Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το netflix σε κουτιά που δεν ειναι συμβατά τι συμβαίνει?

Ενα αρχαίο app που είχαν δεν παίζει.

Υπάρχει κάποιο apk η διαδικασία να παίζει έστω σε ποιότητα dvd αν οχι 720?

Μέσω kodi γίνεται τίποτα?

Εάν μπορείς να βάλεις kodi 18 τότε υπάρχει και δυνατότητα Netflix (σε SD πάντα).

Εάν μπορείς να βάλεις coreelec και με τις κατάλληλες κινήσεις μπορείς να πάρεις και HD ή Full HD.Αλλιώς ότι σου είπε ο junglist.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Επαναλαμβάνω εδώ μία ανάρτηση που είχα κάνει εδώ παλιότερα για το πως διορθώνουμε το εκνευριστικό bug του "ENTER" στα κουτιά με S905X2 & X3. Μάλιστα όπως επιβεβαίωσε και ο φίλος @pan76 πλέον συνήθως χρειάζεται μόνο στο ένα αρχείο αλλαγή (του vendor).Προφανώς οι πιο πολλές εταιρίες κάνανε μισή διόρθωση:lol:

So heres the solution:

(you need root to fix it !)

open (with a root file browser):

system/usr/keylayout/Generic.kl

and set "key28" to "ENTER" (key28 ENTER)

also open:

vendor/usr/keylayout/Generic.kl

and set "key28" to "ENTER" too....

------------------------------------------------------------------

 

Βέβαια μεγαλύτερη σημασία έχει η διόρθωσή τους στα αρουτάριστα κουτιά. Επειδή όμως εγώ δεν έχω αρουτάριστο, όποιος επιθυμεί να το διορθώσει παρακαλώ να στείλει ένα PM, διευκρινίζοντας έαν έχει εμπειρία ή όχι σε αλλαγές (USB burning tool, TWRP κλπ).Εάν δεν έχει εμπειρία θέλω να δοκιμάσει 1 app (άρα εύκολο και χωρίς κανένα κίνδυνο) στη 2η περίπτωση όμως χρειάζεται και η εμπειρία και θεωρητικά πάντοτε υπάρχει η πιθανότητα μπρικαρίσματος άρα και σε ακραία κατάσταση η επαναφόρτωση της original rom.

edit:Ξέχασα να αναφέρω ότι αυτό το bug παρουσιάζεται στα εξωτερικά πληκτρολόγια, airmouse μαζί με πληκτρολόγιο κλπ

 

Εγώ πάντως θα δοκιμάσω σήμερα την εφαρμογή

External Keyboard Helper Pro

http://www.mediafire.com/file/1kuhyg5aoawucx2/External_Keyboard_Helper_Pro.ver.7.4.build.65.apk/file

δεν ξέρω αν αναφερεσε σε αυτή θα δοκιμάσω και θα αναφέρω, αλλιώς θα παρεμβω με το keyboard fix.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα δοκιμάσω σήμερα την εφαρμογή

External Keyboard Helper Pro

http://www.mediafire.com/file/1kuhyg5aoawucx2/External_Keyboard_Helper_Pro.ver.7.4.build.65.apk/file

δεν ξέρω αν αναφερεσε σε αυτή θα δοκιμάσω και θα αναφέρω, αλλιώς θα παρεμβω με το keyboard fix.

 

Όχι δεν αναφέρομαι σε αυτήν, παρόλο που την έχω χρησιμοποιήσει και είναι πολύ καλή.Όπως είπα έχω ρουταρισμένα κουτιά.Το δικό σου είναι αρουτάριστο?

Αναφέρομαι στην External Keyboard Hardware Demo που πιθανόν να είναι παρόμοια/ίδια με αυτήν που λες.

Την εγκαθιστάς και με το άνοιγμα της δίνεις τα δικαιώματα που ζητάει. Μετά "Ρυθμίσεις"-"Ρυθμίσεις για προχωρημένους"-Αντιστοίχιση πληκτρολογίου"-"Ασφαλής Λειτουργία αποτυχίας".

