Jump to content

Sony Ericsson P900: Απόψεις - Εντυπώσεις


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (SIE-S55/11 UP.Browser/6.1.0.5.c.2 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dras

apo aftonomia pos pai ?

 

giro stis 2 meres me arketi hrisi:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2 μερες ανετα!!! χτες ακουγα γυρω στις 3 ωρες Mp3's και επαιξα αρκετα και η μπαταρια ειναι ακομα στο 35% :)

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

re paidia na sws rwthsw merika pragmatakia kathws to tsimpaw kai egw se ligo thema imerwn einai...

1)apo kataskaeyh ti leei?plastikoyra san to p800?

2)apo hardware ti allakse se sxesh me to p800?ektos pao othoni?

moy fainetai san na phran to p800 na to ekanan pio plake xwris kampyles kai na toy ebalan screen 65k!

proswpika tha moy ekane perissoterh aisthish na kserw oti einai ena neo kathara montelo para mia epanasxediash kai as einai o antikatastaths toy p800!pragma to opoio katalaba kai epidh aneferan ta paidia oti oi fwto toy einai idies me toy p800!

3)i othonh poso kalh einai?thymamai sto p800 itan ektos apo pleyras xrwmtawn oxi kai toso fwteinh alla kai me katholoy zwntana xrwmata!ebgaza fwto kai den ithela oyte na thn dw sto kinito...oyte poy ksexwrizes ta xrwmata...ok yparbalw ligo alla pragmatika itan kapws kakh...

4)an exw to radio hf mp3 tha akoyw apo ekei ;h apo to jack dipla sto akoystiko?

5)apo mpataria ti leei?to p800 to xrhsimopoihsa ligo parapanw apo to kanoniko kai moy ebgaza meta bias mia imera!

6)to lietoyrgiko exei allakse katholoy ;h menei to idio v7.0 epeidi stis anavathmiseis eida alles onomasies...kai kati akoma!!!h platforma???UIQ v2.0??

7)to megafwno oso kalo kai toy p800(to opoio einai xalara h koryfh,,,)'h akomh kalytero?

8)poiotita sta mp3?oti kai sto p800 'h kalytera?pali mesw soft ginetai h anaparagwgh?

 

thanks se osoys moy apanthsoyn kai tha eidikotera polles gnwmes panw sthn poiothta toy kinitoy kataskeyastika!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό δείγμα απο το πολύ καλό VideoRec του Ρ900

ΕΔΩ :D

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι σε ολους τους κατοχους καταρχην ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και καλοριζικο το P900 και ΚΑΛΗ ΧΡΗΣΗ και σε μας με το P800 υπομονη...

 

Τις τελευταιες ημερες αν προσεξατε υπηρχε αναβρασμος με το ποτε ερχεται το καινουργιο P900 και αρκετοι αρχισαν να ξεπουλουν το δικο τους απο 150 εως 300 Euro και εξαιρετικες περιπτωσεις εως 400.

Φυσικα ολη η αναμπουμπουλα λιγες ημερες πριν την επισημη κυκλοφορια την δημιουργησε η SE που ανακοινωσε τα σχεδια της για το P800.

Φυσικα για ακομη μια φορα το marketing δουλεψε αψογα γιατι δημιουργησε κλιμα και αυτοι που πουλησαν με 150 Euro + 600 απο την τσεπη τους (Λεγε με ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ) αγορασαν το καινουργιο.

 

Αν απο την πρωτη ημερα πουληθηκαν 1000 συσκευες σε ολη την Ελλαδα τοτε 750.000 Εuro μπηκαν στα Ταμεια και ουσιαστικα στηριζουμε την SE για ακομη μια φορα.

 

Μπραβο στο ελληνικο δαιμονιο που οι εξυπνοι που δουλευουν σε ροτοντα και εχουν το φορητο στα ποδια τους μας την εφεραν ακομη μια φορα στα ποδια.(Δεν θελω να προσβαλω κανενα και ουτε να το λαβετε προσωπικα.Σεβομαι και την SE διοτι χρησιμοποιει γνωστες συνταγες βλ.γλυκα).

 

Σιγουρα η αξια χανεται με το μπασιμο στην αγορα γιατι αν κατι που το πηρες 750 Εuro πριν ενα χρονο τοτε η καινουργια συσκευη στοιχιζει 750 + 600 = 1350 + παγια + extra ετσι η τριτη συσκευη θα κοστιζει 750 + 600 + 600 = 1950 δηλαδη σε τρια χρονια η καθε συσκευη μας κοστιζει 650 Εuro ενω το αυτοκινητο ετησιας συντηρησης γυρω στα 800 αρα καθε χρονο και καινουργιο μοντελο στα χερια μας.

