Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

X96 max Plus S905X3 (version 2101W)

1. Γενικές εντυπώσεις

Ένα κουτί που έχει μία “ζούγκλα” από παραλλαγές. Ίσως ο πρωταθλητής σε αυτόν τον τομέα. Δεν παύει όμως να είναι ένα κουτί με S905X3 που μπορείς να τα έχεις σχεδόν όλα (παρόλο που σε εμένα πρέπει να ήρθε η πιο “ιδιαίτερη” παραλλαγή).

- το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι ότι “κλείνουν” οι θύρες USB όταν είναι OFF, άρα και ο απαραίτητος USB ανεμιστήρας από κάτω

- όσον αφορά τις θερμοκρασίες και τις θεωρίες κάποιων εδώ μέσα ότι έχει χαμηλότερες θερμοκρασίες από άλλα S905X3...απλά παραμύθια...παίζει να έχει και κατά τι υψηλότερες θερμοκρασίες από το H96 max X3 & HK1 Box !

2. Android 9

Για αυτά τα κουτιά θα βρείτε custom roms (Stock + Ugoos Ports + Slimbox). Όμως στην έκδοση των ugoos ports υπάρχει περίπτωση να μην δουλεύουν το wifi + BT. Τουλάχιστον αυτό συμβαίνει στην έκδοση 2101W (και στην 2101). Εάν δεν ενδιαφέρει wifi + BT και θα το έχετε μόνο με καλώδιο στις εκδόσεις 2101W + 2101 υπάρχουν Ugoos Ports από 2 developers . Αλλιώς από Slimbox (ATV or AOSP) που βασίζεται στις στοκ με τις γνωστές επιπλέον επιλογές και addons (τρέχουσα έκδοση 9.6.2)

3. Coreelec

Ευτυχώς στο Coreelec δεν υπάρχει κάποιο θέμα. Μάλιστα μόλις το πήρα έφτιαξα και ένα αρχείο, το οποίο κάνοντάς το Restore μέσα από το Coreelec (όπως έχω κάνει παλαιότερα και για τα H96 max X3 & HK1 Box) έχετε τα πάντα να δουλεύουν με 1 κίνηση (στοκ χειριστήριο, μπροστινή οθόνη, τρέχουσα θερμοκρασία στην μπροστινή οθόνη συνεχώς !!). Αυτό το αρχείο πρέπει να είναι κατάλληλο για ΟΛΕΣ τις εκδόσεις και μπορεί να μπει στο τελευταίο Coreelec 20.1 (Nexus).

Στο τέλος ανεβάζω το σχετικό αρχείο.

4. Armbian

Δουλεύει με τις τελευταίες εκδόσεις της Armbian for S905X3. Για πρώτη φορά όμως συνάντησα το πρόβλημα να μην φορτώνει την Armbian εάν προηγουμένως έχεις χρησιμοποιήσει Coreelec !!! Σε κανένα άλλο κουτί δεν το συνάντησα αυτό. Αρχικά μου το είπε αυτό κάποιος από το Ρωσικό σαιτ και δεν τον πίστευα. Το έψαξα όμως και βρήκα την λύση (όποιος τυχόν ενδιαφερθεί την λέω).

5. Emuelec

Όπως έχω πει ξανά εδώ δουλεύει με ακριβώς τον ίδιο HDD που είναι για τα H96 max X3 & HK1 Box & X88 King (με άλλο αρχείο dtb αυτό βέβαια, αλλά ίδιο ακριβώς δίσκο)

6. Το “τέλειο backup” / “dump eMMC”

Η απλή εκδοχή αυτού δεν “φόρτωνε” στην έκδοσή μου. Από ότι θυμάμαι στον φίλο @bebius που είχε την έκδοση 2101 “φόρτωνε”, αλλά ήθελε ειδικό τρόπο για πλοήγηση στο μενού του.Τελικά αναγκάσθηκα και το έκανα με Armbian (άλλος ένα λόγος για να έχεις πολλαπλές λύσεις λειτουργικών). Τελικά No Problem και για αυτό.

