Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον κάνεις κάτι λάθος.... το πληκτρολόγιό σου είναι ασύρματο.

Θα βάλεις ένα usb πραγματάκι που έχει κάπου (μάλλον κρυμμένο είναι πίσω στις μπαταρίες) και θα το συνδέσεις στο box σου.

 

Αυτο ακριβως κανω φιλε μου και δεν το βλεπει. Επισης εβαλα μπαταριες. Μηπως ειναι χαλασμενο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1290

  • makis1024

    555

  • ath156

    1814

Μάλλον εγώ δεν κατάλαβα καλά...sorry!

 

Αν είναι έτσι θα πρέπει να κοιτάξεις και αυτό το ενδεχόμενο. Δοκίμασέ το σε κάποιο άλλο box ή Η/Υ άν υπάρχει η δυνατότητα.

LeEco Le Max 2 Χ822 4/32

TREBLE - F2FS - TWRP 3.5.2_9-0 by C.B.G.

RROS-Q-8.6.7-20210315-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 20 μερες το MXiii.

Δουλεψαν ολα αμεσως χωρις κανενα προβλημα.

Συνδεσα πληκτρολογιο με bluetooth, σκληρο δισκο, ρυθμισα xbmc με λιγο παιδεμα και ολα απλα δουλευαν τελεια μεχρι σημερα που εφαγε το μηχανημα μια φλασια και μου βγαζει τα παρακατω μηνυματα. Σταματησε να λειτουργει το τηλεκοντρολ αλλα μετα απο την αναβαθμιση που μου ζητησε για το superuser ξαναδουλεψε.

Φοβαμαι οτι θα χρειαστει ξανα φλασαρισμα, αλλα δυστυχως δεν κρατησα back up.

Παρακαλω την βοηθεια σας!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα έβγαζε μήνυμα ότι δεν ανταποκρινόταν ο launcher ο δεύτερος με τα γραφικά και μετά από 2 μέρες δεν ξανάναψε ποτέ!!

LeEco Le Max 2 Χ822 4/32

TREBLE - F2FS - TWRP 3.5.2_9-0 by C.B.G.

RROS-Q-8.6.7-20210315-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

να επαναλάβω την έκκληση που κάνω κάθε 6 μήνες αν έχει τύχει και σε άλλον το ίδιο πρόβλημα και αν έχει βρει λύση:

cs 968 το μηχάνημα,

δούλευε μια χαρά για 6 μήνες περίπου και ξαφνικά έσβησε.

Τον πρώτο καιρό που το έκανε αυτό έσβηνε και μετά από λίγο αν το έβγαζες από την πρίζα και το ξανάβαζες δούλευε, μπορεί και μια βδομάδα και το ξαναπάθαινε.

Μετά από κάνα 2μηνο όμως έσβησε και έκανε 3 μήνες να ανοίξει.

Σε αυτό το διάστημα όταν το έβαζες στην πρίζα έβγαζε ένα θαμπό γαλάζιο χρώμα αλλά δεν άναβε.

Ξαφνικά πριν κάνα μήνα πήρε μπρος μέχρι που ξανάσβησε και πάλι κάνει τα ίδια.

Έχει ελεχθεί το τροφοδοτικό και δίνει σωστά ρεύματα.

Σβήνει σε άσχετες φάσεις, μπορεί να είναι σε αναμονή, μπορεί όμως και να βλέπεις ταινία.

 

Ξέρει κανείς τί μπορώ να κάνω για να δουλέψει ;

Link to comment
Share on other sites

Ποιά custom-ιά μου προτείνετε για ένα cs968 που έχω;

 

Το θέλω κυρίως για XBMC (και 1080p), live streaming κλπ.

 

Ευχαριστώ.

Ακριβώς το ίδιο θέλω να ρωτήσω και εγώ ....

 

Ποιο firmware προτείνεται για να πάμε σε KitKat και να μπει ή να έχει ένα καλό XBMC ?

 

Τώρα το έχω με αρχικό firmware από το Geekbuying με Root και σπάσιμο για τον ήχο και το SPMC που προτείνονταν αρχικά ...