Δεν είναι απαραίτητο να αγοράσεις την Pro εφόσον το μόνο μείον της Demo είναι ότι αραιά που και που όταν πληκτρολογείς σου βγάζει κάποια στιγμή 1 λάθος χαρακτήρα.Όπως λένε άλλοι χρήστες μικρή η ενόχληση.Παρεπιπτόντως αυτή που λες και αυτή που λέω σε Pro έχουν 1,79 (άρα ακόμα ένα στοιχείο ότι πιθανόν να είναι η ίδια εφαρμογή με άλλο όνομα).Τώρα εάν την βρεις "ελεύθερη" ακόμα καλύτερα.

Επιμένω όμως για κάποιον "γενναίο" με αρουτάριστο κουτί που θα ήθελε να δοκιμάσει κάτι πρωτότυπο.

edit:Επί τη ευκαιρία δεν λες και εντυπώσεις από την εφαρμογή του Ποστ#14903?

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις άλλο apk από το apkimirror και κάποιο θα παίζει σε ποιότητα SD όμως.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Κάποια συγκεκριμένη έκδοση?

Τι να κοιτάξω παλιό καινούργιο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εάν μπορείς να βάλεις kodi 18 τότε υπάρχει και δυνατότητα Netflix (σε SD πάντα).

Εάν μπορείς να βάλεις coreelec και με τις κατάλληλες κινήσεις μπορείς να πάρεις και HD ή Full HD.Αλλιώς ότι σου είπε ο junglist.

Βγάζει σφάλμα με kodi.

Είναι συνηθισμένο?

Link to comment
Share on other sites

Κάποια συγκεκριμένη έκδοση?

Τι να κοιτάξω παλιό καινούργιο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγάζει σφάλμα με kodi.

Είναι συνηθισμένο?

 

Ποια version του android έχεις?

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν αναφέρομαι σε αυτήν, παρόλο που την έχω χρησιμοποιήσει και είναι πολύ καλή.Όπως είπα έχω ρουταρισμένα κουτιά.Το δικό σου είναι αρουτάριστο?

Αναφέρομαι στην External Keyboard Hardware Demo που πιθανόν να είναι παρόμοια/ίδια με αυτήν που λες.

Την εγκαθιστάς και με το άνοιγμα της δίνεις τα δικαιώματα που ζητάει. Μετά "Ρυθμίσεις"-"Ρυθμίσεις για προχωρημένους"-Αντιστοίχιση πληκτρολογίου"-"Ασφαλής Λειτουργία αποτυχίας".

Δεν είναι απαραίτητο να αγοράσεις την Pro εφόσον το μόνο μείον της Demo είναι ότι αραιά που και που όταν πληκτρολογείς σου βγάζει κάποια στιγμή 1 λάθος χαρακτήρα.Όπως λένε άλλοι χρήστες μικρή η ενόχληση.Παρεπιπτόντως αυτή που λες και αυτή που λέω σε Pro έχουν 1,79 (άρα ακόμα ένα στοιχείο ότι πιθανόν να είναι η ίδια εφαρμογή με άλλο όνομα).Τώρα εάν την βρεις "ελεύθερη" ακόμα καλύτερα.

Επιμένω όμως για κάποιον "γενναίο" με αρουτάριστο κουτί που θα ήθελε να δοκιμάσει κάτι πρωτότυπο.

edit:Επί τη ευκαιρία δεν λες και εντυπώσεις από την εφαρμογή του Ποστ#14903?

 

Δοκίμασα την taskbar πολύ ωραία αλλά έχει ένα μειονέκτημα που ίσως εγώ δεν βρήκα τη λύση όταν βάζεις κάποια εφαρμογή να τρέξει π.χ. δεν κάνει επικάλυψη με αποτέλεσμα να βλέπεις κάποιο βίντεο και να βλέπεις και την μπάρα, το External Keyboard Hardware pro το δοκίμασα αλλά δεν κάνει δουλειά τελικά με το enter, εγώ έχω το HK1 BOX και όχι δεν είναι αρουταριστο.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την taskbar πολύ ωραία αλλά έχει ένα μειονέκτημα που ίσως εγώ δεν βρήκα τη λύση όταν βάζεις κάποια εφαρμογή να τρέξει π.χ. δεν κάνει επικάλυψη με αποτέλεσμα να βλέπεις κάποιο βίντεο και να βλέπεις και την μπάρα, το External Keyboard Hardware pro το δοκίμασα αλλά δεν κάνει δουλειά τελικά με το enter, εγώ έχω το HK1 BOX και όχι δεν είναι αρουταριστο.

