Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, η έκδοση 13 είναι αλλά με πολλές ασυμβατότητες ακόμα. Το μεγάλο ατού της Gotham είναι το H/W το οποίο ακόμα είναι σε εξέλιξη αλλά σε πολύ καλό δρόμο ειδικά αν ξεπεραστούν τα θέματα με το Rockchip.

 

όποτε σταθερότητα με το cs968 προς το παρων δεν υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1094

  • gatos814

    1291

  • makis1024

    555

  • ath156

    1817

παρελαβα κι εγω σημερα κι εκανα κατι δοκιμες.

 

το Logitech Touch K400 παιζει κανονικα, το χω κι εγω. Βολευει ομως καλυτερα ενα κανονικο mouse παρα το touchpad.

 

720 kernel εχει, ο mx player παιζει τα παντα 1080,720 κανονικα , και ο ηχος γινεται σωστα passtrough απο το hdmi. Την οπτικη δεν τη δοκιμασα ακομα , φανταζομαι θα ναι κι αυτη οκ. Ο xbmc στα βιντεο παιζει χαλια, σα να παιζει τα μισα καρε, ειτε 720 ειτε 1080, κανει ομως re-encode ολα τα stream του ηχου σε ac3, οποτε θα δοκιμασω τη βελτιωμενη εκδοση συντομα

 

 

Ψαχνω για σωστη υποστηριξη σε ρομς ομως και δε βρισκω. Ενα site μερικα ποστς πιο πριν με μπερδευει.

 

Θελω να κανω backup την υπαρχουσα rom, ωστε αμα κανω καμια βλακεια να το επαναφερω το μηχανημα. Στο κινητο εχω cwm , ομως το box δεν εχει κουμπια για να μπω σε cwm.

 

 

Ιδανικα θελω να δοκιμασω και καποια ρομ με 1080 πηρυνα. Σιγουρα στην αποσταση που θα μπει το 720 ειναι ικανοποιητικο, ομως αφου υποστηριζει 1080 πρεπει να το δουμε στην πραξη.

 

edit http://www.freaktab.com/showthread.php?8121-Collective-Thread-CS968-CloudnetGo-CR11s-TV01-UGOOS-UG410

Βρηκα αυτο που τα χει μαζεμενα, δοκιμασα μια στοκ ρομ κινεζικη απο ενα λινκ και κανει κοψιματα στην οθονη. περιμενω να κατεβει η custom του hillyu

Edited by dimzan
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα κι εγω σημερα κι εκανα κατι δοκιμες.

 

το Logitech Touch K400 παιζει κανονικα, το χω κι εγω. Βολευει ομως καλυτερα ενα κανονικο mouse παρα το touchpad.

 

720 kernel εχει, ο mx player παιζει τα παντα 1080,720 κανονικα , και ο ηχος γινεται σωστα passtrough απο το hdmi. Την οπτικη δεν τη δοκιμασα ακομα , φανταζομαι θα ναι κι αυτη οκ. Ο xbmc στα βιντεο παιζει χαλια, σα να παιζει τα μισα καρε, ειτε 720 ειτε 1080, κανει ομως re-encode ολα τα stream του ηχου σε ac3, οποτε θα δοκιμασω τη βελτιωμενη εκδοση συντομα

 

 

Ψαχνω για σωστη υποστηριξη σε ρομς ομως και δε βρισκω. Ενα site μερικα ποστς πιο πριν με μπερδευει.

 

Θελω να κανω backup την υπαρχουσα rom, ωστε αμα κανω καμια βλακεια να το επαναφερω το μηχανημα. Στο κινητο εχω cwm , ομως το box δεν εχει κουμπια για να μπω σε cwm.

 

 

Ιδανικα θελω να δοκιμασω και καποια ρομ με 1080 πηρυνα. Σιγουρα στην αποσταση που θα μπει το 720 ειναι ικανοποιητικο, ομως αφου υποστηριζει 1080 πρεπει να το δουμε στην πραξη.