 

Μουρατο κινητο και ας εχουμε περασει 20 τηλεφωνα μεσα φτανει να τραβαει video foto ζορι και καθε χρονο να λεμε σε αυτον που θα το πουλησουμε παμε για αλλα κολπα φιλε.... και το δινουμε κοψοχρονια και καποιος που ηθελε μουρατο κινητο βρισκεται με κινητο 150 Euro στην τσεπη του με ολα τα παρελκομενα και λεει οτι τον αλλο τον επιασε κωτσο

μιας και τα P800 πλεον ουτε με 50 Euro δεν μπορεις να τα πουλησεις.

(P900 με προγραμμα στο 120 μονο 460 + φπα και λες ποσο να το πουλησω τωρα???).

 

Η αγωνια που εχει ο καθενας οτι θα μεινει πισω στην τεχνολογια και η μεταπωλητικη αξια πεφτει κατακορυφα δημιουργει ανασφαλειες και η ψυχολογικη δυναμη μας πεφτει σαν την μπαταρια και φτανουμε να ικανοποιησουμε το ευατο μας ανοιγωντας το πορτοφολι για να βγαλουμε την πιστωτικη ΛΕΣ και δεν θα τα πληρωσουμε..... και μετα 30 ωρες στο σπιτι για να βρουμε τι δεν ειχε η προηγουμενη συσκευη για να νοιωσουμε οτι πραξαμε σωστα και ας μας κοστισε ο κουκος αηδονι ....

 

Παντως το καλο της υποθεσης ειναι οτι ισχυει με τα αυτοκινητα που με την αγορα τους απο την πρωτη ημερα χανουν το μισο της αξιας τους ετσι θα δουμε σε δυο τρεις μηνες να βγαινουν και να το πουλουν στα 350 με 400 Euro γιατι μια αλλη εταιρεια εβγαλε windows 2004 με ψηφιακη καμερα 5 megapixel και η videoσκοπηση 50 ωρες, TV on the road, Live View και δωρο hands free και το κινητο στο σπιτι με εμβελεια 100 Km (αληθεια ο ΟΤΕ ειχε ανακοινωσει πριν 3 χρονια οτι το σταθερο τηλεφωνο θα το κουβαλας μαζι σου και οπου και να βρισκεσαι θα σε βρισκουν σαν το κινητο ΛΕΣ με τα ΝΕΑ ΠΑΓΙΑ που θα ισχυουν απο 1/1/2004 θα κοψουμε την σταθερη και θα κρατησουμε την κινητη γιατι οποιος δει το καινουργιο τιμολογια κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει ???)

Θα ηθελα να καναμε ολοι μαζι μια δημοσκοπηση πως θα ονομαζεται το επομενο μοντελο για να ξερουμε τι θα κανουμε σε ενα χρονο.....

Καποτε στις γειτονιες μας ξεραμε ποιος ειναι φτωχος

και συγκεντρωναμε χρηματα για να τον βοηθησουμε (Ποιος θα εδινε το δωρο του σε ενα ανθρωπο χωρις να παρει τιποτα ?????). ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ 1000 ανθρωποι να δωσουν 750 Euro με ΣΥΝΟΛΟ 750.000 θα ξαναγινει φτωχος ?????

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ .... ΚΑΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ

Συγνωμη για την μεγαλη εκταση .....

Περιμενω αποψεις ......

3 ΝΟΜΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

ΒΛΕΠΕ ΕΝΑ

ΒΛΕΠΕ ΔΥΟ

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λες. Εγω τα ειπα και επεσαν να με φανε, λες και εβρισα κανενος το σπιτι. Απορω απο αυτους που σκανε 750 ευρω για κινητο. Και ειναι και κατι πιτσιρικαδες, που λες τι γινεται τωρα. Η τα σκαει ο μπαμπας η δουλευουν σαν το μαυρο για να εχουν Ρ900. Και αν το χρειαζεται το 10% απο αυτους ειναι ζητημα. Ειδα ενα βλαχο χτες στο συνεργειο που πηγα με Ρ900 και αναθεμα αμα ηξερε πως δουλευει. Αμαξι με ζαντολαστιχο, δερματινο μπουφανακι, παπουτσακι, πουκαμισακι στην καλυτερη απο Glou, Ελληνικα στην καλυτερη 100-150 λεξεις, αλλα Ρ900. Κατακαυμενη Ρουμελη, τι σου' μελε να παθεις.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (18 Δεκ. 2003 , 15:49)