Την Quickshot 3.1 με το official 13.2 θα βάλετε

Τελικά ενώ εγκατέστησα τη συγκεκριμένη, δεν είδα βελτίωση στο σπάσιμο της εικόνας που παρουσιαζόταν ελαφρώς ακόμα και στα 720p. Επίσης ανακάλυψα ότι έχω τη version με το Mediatek wifi chip, που σημαίνει ότι δεν έπαιζε το wireless παρά μόνο το ethernet.

 

Λόγω αυτών, είπα να δοκιμάσω αυτήν εδώ:

http://www.freaktab.com/showthread.php?16968-NEW-CR11S-CS968-CS968-htc-t018-MTK-OVERCLOCK-1704-1080p-4-4KK-ROOTED-Clean-You-Customized-2-5MP-Ap6210-AC3-DTS

Η οποία παίζει απορβλημάτιστα βίντεο ακόμα και στα 1080p. Το πρόβλημα όμως που παρατηρώ είναι ότι ο ήχος δε συγχρονίζεται ποτέ, παρά μόνο αν πάω και ρυθμίσω εγώ το audio offset περίπου στα 0.325sec. Αυτό το πρόβλημα μου το παρουσίαζε συχνά και με το δικό του firmware. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το απαλείψω μόνιμα χωρίς να χρειάζεται κάθε φορά που ανοίγω κάποιον τίτλο να το ξαναρυθμίζω;

 

Magnum και kostast1 εσείς ποιά έκδοση ακριβώς έχετε; Σας έπαιξε κανονικά το ασύρματο με την Quickshot 3.1;

Edited by GreenMob
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ενώ εγκατέστησα τη συγκεκριμένη, δεν είδα βελτίωση στο σπάσιμο της εικόνας που παρουσιαζόταν ελαφρώς ακόμα και στα 720p. Επίσης ανακάλυψα ότι έχω τη version με το Mediatek wifi chip, που σημαίνει ότι δεν έπαιζε το wireless παρά μόνο το ethernet.

 

Λόγω αυτών, είπα να δοκιμάσω αυτήν εδώ:

http://www.freaktab.com/showthread.php?16968-NEW-CR11S-CS968-CS968-htc-t018-MTK-OVERCLOCK-1704-1080p-4-4KK-ROOTED-Clean-You-Customized-2-5MP-Ap6210-AC3-DTS

Η οποία παίζει απορβλημάτιστα βίντεο ακόμα και στα 1080p. Το πρόβλημα όμως που παρατηρώ είναι ότι ο ήχος δε συγχρονίζεται ποτέ, παρά μόνο αν πάω και ρυθμίσω εγώ το audio offset περίπου στα 0.325sec. Αυτό το πρόβλημα μου το παρουσίαζε συχνά και με το δικό του firmware. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το απαλείψω μόνιμα χωρίς να χρειάζεται κάθε φορά που ανοίγω κάποιον τίτλο να το ξαναρυθμίζω;

 

Magnum και kostast1 εσείς ποιά έκδοση ακριβώς έχετε; Σας έπαιξε κανονικά το ασύρματο με την Quickshot 3.1;

 

Καλησπέρα !

 

Ήθελα και εγώ να γράψω τις εντυπώσεις μου για τις δοκιμές που έκανα με το CS968 (TV01) αλλά το άφησα για το τέλος και δεν ...:p

Λοιπόν δοκίμασα και εγώ με την σειρά την Quickshoot 3.1 με τον default kernel 1080 αλλά είχα θέμα συγχρονισμού κυρίως στον ήχο αλλά και σπασίματα εικόνας, δοκίμασα και το firmware του geekbuying (το οποίο νομίζω ότι είναι κάποια έκδοση του Tech1, τουλάχιστον μοιάζει πολύ) και ήταν σχεδόν μια από τα ίδια.... Επειδή έχω το AP6210 δεν έπαιζε το WiFi & Bluetooth οπότε δεν την κράτησα για πολύ ώρα να την δοκιμάσω..