Coreelec Backup File to Restore in version 20.x (Nexus)

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Εδώ , προς τιμή της εταιρείας x96 σου δίνεται η δυνατότητα να περάσεις μαμά λογισμικό με driver για bt και wifi για την έκδοση 2101W , ή εάν θέλεις custom Rom ο slimhouse το υποστηρίζει. Σε H96 max x3 με wifi bt chip HCY 6335 για δείξε μας τι επιλογές έχεις; Ούτε η μαμά εταιρεία δεν δίνει λογισμικό για το συγκεκριμένο τσιπάκι. Όσον αφορά τις θερμοκρασίες μπορεί να έπεσες σε αντιγραφή της αντιγραφής ή να μην έκατσε καλά η ψύκτρα. Σε x96 max plus 2 , x96 max plus Q2 , x96 Air P3 , όλα με gigabit lan η θερμοκρασία δεν υπερβαίνει τους 48 βαθμούς.

IMG_20230509_000401.jpg

IMG_20230509_000618.jpg

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Εάν τυχόν κάποιος έχει το H96 max X3 με το wfi module HCY6335, ας μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα για να του δώσω λινκ στο επίσημο λογισμικό του, όπως το έχω κρατήσει στο αρχείο μου (Google Drive ημερομηνία έκδοσης 8 Φεβρουαρίου 2023)😉

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για το μαμά λογισμικό x96 max plus 2101w πάει απλά στο site της x96 και το κατεβάζει.

https://x96mini.com/pages/x96-max-plus-android-9-0-tv-box

Link to comment
Share on other sites

Επίσης υπενθυμίζω ότι έχω φτιάξει ένα αποκλειστικά δικό μου  patch, με το οποίο φαίνεται μόνιμα η τρέχουσα θερμοκρασία στην μικρή οθόνη των TVboxes😎

Αυτό είναι ένα universal patch για ΟΛΑ τα TVboxes που έχουν Ugoos ports, από οποιονδήποτε developer και να έχει γίνει (XVortex/Sadman888/picasso/Slimbox 54.x or 42.x/κλπ).

Φυσικά ισχύει και για το X96 max plus (οποιασδήποτε έκδοσης και να είναι), εάν έχετε ugoos port σε αυτό. Ήδη το patch μου αυτό έχει "καρφιτσωθεί" στο σχετικό νήμα του ρωσικού site.

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει και η έκδοση 5 δυτερόλεπτα θερμοκρασία και 5 δευτερόλεπτα η ώρα (αυτό δεν έχει γίνει από εμένα). Μπορεί να μπει το ένα επάνω στο άλλο χωρίς κανένα πρόβλημα 😉

Επειδή έχει ένα σωρό παραλλαγές και υποπαραλλαγές, εάν κάποιος ενδιαφέρεται για κάτι συγκεκριμμένο σε προσωπικό μήνυμα (κάποιες εκδόσεις έχω αναρτήσει και εδώ παλιότερα...ούτε θυμάμαι πλέον ακριβώς πότε..).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμη το ΑΜ7 ειδα και τι ακριβως γινεται και με την γνωστη ΟΤΤ εφαρμογη και τις ιδιατεροτητες που εχει με το magisk..
Τελικα δεν ξερω αν ειναι λογου του Android 11 η οχι ... αλλα ενω λειτουργουσε μια χαρα αυτην η εφαρμογη σε ολο το magisk 24 ... πλεον δεν λειτουργει!
Οσο το Zygisk (το νεο βασικο ''οπλο''του magisk) ηταν σε beta μεχρι την βερσιον 24 ολα ηταν μια χαρα ενω μετα την 25 αυτο πλεον δεν ειναι εφικτο ...
Ομως απ'οτι τσεκαρα δεν δουλευει τωρα ουτε σε ολη την 24!!!
Οποτε για την γνωστη ΟΤΤ εφαρμογη ... ΜΟΝΟ μεχρι το magisk 23!!!
Το ιδιο βεβαια ισχυει και για το ΑΜ7... και οσα παιδια πηραν αυτο το μποξακι και θελουν την ΟΤΤ εφαρμγη καλο ειναι να περιοριστουν μεχρι την βερσιον 1.0.6... που εχει magisk 23!
Και κατι τελευταιο για την twrp που υπαρχει στην πιατσα η οποια λειτουργει μια χαρα μεχρι την 1.0.7 αλλα μετα την 1.1.0 η Ugoos αφου αλλαξε την μαμα recovery ... σταματησε να λειτουργει και η twrp με το σκριπτακι της!
Αν παντως καποιος ιδιοκτητης του ΑΜ7 θελει την τελευταια μαμα βερσιον 1.1.4 με magisk 23 (και οχι 25.2) και με την δυνατοτητα λειτουργειας της twrp ας μου στειλει π.μ ...
Την εκανα για μενα και λειτουργει αψογα!
Τελειωνοντας θα ηθελα να πω δυο λογια ... ''συμπαραστασης'' σε ολους τους ιδιοκτητες του ΑΜ7...
Κουραγιο αδερφια...μπορει να πηραμε μποξακι χωρις θεση καρτουλας SD και οθονιτσα αλλα ... κρατηθειτε στο υψος σας!
Υπομονη και κουραγιο!