 

Μια χαρα τα λες. Εγω τα ειπα και επεσαν να με φανε, λες και εβρισα κανενος το σπιτι. Απορω απο αυτους που σκανε 750 ευρω για κινητο. Και ειναι και κατι πιτσιρικαδες, που λες τι γινεται τωρα. Η τα σκαει ο μπαμπας η δουλευουν σαν το μαυρο για να εχουν Ρ900. Και αν το χρειαζεται το 10% απο αυτους ειναι ζητημα. Ειδα ενα βλαχο χτες στο συνεργειο που πηγα με Ρ900 και αναθεμα αμα ηξερε πως δουλευει. Αμαξι με ζαντολαστιχο, δερματινο μπουφανακι, παπουτσακι, πουκαμισακι στην καλυτερη απο Glou, Ελληνικα στην καλυτερη 100-150 λεξεις, αλλα Ρ900. Κατακαυμενη Ρουμελη, τι σου' μελε να παθεις.

 

 

Βρε δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κολλάτε με κάτι που είναι προσωπική επιλογή του καθενός και ταυτόχρονα σεβαστή ως επιλογή.

 

Το ίδιο ισχύει και για κάποιον που δεν έχει να δώσει 100 ευρώ για ένα κινητό και βλέπει κάποιον άλλον που παίρνει ένα κινητό που κοστίζει 300 ευρώ και λέει: "πολλά λεφτά..."

 

Κάποιος που έχει 800 ευρώ και τα βγάζει με το ιδρώτα του, θα πάρει το Ρ900 ή μια μηχανή ή ότι άλλο του κατέβει στο κεφάλι... Γούστο του :)

( κουμάντο στις επιλογές του άλλου θα κάνουμε; )

 

Έτσι κάποιος που δεν έχει τα 300 ευρώ για ένα Nokia, (αλλά όσοι έχουν Nokia λένε ότι είναι φτηνότερα από το Ρ900 και είναι καλύτερο αυτό γιατί αλλιώς μας δουλεύουν), θα πει ότι είναι ακριβό και δεν λέει να το αγοράσει με τίποτα. Θα πάει σε ένα κινητό των 100-200 ευρώ.

 

Αυτή η αλυσίδα με τις διαφορές στα οικονομικά του καθενός μας ξεχωριστά, υπήρχε πάντα.

 

Που είναι το πρόβλημα δεν μπορώ να καταλάβω;

Ουσιαστικά όμως και σε σύγκριση με τα παραπάνω που λέω.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (18 Δεκ. 2003 , 15:49)

 

Μια χαρα τα λες. Εγω τα ειπα και επεσαν να με φανε, λες και εβρισα κανενος το σπιτι. Απορω απο αυτους που σκανε 750 ευρω για κινητο. Και ειναι και κατι πιτσιρικαδες, που λες τι γινεται τωρα. Η τα σκαει ο μπαμπας η δουλευουν σαν το μαυρο για να εχουν Ρ900. Και αν το χρειαζεται το 10% απο αυτους ειναι ζητημα. Ειδα ενα βλαχο χτες στο συνεργειο που πηγα με Ρ900 και αναθεμα αμα ηξερε πως δουλευει. Αμαξι με ζαντολαστιχο, δερματινο μπουφανακι, παπουτσακι, πουκαμισακι στην καλυτερη απο Glou, Ελληνικα στην καλυτερη 100-150 λεξεις, αλλα Ρ900. Κατακαυμενη Ρουμελη, τι σου' μελε να παθεις.

 

kai to problima soy poio einai twra??ta exeis ta dineis ti se noiazei apo poy ta exei o allos ama kserei na to leitoyrgei kai kai kai...se enoxlei?mhpws irthe kai ta phre kryfa apo ti tsepi soy?? :whistle:

des ligo thn ilikia moy (sta deksia soy) kai soy lew twra....molis to tsimphsa apo plaisio kai nai eskasa 754 eyro kolarista zesta giati...den se endiaferei!twra an to xreiazomai...ena tetoio business kinito??de nomizw o mp3 player to video rec kai h camera na einai toso business!afoy omws diathetei organizer othoni afhs kai alla xiliadyo kaloydia gia data klp klp thewreitai business omws egw to goystara trella kai to phra na ksedwsw me ta kaloydia toy poy me ftiaxnoyn...bye bye...apiteloys stamathste ayta ta post kai mpeite sthn oysia toy pragmatos...eksereyniste to... :)

panta filika ilias!

