Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για κοιταξε και εδω με μεταφραση μηπως καταφερεις τιποτα

 

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=741134&st=2700#entry59009765

 

Ποστ 2710

 

Δοκίμασα και αυτό και κάτι άλλες ρομ που δεν είχα ξαναφλασάρει. Δοκίμασα ξανά amlogic burning tool 2.05 και 2.08, άνοιξα τελείως το κουτί να δω από κάτω τι φοράει. Και δοκίμασα στα σημεία που έχω με κόκκινο, έκανε σαν reset δεν άλλαξε τίποτα.

Οπότε μου μένει απλά να βρω με ποιον τρόπο και πως να περάσω τον bootloader; Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο να κάνω.

 

https://imgur.com/a/hhXrd

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

https://chinagadgetsreviews.com/how-to-unbrick-any-amlogic-devices-create-an-bootable-magic-micro-sd-card-in-minutes.html

 

Για δοκίμασε και αυτή τη μέθοδο αν ήδη δεν τη δοκίμασες.

Απλά να βάλεις για την δικιά σου συσκευή τα σωστά αρχεία

 

Δοκίμασα και αυτό και κάτι άλλες ρομ που δεν είχα ξαναφλασάρει. Δοκίμασα ξανά amlogic burning tool 2.05 και 2.08, άνοιξα τελείως το κουτί να δω από κάτω τι φοράει. Και δοκίμασα στα σημεία που έχω με κόκκινο, έκανε σαν reset δεν άλλαξε τίποτα.

Οπότε μου μένει απλά να βρω με ποιον τρόπο και πως να περάσω τον bootloader; Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο να κάνω.

 

https://imgur.com/a/hhXrd

 

Αυτο με την micro SD το Amlogic BootcardMaker το δοκιμασες ;

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και αυτό και κάτι άλλες ρομ που δεν είχα ξαναφλασάρει. Δοκίμασα ξανά amlogic burning tool 2.05 και 2.08, άνοιξα τελείως το κουτί να δω από κάτω τι φοράει. Και δοκίμασα στα σημεία που έχω με κόκκινο, έκανε σαν reset δεν άλλαξε τίποτα.

Οπότε μου μένει απλά να βρω με ποιον τρόπο και πως να περάσω τον bootloader; Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο να κάνω.

 

https://imgur.com/a/hhXrd

 

Εφόσον το άνοιξες, ένωσες τα pins 12 & 13 (μετρώντας από κάτω προς τα πάνω) όπως φαίνεται στη φωτογραφία που επισυνάπτεις ή όπως φαίνεται στο http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/others-aml-s905x/657247-bricked-mini-m8s-ii-clone-looking-for-help-with-nand-pin/page8 που δείχνει τα 11 & 12???

Δοκίμασες το firmware στην σελίδα 7 (Πόστ #104) ??

Βέβαια το τσιπάκι που έχεις εσύ δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Επίσης όπως ίσως θα είδες στην 1η σελ. του παραπάνω νήματος κάποιος άλλος αναφέρει διαφορετικά πινς.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το άνοιξες, ένωσες τα pins 12 & 13 (μετρώντας από κάτω προς τα πάνω) όπως φαίνεται στη φωτογραφία που επισυνάπτεις ή όπως φαίνεται στο http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/others-aml-s905x/657247-bricked-mini-m8s-ii-clone-looking-for-help-with-nand-pin/page8 που δείχνει τα 11 & 12???

Δοκίμασες το firmware στην σελίδα 7 (Πόστ #104) ??

Βέβαια το τσιπάκι που έχεις εσύ δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Επίσης όπως ίσως θα είδες στην 1η σελ. του παραπάνω νήματος κάποιος άλλος αναφέρει διαφορετικά πινς.

 

 

Moυ έσβηνε το λαμπάκι και έκανε μέσω amlogic burning tool reset με το 13-14 πινς, με κανένα άλλο που άγγιζα δεν έκανε τίποτε.

Εάν εννοείς εάν έχω δοκιμάσει αυτήν MINI M8S II-D4X16_1G2G_…0M0_0712.img, ναι το έχω κάνει όπως και πολλές άλλες.