 

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Αξιοποιήστε παλιά Routers (παρόχων ή αγορασμένα) μαζί με Powerlines

1. Powerlines

Ένα ζευγάρι Powerlines (το ένα μπαίνει δίπλα στο κεντρικό router μας και το άλλο σε οποιαδήποτε πρίζα του χώρου μας) μπορεί να μας λύσει κάποια θέματα όπως:

- Να μας δώσει την δυνατότητα να συνδέσουμε οποιαδήποτε συσκευή (άρα και το TVbox μας) ενσύρματα στο Ιντερνετ, σε οποιαδήποτε απόσταση από το router μας (αρκεί να υπάρχει πρίζα ρεύματος)

- Να συνδέσουμε ενσύρματα το TVbox μας σε περίπτωση που στην θέση του δεν υπάρχει καλό σήμα wifi

- Να το αξιοποιήσουμε σε περίπτωση που καταστράφηκε το wifi module του (προσέξτε γιατί οι υψηλές θερμοκρασίες μπορούν να προκαλέσουν αυτήν την βλάβη)

2. Παλιά routers (παρόχων ή αγορασμένα) σε συνδυασμό με Powelines

Νομίζω ότι αρκετοί από εμάς είναι πιθανόν να έχουμε στην άκρη κάποιους routers, κυρίως από παλιές συνδέσεις σε παρόχους που όταν αλλάξαμε πάροχο μας τα άφησαν.....😉......ή άλλα αγορασμένα.

Εάν βάλουμε αυτά τα routers σε "Bridge mode" και τα συνδυάσουμε με ένα ζευγάρι Powerlines μπορούμε:

- Να τα τοποθετήσουμε σε ένα απομακρυσμένο σημείο και εκεί να αποκτήσουμε την δυνατότητα να συνδέσουμε ενσύρματα μέχρι 3 συσκευές (φυσικά και το TVbox μας, TV, laptop κλπ).😎....συνήθως οι ρούτερς των παρόχων έχουν 4 θύρες λαν, όμως η 1 θα χρησιμοποιηθεί για την σύνδεση του powerline.

- Να δημιουργήσουμε μέσω αυτού ένα νέο ασύρματο δίκτυο (με δικό του όνομα, password, άλλη εμβέλεια κλπ)😎

Βέβαια σε κάποιους routers παρόχων η σχετική επιλογή μπορεί να φαίνεται ότι δεν υπάρχει, εφόσον μπορεί να είναι "κλειδωμένη". Όμως ότι κλειδώνει - ξεκλειδώνει....Google is your friend😉

Εάν τύχει δε να είσαστε τίποτα κάτοχοι routers που μπορείς να βάλεις και OpenWRT ίσως να μην χρειασθείτε ούτε τα powerlines !

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2023 at 4:19 ΜΜ, gatos814 said:

Αν δεν σου δουλεψει και αυτος ο τροπος τοτε ... βρασε ορυζα!
Δυστυχως o συνδυασμος Android 11 + ΑΤV για εφαρμογες εκτος google ειναι για ... πολυ γερα νευρα (για να μην πω τιποτε αλλο) !!!

Εμενα παντως με βοηθησε πριν καιρο στο απλο Xiaomi mi stick με Android 11 να περασω κανα δυο εφαρμογες!
Καλη επιτυχια!

Κανένα τέτοιο προβλημα με Android 9 στο Amazon firestick πάντως.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, junglist said:

Κανένα τέτοιο προβλημα με Android 9 στο Amazon firestick πάντως.

Σε ποιο ακριβως πραγμα αναφερεσαι οτι δεν υπαρχει τετοιο προβλημα στο firestick ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gatos814 said:

Σε ποιο ακριβως πραγμα αναφερεσαι οτι δεν υπαρχει τετοιο προβλημα στο firestick ;

Σε αυτό που αναφέρθηκε ότι σε άλλο στικ δεν κατεβαίνουν apk από το apkmirror.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2023 at 7:04 ΜΜ, junglist said:

Σε αυτό που αναφέρθηκε ότι σε άλλο στικ δεν κατεβαίνουν apk από το apkmirror.