Λοιπόν θα σου δώσω τα settings όπως ακριβώς τα έχω εγώ:

- General Settings (check boxes) -Collapse Taskbar when selecting items - Automatically collapse Taskbar - Laucnh on boot

- Appearance - Hide button while Taskbar is collapsed - Show shortcut icon for pinned apps - Visual feedback when selecting icons

- Advanced features - Enable widget support -Allow third-party app intehration

 

Κάνε αυτά και η μπάρα θα κρύβεται ΤΕΛΕΙΩΣ.Μόνο όταν την χρειάζεσαι θα κάνεις ένα ΚΛΙΚ κάτω αριστερά στην γωνία (χωρίς να βλέπεις κάτι συγκεκριμένο).Όταν τελειώσεις και θέλεις να την κλείσεις έχει ένα βελάκι στο άκρο δεξιά.Κάνε αυτά και πες εντυπώσεις.

Επίσης πρέπει να έχεις επιλέξει και στο μενού Αdvanced Features - Navigation bar buttons - και τα 3 ή όποιο θέλεις!!!!!!!

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

7.1.1

Παλιότερα δεν υπήρχαν και εκδόσεις που έπαιζαν 960 ?

Ωραία άρα σαν έκδοση android δεν έχεις θέμα (να φανταστείς ότι το KODI 18.6 το έχω και στο GT1 μ ε android 6:lol:).

Εάν έχεις βάλει το KODI 18 υπάρχει σαν πρόσθετο το Netflix (πάντοτε σε SD).Η εταιρία έχει αλλάξει πολλά όσον αφορά τις επιτρεπόμενες αναλύσεις σε μη πιστοποιημένα κουτιά.Αλλιώς ή coreelec (εάν βέβαια το υποστηρίζει το κουτί σου /και με υποστήριξη dual boot) ή βρίσκεις μία εφαρμογή όπως σου είπε ο junglist.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία άρα σαν έκδοση android δεν έχεις θέμα (να φανταστείς ότι το KODI 18.6 το έχω και στο GT1 μ ε android 6:lol:).

Εάν έχεις βάλει το KODI 18 υπάρχει σαν πρόσθετο το Netflix (πάντοτε σε SD).Η εταιρία έχει αλλάξει πολλά όσον αφορά τις επιτρεπόμενες αναλύσεις σε μη πιστοποιημένα κουτιά.Αλλιώς ή coreelec (εάν βέβαια το υποστηρίζει το κουτί σου /και με υποστήριξη dual boot) ή βρίσκεις μία εφαρμογή όπως σου είπε ο junglist.

Σε18.χ 18.5 και στο 18.6 βγάζει διάφορα σφάλματα καιρό τώρα

Πχ οτι δεν εχει ξεκινήσει ακόμα το πρόσθετο, έπειτα ενα αλλο και τώρα blacklisted κλπ.

Κάποιος που να εχει διορθώσει τα σφάλματα?

Link to comment
Share on other sites

Σε18.χ 18.5 και στο 18.6 βγάζει διάφορα σφάλματα καιρό τώρα

Πχ οτι δεν εχει ξεκινήσει ακόμα το πρόσθετο, έπειτα ενα αλλο και τώρα blacklisted κλπ.

Κάποιος που να εχει διορθώσει τα σφάλματα?

Εγώ στην θέση σου θα έκανα εγκατάσταση από την αρχή το KODI και μετά θα έβαζα κάποιο από τα έτοιμα builds.

Κάποτε παιδευόμουν για να στήσω μόνος μου το KODI και μετά προβληματιζόμουν εάν για κάποιο λόγο έπρεπε να το ξαναστήσω.

Πλέον υπάρχουν εξαιρετικά έτοιμα builds (με το Netflix εγκατεστημένο σωστά).Με αυτό τον τρόπο μάλιστα δεν διστάζω να δοκιμάσω και άλλες roms εφόσον το ξαναστήσιμο του είναι υπόθεση λίγων λεπτών.

edit: Σχετικά με το KODI βέβαια μπορείς να πάρεις βοήθεια και στο ειδικό θέμα καλύτερα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974&page=572

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση που πήρε το Netflix plugin δημιούργησε το ενα θέμα.

Έκανα downgrade στην προηγούμενη και τα background services ξεκινάνε κανονικά και βλέπουμε την λίστα.

Τώρα επανήλθε το αρχικό πρόβλημα που μάλλον αφορά το esn.