Μου βγάζει αυτό το αναθεματισμένο 2%.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο με την micro SD το Amlogic BootcardMaker το δοκιμασες ;

 

Ναι, το βάζω στην τηλεόραση πατάω το reset δεν βλέπω τίποτα στην οθόνη. Νεκρό.

 

edit: Εάν έχει κάποιος γνώσεις και είναι στα περίχωρα Μαγνησίας κλπ ας μου πει, μήπως και με βοηθήσει και από κοντά.

Edited by zaf_4

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Moυ έσβηνε

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Ναι, το βάζω στην τηλεόραση πατάω το reset δεν βλέπω τίποτα στην οθόνη. Νεκρό.

 

Όταν χρησιμοποιείς την sd card πρέπει να του δώσεις τον χρόνο του, διότι υπάρχει πιθανότητα να αρχίζει την ενημέρωση χωρίς εσύ να βλέπεις τίποτα. Όταν τελειώσει η ενημέρωση και κάνει restart τότε μόνο θα έχεις εικόνα. Δεν σημαίνει ότι αυτό συμβαίνει εδώ, αλλά καλό είναι να του δώσεις τον χρόνο του (π.χ. ακόμα και 10 λεπτά).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Όταν χρησιμοποιείς την sd card πρέπει να του δώσεις τον χρόνο του, διότι υπάρχει πιθανότητα να αρχίζει την ενημέρωση χωρίς εσύ να βλέπεις τίποτα. Όταν τελειώσει η ενημέρωση και κάνει restart τότε μόνο θα έχεις εικόνα. Δεν σημαίνει ότι αυτό συμβαίνει εδώ, αλλά καλό είναι να του δώσεις τον χρόνο του (π.χ. ακόμα και 10 λεπτά).

 

Aυτό που μου λες δεν το ήξερα, θα το δοκιμάσω το μεσημέρι που θα έχω τιβι μπροστά μου, να δω μήπως και... Συνήθως το άφηνα λίγα λεπτά και μετά δοκίμαζα κάτι άλλο.

Να σαι καλά για την πληροφορία, ποτέ δεν ξέρεις.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Moυ έσβηνε το λαμπάκι και έκανε μέσω amlogic burning tool reset με το 13-14 πινς, με κανένα άλλο που άγγιζα δεν έκανε τίποτε.

Εάν εννοείς εάν έχω δοκιμάσει αυτήν MINI M8S II-D4X16_1G2G_…0M0_0712.img, ναι το έχω κάνει όπως και πολλές άλλες.

Μου βγάζει αυτό το αναθεματισμένο 2%.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι, το βάζω στην τηλεόραση πατάω το reset δεν βλέπω τίποτα στην οθόνη. Νεκρό.

 

edit: Εάν έχει κάποιος γνώσεις και είναι στα περίχωρα Μαγνησίας κλπ ας μου πει, μήπως και με βοηθήσει και από κοντά.

 

Στο pc που το βάζεις να κάνεις την διαδικασία έχεις περάσει ποτέ μέχρι τώρα με το amlogic burning tool κάποιο firmware και να έχει ολοκληρωθεί σωστά το flash;

Αν όχι μπορεί να είναι και από το pc , driver, cable κλπ.

Πρέπει να βρεις κάποιον που ξέρει ότι ο υπολογιστής του είναι οκ για να δεις.

 

Εγώ είμαι από λαρισα δεν ξέρω αν έχω Περισσότερες η λιγότερες γνώσεις αλλά ξέρω ότι το pc μου είναι οκ.

Έχω περάσει ουκ ολίγες φορές σε ένα beelink gt1 που έχω firmware.

Αν υπάρχει περίπτωση να μου το στείλεις η να βρεθούμε κάπως να δοκιμάσω πολύ ευχαρίστως.

Αν θες πες μου να σου στείλω το τηλέφωνο

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Aυτό που μου λες δεν το ήξερα, θα το δοκιμάσω το μεσημέρι που θα έχω τιβι μπροστά μου, να δω μήπως και... Συνήθως το άφηνα λίγα λεπτά και μετά δοκίμαζα κάτι άλλο.

Να σαι καλά για την πληροφορία, ποτέ δεν ξέρεις.