Link to comment
Share on other sites

Στον 17-χρονο φιλο δεν απαντω διοτι ειναι ασκοπο λογω ηλικιας. Οταν μεγαλωσεις θα μαθεις. Οσο για την εξερευνηση μαλλον πιο πολλυ απο εσενα θα το εξερευνησω.

 

Για τον peris εχω να πω οτι μιλαμε για το ακριβοτερο και πιο προηγμενο κινητο της αγορας και οχι οτι ναναι. Τι προβλημα εχω? Οτι και οταν ειδα μια κυρια 50-αρα με ενα Porsche Cayenne, η εναν 65-αρη φαλακρο με μια Boxter.

Για ποιον ιδρωτα μιλαμε για 16, 17, 18 χρονων? Το θεμα ειναι ευρυτερο αλλα θα χαλασει το thread εδω και συνιστω να σβηστουν τα ασχετα post. Εμενα το Ρ900 ειναι το 1/10 του μηνιατικου μου, το γουσταρω και το χρειαζομαι κιολας, αλλα το σκεφτομαι 100 φορες λογω της τιμης.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε FlorinaPeris

Επανερχομαι για να διευκρινισω οτι δεν κατηγορω κανεναν για τις επιλογες του και τις πραξεις του γιατι ειναι θεμελιο της κοινωνιας μας και δεν θελω να προσβαλω κανενα και με κανενα τροπο.

Επισης δεν υπαρχει κανενα κολλημα για το ποιος εχει χρηματα και ποιος οχι

Αν διαβασες προσεκτικα μιλαω για την παραπλανηση που τρωμε καθημερινα - φυκια για μεταξωτες κορδελες και το ανηλεη αγωνα για να ειμαστε τεχνολογικα ηθικα καλα με τον ευατο μας.

Παραπλανηση και ψευτια στο ιδιο τσουβαλι.

Ντρεπομαι ετσι που μας καταντησαν ........

Η τεχνογνωσια και τεχνοτροπια ενος λαου στο ελεος αυτων ....

Ζουμε μια εποχη MATRIX γιατι ετσι μας θελουν καλωδιωμενους με συνεχη update και μπολικη πλυση εγκεφαλου δηλαδη πιστευουν οτι το μυαλο μας ειναι τοσο βρωμικο ?????

Ποτε δεν δεχτηκα οτι η εξελιξη της τεχνολογιας ειναι συνυφασμενη με την δικη μου διανοητικη εξελιξη αλλα στο τελος μεσα στην φουρτουνα αν δεν λασκαρεις τα σκοινια απο τα πανια τοτε βυθιζεις το πλοιο ....

Καποτε το 1982 η εκκλησια ελεγε οτι οι υπολογιστες ειναι το 666 και οτι με αυτα τα μηχανηματα θα μας ελεγχουν και οτι αποδεχομαστε τον ΑντιΧριστο......

Σημερα μετα απο 21 χρονια γελαμε με τα τοτε αλλα μηπως δεν ειναι ετσι τα πραγματα .......???

Μηπως η ταινια ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΟΜΟΣΙΑΣ και MATRIX ειναι προμηνυμα ????

Mηπως το STARTREK δεν ηταν προμηνυμα ????

Μηπως η φαντασια ειναι πραγματικοτητα ?????

Μηπως η τρελλα ειναι αληθεια ????

Ο καθενας κανει τις επιλογες του και αλλα ειναι τρελλα και αδιανοητα και αλλα λογικα και αποδεκτα .....

Εμεις εχουμε το καρπουζι και εκεινοι το μαχαιρι

Εμεις εδω και εκεινοι παραπερα ......

 

Και παλι με το συμπαθειο και χωρις κακια

Σας ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΛΟΨΥΧΑ

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ .... ΚΑΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ

