτή... Το ίδιο είναι. Μια καθυστέρηση ενός δευτερολεπτου στον ήχο, σε όλα τα αρχεία που ανοίγω και streamαρω. Κάνω restart και είναι OK.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανως δεν κλεινει σωστα ετσι κι αλλιως!

Δοκιμασε και εσυ με ενα ''καθαριστικο'' πριν ξανα ανοιξεις το skype και κοιτα αν αλλαζει κατι!

 

Edit : Φυσικα εννοω το kodi πιο πανω και οχι το skype! :rolleyes:

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Τα εκανες ολα οπως σου εγραψα και δεν ''επιασε'' τιποτα;

Περιεργο....

Παντως το μποξακι σου αν ''φοραει'' Android 6 εισαι οκ!

Μαλλον ισως κατι δεν θα εγινε σωστα...

Κοιταξε αν δεν εχεις τιποτα σε ''καθαριστικο'' να κατεβασεις ενα οπως το clean master απο εδω :

https://clean-master-cleaner.en.uptodown.com/android

και να το χρησιμοποιησεις σε τετοιες περιστασεις και οχι μονο....

Αν θελεις λοιπον απεγκατεστησε οτι εφαρμογη netflix εχεις και κανε ενα καλο καθαρισμο και επανεκκινηση....

Εγκατεστησε πρωτα την βερσιον 4 και ανοιξε την...

Μην βαλεις ομως κωδικους...

Βαλε απο πανω την βερσιον 5 και επισης ανοιξε την χωρις παλι να βαλεις κωδικους...

Τελος βαλε απο πανω την βερσιον 6 και εφοσον σου ανοιγει κανονικα και βλεπεις και Ελληνικα κατα 99% θα σου δουλεψει αν βαλεις τους εγκυρους κωδικους σου!

Για δοκιμασε το και ετσι και μου λες...

Καλη τυχη!

Οταν αγνοεις το προφανεστατο για τον λογο οτι "αποκλειεται να ειναι τοσο απλο,αποκλειεται να φταιει το προφανες,ειναι σιγουρα κατι αλλο",τοτε τρεχεις τσαμπα και σπας τα @@ των συμφορουμιτων.Κραξτε ελευθερα,το προβλημα ηταν οτι ειχε ληξει το password για το Netflix και ηθελε ανανεωση.:O:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Οταν αγνοεις το προφανεστατο για τον λογο οτι "αποκλειεται να ειναι τοσο απλο,αποκλειεται να φταιει το προφανες,ειναι σιγουρα κατι αλλο",τοτε τρεχεις τσαμπα και σπας τα @@ των συμφορουμιτων.Κραξτε ελευθερα,το προβλημα ηταν οτι ειχε ληξει το password για το Netflix και ηθελε ανανεωση.:O:lol::lol:

 

:oops:

 

Δες και το θετικο της ολης ... 'φασης''

Τουλαχιστον θα εχεις την ...τελευταια βερσιον Netflix που δουλευει και οχι εκεινη την ... παλια !!!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

καλη περιπτωση φαινεται οντως αυτο. ποσες περιπου μερες εκανε απο ισπανια?

 

Καμια 10ρια μέρες έκανε, αλλά πριν ένα μήνα που λόγω covid19 όλα καθυστερούσαν πάρα πολύ...

Κάτι άλλο που είχα πάρει πάλι από Ισπανία πριν 6-7 μήνες, έκανε 2 μέρες....

 

Εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος πάντως με το συγκεκριμένο...

Link to comment
Share on other sites

Καμια 10ρια μέρες έκανε, αλλά πριν ένα μήνα που λόγω covid19 όλα καθυστερούσαν πάρα πολύ...

Κάτι άλλο που είχα πάρει πάλι από Ισπανία πριν 6-7 μήνες, έκανε 2 μέρες....

 

Εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος πάντως με το συγκεκριμένο...

έψαχνα μήπως πάρω το tanix apo banggod

alla αφού πήρες εσύ και σου δουλεψε ας πάρω το ίδιο ...

εσύ πήρες το x96 air ή το x96 max

έχουν κάποια διαφορά αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Κάπου χάνεις με το ένα κάπου κερδίζεις με το άλλο. Το X96 Air έχει 2 usb 2,0 και 1 usb 3,0 αλλά έχει Ethernet 10/100.

Το x96 max plus έχει 1 usb 2,0 1 usb 3,0. Αλλά έχει gigabit Ethernet.

Προσωπικά θα επέλεγα το Air , την έκδοση όμως 4gb ram /64 gb rom.

Άν και το Air δεν έχει τρύπες από κάτω για ψύξη δεν είδα προβλήματα θερμοκρασίας σε ένα που δοκίμασα. Το max plus έχει τρύπες.

Και τα δύο δεν έχουν notification και status bar.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου χάνεις με το ένα κάπου κερδίζεις με το άλλο. Το X96 Air έχει 2 usb 2,0 και 1 usb 3,0 αλλά έχει Ethernet 10/100.

Το x96 max plus έχει 1 usb 2,0 1 usb 3,0. Αλλά έχει gigabit Ethernet.

Προσωπικά θα επέλεγα το Air , την έκδοση όμως 4gb ram /64 gb rom.

Άν και το Air δεν έχει τρύπες από κάτω για ψύξη δεν είδα προβλήματα θερμοκρασίας σε ένα που δοκίμασα. Το max plus έχει τρύπες.

Και τα δύο δεν έχουν notification και status bar.