Αλλάζοντας esn και βάζοντας ενα αλλο απο αυτα που προτείνει ο δημιουργός του plug-in σε παρόμοιο πρόβλημα σε άλλο χρηστη αλλάζει το σφάλμα σε κάτι άλλο.

Ενω στον χρήστη που ρωτάει διορθώνεται.

https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/issues/404

Κανα esn για δοκιμή έχετε?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη δεν το θυμαμαι μπορω να βαλω καποιον internet exporer sto mi box?

 

Puffin από το play store.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα λοιπόν διορθώθηκε το ''bug'' του enter με τη βοήθεια και τον οδηγό του ath156, μέσω του root browser και αλλαγή μόνο στο αρχείο vendor. Το κουτί μου είναι το A95Χ F3 με Amlogic S905X3 και είναι ρουταρισμένο. Το ασύρματο πληκτρολόγιο είναι ένα no name φτηνό με touch pad και πολύχρωμα πλήκτρα.

Δυστυχώς σήμερα δεν λειτουργεί κανένα πλήκτρο παρά μόνο το touch pad. Δεν ξέρω το λόγο, χθες λειτουργούσαν όλα οκ και το enter. Επανέφερα στο vendor το αρχικό DPAD_CENTER αλλά τίποτα. Υπάρχει καμία λύση. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα σου δώσω τα settings όπως ακριβώς τα έχω εγώ:

- General Settings (check boxes) -Collapse Taskbar when selecting items - Automatically collapse Taskbar - Laucnh on boot

- Appearance - Hide button while Taskbar is collapsed - Show shortcut icon for pinned apps - Visual feedback when selecting icons

- Advanced features - Enable widget support -Allow third-party app intehration

 

Κάνε αυτά και η μπάρα θα κρύβεται ΤΕΛΕΙΩΣ.Μόνο όταν την χρειάζεσαι θα κάνεις ένα ΚΛΙΚ κάτω αριστερά στην γωνία (χωρίς να βλέπεις κάτι συγκεκριμένο).Όταν τελειώσεις και θέλεις να την κλείσεις έχει ένα βελάκι στο άκρο δεξιά.Κάνε αυτά και πες εντυπώσεις.

Επίσης πρέπει να έχεις επιλέξει και στο μενού Αdvanced Features - Navigation bar buttons - και τα 3 ή όποιο θέλεις!!!!!!!

 

Τώρα δουλεύει άψογα με τις ρυθμίσεις που μου έδωσες και μου αρέσει πολύ το στυλ pc που έχει έβαλα και τα 3 Navigation bar buttons.

Ευχαριστώ τώρα μένει το bug με το enter και θα είναι ακόμα καλύτερο αν και δεν με χαλάει με το touchpad κάνω την δουλειά μου αντί του enter.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα δεν λειτουργεί κανένα πλήκτρο παρά μόνο το touch pad. Δεν ξέρω το λόγο, χθες λειτουργούσαν όλα οκ και το enter. Επανέφερα στο vendor το αρχικό DPAD_CENTER αλλά τίποτα. Υπάρχει καμία λύση. Ευχαριστώ.

Εάν στο έκανε μετά την πρώτη επανεκκίνηση είναι πολύ πιθανόν το πρόγραμμα που χρησιμοποίησες να σου άλλαξε τα attributes στο φάκελλο.

Έγινε μετά την 1η επανεκκίνηση?

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δουλεύει άψογα με τις ρυθμίσεις που μου έδωσες και μου αρέσει πολύ το στυλ pc που έχει έβαλα και τα 3 Navigation bar buttons.

Ευχαριστώ τώρα μένει το bug με το enter και θα είναι ακόμα καλύτερο αν και δεν με χαλάει με το touchpad κάνω την δουλειά μου αντί του enter.