3 ΝΟΜΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

ΒΛΕΠΕ ΕΝΑ

ΒΛΕΠΕ ΔΥΟ

Link to comment
Share on other sites

To 8ema den einai pio ta pairnei apo pion!!alla kata poso merikes fores o skopos to na gineis MOURI!!! 8ysiazete me to na agoraseis pragmata pou en telei einai ERGALEIA!to opoio exei san apotelesma na min xereis kapios oute kan pws doulevei ena kinito i poso poly to na to doulevei sto MAXIMUM.Den nomizw oti osoi to agorazount o xreiazonte.STANDAR .Opws eipe kai enas...to 10 tis ekato to poly!!..kai etsi einai.kai den einai thema ean exei mp3 palyer kai video rec,,giati auta ta vriskeis pia kai sto motorola 550 pou kanei 300 EURW!!!loipon min leme kai #@%$@ metaxy mas.Einai katapa gia logous endypwsiasmou kai figouras!kati me enan pou exei mercedes,,bmw i jaguar kai menei stin trypa tou...ka8ara elliniko fainomeno alla kai pronomio!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (18 Δεκ. 2003 , 17:05)

 

Στον 17-χρονο φιλο δεν απαντω διοτι ειναι ασκοπο λογω ηλικιας. Οταν μεγαλωσεις θα μαθεις. Οσο για την εξερευνηση μαλλον πιο πολλυ απο εσενα θα το εξερευνησω.

 

Για τον peris εχω να πω οτι μιλαμε για το ακριβοτερο και πιο προηγμενο κινητο της αγορας και οχι οτι ναναι. Τι προβλημα εχω? Οτι και οταν ειδα μια κυρια 50-αρα με ενα Porsche Cayenne, η εναν 65-αρη φαλακρο με μια Boxter.

Για ποιον ιδρωτα μιλαμε για 16, 17, 18 χρονων? Το θεμα ειναι ευρυτερο αλλα θα χαλασει το thread εδω και συνιστω να σβηστουν τα ασχετα post. Εμενα το Ρ900 ειναι το 1/10 του μηνιατικου μου, το γουσταρω και το χρειαζομαι κιολας, αλλα το σκεφτομαι 100 φορες λογω της τιμης.

 

Βαρεθηκα να βλεπω σε αυτο το threat προσωπικες διαμαχες και αντιπαραθεσεις ασχετες και ανευ ουσιας.Μπαινω για να δω αποψεις και εντυπωσεις για το P900 και μονο αυτο δεν βλεπω.Αντιθετως βλεπω αποψεις για το που βρισκει τα λεφτα ο καθενας,αν τα βγαζει με τον ιδρωτα του και κατι τετοια συναφη..Μπορει να ειμαι (και πιθανως ειμαι)ευθικτος γιαυτο παρακαλω να σταματησετε τετοιου ειδος σχολια τουλαχιστον εδω.

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς, όλα είναι θέμα επιλογών και εν τέλη, ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι προς σύγκριση με οτιδήποτε. Για οτιδήποτε γίνεται γύρω μας, σε οποιοδήποτε επίπεδο υπαρξης, χώρου χρόνου, είναι τόσο πολλές οι παράμετροι που

επιδρούν (και αλληλοεπιδρώνται), ώστε κάτι το οποίο δείχνει λογικό ή παράλογο τώρα στον Χ, είνια απολύτως φυσιολογικό μετά στον Ψ.

 

Δεν πρεσβεύω την "καραμέλα της μη ισοπέδωσης των πάντων", ούτε θέλω να είμαι απόλυτος, κατηγορηματικός ή "ΔΙΑΣ"...μα το Δία !..

 

Όλοι μας πέφτουμε στη παγίδα του να κατακρίνουμε.

Θεωρώ τον εαυτό μου μέτρ maitre του είδους (αστειεύομαι, αλλά άνθρωπος = πάθη / λάθη / που θα πάει...θα μάθει).

 

Τέλος, προτιμώ πέσει το μάτι μου πάνω σε έναν άξεστο τύπο (...ποτέ βλάχος...υποτιμάς τη λέξη...) με P900, παρά σε έναν καθωσπρέπει

(ο οποίος μπορεί να είναι και κομπιναδόρος) ο οποίος χωρίς αιδώ να διαπράττει, μπροστά μου και σε άλλους, τις άπειρες παραβάσεις και ασχήμιες και να μην του γίνεται καμμία σύσταση, τουλάχιστον...

 

Χαιρετώ :)

 

..δελαδή, akatsim, για νάχουμε καλό ρώτημα, ναούμ, με ποιά τιμή πώλησης του P900 (€ 650, 750, ή 850..), αναφέρεσαι στο 1/10 του μηνιάτικού σου...όχι πως με ενδιαφέρει, αλλά μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον άλλον, αν προτίθεσαι να το κάνεις δώρο δηλαδή...