 

Παιδιά έχω υποφέρει τα πάντα 3 μέρες τώρα με ένα H96 Pro+ (generic από Bangood) με 7.1.2 rom - που ενώ στην αρχή όλα ΟΚ τόλμησα να του αλλάξω launcher - και έκτοτε δεν έχει bootάρει ξανά. Δεν ξέρω καν εάν είναι brick ή όχι. Έχω διαβάσει άπειρα forums/youtube videos, κλπ - έχω προσπαθήσει με USB Burning tool (κολάει συνέχεια στο 2%) με SC card burner, με SD card bootable - αλλά τίποτα. ΒΟΗΘΕΙΑ παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το ίδιο κουτί και το πέρασα fw του CR. Δεν είχα θέμα δηλαδή. Επίσης έχω δοκιμάσει σε 2 pc με 2 διαφορετικά καλώδια.

Εννοείται όμως ότι θα ήθελα να το δοκιμάσω και σε άλλο υπολογιστή μήπως και, κάνω κάτι λάθος που δεν το καταλαβαίνω. Αν και το έχω κάνει άπειρες φορές.

Θα σου στείλω pm αν σε βολεύει και πότε. Ευχαριστώ όπως και να χει.

 

Edit είμαι σε φάση τώρα που το δοκιμάζω μέσω SD card μήπως και ξυπνήσει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω υποφέρει τα πάντα 3 μέρες τώρα με ένα H96 Pro+ (generic από Bangood) με 7.1.2 stock rom - που ενώ στην αρχή όλα ηταν ΟΚ, τόλμησα να του αλλάξω launcher - και έκτοτε δεν έχει bootάρει ξανά. Δεν ξέρω καν εάν είναι brick ή όχι. Έχω διαβάσει άπειρα forums/youtube videos, κλπ - έχω προσπαθήσει με USB Burning tool (κολάει συνέχεια στο 2%) με SD card burner, με SD card bootable - αλλά τίποτα. ΒΟΗΘΕΙΑ παρακαλώ. Ενώ κατάφερα στην αρχή και πέρασα με USB Burning Tool τη μητρική του FW (τώρα πλέον δεν μπορώ ούτε αυτό γιατί κολλάει στο 2%) δυστυχώς το Box δεν bootάρει. Μόνο black screen και συνεχόμενο μπλέ led. ΒΟΗΘΕΙΑ κάποιος? Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω υποφέρει τα πάντα 3 μέρες τώρα με ένα H96 Pro+ (generic από Bangood) με 7.1.2 stock rom - που ενώ στην αρχή όλα ηταν ΟΚ, τόλμησα να του αλλάξω launcher - και έκτοτε δεν έχει bootάρει ξανά. Δεν ξέρω καν εάν είναι brick ή όχι. Έχω διαβάσει άπειρα forums/youtube videos, κλπ - έχω προσπαθήσει με USB Burning tool (κολάει συνέχεια στο 2%) με SD card burner, με SD card bootable - αλλά τίποτα. ΒΟΗΘΕΙΑ παρακαλώ. Ενώ κατάφερα στην αρχή και πέρασα με USB Burning Tool τη μητρική του FW (τώρα πλέον δεν μπορώ ούτε αυτό γιατί κολλάει στο 2%) δυστυχώς το Box δεν bootάρει. Μόνο black screen και συνεχόμενο μπλέ led. ΒΟΗΘΕΙΑ κάποιος? Ευχαριστώ πολύ
Μακάρι να το λύσεις το πρόβλημα, αλλά τι επέμβαση έκανες για να αλλάξεις launcher και μπρικαρε;

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω υποφέρει τα πάντα 3 μέρες τώρα με ένα H96 Pro+ (generic από Bangood) με 7.1.2 stock rom - που ενώ στην αρχή όλα ηταν ΟΚ, τόλμησα να του αλλάξω launcher - και έκτοτε δεν έχει bootάρει ξανά. Δεν ξέρω καν εάν είναι brick ή όχι. Έχω διαβάσει άπειρα forums/youtube videos, κλπ - έχω προσπαθήσει με USB Burning tool (κολάει συνέχεια στο 2%) με SD card burner, με SD card bootable - αλλά τίποτα. ΒΟΗΘΕΙΑ παρακαλώ. Ενώ κατάφερα στην αρχή και πέρασα με USB Burning Tool τη μητρική του FW (τώρα πλέον δεν μπορώ ούτε αυτό γιατί κολλάει στο 2%) δυστυχώς το Box δεν bootάρει. Μόνο black screen και συνεχόμενο μπλέ led. ΒΟΗΘΕΙΑ κάποιος? Ευχαριστώ πολύ