 

Ξανά έβαλα την quickshoot και έβαλα τον kernel 720 όπου βελτιώθηκε το πρόβλημα στην εικόνα αλλά στον ήχο τα ίδια....

 

Το πρόβλημα στον ήχο ήταν ότι ξεκίναγε σωστά (σχεδόν) και στην συνέχεια ξεσυγχρονίζοταν αρκετά και δεν μπορούσα να τον διορθώσω με τα ρυθμιστικά, ούτε έφταιγε η πηγή.

 

Τελική λύση, ξήλωσα το XBMC 13.2 (ακόμη και το ενσωματωμένο 13.1 που είχε μέσα το firmware υποτίθεται είναι optimize ) και έβαλα το SPMC όπου βρήκα το φως και τον ήχο ! Επειδή χρησιμοποιώ ενισχυτή μάλλον την δουλειά την έκανε το passthrough (όπως φαίνεται από το changelog)

 

Περισσότερα για αυτό : http://spmc.semperpax.com/ και υπάρχει κανονικά στο Play για εγκατάσταση.

 

Changelog:

13.3.3 (2014/10/26):

 

Preliminary support for h265 (including RK3288)

Preliminary support for Android TV

Allow sleep and Daydream to kick in (e.g. on Amazon Fire TV)

Add setting to scrape all videos, even if they failed

Add "sd" & "hd" to the advancedsettings of libstagefright (and mediacodec) for fine tuning

Allow fullscreen on JB

Hide irrelevant video & audio settings

Another possible fix for start crash

Make the "no launcher" version default

 

13.3.2 (2014/08/15):

 

Backport ffmpeg 2.3

Fix suspend

Fix SPMC closing when adding/removing a keyboard with touchpad

Possible fix for hiccups after pausing for a long time on amlogic

Fix passthrough not working on Rockchip (with media hack): remove minix check

Do not pause music when going to background

Allow multi-threaded in fallback s/w decoding

Add option to wait for network (via xbmc_env.properties)

Possible fix for crash on startup (previous one didn't solve it)

disable libstagefright on Nvidia Shield (crash)

Fix Python PIL

Link to comment
Share on other sites

Ξανά ποστάρω την ερώτησή μου μήπως κάποιος γνωρίζει :)! Σκέφτομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο tv box CS918 Quad Core Android 4.4 Smart TV Box XBMC WiFi Full 1080P Media Player 8G EU από ebay λόγω της τιμής του 40 Ε , τι λέτε αξίζει? είναι αξιόπιστο?

 

 

http://www.ebay.com/itm/CS...item58b6a6d274

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ενώ εγκατέστησα τη συγκεκριμένη, δεν είδα βελτίωση στο σπάσιμο της εικόνας που παρουσιαζόταν ελαφρώς ακόμα και στα 720p. Επίσης ανακάλυψα ότι έχω τη version με το Mediatek wifi chip, που σημαίνει ότι δεν έπαιζε το wireless παρά μόνο το ethernet.

 

Λόγω αυτών, είπα να δοκιμάσω αυτήν εδώ:

http://www.freaktab.com/showthread.php?16968-NEW-CR11S-CS968-CS968-htc-t018-MTK-OVERCLOCK-1704-1080p-4-4KK-ROOTED-Clean-You-Customized-2-5MP-Ap6210-AC3-DTS

Η οποία παίζει απορβλημάτιστα βίντεο ακόμα και στα 1080p. Το πρόβλημα όμως που παρατηρώ είναι ότι ο ήχος δε συγχρονίζεται ποτέ, παρά μόνο αν πάω και ρυθμίσω εγώ το audio offset περίπου στα 0.325sec. Αυτό το πρόβλημα μου το παρουσίαζε συχνά και με το δικό του firmware. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το απαλείψω μόνιμα χωρίς να χρειάζεται κάθε φορά που ανοίγω κάποιον τίτλο να το ξαναρυθμίζω;

 

Magnum και kostast1 εσείς ποιά έκδοση ακριβώς έχετε; Σας έπαιξε κανονικά το ασύρματο με την Quickshot 3.1;

 

θα το ρυθμισεις εκει που το θελεις και εκει οπως εισαι στο μενου του ηχου, υπαρχει μια επιλογη για νατο κανεις μονιμο αυτη τη καθυστερηση. και εγω ετσι το διορθωσα διοτι δεν εβρισκα αλλη λυση. ετσι καθε φορα που ανοιγεις βιντεο θα ειναι στο 0.325

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 20 μερες το MXiii.