Ειναι γνωστο πως πανω απο Android 9 υπαρχουν πολλα τετοια προβληματα (σε ΑTV υλοποιησεις) και η μονη λυση ειναι η εφαρμογη dowload ισως και η TV Bro (αυτες τις δυο βασικα ξερω εγω) ....!
Τα firestick απο την αλλη ειναι μια εντελως αλλη περιπτωση μιας και δεν εχουν ως γνωστον τιποτα απο google γι'αυτο και το λειτουργικο τους παει σφαιρα...
Αρα το Android 11 ειναι το προβλημα και τα καινουργια επιπεδα ασφαλειας που χρησιμοποιουν τα μποξακια/στικακια με αδεια!
Για να ειμαι ειλικρινης παντως προτιμω το firestick απο τα ATV μποξακια/στικακια για τις βασικες αδειευουσες εφαρμογες streaming λογο της γενικης αισθησης σε συγκριση με αυτα που ειπα πιο πανω για τα ATV... !
Αλλα ... μεχρι εκει!
Για ολα τα αλλα ... τις ξερεις τις αποψεις μου!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Σε am 7 ugoos υπάρχει περίπτωση να μπει κεντρικό κλείδωμα. Να ανοίγει και να πρέπει να βάλεις pin για να ανοίξει όπως κινητά;

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stefanidis said:

Σε am 7 ugoos υπάρχει περίπτωση να μπει κεντρικό κλείδωμα. Να ανοίγει και να πρέπει να βάλεις pin για να ανοίξει όπως κινητά;

Έχω δώσει παλαιότερα έναν τρόπο για να κάνεις αυτό που θέλεις σε Android 9. Εάν θέλεις τον δοκιμάζεις και μου λες εάν ισχύει και εδώ.

Link 1

Link 2

Το πετυχαίνεις με το λινκ2 (το λινκ 1 για να πάρεις την 1 εφαρμογή)😉

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Έχω δώσει παλαιότερα έναν τρόπο για να κάνεις αυτό που θέλεις σε Android 9. Εάν θέλεις τον δοκιμάζεις και μου λες εάν ισχύει και εδώ.
Link 1
Link 2
Το πετυχαίνεις με το λινκ2 (το λινκ 1 για να πάρεις την 1 εφαρμογή)
Το θέλω για αν πέσει σε λάθος χέρια από κλέφτες η ότι άλλο , και μπουν σε google λογαριασμό μου . Εσείς τι κάνετε σε τέτοια περίπτωση ; 2) είναι ασφαλές να βάζουμε Google λογαριασμό σε box συγκεκριμένα σε ugoos am7.?

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefanidis said:

Το θέλω για αν πέσει σε λάθος χέρια από κλέφτες η ότι άλλο , και μπουν σε google λογαριασμό μου . Εσείς τι κάνετε σε τέτοια περίπτωση ; 2) είναι ασφαλές να βάζουμε Google λογαριασμό σε box συγκεκριμένα σε ugoos am7.?

Αρχικά εάν θέλεις δοκίμασέ το για να πεις εάν δουλεύει. Είναι κυρίως για να μην το χρησιμοποιεί κάποιος από το περιβάλλον σου (π.χ. μικρό παιδί κλπ) χωρίς την εξουσιοδότησή σου.

Τώρα καλό θα ήταν να έχεις έναν Google λογαριασμό για τις πιο "σοβαρές" λειτουργίες και έναν άλλο για συσκευές όπως το TVbox.

Εάν μπουν και σου κλέψουν από το σπίτι το TVbox, πίστεψέ με ότι το μικρότερο πρόβλημα που θα έχεις θα είναι να μπουν στον Google λογαριασμό σου😉

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γίνετε και σε mecool km7 με λογισμικό 11, βασικά εγώ το θέλω για το YouTube πιο πολύ να μπορώ με κάποιο κωδικό!!

Edited by akist25
Link to comment
Share on other sites

Από ευρωπαϊκή αποθήκη από πού προτείνετε παίδες; Σε πόσο καιρό έρχονται και με τι; Συμφέρει σέ σχέση με την Ελλάδα φαντάζομαι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, alex222800 said:

Εχει αγοράσει  κανείς  από  https://www.mecool.com/ ; Ξέρετε  εάν  περνάνε τα προϊόντα   από τελωνείο;  

Και γιατί να μην αγοράσεις π.x. το ΚΜ2 Plus από το Banggood στα 59,20 ευρώ που θα σου έρθει με κούριερ σίγουρα χωρίς τελεωνείο και να το πάρεις από εκεί στα 80,43 ? εκτός εάν θέλεις κάποιο άλλο που δεν λες.

https://www.banggood.com/MECOOL-KM2-Plus-Android-11-TV-Box-S905X4-2+16GB-Dual-5G-WIFI-Google-Play-Assistant-Authentication-Netdlix-4K-Movie-p-1965317.html?cur_warehouse=CN


Code:BGXIFD645  (Update: Μη διαθέσιμο πλέον, αλλά αναμονή....)