 

Ουτε σε κατασταση recovery δεν λειτουργει;

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος θελει tvbox και βρήκα αυτό απο Σκρουτζ https://www.kooqie.com/el/x96-2gb-16gb-s905x-android-6-marshmallow-%CE%B4%CE%AD%CE%BA%CF%84%CE%B7%CF%82

Αξίζει σαν εργαλείο?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κάποιος μια βοήθεια?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά κατέβασα από Google store και εγκατέστησα το 'TV Launch' ενα παλιό launcher που ένας έμπειρος developer 'SuperCeleron' εγραψε ότι είναι το μόνο που δουλεύει εναλλακτικά σε αυτό το box (H96 Pro+ generic/Banggood, 3/32, 7.1.2 stock rom). Εκανα ένα customization στο νέο launcher (δηλαδή του έφτιαξα κατηγορίες, tiles κλπ) και επέλεξα να τρέχει αυτό πάντα. Δυστυχώς μετά το switch off δεν ξαναbootαρε ποτέ. Δοκίμασα ότι FW μπορούσα μέσω USB Burning tool (αλλά όλα κολάνε στο 2%), δοκίμασα με SD card maker αλλά no boot, και τέλος δοκίμασα το Boot card maker επίσης no boot. Επίσης δοκίμασα και σε SD card το αρχείο recovery της TWRP, αλλά και πάλι no boot. Η κάτι κάνω λάθος ή το box είναι bricked forever.
Link to comment
Share on other sites

Tanix TX92 TV Box [/size]

$55.99 Coupon: GBTX92O [/font][/size]

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_708564.html?wid=21

 

 

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μια βοήθεια?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

καλο ειναι αλλα απο τον σκρουτζ ρε φιλε θα το πληρωσεις χρυσο αν δεν θες απο κινα δες χρυση ευκαιρια εχει καινουρια καλυτερα απο αυτο σε πολυ καλυτερες τιμες

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια αφελη ερωτηση?ειναι τοσο σημαντικος ο launcher σε κουτι?εννοω γιατι να ρισκαρεις να το μπρικαρεις?εκτος απο οπτικης πλευρας (ομορφια ) γιατι ντε και καλα να τον αλλαξετε δηλαδη?εγω το mecool δεν τολμαω να το αγγιξω με αυτα που ακουω...
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια αφελη ερωτηση?ειναι τοσο σημαντικος ο launcher σε κουτι?εννοω γιατι να ρισκαρεις να το μπρικαρεις?εκτος απο οπτικης πλευρας (ομορφια ) γιατι ντε και καλα να τον αλλαξετε δηλαδη?εγω το mecool δεν τολμαω να το αγγιξω με αυτα που ακουω...

Οσο ειχε το default δεν εβλεπα αυτα τα περιεργα tasks που τρεχανε απο πισω και ειχα θεματακια με το player. Πχ εκει που επαιζε μεσω kodi αρχεια απο δικτυο μεσω καλωδιου ξαφνικα σταματουσε να παιζει χωρις να βγαζει μνμ ή οτιδηποτε αλλο. Απο την ωρα που εβαλα Nova launcher και ειδα αυτα τα 2 tasks και με Link2sd τα εκανα freeze δεν εχω ξανα τετοια θεματακια.

Και πιστεψε με ειναι πολυ σπαστικο να εχεις βαλει παιδικα στο παιδι και ξαφνικα να ακους φωνες και κακο γιατι ... σταματησε το σκασμενο να παιζει :p

Link to comment
Share on other sites

Οσο ειχε το default δεν εβλεπα αυτα τα περιεργα tasks που τρεχανε απο πισω και ειχα θεματακια με το player. Πχ εκει που επαιζε μεσω kodi αρχεια απο δικτυο μεσω καλωδιου ξαφνικα σταματουσε να παιζει χωρις να βγαζει μνμ ή οτιδηποτε αλλο. Απο την ωρα που εβαλα Nova launcher και ειδα αυτα τα 2 tasks και με Link2sd τα εκανα freeze δεν εχω ξανα τετοια θεματακια.