Δουλεψαν ολα αμεσως χωρις κανενα προβλημα.

Συνδεσα πληκτρολογιο με bluetooth, σκληρο δισκο, ρυθμισα xbmc με λιγο παιδεμα και ολα απλα δουλευαν τελεια μεχρι σημερα που εφαγε το μηχανημα μια φλασια και μου βγαζει τα παρακατω μηνυματα. Σταματησε να λειτουργει το τηλεκοντρολ αλλα μετα απο την αναβαθμιση που μου ζητησε για το superuser ξαναδουλεψε.

Φοβαμαι οτι θα χρειαστει ξανα φλασαρισμα, αλλα δυστυχως δεν κρατησα back up.

Παρακαλω την βοηθεια σας!

 

Συνεχεια των παραπανω.

Βρηκα την οριτζιναλ ρομ, την εγκατεστησα και μπουταρε πλεον κανονικα, εστησα ξανα το xbmc, δουλεψαν ολα κανονικα και ανακαλυπτω οτι ο σκληρος δισκος πλεον δεν μπορει να λειτουργησει κανοντας τον γνωστο ηχο της προσπαθειας να "ξεκινησει" χωρις να τα καταφερνει….

Το παραβλεπω αυτο, βαζω δυο σειρες να δω στο xbmc και αφου τελειωνω και το κλεινω απο εκεινη την στιγμη μια μαυριζει η οθονη, μια παγωνει χωρις να δεχεται καμια εντολη και το μονο που δεχεται ειναι το βγαλσιμο της μπριζας.

Στησιμο ξανα απο την αρχη αλλα παλι μαυρισμα της οθονης και παγωματα….

Να το πεταξω στα σκουπιδια?

Να κανω κατι αλλο?

Παρακαλω οποια συμβουλη ευπροσδεκτη….

Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια των παραπανω.

Βρηκα την οριτζιναλ ρομ, την εγκατεστησα και μπουταρε πλεον κανονικα, εστησα ξανα το xbmc, δουλεψαν ολα κανονικα και ανακαλυπτω οτι ο σκληρος δισκος πλεον δεν μπορει να λειτουργησει κανοντας τον γνωστο ηχο της προσπαθειας να "ξεκινησει" χωρις να τα καταφερνει….

Το παραβλεπω αυτο, βαζω δυο σειρες να δω στο xbmc και αφου τελειωνω και το κλεινω απο εκεινη την στιγμη μια μαυριζει η οθονη, μια παγωνει χωρις να δεχεται καμια εντολη και το μονο που δεχεται ειναι το βγαλσιμο της μπριζας.

Στησιμο ξανα απο την αρχη αλλα παλι μαυρισμα της οθονης και παγωματα….

Να το πεταξω στα σκουπιδια?

Να κανω κατι αλλο?

Παρακαλω οποια συμβουλη ευπροσδεκτη….

 

φιλε μια απο τα ιδια αντιμετωπισα κ εγω στο προηγουμενο tv box (tronsmart prometheus) χωρις να του κανω τπτ στα καλα καθουμενα την μια δουλευε κ μετα σταματησε στα ξαφωικα χωρις λογο..μονο xbmc δουλευα κ mx player γι αταινιες σε παλια tv..τωρα πηρα κ εγω το mxiii κ δουλευει μια χαρα προς το παρων..το καλο με αυτα τα μηχανακια ειναι οτι ειναι φτηνα (σχετικα) κ πλεον πολυ δυνατα κ γρηγορα αλλα εχουν ενα θεμα αν οχι ολα τα περισσοτερα απο οτι εχω καταλαβει...καλο λειτουργικο software (με αρκετα προβληματα βεβαια αλλα αναβαθμιζεται) αλλα απο hardware πασχουν...λογο κινας δεν ξερω αλλα φτηνο δουλεια σε κολλησεις υλικα κτλ...μολις ζεστενονται λιγο παραπανω αρχιζουν τα προβληματα...αν παθει κατι κ αυτο π εχω μετα παω σε odroid-u3 ή rasmperry pi που δεν κολανε ποτε απο θεμα λειτουργικου....λογικα το δικο σου θα εχει κανα θεμα hardware οπως κ το πρωτο το δικο μου...ψαχτο λιγο ακομα ομως...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικό μου το πέταξα!!