UPDATE: Σύμφωνα με την πολιτική τους, όπως λένε εδώ για Ευρώπη + Αμερική δεν πληρώνεις τίποτα

Mecool Taxes

2.png

Edited by athanaso77
Affiliate link corrected.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο Αλλά έχω σταματήσει τις αγορές από Banggood πάνω από ένα χρόνο έχει ξεφύγει  Στις τιμές Προτιμώ AliExpress

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

 Πριν λιγες καιρο αγορασα 2 MECOOL-KM2-Plus  στα 65 ευρω

      Το 1 μπορω να το δωσω, αν ειναι καποιος εδω κοντα και το θελει

 

 

Δεν επιτρέπονται youtube links στην υπογραφή

- OUKITEL K6000 pro --- Xiaomi Redmi Note 4x --- Xiaomi Redmi Note 8 pro

...Edit by Dim_33....

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, ath156 said:

Και γιατί να μην αγοράσεις π.x. το ΚΜ2 Plus από το Banggood στα 59,20 ευρώ που θα σου έρθει με κούριερ σίγουρα χωρίς τελεωνείο και να το πάρεις από εκεί στα 80,43 ? εκτός εάν θέλεις κάποιο άλλο που δεν λες.

https://www.banggood.com/MECOOL-KM2-Plus-Android-11-TV-Box-S905X4-2+16GB-Dual-5G-WIFI-Google-Play-Assistant-Authentication-Netdlix-4K-Movie-p-1965317.html?cur_warehouse=CN


Code:BGXIFD645  (Update: Μη διαθέσιμο πλέον, αλλά αναμονή....)

UPDATE: Σύμφωνα με την πολιτική τους, όπως λένε εδώ για Ευρώπη + Αμερική δεν πληρώνεις τίποτα

Mecool Taxes

2.png

Ευχαριστο .Ενδιαφέρομαι  για το MECOOL KT1 (λογο tv tuner)  . Το  km2 plus  το έχω  ήδη  !! 

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο δοκιμες με πολλες μοντουλες στο magisk 26.1 και αφου μου ''σφυριξαν'' μια (για αλλη χρηση)... ανακαλυψα οτι κανει μια χαρα για την δουλεια που ηθελα και ελεγα σε προηγουμενο μου ποστ!
Οποτε το update εδω ειναι οτι υπαρχει λυση και για το ''νεο'' magisk πανω απο την βερσιον 24!
Μια αλλη δοκιμη που εκανα στην πατσαρισμενη τελευταια μαμα βερσιον του ΑΜ7 ... 1.1.7 με την προηγουμενη recovery για να δεχεται την υπαρχουσα twrp ... ειναι αν μπορουμε να ξαναπερασουμε το magisk απο μονοι μας (μεσω twrp φυσικα)  ...
Και εδω με ξαφνιασε ευχαριστα που και αυτο μπορει να γινει!
Φανταζομαι οτι αυτο αφορα και ολα τα Χ4 της λιστας slimbox με Android 11 !
Εξαλλου σε 2 απο τα αλλα Χ4 μποξακια που ειχα η twrp του ΑΜ7 δουλευε μια χαρα ... οποτε θεωρω οτι σιγουρα δεν θα ειναι προβλημα και σε ολα τα υπολοιπα Χ4 που δεν ειναι κλειδωμενα!
Δυο στα δυο λοιπον και ... προχωραμε !
Ολα καλα  !

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Εάν τυχόν έχετε κάποιο H96 max X3 με wifi 6335 ορίστε και "φρέσκο" Slimbox 9_6  (ATV + AOSP)

Slimbox ATV + AOSP 9_6 for H96 max X3 and WiFi 6335

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Την εφαρμογή tvquickactionspro την εχει κανεις? Λεει οτι μπορουμε μεχρι και εντολες adb να τρεχουμε απο το τηλεχειριστήριο του box ?

my tv boxes:X96 MAX X3 4/32, BEELINK KM2 , XIAOMI MI STICK 4K

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...