Και πιστεψε με ειναι πολυ σπαστικο να εχεις βαλει παιδικα στο παιδι και ξαφνικα να ακους φωνες και κακο γιατι ... σταματησε το σκασμενο να παιζει :p

 

οκ τοτε.απλα φοβαμαι να το ρισκαρω.εχω και εγω παιδια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απλά κατέβασα από Google store και εγκατέστησα το 'TV Launch' ενα παλιό launcher που ένας έμπειρος developer 'SuperCeleron' εγραψε ότι είναι το μόνο που δουλεύει εναλλακτικά σε αυτό το box (H96 Pro+ generic/Banggood, 3/32, 7.1.2 stock rom). Εκανα ένα customization στο νέο launcher (δηλαδή του έφτιαξα κατηγορίες, tiles κλπ) και επέλεξα να τρέχει αυτό πάντα. Δυστυχώς μετά το switch off δεν ξαναbootαρε ποτέ. Δοκίμασα ότι FW μπορούσα μέσω USB Burning tool (αλλά όλα κολάνε στο 2%), δοκίμασα με SD card maker αλλά no boot, και τέλος δοκίμασα το Boot card maker επίσης no boot. Επίσης δοκίμασα και σε SD card το αρχείο recovery της TWRP, αλλά και πάλι no boot. Η κάτι κάνω λάθος ή το box είναι bricked forever.

 

Με πατημένο το Reset συνδεσέ το στο ρεύμα και δες εάν μπαίνει σε recovery. Αν Ναι , τότε wipe data / factory reset - wipe dalvik cache και reboot. Αφαίρεσε την κάρτα micro SD από την συσκευή μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Tanix TX92 TV Box [/size]

$55.99 Coupon: GBTX92O [/font][/size]

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_708564.html?wid=21

 

 

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

 

Με το tanix tx8 max τι διαφορες εχει?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οκ τοτε.απλα φοβαμαι να το ρισκαρω.εχω και εγω παιδια :lol:

 

Φιλε μου η διαδικασια ηταν πραγματικα πολυ ευκολη. Ουτε καν εγκατασταση του TWRP δε χρειαζοταν να γινει οπως στο Thor (κινητο) που εχω που ηταν ενα θεματακι να brickαρει. Πραγματικα παρα πολυ ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Οσο ειχε το default δεν εβλεπα αυτα τα περιεργα tasks που τρεχανε απο πισω και ειχα θεματακια με το player. Πχ εκει που επαιζε μεσω kodi αρχεια απο δικτυο μεσω καλωδιου ξαφνικα σταματουσε να παιζει χωρις να βγαζει μνμ ή οτιδηποτε αλλο. Απο την ωρα που εβαλα Nova launcher και ειδα αυτα τα 2 tasks και με Link2sd τα εκανα freeze δεν εχω ξανα τετοια θεματακια.

Και πιστεψε με ειναι πολυ σπαστικο να εχεις βαλει παιδικα στο παιδι και ξαφνικα να ακους φωνες και κακο γιατι ... σταματησε το σκασμενο να παιζει :p

 

Δηλαδή με το nova Πώς τα είδες αυτά τα tasks;

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει κάποιο αξιόπιστο (χωρίς υπερθερμάνσεις, χωρίς προβλήματα με το μαμίσιο λογισμικό, να μπορεί να δουλέψει αξιοπρεπώς out of the box σε έναν άσχετο χρήστη) tv box για χρήση με kodi, κι ένα αξιοπρεπές τηλεχειριστήριο;

 

Τα xiaomi γιατί δεν τα προτιμάτε;

Καμία απάντηση ρε παιδιά σ αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να bootαρε σε recovery αλλά δυστυχώς black screen. Αυτό ήθελα να πετύχω κι' εγώ και γι' αυτό από κάποιο YouTube video που διάβασα μια οδηγία έκανα copy σε κενό SD card ένα αρχείο img του recovery TWRP ελπίζοντας ότι θα bootαρει αλλά και πάλι δυστυχώς τίποτα. Εκτός αν κάνω κάτι λάθος στην εφαρμογή αλλά δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...