 

α) γιατί δεν ζητήσατε refund από paypal ?Η επιστροφή πληρώνετε από paypal με τα παραστατικά .

β) γιατί δεν τους κράξατε έστω στο σαιτ gearbest που φαίνεται ότι έχει 100 % θετικό feetback. για να την πατήσουν κι άλλοι σαν εσάς ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το παρελαβα πριν μια βδομαδα περιπου (mxiii) και προς το παρον δεν εχω κανενα προβλημα, αν και με αυτα που ακουω περιμενω συντομα να αρχισουν τα προβληματα. Παντως δεν ξερω αλλα επεσε πολλη "διαφημιση" για το συγκεκριμενο κουτι και λιγες μερες μετα που το παρηγγειλα αρχισαν να εμφανιζονται τα πρωτα παραπονα..
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Εγω το παρελαβα πριν μια βδομαδα περιπου (mxiii) και προς το παρον δεν εχω κανενα προβλημα, αν και με αυτα που ακουω περιμενω συντομα να αρχισουν τα προβληματα. Παντως δεν ξερω αλλα επεσε πολλη "διαφημιση" για το συγκεκριμενο κουτι και λιγες μερες μετα που το παρηγγειλα αρχισαν να εμφανιζονται τα πρωτα παραπονα..

 

Μακάρι να μην έχεις πρόβλημα, πάντως και το δικό μου στο 10ήμερο τα΄φτησε. Ηδη μίλησα με gearbest και θα το στείλω απο κει που' ρθε...

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε παιδιά, έχω άγχος τώρα, έχω παραγγείλει το εν λόγω μηχανάκι εδώ και ένα μήνα περίπου και με αυτά που διαβάζω δεν μου αρέσει καθόλου
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ξερω αλλα επεσε πολλη "διαφημιση" για το συγκεκριμενο κουτι και λιγες μερες μετα που το παρηγγειλα αρχισαν να εμφανιζονται τα πρωτα παραπονα..
και αυτός που έδινε τα κουπόνια εξαφανίστηκε!
Link to comment
Share on other sites

και αυτός που έδινε τα κουπόνια εξαφανίστηκε!

 

νομίζω ότι είχε ποστάρει το blog του ή το κανάλι του στο youtube εδώ, για ψάξτε λίγο οι ενδιαφερόμενοι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και αυτός που έδινε τα κουπόνια εξαφανίστηκε!

 

Καλό θα ήταν να μας πουν οι κάτοχοι των κουτιών που εμφάνισαν πρόβλημα αν ήταν όλα αγορασμένα από gearbest. Γιατί το mxiii μου φαίνεται καλό μηχάνημα και σκέφτομαι να το παραγγείλω από το geekbuying που το έχει στα 80 δολλάρια και αν θυμάμαι καλά δίνει και εκπτωτικό κουπόνι των 5 ευρώ.

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Να το πεταξω στα σκουπιδια?

Να κανω κατι αλλο?

Παρακαλω οποια συμβουλη ευπροσδεκτη….

Καλημερα συμβουλη ειναι να μην το πεταξεις να απευθυνθεις απο εκει που το πηρες γιατι εχεις εγγυηση το πολυ πολυ ''εκβιασε'' τους με dispute στο paypal τωρα κατα ποσο ισχυει απο κινα

η εγγυηση εγω προσωπικα εχω ασχημη εμπειρια αλλα δεν χανεις και τιποτα, επισης αν πιανουν τα χερια σου ανοιξε το βγαλε την ψυκτρα και βαλε καινουργια θερμοαγωγιμη παστα στον επεξεργαστη και στις μνημες αν εχεις βαλε κατι μικρες ψυκτρες που εχουν βγει πολυ πιθανον να σου παρουσιαζει αυτα τα προβληματα λογω υπερθερμανσης, και τελος πες μου το firmware που εβαλες.