 

...no offence, akatsim, my friend, really..no hard feelings..just plain 'n'

healthy humour... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spydoc (18 Δεκ. 2003 , 17:21)

 

Βαρεθηκα να βλεπω σε αυτο το threat προσωπικες διαμαχες και αντιπαραθεσεις ασχετες και ανευ ουσιας.Μπαινω για να δω αποψεις και εντυπωσεις για το P900 και μονο αυτο δεν βλεπω.Αντιθετως βλεπω αποψεις για το που βρισκει τα λεφτα ο καθενας,αν τα βγαζει με τον ιδρωτα του και κατι τετοια συναφη..Μπορει να ειμαι (και πιθανως ειμαι)ευθικτος γιαυτο παρακαλω να σταματησετε τετοιου ειδος σχολια τουλαχιστον εδω.

 

 

Ειναι πολυ φασιστικο το να σταματησουμε, διοτι δεν σου ανηκει.

Και δευτερον πιο χρησιμες ειναι κατι τετοιοες συζητησεις παρα το mp3 αν ακουγεται καλα η μετρια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (18 Δεκ. 2003 , 17:30)

 

Ειναι πολυ φασιστικο το να σταματησουμε, διοτι δεν σου ανηκει.

Και δευτερον πιο χρησιμες ειναι κατι τετοιοες συζητησεις παρα το mp3 αν ακουγεται καλα η μετρια.

 

Διαβαζε καλυτερα τα μηνυματα πριν προβεις σε σχολια.Ειπα καλυτερα να σταματησετε τουλαχιστον εδω .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akatsim (18 Δεκ. 2003 , 17:30)

 

Ειναι πολυ φασιστικο το να σταματησουμε, διοτι δεν σου ανηκει.

Και δευτερον πιο χρησιμες ειναι κατι τετοιοες συζητησεις παρα το mp3 αν ακουγεται καλα η μετρια.

 

Συμφωνώ, απολύτως με το "κοκκινο"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spydoc (18 Δεκ. 2003 , 17:34)

 

Διαβαζε καλυτερα τα μηνυματα πριν προβεις σε σχολια .Ειπα καλυτερα να σταματησετε τουλαχιστον εδω .

 

 

..ορθόν...(fair is fair)...συμφωνώ με το "κόκκινο"..

 

Κύριοι, με όλο το θάρρος, αν θέλετε βγάλτε και πιστόλια, δεν έχω πρόβλημα, αλλά το αιματάκι είναι πολύτιμο...(..αξία ανεκτίμητη...)

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα, δεν θεωρώ το εαυτό μου (ούτε θα παλέψω να γίνω...

...ίσως και να μην είμαι ικανός...μα΄λλον δεν έχω το χρόνο...είμαι και μετριόφρων...) γκουρού των κινητών.

 

Ενδεχομένως να αγοράσω ένα gadget, μετά από ώριμη σκέψη...άλλοτε...

ή τελείως, μα τελείως παρορμητικά...άλλοτε.

 

Ο βαθμός ευχαρίστησης που θα μου προσφέρει εξαρτάται από το πόσο θα το "ψάξω", που θα το ψάξω και αν θελήσω να το ψάξω

(jump / step / or not step at all..) Γούστο του καθενός μας.

 

Λοιπόν, επειδή η πλειονότητα όσω ν κλωθογυρίζουν σ' αυτά τα threads

μάλλον είναι υποψήφιοι αγοραστές και χρήστες (...γιατί να το κρύψουμε, άλλωστε..κουνημα ώμου...), ας ακούσουμε, ρε παιδιά εντυπώσεις από αυτούς που το αγόρασαν...ΑΝΤΕ ΝΤΕ !...γράφτε κάτι να ακούσουμε και μείς !.. :)

 

ουπς...ο δαίμων του keyboard.. (βλέπε κόκκινη/έντονη διόρθωση)

Link to comment
Share on other sites

molis to tsibisa k ego (gia 2i fora) prin 2 ores apto plaisio sintagmatos.tora kathete k fortizei.to kinito einai fovero ti na po?mou figan ta tsisa... :p :p .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (18 Δεκ. 2003 , 18:11)

 

molis to tsibisa k ego (gia 2i fora) prin 2 ores apto plaisio sintagmatos.tora kathete k fortizei.to kinito einai fovero ti na po?mou figan ta tsisa... :p :p .

 

 

...στη φωτογραφία της υπογραφής σου...κάθεται ένα ΝΟΚΙΑ 7650...νομίζω...(αυτό και αν πρέπει να είναι "φορτισμένο"...)

 

:lol: :lol: :lol: .... :) ;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P900: Απόψεις - Εντυπώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...