 

edit http://www.freaktab.com/showthread.php?8121-Collective-Thread-CS968-CloudnetGo-CR11s-TV01-UGOOS-UG410

Βρηκα αυτο που τα χει μαζεμενα, δοκιμασα μια στοκ ρομ κινεζικη απο ενα λινκ και κανει κοψιματα στην οθονη. περιμενω να κατεβει η custom του hillyu

 

φίλε το xbmc τι λεει? τρεχει κανονικα απο 1channel κλπ? επειδη το θελω για αυτη τη χρηση κυριως. το εχεις δικιμασει?

Link to comment
Share on other sites

φίλε το xbmc τι λεει? τρεχει κανονικα απο 1channel κλπ? επειδη το θελω για αυτη τη χρηση κυριως. το εχεις δικιμασει?

 

μαλλον εχει προβλημα το box μου :(

 

αρχισε η hdmi να κανει κοψιματα, ανα 2-3 δευτερολεπτα μαυρη οθονη και ξανα εικονα.

 

με αναλογικη συνδεση δεν το κανει αυτο. δοκιμασα 2 ρομς και το κανει αυτο συνεχεια. στην αρχικη ρομ δεν το εκανε νομιζω. τι να γινε?

Link to comment
Share on other sites

Εχει ασυμβατότητα το hdmi της τηλεόρασης σου με την hdmi του tv box.Αν δοκιμάσεις σε άλλη τηλεόραση ή στη δική σου αλλά σε ανάλυση 720*576 99% δε θα σου κάνει το πρόβλημα αυτό.Σε μένα που είχα παρόμοιο πρόβλημα στο mk908 λύθηκε με αναβάθμιση ρομ.Και εφόσον με την αρχική ρομ δε στο έκανε,μάλλον πρέπει να ξαναβάλεις εκεινη την ρομ για να λειτουργήσει σωστά
Link to comment
Share on other sites

Εχει ασυμβατότητα το hdmi της τηλεόρασης σου με την hdmi του tv box.Αν δοκιμάσεις σε άλλη τηλεόραση ή στη δική σου αλλά σε ανάλυση 720*576 99% δε θα σου κάνει το πρόβλημα αυτό.Σε μένα που είχα παρόμοιο πρόβλημα στο mk908 λύθηκε με αναβάθμιση ρομ.Και εφόσον με την αρχική ρομ δε στο έκανε,μάλλον πρέπει να ξαναβάλεις εκεινη την ρομ για να λειτουργήσει σωστά

 

το δοκιμασα σε 3 τηλεορασεις , το ιδιο κανει. κατεβασα και την αναλυση και παλι τα ιδια.

 

η ρομ του hilyu μου φαινεται η πιο καθαρη αλλα κανει αυτο με την οθονη και δεν ειναι χρηστικο. με την αναλογικη η ποιοτητα εινια χαλια

 

που μπορω να βρω την στοκ ρομ που το δινει το dealsprime? 21 νοεμβριου το παραγγειλα, εχω φαει τον τοπο τωρα και εχω ξενερωσει

 

 

Μετα απο 4 φλασαρισματα σε διαφορετικες ρομς το προβλημα παραμενει. Ολα ξεκινησαν απο τη στιγμη που το συνεδεσα στον υπολογιστη. Επισης νομιζω στην αρχικη ρομ αναβε η οπτικη θυρα, ενω τωρα τιποτα. Παρ ολα αυτα απο το οσο μπορω να το λειτουργησω με το flickring η 1080 ρομ που δοκιμασα ηταν η πιο ωραια. Απιστευτη λεπτομερεια και δεν κολλαγε στα μενου.