 

Καλό θα ήταν να μας πουν οι κάτοχοι των κουτιών που εμφάνισαν πρόβλημα αν ήταν όλα αγορασμένα από gearbest. Γιατί το mxiii μου φαίνεται καλό μηχάνημα και σκέφτομαι να το παραγγείλω από το geekbuying που το έχει στα 80 δολλάρια και αν θυμάμαι καλά δίνει και εκπτωτικό κουπόνι των 5 ευρώ.

 

Απο οτι υποψιαζομαι κατα μεγαλο ποσοστο ολα ειναι αγορασμενα απο το ιδιο καταστημα πολλες φορες τα κουπονια που μοιραζονται και το οτι ειναι φθηνο ενα μηχανακι δεν μας εξασφαλιζει και το οτι θα ειναι απροβληματιστο στη λειτουργια του και οτι οι ποιοτητα κατασκευης του θα ειναι τελεια υπαρχουν πολλες διαφορες στα υλικα που χρησιμοποιουνται επανω στο board ''πλακετα'' και υπαρχει και ενα μικρο ποσοστο να μην ειναι καν αυτο που αγορασαμε δηλ. MXIII αλλα καποιος κλωνος του

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

1)MINIX NEO X8-H (X8H) 2G/16G

2)Tronsmart Draco AW80 Meta Allwinner A80 2G/16G

 

Τι λέτε; 1 ή 2 ;

 

(μετά την τελευταία πατάτα δεν με ενδιαφέρει η τιμή)

 

Αν σε προλαβα γιατι περασαν μερες το

MINIX NEO X8-H οχι απο μενα πολλα παραπονα, restarts και ακομα beta εκδοσεις ρομ

διαβασε σχετικα εδω τι εχω γραψει

Για το Tronsmart Draco AW80 Meta Allwinner A80 2G/16G διαβασε παλι την παραπομπη μου παραπανω.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πρόλαβες!!!

Παρήγγειλα το MINIX NEO X8-H από geek. Χρησιμοποίησα και ένα κουπόνι που βρήκα σε μια σελίδα και μου βγήκε στα 120€.

 

Μια φορά ο κουμπάρος μου που έχει το MINIX Χ5 δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα.

LeEco Le Max 2 Χ822 4/32

TREBLE - F2FS - TWRP 3.5.2_9-0 by C.B.G.

RROS-Q-8.6.7-20210315-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πρόλαβες!!!

Παρήγγειλα το MINIX NEO X8-H από geek. Χρησιμοποίησα και ένα κουπόνι που βρήκα σε μια σελίδα και μου βγήκε στα 120€.

 

Μια φορά ο κουμπάρος μου που έχει το MINIX Χ5 δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα.

Νομίζω ότι είναι κορυφαίο μηχάνημα και αποδεικνυεται τόσα χρόνια.. Το mxiii με τη τιμή και αυτά που προσφέρει ήταν πολύ ελκυστικό αλλά κάτι δεν μου καθόταν καλά. Και εγώ το ψάχνω καιρό και αν πάρω μάλλον θα είναι το 8

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αν σε προλαβα γιατι περασαν μερες το

MINIX NEO X8-H οχι απο μενα πολλα παραπονα, restarts και ακομα beta εκδοσεις ρομ

διαβασε σχετικα εδω τι εχω γραψει

 

Eγω το εχω απο τα τελη Ιουνιου με το που βγηκε στην αγορα (χρηση 5-7 ωρες καθημερινα) και δεν μου εχει κανει ουτε ενα κολημα

Μην το φοβαστε κατα την γνωμη μου ειναι το καλυτερο που κυκλοφορει αυτη την στιγμη στην αγορα.

Minix Neo X8-H
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...