Ένα μικρό επιπλέον tip είναι ότι εκεί που σου εμφανίζει την λίστα με τις τελευταίες εφαρμογές που χρησιμοποίησες, μπορείς να τις κάνεις pinned(με παρατεταμένο πάτημα) και να μένουν μόνιμα εκεί όποιες θέλεις. Στην ουσία είναι σαν να έχεις ταυτόχρονα navigation bar+launcher+status bar.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μετά την 1η επανεκκίνηση δεν το διαπίστωσα γιατί δεν χρησιμοποίησα το πληκτρολόγιο αλλά το remote control. Σήμερα που άνοιξα το box το κατάλαβα. Τώρα τι κάνουμε, το σώνουμε;
Link to comment
Share on other sites

Μετά την 1η επανεκκίνηση δεν το διαπίστωσα γιατί δεν χρησιμοποίησα το πληκτρολόγιο αλλά το remote control. Σήμερα που άνοιξα το box το κατάλαβα. Τώρα τι κάνουμε, το σώνουμε;

 

Δεν είναι τίποτα σοβαρό.Για αυτό είχα πει να καλύτερα να χρησιμοποιούσες τον Es File Explorer και όχι τον ενσωματωμένο που είχε.Σου στέλνω PM τι να κάνεις.:)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα σοβαρό.Για αυτό είχα πει να καλύτερα να χρησιμοποιούσες τον Es File Explorer και όχι τον ενσωματωμένο που είχε.Σου στέλνω PM τι να κάνεις.:)

Σ' ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ψάχνω android tv box για τα παρακάτω

α) Μόνο για IPTV, άντε και κανένα kodi το πολύ. Αν παίρνει και EmuELEC ακόμα καλύτερα, αλλά δεν είναι απαραίτητο.

β) Ταινίες μέχρι 1080p

γ) Θα ήθελα να έχει σχετικά καλό wifi και καλό τηλεκοντρόλ με αποκρισιμότητα.

δ) Netflix, cosmote tv, κτλ. αδιάφορα

ε) Να δουλεύει όσο γίνεται out of the box και να είναι σχετικά γρήγορο.

Τιμή, μέχρι 60-70 ευρώ. Ποιο προτείνετε; Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν το H96 Max X3 βάζω το λινκ για ένα mod του HK1 που στο γνωστό ρωσικό site λένε ότι είναι πολύ καλό και τρέχει σωστά και στο Η96.

https://4pda.ru/pages/go/?u=https%3A%2F%2Fyadi.sk%2Fd%2FGWW_dL7anKvorA&e=93896875

Σύμφωνα με αυτά που λένε τα πλεονεκτήματα είναι:

1. Πρόσβαση Magisk 20

2. TWRP

3. ViperFX

4. Πρόγραμμα ελέγχου θερμοκρασίας.

Εγώ στο Η96 ήδη χρησιμοποιώ το αυθεντικό firmware HK1 X3 και τα πάντα δουλεύουν ρολόι (remote control, WiFi κλπ).Προς το παρόν δεν σκοπεύω να το δοκιμάσω & το έχω κατεβάσει για αρχειοθέτηση.Με δική του ευθύνη μπορεί να το δοκιμάσει όποιος νομίζει ότι κάτι από τα παραπάνω τον ενδιαφέρουν ιδιαίτερα π.χ.Magisk.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν το H96 Max X3 βάζω το λινκ για ένα mod του HK1 που στο γνωστό ρωσικό site λένε ότι είναι πολύ καλό και τρέχει σωστά και στο Η96.

https://4pda.ru/pages/go/?u=https%3A%2F%2Fyadi.sk%2Fd%2FGWW_dL7anKvorA&e=93896875

Σύμφωνα με αυτά που λένε τα πλεονεκτήματα είναι:

1. Πρόσβαση Magisk 20

2. TWRP

3. ViperFX

4. Πρόγραμμα ελέγχου θερμοκρασίας.

Εγώ στο Η96 ήδη χρησιμοποιώ το αυθεντικό firmware HK1 X3 και τα πάντα δουλεύουν ρολόι (remote control, WiFi κλπ).Προς το παρόν δεν σκοπεύω να το δοκιμάσω & το έχω κατεβάσει για αρχειοθέτηση.Με δική του ευθύνη μπορεί να το δοκιμάσει όποιος νομίζει ότι κάτι από τα παραπάνω τον ενδιαφέρουν ιδιαίτερα π.χ.Magisk.

 

Αν και έχω το hk1 box θα την κατεβάσω να την έχω για αρχείο και κάποια στιγμή μπορεί να την δοκιμάσω απλά μέχρι στιγμής το κουτάκι δουλεύει πάρα πολύ καλά, έχω και τη στοκ αρχείο αν όμως η custom περνάει με το burn card maker ψήνομαι γιατί μέσω pc έχω πολλά χρόνια να ασχοληθώ αν και έχω και USB to USB male cable.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...