 

Αν μπορειτε πειτε μου ποιες ρομ χρησιμοποιειτε και απο που τις κατεβασατε. Θεωρω απιθανο να φταιει η το φλασαρισμα. Κατι εγινε οταν το συνεδεσα και τα παιξε. Απευθειας στο usb του υπολογιστη το βαλα οπως λενε οι οδηγιες. Δε νομιζω να υπαρχουν διαφορετικα μοντελα και γι αυτο να μου κανει αυτο το flickering

 

EDIT τελικα του εβαλα μια ρομ που λεει πως ειναι 5mp η καμερα και φαινεται να πηγαινει καλα... πολυ περιεργο

Edited by dimzan
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπερδευτικα, θελω ενα κουτι κυριως για το xbmc για να βλεπω ταινιες απο 1channel και sd αλλα και hd 1080. να παρω το cs968 ή το Tronsmart Prometheus. και επισης ποιο site μου προτεινετε για την αγορα?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπερδευτικα, θελω ενα κουτι κυριως για το xbmc για να βλεπω ταινιες απο 1channel και sd αλλα και hd 1080. να παρω το cs968 ή το Tronsmart Prometheus. και επισης ποιο site μου προτεινετε για την αγορα?

Αν θες αποκλειστικά για XBMC τότε Promethaus που υποστηρίζει full Η/W. Από Geekbuying δεν είχα ποτέ πρόβλημα 2 φορές που έχω πάρει πράγματα από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες αποκλειστικά για XBMC τότε Promethaus που υποστηρίζει full Η/W. Από Geekbuying δεν είχα ποτέ πρόβλημα 2 φορές που έχω πάρει πράγματα από εκεί.

 

To έχω παραγγείλει και εγω ήδη από geekbuying. έρχετε έτοιμο με έκδοση xbmc ή πρέπει να την περάσουμε?

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

To cs968 δεν εχει καλυτερα specs ομως; Πως γινεται να μην τρεχει τα 1080; Και ειναι πιο φτηνο πως γινεται; Το prometheus απο geek buying ειναι καλη τιμη η το βρισκω αλλου πιο φτηνο; Και απο οτι ειδα υπαρχουν 2 εκδοσεις. Ποια να παρω; Edited by billyme
Link to comment
Share on other sites

Το CS968 τρέχει τέλεια τα 1080 εκτός XBMC.

 

Για να τα δεις μέσω XBMC θέλει πολύ ψάξιμο, να πετύχεις έκδοση χωρίς κολλήματα κλπ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

To έχω παραγγείλει και εγω ήδη από geekbuying. έρχετε έτοιμο με έκδοση xbmc ή πρέπει να την περάσουμε?

Με προ-εγκατεστημένο το xbmc μου ήρθε εμένα

To cs968 δεν εχει καλυτερα specs ομως; Πως γινεται να μην τρεχει τα 1080; Και ειναι πιο φτηνο πως γινεται; Το prometheus απο geek buying ειναι καλη τιμη η το βρισκω αλλου πιο φτηνο; Και απο οτι ειδα υπαρχουν 2 εκδοσεις. Ποια να παρω;

Δεν είναι θέμα hardware αλλά software. Το xbmc δεν είναι ακόμα 100% συμβατό με το Rockchip και μιλάμε πάντα για απόδοση στο xbmc, διαφορετικά πετάνε. Το Promethaus έχει πλήρη υποστήριξη H/W στο xbmc. Αγόρασε το από Geekbuying... δεν νομίζω να βρεις καλύτερη τιμή. Όσον αφορά τις 2 εκδόσεις πάρε αυτήν με τα 8G και Android 4.2 που είναι νεότερο και φθηνότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα και το δικό μου. Ολο χαρά το βάζω με HDMI στη τηλεοραση μου. Όλα καλά. Το απενεργοποιώ και το ξανανοίγω...Χιονια!!! Τελικά μετά απο πολλές δοκιμές κατάλαβα ότι ίσως έφταιγε ενα HDMI splitter. Το βγάζω από τη μέση και από εκεινη την ώρα μια δουλεύει κανονικά μια χιόνια μια κολλάει!!! Έχει κανεις αντίστοιχο θέμα; Μήπως μου ήρθε προβληματικό; Δε θέλω να μπλεξω με επιστροφή στο κινεζο (geekbuying) αλλα κι από την άλλη δε μπορώ να το κρατήσω αν είναι προβληματικό.