Πριν από ημέρες σας έχω ενημερώσει ότι υπάρχει και ρωσική custom rom που εκτός από το H96maxX3 & HK1X3 καλύπτει με patches και τα Χ96 air και κάποια ακόμα κουτιά παρέχοντάς σας άνω/κάτω μπάρες και κάποια άλλα επιπλέον χαρακτηριστικά.

Βέβαια πάντοτε υπάρχει και η λύση του H96maxX3 (με Gigabit Lan (1000άρι δηλαδή) συνθέσεις 4/32 ή 4/64 ή 4/128, USB 2.0 & 3.0 κλπ) για τα οποία σας έχω έτοιμη δική μου ελληνική rom με στάνταρντ navigation/notification bars, Magisk, Viper4A, Samba, CPU temp κλπ.

Υπάρχει δε πάντοτε η δυνατότητα σύμφωνα με τις επιθυμίες σας να προσθέσω/αφαιρέσω εφαρμογές:):)

,

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η slimbox by slimhouse είναι φοβερή Ρομ , την φοράω σε ένα magicsee N5 max, αλλά δεν μπορώ να ξέρω τι εξοικείωση έχει ο καθένας με twrp για να την περάσει, αλλά δεν κάνει για το h96 max x3. Έχει βγάλει Patch μόνο για τα magicsee N5 max , x96 Max plus και x96 air. Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα του slimbox είναι φοβερή Ρομ , την φοράω σε ένα magicsee N5 max, αλλά δεν μπορώ να ξέρω τι εξοικείωση έχει ο καθένας με twrp για να την περάσει.

Σωστά σύμφωνα και με τα σχόλια χρηστών. Όμως εγώ δεν έχω κανέναν λόγο να την δοκιμάσω εφόσον η δική μου έχει όλα όσα έχει το slimbox και επιπλέον.

Όσοι όμως έχετε τα κουτιά που υποστηρίζει θα μπορούσατε να το δοκιμάσετε με δική σας ευθύνη.

Μόλις χθες μάλιστα έβγαλε ο δημιουργός του και εκδόσεις για κάψιμο με USB Burning Tool :):)

Γενικά θα έλεγα όσοι ενδιαφέρονται για καινούργιο κουτί να κοιτάξουν καλά όλα με τον S905X3 δηλαδή H96maxX3, HK1X3, Magicsee N5max,

X96 σε διάφορες παραλλαγές, Tanix TX3 κλπ. και αφού δουν ποια τους καλύπτουν πιθανώς να αποφασίσουν και με τις διαθεσιμότητες, τις τυχόν προσφορές σε κάποια συγκεκριμένα μοντέλα την στιγμή εκείνη κλπ.

 

edit: Είδα αυτό που έγραψες ότι δεν υπάρχει για το H96maxX3 και μάλλον θα αστειεύεσαι. Υπήρχε από την 1η στιγμή.Ορίστε και ο σύνδεσμος με τα patches για όλα https://drive.google.com/drive/folders/17kfFWxfI-NKSv0r9B4qeiPHv8uVwbp0w

και ορίστε και ο σύνδεσμος για την έκδοση USB Burning tool για το Η96maxX3 (αναφέρεται πρώτο-πρώτο αν θα δεις !!!!!)

https://drive.google.com/drive/folders/1Cebar4iyKzU4j6yvE5bU32x87nhMW88K

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Σωστά σύμφωνα και με τα σχόλια χρηστών. Όμως εγώ δεν έχω κανέναν λόγο να την δοκιμάσω εφόσον η δική μου έχει όλα όσα έχει το slimbox και επιπλέον.

Όσοι όμως έχετε τα κουτιά που υποστηρίζει θα μπορούσατε να το δοκιμάσετε με δική σας ευθύνη.

Μόλις χθες μάλιστα έβγαλε ο δημιουργός του και εκδόσεις για κάψιμο με USB Burning Tool :):)

Γενικά θα έλεγα όσοι ενδιαφέρονται για καινούργιο κουτί να κοιτάξουν καλά όλα με τον S905X3 δηλαδή H96maxX3, HK1X3, Magicsee N5max,

X96 σε διάφορες παραλλαγές, Tanix TX3 κλπ. και αφού δουν ποια τους καλύπτουν πιθανώς να αποφασίσουν και με τις διαθεσιμότητες, τις τυχόν προσφορές σε κάποια συγκεκριμένα μοντέλα την στιγμή εκείνη κλπ.

 

edit: Είδα αυτό που έγραψες ότι δεν υπάρχει για το H96maxX3 και μάλλον θα αστειεύεσαι. Υπήρχε από την 1η στιγμή.Ορίστε και ο σύνδεσμος με τα patches για όλα https://drive.google.com/drive/folders/17kfFWxfI-NKSv0r9B4qeiPHv8uVwbp0w

και ορίστε και ο σύνδεσμος για την έκδοση USB Burning tool για το Η96maxX3 (αναφέρεται πρώτο-πρώτο αν θα δεις !!!!!)

https://drive.google.com/drive/folders/1Cebar4iyKzU4j6yvE5bU32x87nhMW88K

την εβαλα τν slimbox στο H96max3 και εβαλα και το αναλογο patch αλλα βαραει σκαλωματα του τυπου αναμονη-κλεισιμο εφαρμογης ολα αυτα οταν παω να κανω ρυθμισεις και ετσι την εβγαλα το ιδιο εκανε οταν εβαλα και το patch HK1..Οποτε την εβγαλα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...