Η πλάκα είναι ότι σε μια οθόνη SAMSUNG που έχω παίζει πάντα. Μήπως υπάρχει θέμα συμβατότητας με τις HDMI; Αν δοκιμάσω να αλλάξω FW παίζει να στρωσει; Ποιο είναι το πιο αξιόπιστο για να δοκιμάσω;

Link to comment
Share on other sites

Κανα καλο παιχνιδι για το cs968 που να παιζει με χειριστηριο οπως του ps3; εχω ενα χειριστηριο που εχει usb και ps3 βυσμα. Θα χρειαστω καποια εφορμογη για να το κανω να δουλεψει;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα και το δικό μου. Ολο χαρά το βάζω με HDMI στη τηλεοραση μου. Όλα καλά. Το απενεργοποιώ και το ξανανοίγω...Χιονια!!! Τελικά μετά απο πολλές δοκιμές κατάλαβα ότι ίσως έφταιγε ενα HDMI splitter. Το βγάζω από τη μέση και από εκεινη την ώρα μια δουλεύει κανονικά μια χιόνια μια κολλάει!!! Έχει κανεις αντίστοιχο θέμα; Μήπως μου ήρθε προβληματικό; Δε θέλω να μπλεξω με επιστροφή στο κινεζο (geekbuying) αλλα κι από την άλλη δε μπορώ να το κρατήσω αν είναι προβληματικό.

Η πλάκα είναι ότι σε μια οθόνη SAMSUNG που έχω παίζει πάντα. Μήπως υπάρχει θέμα συμβατότητας με τις HDMI; Αν δοκιμάσω να αλλάξω FW παίζει να στρωσει; Ποιο είναι το πιο αξιόπιστο για να δοκιμάσω;

 

για δοκιμασε να το λειτουργησεις με το rca (αναλογικα)

 

δες και το προβλημα μου λιγο πιο πανω, αντιστοιχα με σενα.

 

εγω ανακαλυψα οτι καποιες ρομς παιζουν χωρις προβλημα στο hdmi και με καποιες αλλες εχω αντιστοιχο προβλημα

 

το αγορασα απο dealsprime και οταν τους ζητησα τεχνικη υποστηριξη στο τσατ με παρεπεμψαν να ανοιξω θεμα στο φορουμ τους

http://www.apad.tv/apadforum/showthread.php?6314-cs968-android-tv-box-ORIGINAL-FIRMWARE

 

 

Τωρα χρησιμοποιω την ρομ CR11S_200M_cloudnetgo_ap6210_20131105_update.img

ειναι με 720 πυρηνα, αρκετα γρηγορα και μεχρι στιγμης δεν εχω κολληματα. Το μονο προβλημα που εχω ειναι οταν βαζω τον ηχο να κανει passthrough απο την οπτικη το βιντεο δεν εχει στεθερο framerate και φαινεται. Ο ηχος παντως γινεται σωστα passthrough στον ενισχυτη και παιζει dts 5καναλο σωστα. Ο xbmc σε 720 και 1080 δεν εχει σωστο βιντεο. Δε δοκιμσα καποια τροποποιημενη εκδοση μιας και χρησιμοποιω σχεδον αποκλειστικα τον MX player. Απ την αλλη μεσω mx player καταφερα να κανω μεσω passthrough hdmi->optical ηχο ac3 στον ενισχυτη και το βιντεο να παιζει τελεια. Δυστυχως η οθονη μ (lg 27αρα) κανει passthrough απο το hdmi τα παντα εκτος απο dts, αρα για 5καναλο πρεπει να χω βιντεο με ac3.

 

Οσες ρομ δοκιμασα με πυρηνα 1080 ειχαν πολυ καλυτερη ποιοτητα και λεπτομερεια (αναμενομενο) . Ηταν ομως αργες σε σχεση με τις 720 ρομ. Ζοριζοταν αισθητα ακομα και με μια βαρυα σελιδα στο ιντερνετ, τη στιγμη που η 720 ρομ παει αερα με 2-3 καρτελες ανοιχτες.

 

 

Η καμερα ειναι το πολυ μετρια, περισσοτερο για 640*480 μου κανει παρα για 2mp. Τη δουλεια της στο skype παντως την κανει πολυ καλα.

 

Το τηλεκοντρολ που μου ηρθε δεν ειναι αυτο της φωτο του dealsprime, αλλα ενα παρομοιο με αρκετα περισσοτερα κουμπακια . Δε μου φαιενται να εχει και την καλυτερη αποδοση ομως. Ισως φταιει και ηθεση π εβαλα το box, παντως μπορει να κανει δουλεια.

Edited by dimzan
Link to comment
Share on other sites

Dimzan έχω ακούσει ότι όταν ο ήχος περνάει μέσω hdmi στον ενισχυτή, τότε γίνεται 2 κανάλια λόγω τηλεόρασης.

Πώς είσαι σίγουρος ότι το 5καναλο δεν το κάνει απλά εξομοίωση ο ενισχυτής;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Dimzan έχω ακούσει ότι όταν ο ήχος περνάει μέσω hdmi στον ενισχυτή, τότε γίνεται 2 κανάλια λόγω τηλεόρασης.

Πώς είσαι σίγουρος ότι το 5καναλο δεν το κάνει απλά εξομοίωση ο ενισχυτής;

 

Το δουλευω ετσι 1-2 χρονια και ειμαι σιγουρος οτι δουλευει σωστα. Η δικη μ τηλεοραση κανει downmix για να παιξει στα δικα της ηχεια, ομως το σημα το μεταφερει αυτουσιο στον ενισχυτη. Οταν το σημα ειναι 5καναλο και πατησω στον ενισχυτη καποια επιλογη μου γραφει dolby digital και δε με αφηνει να διαλεξω στυλ ψευτοsurround γιατι προφανως παιρνει κανονικο σημα surround.

 

Τουλαχιστο η lg που εχω εγω δεν κανει downmix στη μεταφορα απο hdmi σε οπτικη. Δυστυχως ομως δεν κανει passthrough το DTS , το γραφει και στο manual. Θελει να πληρωσουν αδεια για να δουλεψει το dts. Ουτε η 47αρα lg της αδερφης μ παιζει dts.

 

Στον υπολογιστη η λυση ειναι media player classic , και με το ffdaudio τα παντα γινονται ac3 format οποτε δεν εχω θεμα.

 

Το box ομως προοριζεται για την αδερφη μ που αυτη τη στιγμη εχει την 47αρα, και σκοπευει να αγορασει καποιο home cinema με οπτικη εισοδο για το 5καναλο. Προφανως αν βρω home cinema με hdmi-in να διαβαζει απο εκει το 5καναλο θα λυθει απολυτως το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Τωρα χρησιμοποιω την ρομ CR11S_200M_cloudnetgo_ap6210_20131105_update.img

ειναι με 720 πυρηνα, αρκετα γρηγορα και μεχρι στιγμης δεν εχω κολληματα.

 

Μπορείς να μου δώσεις ένα link να τη κατεβάσω γιατί έχω βρει μόνο ένα κινέζικο κι δεν...

Η αν έχεις κανα λογαριασμό skydrive, box αν γίνεται να μου την ανεβάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου δώσεις ένα link να τη κατεβάσω γιατί έχω βρει μόνο ένα κινέζικο κι δεν...

Η αν έχεις κανα λογαριασμό skydrive, box αν γίνεται να μου την ανεβάσεις?

 

απο εδω τις τσιμπησα, διαβασε το πρωτο ποστ στην περιγραφη

 

http://www.freaktab.com/showthread.php?8121-Collective-Thread-CS968-CloudnetGo-CR11s-TV01-UGOOS-UG410

 

καποιες που κατεβαινουν απο κινεζικο σερβερ κανουν ωρα γιατι κατεβαινουν με 30kb/sec

 

Δυστυχως θα φυγω σημερα και γυρναω δευτερα οποτε δε θα χω λαπτοπ για να στις ανεβασω καπου. Αν εχω internet εκει που θα μαι θα σ δωσω βοηθεια αν χρειαστεις.

 

Κοιτα λιγο και το τοπικ που εχω ανοιξει στο φορουμ υποστηριξης της dealsprime, γραφω αναλυτικα τι συμβαινει σε μενα, ισως σε βοηθησει

 

http://www.apad.tv/apadforum/showthread.php?6314-cs968-android-tv-box-ORIGINAL-FIRMWARE

Link to comment
Share on other sites

απο εδω τις τσιμπησα, διαβασε το πρωτο ποστ στην περιγραφη

 

http://www.freaktab.com/showthread.php?8121-Collective-Thread-CS968-CloudnetGo-CR11s-TV01-UGOOS-UG410

 

καποιες που κατεβαινουν απο κινεζικο σερβερ κανουν ωρα γιατι κατεβαινουν με 30kb/sec

 

Δυστυχως θα φυγω σημερα και γυρναω δευτερα οποτε δε θα χω λαπτοπ για να στις ανεβασω καπου. Αν εχω internet εκει που θα μαι θα σ δωσω βοηθεια αν χρειαστεις.

 

Κοιτα λιγο και το τοπικ που εχω ανοιξει στο φορουμ υποστηριξης της dealsprime, γραφω αναλυτικα τι συμβαινει σε μενα, ισως σε βοηθησει

 

http://www.apad.tv/apadforum/showthread.php?6314-cs968-android-tv-box-ORIGINAL-FIRMWARE

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Εκεί δε βρήκα κάτι σχετικό.

Anyway. Απογοητεύτηκα εντελώς. Δουλεύει σε τυχαίους ρυθμούς. Στις 10 φορές που θα το κλείσω και θα το ξανανοίξω 5 δουλεύει 5 χιόνια. Οπότε δεν είναι δυνατόν να παραμείνει έτσι. Του έχω βάλει την GEASS και μόνο έτσι τα κατάφερα.

Θα το δοκιμάσω και στη τηλεόραση στο εξοχικό κι αν δεν...τότε θα βγει προς πώληση.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω ρε παιδια ξερει κανεις αν μπορω να συνδεθω στο tv box με teamviewer?

 

Γιατι να μην μπορεις;

Το θεμα μου εμενα ειναι πως να κανω το teamviewer να τρεχει συνεχεια απο πισω, γιατι πολλες φορες το βρισκω off.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρεχει οπως στο πσ που οταν ανοιγει με την εκκινηση των win μενει παντα στο παρασκηνιο και μπορεις οποιαδηποτε στιγμη να συνδεθεις?βασικα εγω το θελω να το βαλω σε αλλο σπιτι να συνδεομαι μεσω team και να κατεβαζω torrents.θα με βολεψει πιστευετε ενα tv box?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ήδη ένα καλό από τη SONY. Θα δοκιμάσω και άλλο μπας και. Αλλά το θέμα μου είναι ότι δε κάνει πάντα χιόνια ούτε παίζει πάντα. Τα κάνει και τα δύο σε τυχαίο ρυθμό. Και επιπλέον στη σύνδεση με το SAMSUNG monitor Που έχω δουλεύει πάντα και με όλες τις συνθήκες. Ισως να φταίει και το HDMI splitter που έχω αν και το δοκίμασα και κατευθείαν στο HDMI της τηλεόρασης και πάλι τα ίδια έκανα.

Επιπλέον διάβασα και σε άλλο ξένο forum για κάποιον που έχει LG τηλεόραση σα και μένα (άλλο μοντέλο) και εκεί του παίζει με διακοπές. Ισως παίζει κάποια ασυμβατότητα με τα HDMI της LG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...